Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı -ugur- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar cbf 150 mi satıyorum ilgilenen arkadaşlar varsa görüşebiliriz herkese güvenli sürüşler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-kisisel-kullanilmis-temiz-sahibinden-109701718/detay/
    bu fiyata satman mümkün değil
    ercan41 bunu beğendi.
    birGarip..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    valla bizim motorlar iyi para yapıyor herhalde. bende mi alıp satsam sürekli 1 seneye kalmaz 600 cc parası çıkar
    engin

Motosikleti
    Nc750x
    hangi fiyata satmam mümkündür peki arkadaşım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kim ne dersi desin 2012 model cbf te eğer çanta koruma demiri vb gibi aksesuarlar varsa edeceği 4000 veya 4100 tl dir
    metehan ın motoru alacaktım bana 8000km gezdiği motor için son 4200 dedi kappa 35 lik çanta dahil bende dedim 4 e olursa uyar
    zaten bu 2.el fiyatları yüzünden gidip 0 aldım anahtar teslim 5000 tl hemde 2013 mod
    üzerine de demir taksam 100tl birde lastik 200tl desek hadi cam da takalım 5350 olur
    yani piyasa bu civarda iken 0 almak çok daha mantıklı BENCE

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mator dediğin mücahit'ten alınır
    teşekkür ederim üstadım

ben motoruma evladım gibi bakarım satarkende üzülürüm,tek sevindiğim benden alan kesinlikle pişman olmaz bende gönül rahatlığıyla satarım motorumu..

sizde öylesiniz biliyorum severek ve hissederek kullanıyorsunuz matorunuzu

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet uçmuş hocam

heleki bu durum pcxlerde daha fena motorun sıfırı 6200 herşey dahil;2. eli 6binden aşağıya bulmak çok zor sahibinden'de çok az var 6binin altında onlarda 5800

bunların hepsi türk mantığı

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet uçmuş hocam

heleki bu durum pcxlerde daha fena motorun sıfırı 6200 herşey dahil;2. eli 6binden aşağıya bulmak çok zor sahibinden'de çok az var 6binin altında onlarda 5800

bunların hepsi türk mantığı

Bende modaya uyup maturumu satılık deyim bakayım.2013 model 6000 Tl istiyom.Alan yokki satanı si.....
    gitaryolcusu ve mbuyuk bunu beğendiler.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    bu sabah büyükçekmeceden etilere geldim. 50km yol.
    kask,mont,eldiven,dizlik. dur kalk trafik. o kadar trafik var ki, motorların girebileceği aralarda bile motorlar var. gidiceğim yere vardığımda tşortumu çıkardım, ıslak havlı sıkar gibi burup sıktım şarıl şarıl ter aktı valla. tşortun normal ağırlığı 20 gram ise 300 gram olmuştur:D terler gözlerime akıyodu vizörü açmak 40km sonra aklıma geldi:D

motorlada trafik var abi. hele bide o kamyon şöförü yok mu adi herifi aynadan görüyodum bana bakıp gülüyodu yol vermiyodu.
    bide bende acemilik var kamyonların tırların yanından geçmiyorum geçersemde basıp geçiyorum normal hızda gitmiyorum. kimisi çatır çutur gidiyo:(

bide 1000 bakımını yaptırırken adam 2000 bakımda da yağına bakarız gerekirse değiştiririz filan bişeyler diyodu. 4000binde değil mi bu aletin bakımı
    rahmi34 ve oğuzhan40 bunu beğendiler.

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask,mont,eldiven,dizlik. dur kalk trafik. o kadar trafik var ki, motorların girebileceği aralarda bile motorlar var. gidiceğim yere vardığımda tşortumu çıkardım, ıslak havlı sıkar gibi burup sıktım şarıl şarıl ter aktı valla. tşortun normal ağırlığı 20 gram ise 300 gram olmuştur:D terler gözlerime akıyodu vizörü açmak 40km sonra aklıma geldi:D

motorlada trafik var abi. hele bide o kamyon şöförü yok mu adi herifi aynadan görüyodum bana bakıp gülüyodu yol vermiyodu.
    bide bende acemilik var kamyonların tırların yanından geçmiyorum geçersemde basıp geçiyorum normal hızda gitmiyorum. kimisi çatır çutur gidiyo:(

bide 1000 bakımını yaptırırken adam 2000 bakımda da yağına bakarız gerekirse değiştiririz filan bişeyler diyodu. 4000binde değil mi bu aletin bakımı
    Herşey tecrübe moruk, tecrübe edindikten sonra görcem ben seni
    2.000 de yağ değişimi. 4.000 bakım, 6.000 yağ değişimi, 8.000 bakım. çizelge böyle ilerliyor bizim moturlar da

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster

biraz motorunuza alışın birazda rahmi34'ün dediği gibi tecrübe artsın o trafikten kurtulursunuz

bugun hava baya bi sıcaktı ama siz motorda bile terlediğinize göre baya bi tecrübe lazım

maddi imkanlar varsa eğitim almanızı öneririm ,aynı şekilde acemi olup, scooter'ı bile ayakta tutamıyan arkaşım vardı ve eğimtimden sonra 1 yılda edinebileceği tecrübeyi eğitimde aldı
    SULH ve oğuzhan40 bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş bizden.. istanbulda görüşmüştük..bu aralar hiç takılmıyor forma..
    birGarip..

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motorun piyasası iyi ama hakkaten ikinci el motorada 5500 istenmez!

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    Bugün itibariyle motorumu satmış bulunuyorum. İçim burkuldu biraz yahu. İlk marşına ben basmıştım, depo kapagını ben açmıştım, ilk düşüşünü bile ben yapmıştım yahu. Hakkaten insanın motoruyla arasında bi bağ oluşuyor. Doğru gerçekten. Noterden çıktıktan sonra, bi elimde kask bi elimde mont yürürken ne üzüldüm be

4300TL'ye sattım motoru. 5300'e mâlolmuştu bana. Sigortadan da 150 lira alacagım var.

En kısa zamanda cbf ile olmasa da Bi hyosung olur, honda olur tekrardan döneceğim trafiğe.

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı gitaryolcusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün itibariyle motorumu satmış bulunuyorum. İçim burkuldu biraz yahu. İlk marşına ben basmıştım, depo kapagını ben açmıştım, ilk düşüşünü bile ben yapmıştım yahu. Hakkaten insanın motoruyla arasında bi bağ oluşuyor. Doğru gerçekten. Noterden çıktıktan sonra, bi elimde kask bi elimde mont yürürken ne üzüldüm be

4300TL'ye sattım motoru. 5300'e mâlolmuştu bana. Sigortadan da 150 lira alacagım var.

En kısa zamanda cbf ile olmasa da Bi hyosung olur, honda olur tekrardan döneceğim trafiğe.
    maşallah bu ne hız, hayırlı uğurlu olsun. yeni motorunu bekliyorum
    gitaryolcusu bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125

iyi, 2. elcilere çalışıyor bazı arkadaşlar yahu daha dün gibi hatırlıyorum aldığınızı ne çabuk sattınız

zarar çok yaptınız ama size iyi tecrube edindirdi bu motor.

bir sonrakinbi bari 2. el alın ama temiz bulmanız, sizin gibi satıcı çok zor.. motoru da ucuza vermişsiniz bence
    gitaryolcusu ve cd0345 bunu beğendiler.
    birGarip..

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Cbf 'yi özlüyorum yav insan satınca harbiden özlüyo bazen hyoyu satıp sıfır cbf mi alsam diyorum yeniden :D hyo canavar 2 kişi yorulmadan 110-120 yer yer 130 km sıkmadan seyir keyfi var. ha 140 görmüyormu cok rahat görüyor stabil sürüşten bahsediyorum. cbf gibi rüzgardan savrulmuyor.. tork güç mükemell sollamaya cıkınca sollamadan geri girmiyorsun karsıdan araba gelıyor diye.. ama cbf 'de can yav :D
    Garip, cd0345 ve NoVaRiX bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    Az kullandim, öz kullandım. iyi motordu, benzin sarfiyatida iyiydi. Ama bi kere kafaya koyduğumu yapmak gibi bi huyum var. Cok cok fazla sey ögrendim cbf`te. Kismetmiş böyle olmasıda.

Zarar konusuna gelirsek. Cok kasmak istemedim kendimi. Piyasaya göre satmaya kalksam cok uzun sürecekti belkide. Ayriyetten, motor kullanmamı tasvip etmeyen anneme de bi süpriz olacak bu satış. (Geçici olarak )

Aklımda ciddi anlamda yer etmis bi segment olan, Supersport motorlarda devam etmek istiyorum. 250cc honda veya hyosung arasindayim. Seytan diyor al bi 600`lük ama sonra daha genç oldugumu hatırlıyorum. Kararimi netlestirene kadar, en fazla 3 ay para biriktirip alacagim inşallah yeni bi motur.

Motosikleti
    Bajaj dominar
    motosikletimde takılı olan arazi tipi lastikleri asfalt türü lastiklerle değiştirmek istediğimden lastikler satılıktır. 90-90 18 irc winter grip dişli lastik ilgilenen varsa özel mesaj atabilir.

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 'yi özlüyorum yav insan satınca harbiden özlüyo bazen hyoyu satıp sıfır cbf mi alsam diyorum yeniden :D hyo canavar 2 kişi yorulmadan 110-120 yer yer 130 km sıkmadan seyir keyfi var. ha 140 görmüyormu cok rahat görüyor stabil sürüşten bahsediyorum. cbf gibi rüzgardan savrulmuyor.. tork güç mükemell sollamaya cıkınca sollamadan geri girmiyorsun karsıdan araba gelıyor diye.. ama cbf 'de can yav :D
    gel takas edelim mehmet abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Az kullandim, öz kullandım. iyi motordu, benzin sarfiyatida iyiydi. Ama bi kere kafaya koyduğumu yapmak gibi bi huyum var. Cok cok fazla sey ögrendim cbf`te. Kismetmiş böyle olmasıda.

Zarar konusuna gelirsek. Cok kasmak istemedim kendimi. Piyasaya göre satmaya kalksam cok uzun sürecekti belkide. Ayriyetten, motor kullanmamı tasvip etmeyen anneme de bi süpriz olacak bu satış. (Geçici olarak )

Aklımda ciddi anlamda yer etmis bi segment olan, Supersport motorlarda devam etmek istiyorum. 250cc honda veya hyosung arasindayim. Seytan diyor al bi 600`lük ama sonra daha genç oldugumu hatırlıyorum. Kararimi netlestirene kadar, en fazla 3 ay para biriktirip alacagim inşallah yeni bi motur.
    hayırlı olsun hocam inşallah aradığını bulursun

megelli 250 r düşün birebir inceledim harika birşey kuyruk altı fabrika çıkışlı açık egsoz olsun tüp şasi olsun hafifliği olsun harika
    Garip ve Permatiq59 bunu beğendiler.
    Güçte kalabilmek için beygir gücünde hata yapma.

Herkesten hızlı sürmen,yalnız süreceğinin garantisidir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler