Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazanım, ramazan bayramında angaraya gidiyom gel beraber gidek. annemle beraber gitcem ben
    ben ayın 2 sinde çıkıyorum.. ağa motorla gideceksen dikkat et. sürekli dinlen.. sürekli
    birGarip..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim hayırlısı olsun.. en son kaça vercen merak ettim..

abi ne alacaksın tekrar verdin mi karar? inazuma falan gibi hissediyorum ama.. denedin mi motoru ?
    MT lilere 4300 ye inerim aga işin aslı...

Alıntı cakturkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim ne açıklama döktürmüşşsün, sıkılmadan makale gibi okudum.Lastikleri değiştirmeyi düşünüyordum.Okuduğum iyi oldu.
    Şimdiden hayırlı olsun.
    başgan açık açık yazdım dosta gider makina

Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan kışın maxi scooteri kışın çok ararsın
    yok aga ben taktım ınazumaya...nasip tabi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ayın 2 sinde çıkıyorum.. ağa motorla gideceksen dikkat et. sürekli dinlen.. sürekli
    dinlenicem dinlenicem, yemek yiye yiye gidicem

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    http://www.aliexpress.com/item/H6-H-L-xenon-lamp-motorcycle-HID-kit-DC-12V-35W-all-colors/799337644.html

resimlerde çeşitli ampul tipine göre tırnaklar mevcut.kesip biçmeden s2 aparatı ile bizim farlara takabilirmiyiz sizce

Motosikleti
    CBF150, kanuni WindyS125
    ya bu xenonlarda ne çok farklı fiyat var.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    argedeşler matörüm satılıktır...

http://www.sahibinden.com/en/listing...265610/detail/

abi haddime değil ama kulak verirsen belki yararına olur.
    sen iyi niyetle yazmışsındır esprili dil kullanmışsın zaten ama,
    mesela; 8000bin bakımı bana girdi demişsin.
    karşı taraf seni tanımadığı için belki yanlış önizlenim vermiş olabilirsin.

benim bakış açım bu yanlış anlama, senin yararına bişey söylemek istedim.

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.aliexpress.com/item/H6-H-L-xenon-lamp-motorcycle-HID-kit-DC-12V-35W-all-colors/799337644.html

resimlerde çeşitli ampul tipine göre tırnaklar mevcut.kesip biçmeden s2 aparatı ile bizim farlara takabilirmiyiz sizce
    kesip biçmek mecburi, elektriği alıcak bir yerden mecburen. ama fazla bir biçme işlemi olmaz

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    elbette kesecez soket için orjinal soketi kesecez de yuva için işlem yapmadan yani far tasına zarar vermeden yapabilirmiyiz bu işlemi bu aparat ile
    engin

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    modeli ne acaba
    model üzerinde yazıyordu ama aklımda kalmadı ama hamur yumuşak lastik kalite yani.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    elbette kesecez soket için orjinal soketi kesecez de yuva için işlem yapmadan yani far tasına zarar vermeden yapabilirmiyiz bu işlemi bu aparat ile
    tabi aparat uyumluysa zarar verilmez far tasına, elimize almadan parçaları kesin birşey diyemeyiz

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı insipre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim cbf yüksek devirde arka fren ayak pedalında hafif bir vibrasyon yapıyor bu sorunu benden başka yaşayan varmı?
    bende de oluyor ama normaldir tek silindir bi motor zaten ayak sürekli frenin üstünde gezmediğim için sıkıntı yaşatmıyor bana diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-bu-temizlikte-bulmak-zor-131996706/detay/

arkadaşlar motorumu normalde aceleye getirmeden satmak istiyordum ama çok temiz bi gv250 buldum eğer en yakın zamanda satılırda kaçırmazsam mt li bi arakdaşa gitsin istiyorum bana özelden yada ilandaki numaradan ulaşabilirsiniz

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    serdar37100 bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT lilere 4300 ye inerim aga işin aslı...

başgan açık açık yazdım dosta gider makina

yok aga ben taktım ınazumaya...nasip tabi...
    inzuma nın o egsozlarına dikkat et metehan
    bence güzel ilan olmuş şubede okuduk okuduk biraz güldük ama mesajı aldık.. izmirde bir ilan var adam eğitim aldım ilk motorum dio eğitimi üzerinde almış işte sanki iyi birşey motor için yazın yanına motor bakmaya mont eldiven olmadan gelene satmıyor 2012 model 4250 tl yazıo bana 3850 ye bıraktı ama ben 2011 aldım 3750 ye kaçırdı yani müşterisini. bana göre dobra satıcı daha iyi. düştüyse düştü değiştiyse değişti. ben bakınca görüyorum zaten adamın birine gittim . km teli yok sökülü geldi baktırmaya, bi de dio ki şimdi evden çıkarken koptu felan yeminler bir sürü. telin alt giriş limitörüne elimi değdiriyorum yağı bile kurumuş artık ne kadardır km teli yerinde yoksa piyasa o kadar cambaz hoklabaz dolu ki..
    meto izmirde kampayanbayram sorası başlıo ğeşine 12 taksit , satmak için çok oyalama . bayramdan sonra ikinci el satacak artacak millet krize girio banka kredileri tavan yaptı. Kredilerin aylık rakamları ilan edilir ya şimdi edemiyorlar 2 güne bir yükselio.. kredi düşünüosan da acele et. bayram kredileri 0,75 bayramdan bir önceki kredi 0,66 dan başlıyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:53 ----------

Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi aparat uyumluysa zarar verilmez far tasına, elimize almadan parçaları kesin birşey diyemeyiz
    s2 adaptör varsa uyar. ama farın arkasındaki tozluktan çıkıccak kablolar onları silikonlamak gerekio,
    o angel ey lar var çift angelllar onlara taktım bende devil eye +angel eye
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, başıma geldi, beni öptüler sizide öpmesinler diye başlık açma gereği duydum. Paranın zor kazanıldığı şu devirde CBF 150 motorum 4000 km bakımına yalnızca 102 lira ödedim.
    Bakım sadece 35 dk sürdü. Faturada zincir yağ falan yazıyor, hikaye!! azıcık yağ sürmüşler.
    Gitmeden önce 8 sekiz kere düşünün.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    mesajına orada cvp verdim. geçen gün burda bi arkadaş daha sadece yağa 60 tl gibi bir rakam ödediğinden bahsediyordu.
    sıfır motor almayı sevmiyurum. hem ikinci elde zararım yok hemde servis belası yok.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende ikinci el aldım, sıfıra para vermek akıl işi değil bu memlekette. garanti olayı hocam, satarken bile garanti varmı yokmu motoru bir puan öne taşır tabi işi hesaba vurursak 5 kere servise gitsen 100 liradan 500 lira eder, satarken 500 lira ucuza ver kimse sormaz garantisi veya servis bakımı varmı diye

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, başıma geldi, beni öptüler sizide öpmesinler diye başlık açma gereği duydum. Paranın zor kazanıldığı şu devirde CBF 150 motorum 4000 km bakımına yalnızca 102 lira ödedim.
    Bakım sadece 35 dk sürdü. Faturada zincir yağ falan yazıyor, hikaye!! azıcık yağ sürmüşler.
    http://m1307.hizliresim.com/1c/s/qq3r2.jpg
    4000 km de sübap ayarı vardı, neden yapmamışlar acaba. Bide yapsalarmış 20-25 tl de ona yazarlarmış zaten. Yapmamaları iyi mi oldu kötümü oldu bilemedim şimdi
    rahmi34 ve oğuzhan40 bunu beğendiler.

insipre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR800
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de oluyor ama normaldir tek silindir bi motor zaten ayak sürekli frenin üstünde gezmediğim için sıkıntı yaşatmıyor bana diye düşünüyorum
    Aynen çok fazla rahatsız edici bi titreşim yok ancak yinede sadece tek bi noktanın vibrasyon yapması kafama takıldı.

Bu arada temizliyiciye ve zincir yağını faturaya yansıtan bi servise ilk defa şahit oldum.zaten yağ değişiminde işcilik alınması kadar saçma bi durum olamaz birde ekstra faturayı şişirmesi büyük ayıp ... spreyi sıktıktan önce ve sıktıktan sonra gaç gram sıktığınımı tartmış?

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://m1307.hizliresim.com/1c/s/qq3r2.jpg
    bildiğin şişirdikçe şişirmiş bu servis. D&B motor da hiç böyle bir sorun yaşamadım şahsen.
    Garip bunu beğendi.

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    arkadaşlar 2009 model çok temiz hemde bi alt sokağımda bi abim gv250 satıyor daha 3800 km de çok hoşuma gitti onu almak için motoru 4500 verene vereceğim biraz acil anlayacağınız herşeyine kefilim sıfırda yağ yakarmı yakmazmı diye diye alacağınız motora çok para vermeyin 1500 km de yağ yakmayan az çok aksesuarlı bi cbf

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-bu-temizlikte-bulmak-zor-131996706/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler