Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim CBF150 Kitapçığında da yazıyormuş şimdi baktım. Sayfa 53 park etme bölümünde. Gidonu tamamen sola çevirin diye açıkça belirtilmiş.

http://www.cbfturkiye.org/indir/klavuzlar/CBF150.pdf

Ayrıca sayfa 36 gidon bölümünde sağ tarafa kilitlemenin sözü bile edilmemiş. Hep sola çevirin, sola kilitleyin deniliyor.

Hangi motorumdaydı tam hatırlamıyorum.Bilen varsa hatırlatsın.Didon hem sağa hemde sola kilitleniyordu.Sanırım CBR250 idi.Bunu şunun için hatırlatıyorum.Şu an 2 inci CBF ime biniyorum hiç merak edipte bakmadım gidon iki yönede kilitleniyormu.Katalogta sola çevirin sola kilitleyin diye yazıyorsa galiba tek yön kilit var.Deneyenler varsa paylaşırsa memnun oluruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    "Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artı honda bayisinde yaptım. bereçte kalıyo gaziosmanpaşa tarafında.

almadılar değilde ben orada durma gereği duymadım. siz motoru bakıma soktuğunuzda yanında mı duruyosunuz? ben anahtarı verdim eve geldim aradılar 1 saat sonra gel al diye 2 saat sonra filan gittim aldım.
    Ben genelde yanında duruyorum servis olarak d&b honda yaptırıyorum yanın da ol bence şöyle birşey geldi başıma ipone 15/50 yağ koyulsun dedim servis kağıtınada yazdı bakımı yapan bakmamış 10/40 koymuş o sırada muhabbet ediyorduk motoru bakıma aldıklarını farketmedim yağı deyiştirmişler sordum yanlış yağ koymuşsun dedim baktı sevis kağıdına boşaltı istediğimi koydular sıkıntı olmadı bence yanında ol aklın kalmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Pirelli kullanan varmı demiştim daha önceki sayfalar kimse kullanmıyormu lastiği deyiştireceğim dişli konusunda da kararsızsım 42 taktırsam uzun yol için tavsiye edermisiniz

Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abi sat şu senin cbf bana artık yarın satış yapalım ne diyorsun)
    (Metehan) bu arkadaş halis mulis YBR ci dikkat et.Forumdaki bütün CBF lere çelme takıyo bu aralar.Verelim bi tanede bi cibif çi arkadaşımız olsun.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abi sat şu senin cbf bana artık yarın satış yapalım ne diyorsun)
    Hayın Domdom
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    arkadaşlar istanbul anadolu yakasında aylardır arayışlarım sonucu sadece 4-5km uzağımda kartal merkezde toprakyol shellde buldum ve adamların dediği istanbulda sadece bu benzinlikte kaldı artık oda biz kırklarelinden getirtiyoruz dedi litresi 4-5 lira arası birşey ama bu gün denedim mazottan daha çabuk çözüyor yağı

bu gün motoru yıkadım valla tekrar aşık oldum temiz görünce inşallah yarın fotoğraf çekip sahibindene koyuyorum satışı hayırlısı diyip

ama forumdan birisine gitsin istiyorum açıkçası

arkadaşlar cbf tayfası olarak bi haftasonu hep beraber bi iftar yapalım mı ? ne dersiniz kimler gelir? benim bu haftasonu sınavım var ancak sonraki her gün olur dönüşleri bekliyorum
    gitaryolcusu bunu beğendi.

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    Alıntı Bozkurt";3093729]Ben genelde yanında duruyorum servis olarak d&b honda yaptırıyorum yanın da ol bence şöyle birşey geldi başıma ipone 15/50 yağ koyulsun dedim servis kağıtınada yazdı bakımı yapan bakmamış 10/40 koymuş o sırada muhabbet ediyorduk motoru bakıma aldıklarını farketmedim yağı deyiştirmişler sordum yanlış yağ koymuşsun dedim baktı sevis kağıdına boşaltı istediğimi koydular sıkıntı olmadı bence yanında ol aklın kalmasın[COLOR="Silver adlı üyeden alıntı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

[/COLOR]Pirelli kullanan varmı demiştim daha önceki sayfalar kimse kullanmıyormu lastiği deyiştireceğim dişli konusunda da kararsızsım 42 taktırsam uzun yol için tavsiye edermisiniz
    veysel abi pirelliyi ben tavsiye ederim dura traction modeli var oldukça uzun km gidiyor ve yol tutuşuda çok iyi (michelin kadar olmaz ama kaymazda abuk subuk) eski kasaların hepsi 42 bence takmanda bir sıkıntı olmaz deneyenler cevap verecektir
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar istanbul anadolu yakasında aylardır arayışlarım sonucu sadece 4-5km uzağımda kartal merkezde toprakyol shellde buldum ve adamların dediği istanbulda sadece bu benzinlikte kaldı artık oda biz kırklarelinden getirtiyoruz dedi litresi 4-5 lira arası birşey ama bu gün denedim mazottan daha çabuk çözüyor yağı

bu gün motoru yıkadım valla tekrar aşık oldum temiz görünce inşallah yarın fotoğraf çekip sahibindene koyuyorum satışı hayırlısı diyip

arkadaşlar cbf tayfası olarak bi haftasonu hep beraber bi iftar yapalım mı ? ne dersiniz kimler gelir? benim bu haftasonu sınavım var ancak sonraki her gün olur dönüşleri bekliyorum

Özelden mesaj yaz bana, motoruna müşteri buldum.(Resim ve gerekli bilgileri yaz.)
    Garip ve cd0345 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBF250 2006 ==> CB150 2009
    Alıntı Cruzer27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 MODEL 2009 ÇIKIŞLI

Honda CBF150 43 binde 2 hafta önce motoru almadan bir kaç motorcuya baktırdım hepsi çok iyi dedi

Yağını ve plastik olan aynalarını demir olanlarla daha dün değiştirdim

Yeni yıkandı otoparkta tertemiz durumda yeni sahibini bekliyor motor

Ayrıca motora bakan usta 3.500TL ye satarsın dedi ben acil borç durumu var o yüzden fiyatı düşürdüm

Arkadaşlar Pazarlık payı vardır...

Foruma özel bir indirim yapabilirim...

Nakit alıcak olan varsa kaçırmasın 2.350 ye kadar inebilirim

En son 20 liralık benzin aldım yedek depo dahil 200 km yi geçti
    0542 512 81 42 arayın görüşelim fiyat 2 gün kadar 2.350 lira

Daha sonra 3.000 lira olucak

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artı honda bayisinde yaptım. bereçte kalıyo gaziosmanpaşa tarafında.

almadılar değilde ben orada durma gereği duymadım. siz motoru bakıma soktuğunuzda yanında mı duruyosunuz? ben anahtarı verdim eve geldim aradılar 1 saat sonra gel al diye 2 saat sonra filan gittim aldım.
    benim aklımdaki tek düşünce motorumun yanında durmaktı. Kii, aklım kalmasın. yapılanı göreyim, müdehale etme şansım olsun. "Veysel Yılmaz"'da buna ilişkin bir örnek vermiş zaten.
    SULH bunu beğendi.
    Muhammed Karayama
    542 718 0324
    0 RH (+)

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi motorumdaydı tam hatırlamıyorum.Bilen varsa hatırlatsın.Didon hem sağa hemde sola kilitleniyordu.Sanırım CBR250 idi.Bunu şunun için hatırlatıyorum.Şu an 2 inci CBF ime biniyorum hiç merak edipte bakmadım gidon iki yönede kilitleniyormu.Katalogta sola çevirin sola kilitleyin diye yazıyorsa galiba tek yön kilit var.Deneyenler varsa paylaşırsa memnun oluruz.
    2013 cbf sahibiyim. iki yöne de kitleniyor
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hüseyin güzeeelce bir konu aç. ama anlaşılır düzgün konu başlığı aç..

CBF150 kullanıcıları İftar yapalım mı gibi

ve ondan önce yer mekan seç. şuda şurda yapacağız..git konus. yemek kola bilmem ne ne kadar olacak ortalama..

güzzzel bir organizasyon yap.. katılan olacaktır. amaaa nerde yapacan o var.. gidip gebze sınırında bir yer bulma da tam ortada olsun ( istanbul için diyorum )

baktık güzel birşey yaptın, Mehmet ( permatiq59 ) halil93(eski motorumun sahibi ) ve ben atlar gelebiliriz belki.
    gitaryolcusu bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 cbf sahibiyim. iki yöne de kitleniyor
    CBF 250 kullandım 2 sene sadece sola kitleniyordu inmobilizeir CBF150 aldım her iki yönede çok rahat kitleniyor

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    cruzer birkaç resim atarmısın

---------- Post added at 02:00 ---------- Previous post was at 01:56 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayın Domdom
    aga anladım ki cbf den gayri si yalan
    ybr de harbiden pisiklet gibindi zayıf cılız vs ama harbi sağlam motor eski kasa 2010 dan önce ki kasalardan olsa yarın gidip sıfır almayan fatih in debriaj ayarı kaçsın
    gel gelelim yeni kasalar sadece şık yeni sistem karbüratör den çacık olmaz
    o yüzden forever cbf150
    mücahit_89 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ben cbf250 den apachi tvs ye binince ön amortisörü bana aynen bisiklet gibi gelmişti

biri diğerinin 3 te biri nerdeyse

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    arakadaşlar uzun bir aradan sonra artık her an bende inazumacı olabilirim hakkımda hayırlısı olsun. bu motor kafamı karıştırmıyor değil.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    dikkat et inzuma ile artçın ayaklarını egsozlardan yakmasın.

Motosikleti
    Artçı almak için en az 10.000 km tek olarak kullanmak gerekiyor diye bir yazı okudum CBFTÜRKİYE forumunda doğruluk payı varmı arkadaşlar...

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Cruzer27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçı almak için en az 10.000 km tek olarak kullanmak gerekiyor diye bir yazı okudum CBFTÜRKİYE forumunda doğruluk payı varmı arkadaşlar...
    10000km yol giden adam, artçıyla fizana gider yau
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10000km yol giden adam, artçıyla fizana gider yau
    banada 10.000 km fazla geldi ama cbftürkiye forumunda bana 20 bin km artçı almak için yeterli deneyime sahip olmak için yeterli km yazanlar oldu

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Arkadaşlar, Karamürsel den çok yakın bi akrabama, standart bilinen aksesuarları ile temiz cbf 150 arıyoruz. Bütçe 3000-3200 tl. Kocaeli ve yakın iller olabilir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler