Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada Shell 10 40 Full Sentetik.Siyah-Gri renkte kutusu.Onu tavsiye ederim.
    Kutu tarifiniz beni yanılttı sanırım onun için bulamadım.
    Teşekkür bu arada.
    B RH +

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servise gitmeseniz motosiklet garantiden çıkıyor Salim bey.Kazıklanmak kimseye hoş gelmez,onun için burda servis bakımı yapan arkadaşlar, bakım ücreti, ne degişti ve parça fiyatlarını yazarsa herkese bakım öncesi ön fikir olmuş olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Servis kitapçığını güzelce okuyup bilgilenip garanti kapsamında ve bakım aralığında bakıma gidecek arkadaşlara bişey demiyorum.Ama öyle heyecenlı arkadaşlar varki bu konuda adeta kıpçıklanıyor servise gitmezse sanki ölecek.anladın sen onu.
    sanki çok şeyi garantiye giryor da bir de garantiden çıkıyormuş. Arkadaş ilk 6 bin motoruna bir şey olmadıysa sonrasında da Allah'ın izniyle bir şey olmaz tabi kendi kendine. Gaybdan haber getirdiğimiz yok elbette. Garanti için söylüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Arkadaşlar uzun yolda 10-40 numara mı daha iyidir 20-50 mi?uzun yollarda

Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanki çok şeyi garantiye giryor da bir de garantiden çıkıyormuş. Arkadaş ilk 6 bin motoruna bir şey olmadıysa sonrasında da Allah'ın izniyle bir şey olmaz tabi kendi kendine. Gaybdan haber getirdiğimiz yok elbette. Garanti için söylüyorum.[COLOR="Silver"]
    Seyyid47 garanti ile ilgili bayağı bir tecrübeye sahipsiniz sanırım,bu konuyla ilgili bizi bilgilendirirseniz sevinir. Mesela garantiye girmeyen parçalar neler,ne gibi durumda garanti devreye girer veya girmez.
    B RH +

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servise gitmeseniz motosiklet garantiden çıkıyor Salim bey.Kazıklanmak kimseye hoş gelmez,onun için burda servis bakımı yapan arkadaşlar, bakım ücreti, ne degişti ve parça fiyatlarını yazarsa herkese bakım öncesi ön fikir olmuş olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Servis kitapçığını güzelce okuyup bilgilenip garanti kapsamında ve bakım aralığında bakıma gidecek arkadaşlara bişey demiyorum.Ama öyle heyecenlı arkadaşlar varki bu konuda adeta kıpçıklanıyor servise gitmezse sanki ölecek.anladın sen onu.
    Onlar aslında prosedür den ibaret.Ben 3 kere götürmedim.Kendim değiştim yağını.Ama sadece yağ değişmesinden ibaret olan bakımlarda götürmedim.
    Ama yağ yaktığını söyledim.Baktılar.Tamam deyip değiştirdiler.Ben o motora 4.250 Peşin para verdim.Üzerinde orjinal parça kullanmayıp değiştittirmeye kalksam anlarım.
    Garantiden çıkarırım diyen adamlar 3-5'e muhtaç olan adamlar.Parayı ilk planda tutan adamlar.
    Onla ilgili bir anım var benim.
    Arkadaşım da Ybr 125 vardı.Ben karışmadım,ilk başlarda baktım sürekli 50 tl alıyorlar.Hadi dedim bakım fiyatı 50 lira anlarım.
    Ufak tefek şeylerde de para almaya başladılar.Frenden ses geliyor diyordu.Para veriyordu.Ustalar bir-iki sprey sonra vidayı sıkıyor yalandan.
    En sonunda patladım dedim ne yapıyorsunuz ya siz?Ne yaptınız da para alıyorsunuz ayıp dedim ya.Ben zaten sana bakım için para vermiyor muyum ?Veriyorum.
    Sonra bir daha o servise gitmedi.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    arkadaslar motoru yıkarken sevip okşayasınız geliyomu, garaja bırakınca dönüp bi daha bakan? yola cıkacakken heycanla kontağa bastığınızda garip bi gülümseme geliyormu sizede?
    cd0345, seyyah27 ve cello32 bunu beğendiler.

hunter84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar UG & Mondial Drift + 93 PX 200
    Sevgili dostlar

Motoru bugun teslım aldım gercekten cok rahat resım paylasmak ısterım sızlerle bana pm den anlatırsa sevınırım

saygılar
    Permatiq59 ve mahomeral bunu beğendiler.

Motosikleti
    KapÇık
    hayırlı olsun gule gule kullanın

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motoru yıkarken sevip okşayasınız geliyomu, garaja bırakınca dönüp bi daha bakan? yola cıkacakken heycanla kontağa bastığınızda garip bi gülümseme geliyormu sizede?

aynen mehmet..aynen.. o defalarca bakma olayını bi motorda yapıyorum bi de WC de

Sevgili dostlar

Motoru bugun teslım aldım gercekten cok rahat resım paylasmak ısterım sızlerle bana pm den anlatırsa sevınırım

saygılar
    hemen yazıyorum..
    birGarip..

Motosikleti
    Bir kac resim paylasım

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    150MR vs CBF150
    [IMG][/IMG]
    Garip, blueway2, Permatiq59 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    ooo süper.. lastikler süper.. muhteşem.. bir de uzun cam aldığın zaman süper olur

tavsiyem bizimmotor.com dan al..adam çok ilgili. 26 tl uzun cam + 5.5 tl de kargo ödüyorsun.heryerde 50 tl den aşağı yok..

bu arada sana nasıl resim ekleyeceğini hazırladım boşa gitti.

bari buraya yazayım öğrenecek olur..

sırası ile resimlere tıklayın...
    http://m1305.hizliresim.com/19/1/mnj9t.png
    http://m1305.hizliresim.com/19/1/mnjb3.png
    http://p1305.hizliresim.com/19/1/mnjb4.png
    birGarip..

Motosikleti
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo süper.. lastikler süper.. muhteşem.. bir de uzun cam aldığın zaman süper olur

tavsiyem bizimmotor.com dan al..adam çok ilgili. 26 tl uzun cam + 5.5 tl de kargo ödüyorsun.heryerde 50 tl den aşağı yok..

bu arada sana nasıl resim ekleyeceğini hazırladım boşa gitti.

bari buraya yazayım öğrenecek olur..

sırası ile resimlere tıklayın...
    http://m1305.hizliresim.com/19/1/mnj9t.png
    http://m1305.hizliresim.com/19/1/mnjb3.png
    http://p1305.hizliresim.com/19/1/mnjb4.png
    Yardımın ve dileklerin ıcın tesekkur ederım bı sure boyle kullanım dedım yoksa uzun cam almaya nıyetım var

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

Dilekleriniz tesekkurler...

Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Alıntı hunter84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili dostlar

saygılar
    Özgür Bey hayırlı olsun,kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
    Bu arada lastik vs dahil ne kadara mal oldu ?
    B RH +

Motosikleti
    KapÇık
    HAYIRLI OLSUN ALLAH KAZA BELA VERMESIN ARKADASIM

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    hayırlı uğurlu olsun aramıza hoşgeldiniz

kazasız belasız uzun ve huzurlu sürüşler

tekerinize taş değmesin =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

arkadaşlar hein gerikce nin soft yan çantasınıalmayı planlıyorum ancak benim motorda malum arka çanta demiri yok bu çantayı ben sele altından asınca sele altı grenajlar zorlanırmısıkıntı yaşarmıyım kullanan deneyen varmı kullanan filan?

ya bide bu aralar sağa sola çok gidiyorum babamı artçı alıp arabayı sattık ufak bi araba arıyoruz =)

ben varım 85 o var 85 etti sana 170 + kasklar montlar topcase motro koruma demiri filan etti sana 200 bide michelin var =) ibre yedek çizgisinin 1,5 tık üstünde 280 km yol yaptım sanki çok yaktı =)
    hunter84 bunu beğendi.

hunter45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150/2008
    Herkese manisadan selamlar arkadaşlar,, ustadlar,, aranıza yeni katıldım,,

2.el bir cbf alma niyetim var ama motor hakkında detaylı bilgim yok,,,daha çok haftasonu balığa gitmek için kullanacağım..(gittiğim mesafe 120 km) uzun yolda rahatmıdır tavsiye eder misiniz?? satılık ilanları genelde 30.000 km civarında,,bütcem kısıtlı :( yeni model çok kilometre mi,, eski model az kilometre mi tavsiye edersiniz?? Alırken dikkat etmem gereken başka hususlar varsa paylaşırsanız çok sevinirim...

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı hunter45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese manisadan selamlar arkadaşlar,, ustadlar,, aranıza yeni katıldım,,

2.el bir cbf alma niyetim var ama motor hakkında detaylı bilgim yok,,,daha çok haftasonu balığa gitmek için kullanacağım..(gittiğim mesafe 120 km) uzun yolda rahatmıdır tavsiye eder misiniz?? satılık ilanları genelde 30.000 km civarında,,bütcem kısıtlı :( yeni model çok kilometre mi,, eski model az kilometre mi tavsiye edersiniz?? Alırken dikkat etmem gereken başka hususlar varsa paylaşırsanız çok sevinirim...
    Selamlar arkadaşım sen önce cbf araştırmalarını yap.Eğerki almaya niyetliysen daha yarım saat önce ilan verdik sahibimden.com a İlan daha yayınlanmadı.Ama sana ilan numarasını vereyim sanırım yarın resimlerle birlikte yayına sunarlar.Bak bi incele ben mootorun herşeyine kefilim.O ayarında diyebilirim.

İlan no: 123630867 Sahibinden.com motosiklet bölümüne gir yayına girdiğinde ilan numarasından aratabilirsin.

Diğer motorsiklet arayan arkadaşlarada duyurulur.0 506 939 83 06 dan bana ulaşabilirsiniz.

Motosikleti
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:14 ----------

Alıntı FermanogLu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özgür Bey hayırlı olsun,kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
    Bu arada lastik vs dahil ne kadara mal oldu ?
    Amin tesekkur ederım lastik 240 motor koruma demırı 50 bagaj demırı 120 eksı yuzde 10

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAYIRLI OLSUN ALLAH KAZA BELA VERMESIN ARKADASIM
    Tesukkurler dileklerınız ıcın

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    hep kendimizi düşünecegimize birazda artçıyı düşünmek gerek
    4 levent sanayı mahallesinde kafa dengi bi oto döşemecide topcase sırt dayaması yaptık.15 lira aldı benden.helal olsun çok güzel oldu..2cm sunra üstüne 2 kat sünger ve deri döşedi..2 adet somunlu vida ile sabitledi.

Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    buda benim makinedeki sırt desteği

Uploaded with ImageShack.us
    Garip bunu beğendi.
    B RH +

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler