Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı onuraydın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm.
    Honda cbf 150 almaya karar verdim. En son cbf 150 alan motor kullanıcılarının kaç paraya aldığını bilmek istedim.net ve bayi fiyatı 4800 tll civarı. plaka masraflarını
    koruma demirlerini depo kılıfı nın fiyatını 3 aşağı 5 yukarı yazarsanız sevinirim.
    Aleyküm Selam. gecen hafta 860 km de. full koruma demirli 52 litre cantalı 4450 ye aldım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı ufuyu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    Henüz A2 eğitimine devam eden bir motorsiklet sürücü adayıyım. Yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum ve sanırım CBF 150 de karar kıldım. Yeni bir sürücü olduğumdan ikinci el almak istiyorum ancak 2013 model sıfırı 4900 TL olan motor un 2012 model ikinci eline abuk subuk fiyatlar istediklerinden ( belki bir keriz düşer mantığı ) sanırım sıfır alacağım. 2012 model ikinci ele 4500 TL diyor, sorunca arka sepet var koruma demiri var diyor Sonuçta onlarda ikinci el artık, sök al onları öyle sat o zaman. Koruma demirini ve sepeti ayrı satmaya kalksan satabilecek misin o fiyata? Zaten baktığım zaman 2-3 aydır duran ilan, hala satılmamış, hala bir umutla gelecek kerizi bekliyorlar.

Neyse başınızı şişirdiğim için üzgünüm, çok kısa bir sorum olacak, sıfır CBF 150 aldığımızda öncelikli alınması gereken aksesuarlar nelerdir? ( ön koruma demiri, arka sepet, arka koruma demiri vs. )

teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

çok geçmiş olsun, hasar büyük mü?
    dostum başta aramıza hoş geldin

ama düşüncen yanlış bence sıfır motor alacaksın benim motordan örnek vereyim ben satsam şuan 4500 den aşağı vermem zaten honda bayii 4000 veriyor ki o başkasına 4500 e çakacak

250 tl civarı şuan michelin takımı + 80 tl çanta(benimki dandik) + koruma demiri 40-50 tl + plaka ruhsat filan sonuç senin motor sana gelecek 5000 tabi benim gibi dandik bi çanta ve arka çanta demiri kullanmazsan

sonuç bayiler 4500 filan plaka sigorta hariç veriyor motoru 200 plaka ruhsat 50 trafik 50 ön koruma demiri 100 de çanta 250 de michelin

5250 ye geliyor motor sence 4500 e kazasız 6000 binde bakımlı garantili 1 yaşında motormu sıfır motormu

para varsa tabi sıfır mantıklı ama ben şuan peşin param olsa sıfır almam taksitle alacağım için mecbur sıfır almıştım

ön koruma demiri şart
    ve michelin lastik kask kadar önemli asla es geçme derim 1 yılda en az 10 tane kaza riskini michelin sayesinde yok ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abicim çoook çoook geçmiş olsun çok üzüldüm görünce kendi motorum gibi düşündüm allah korusun umarım birşey yoktur

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    leyn Fatih ben daha siteye üye olmadan benim motor(made in Nihat) un resimlerini reklamlar yapmışın bile.Helal sana
    CıBıR lı günlerimide yaşatmak için avatar yaptım.chemical Nihatın kulakları çınlasın bu arada
    abi hoş geldin senin işin hemen araştırıyorum
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı sereye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Git - gel 155 km.lik mesafede 90 - 100 km. hızlarda;

CBF 150 3,12 litre,
    Yamaha majesty 180 scooter 3,5 litre,
    Yamaha YBR 250 4,06 litre yakıt sarfiyatları ölçtük, bir de kafiye uydurayım, göçtük.

Vstromla gitseydim, 4 - 4,2 litre yakardım. Bu da demek oluyor ki, ş.içi haricinde tasarruf için CBF'ye binilmez. Oysa uzun gezileri de hedefleyerek almıştım.

125 - 150 CC. motosikletler 60 - 80, belki 90 km hız aralıklarında tasarruf sağlıyorlar.
    Yanılıyor muyum?

Başka bir konu:
    Düzce için yaz döneminde;HANGİ YAĞI KULLANACAĞIZ?
    abi kesinlikle doğru yoksa cbf den vaz geçilmez zaten =)

ama 2 kişi biniyorsan ve uzun yol yapacaksan aradada olsa olmuyor yaw =)

benim için maddi durumları ayarlayınca cbr mantıklı duruyor hem şehir içi hem uzun yol =)

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar dostlar.Sizce 2008 model 8000 lerde yatmış bir motor alınır mı ?
    ben geçen ağustosta aldım kardeş 2008 model 5300 km de aldım şu an 9500 km oldu sorun yok 1 gram dahi yağ eksiltme yok gerçekten km'si sağlam orjinal km ise fiyatta uygunsa alınır, lastikleri değiştir yağ buji vs. bakımlarını yap bin keyfine bak
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

Motosikleti
    12" CBF 150
    [QUOTE="Bozkurt";2989219]arkadaşlar dün akşam motor dan düştüm olay şöyle geçti Sultanahmet de gezmeye kafede oturup muhabbet edelim dedik twin can kardeşim iki motor 4 arkadaş gittik oturduk muhabbet ettik dolaştık eve dönüş yolunda tramvay yolundan gidiyorduk tramvayın arkasından takip ederken durakta durdu bende geçeyim dedim tam tramvay rayların üzerinden geçerken ne olduğunu anlayamadan motor altımdan kaydı ve düştük raylar sebep oldu hemen çevredekiler geldiler Allah razı olsun yardım ettiler motoru kaldırdılar arkamdaki zafer arkadaşımı aradım o yüzden çok korktum bir şey oldu diye Allah çok şükür bir şeyi yoktu ama bende vardı ilk başta hissetmedim motoru kullanmaya kalktım ama sol kolum çok kötü ağrıyordu kullanamadım zafer arkadaşım aldı o motoru o getirdi hastaneye kadar can da sağ olsun garaja bıraktı hastanede röntgen çektirdik bir şey yok dediler emin olmak için birde tomografi çektirdik gösterdik yine bir şey yok dedi doktor buz uygula geçer dedi sabah oldu bende yine şiddetli ağrı hemen hastaneye gittik babamla şikayetimi söyledim dün akşamdan her şey gözüküyordu baktı yok yine dedi ağrıyan yerimi söyledim tekrar röntgen istedi çektik baktı köprücük kemiği kırılmış medikalden bağlamak için bir şey istedi aldık bağladı tekrar röntgen tamam dedi oturmuş 10 gün sonra tekrar gideceğim kontrole düşmede böyle bir kırığın sebebi benim hatam büyük düşerken kurtarım diye gidonu bırakmadım ve çok sert düşmeme sebep oldu gidonu bıraksaydım en fazla ezik olurdu bur dan tavsiyem raylardan geçerken çok dikkatli geçin daha önce geçmiştim o yoldan ama kısmet bize yardım edenlerin dedikleri bu yolda devamlı oluyormuş raylardan kayıp düşen polisler bile varmış aman dikkat diyorum motoruma gelince onda bir şey göremedim koruma demiri olduğu için koruma demirlerinde var o da olsun bu kaza geleceği belliydi motorumu ilk defa mahallede yıkadım ama ne yıkama gelen bakıyor giden bakıyor kimsede maşallah yok aklıma da gelmedi değil yani kim gelse motorun çok güzel falan filan o gün başıma bir şey geliyordu bir keresinde motoru olduğu yerde düşürdüler çok büyük kaza atlattım önüme araba kırdı 2 kez kaskım düştü 2011 model kim sorsa yılını inanmıyor sıfır yeni almışsın diyor sonra çok temizmiş ama bir maşallah de kardeşim bur dan can kardeşime zafer arkadaşıma bize yardımı geçen herkes den Allah razı olsun[/QUOTE]

geçmiş olsun dostum allah daha büyüğünü vermesin[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

[/COLOR]evet arkadaşlar motor yağı değişme zamanı bu yağlardan birini alacağım anadolu yakasında 10-50 satan uygun satan önereceğiniz yerleri ve bunlardan hangisini önerdiğinizi bana yazarsanız yarın akşam sipariş vereceğim yarına kadar artık ne yazılırsa =)

http://www.motosikletim.com.tr/urun/ipone-full-power-katana-10w50-1l.aspx

http://www.feyizoglu.com/10-50-Motosiklet-Yagi_47196.html#0

http://www.otosever.com.tr/?urun-539-CASTROL-POWER-1-RACING-4T-10W-50-MOTOSiKLET-YAGI.html

http://www.feyizoglu.com/10W50-Motosiklet-Yagi_46837.html#0

http://www.motosikletim.com.tr/urun/ipone-r4000rs-10w50-1l.aspx

http://www.motosuperstore.net/CASTROL-POWER-1-RACING-4T-10W-50-MOTOSIKLET-YAGI1LT,PR-587.html

http://www.turkoilmarket.com/Castrol-Power-1-Racing-4T-10W-50-1-Litre,PR-78.html

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Araştır bakalım fatih inşallah gönlüme göre bi sis farı bulursun.Forumdan bi arkadaş kendi imalatı yapıyormuş ama fiyat biraz çok geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

Alıntı srdcnkrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam orhan ben serdar çankırı benim kendi imalatım olan el yapımı bir ürünüm var eğer ilgilenirsen irtibat kurarız.dağa önceden alan arkadaşlarım yönlendirdi beni zaten kendileride konu devamında yorumlarını yapıcaklar.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...0837608/detay/

link tam çıktımı bilmiyorum ama sahibinden .com ilan no:120837608
    Ürünlerinizi inceledim ancak fiyat biraz yüksek gibi geldi yanılıyor olabilirim.Biraz araştırmak istiyorum müsaadenle

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Alıntı cnkdgrmc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senelerdir butun motorlarimda kullandim ozellikle cbf gibi motorlarda akunun yorulmamasi ic8n cok ideal bir urun fark edilirlik acisindanda muhtesem aksam resim eklerim
    Saglamligina garanti veririm yillardir tik demedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

Senelerdir butun motorlarimda kullandim ozellikle cbf gibi motorlarda akunun yorulmamasi ic8n cok ideal bir urun fark edilirlik acisindanda muhtesem aksam resim eklerim
    Saglamligina garanti veririm yillardir tik demedi

Eger yakinlardaysanda goruselim bi test et ...
    Resimlerini yakın plan görmek isterim.Daha sonra görüşelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Motorumda bana göre modifiye anlamında iki parça işim kaldı.Aslında çok şeyler istiyorumda çokta fazla orjinalliğinden uzaklaşmak taraftarı değilim.Eksiklerim birincisi sis farı, ikincisi yan çanta düşünüyorum.Yan çantada yalnız kararsızım sadece uzun gezilerde kullanacağım için heybe şeklinde deri vs. çantamı kullanışlı oluyor yoksa kappanın K21 çantalarındanmı kullanayım.Siyah alıp üst kapaklarını topcaseye uydurmak için beyaza boyatmayı düşünüyorum.Bu arada topcasem siyah kapağı beyaz Arwic marka 46 Lt. lik bildiğimiz kappa çakması kilit sistemi ve plastik kalitesi gayet iyi fiyatıda uygun.90 tl ye aldım.(mart 2013)

Yan çanta bağlayan arkadaşlardan daha sonra K 21 çantaların bağlantı sistemiyle alakalı bilgilere ihtiyacım olacak bu konuda forumda resimli link varsa bilen arkadaşlar yazabilir.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı mbuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben geçen ağustosta aldım kardeş 2008 model 5300 km de aldım şu an 9500 km oldu sorun yok 1 gram dahi yağ eksiltme yok gerçekten km'si sağlam orjinal km ise fiyatta uygunsa alınır, lastikleri değiştir yağ buji vs. bakımlarını yap bin keyfine bak
    Ne kadar verdiniz acaba ?
    HONDA

Motosikleti
    NC750X
    Ne kadar verdiniz acaba ?
    motor sıfır gibiydi zaten inan daha zinciri germek için bile anahtar değmemiş vaziyetteydi, model takıntım olmadığı için tereddüt etmedim
    birde psikolojik herhalde ama bana eski kasalar daha sorunsuz gibi geliyor
    o yüzden takıntılarım var sorunsuz olsun ama 3 fazla olsun
    kimilerine göre fazla olabilir ama ben 52 lt çanta ful koruma demirleri ve uzun cam ile 3400 e aldım
    yağ eksiltme yok, yakıt ortalama 400-420 km de yedeğe düşüyor sadece 9000 km de subap ayarı yaptırdım kullanıyorum
    yani sözün özü 2008 model olması beni hiç rahatsız etmiyor kafam rahat için huzurlu no problem bu arada şu andana 9550 km oldu
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    12 yada 13 yeni alıp satan satmayı düşünen, paraya sıkışan varsa arkadaşlar haberdar edin beni =)
    ara ara yazıyorum arkadaşlar görünsün diye yanlış anlamayın
    # motosikletle.blogspot

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı mbuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor sıfır gibiydi zaten inan daha zinciri germek için bile anahtar değmemiş vaziyetteydi, model takıntım olmadığı için tereddüt etmedim
    birde psikolojik herhalde ama bana eski kasalar daha sorunsuz gibi geliyor
    o yüzden takıntılarım var sorunsuz olsun ama 3 fazla olsun
    kimilerine göre fazla olabilir ama ben 52 lt çanta ful koruma demirleri ve uzun cam ile 3400 e aldım
    yağ eksiltme yok, yakıt ortalama 400-420 km de yedeğe düşüyor sadece 9000 km de subap ayarı yaptırdım kullanıyorum
    yani sözün özü 2008 model olması beni hiç rahatsız etmiyor kafam rahat için huzurlu no problem bu arada şu andana 9550 km oldu

Benim dediğimde senin motorun gibi km si 8000 falan sanırım tam göremedim.Alan zaten kullanmamış dogru durust 10 kere kahveye falan gitmiştir diyolar Bacanagı yapmış o km yi kırmızı cbf 150 2008 3.500 tl lafı duydum ama bakalım yarın ararız sahibini.Ekstrası yok motorun bi çantası olabilir başka birşey göremedim.
    HONDA

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    dün muayene yaptırdım..
    motor sorunsuz geçti ..şase numarasının ruhsata yanlış yazılmış degiştirdik..
    bu arada sis farına muayenede bişi demiyorlar..
    muayeneden sonra mercekli zenonda taktım..

jackal_64 bunu beğendi.

Motosikleti
    NC750X
    Benim dediğimde senin motorun gibi km si 8000 falan sanırım tam göremedim.Alan zaten kullanmamış dogru durust 10 kere kahveye falan gitmiştir diyolar Bacanagı yapmış o km yi kırmızı cbf 150 2008 3.500 tl lafı duydum ama bakalım yarın ararız sahibini.Ekstrası yok motorun bi çantası olabilir başka birşey göremedim.
    yakınlardaysa motor git bak gerekirse ustaya yada servise göster bide sahibine bak 30-35 yaş üstü ise fazla üzmemiştir motoru ama en önemlisi senin içine sinmesi baktın motor temiz hoşuna giderse üçe beşe bakma bence zaten 2007 model 50-60bin kmdeki motorlara adamlar 3500 istiyorlar eğer motora baktın gördün dokundun hissettin içinde bi huzursuzluk olursa hemen uzaklaş işallah gönlüne göre bişey olur

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    hondanın çinde üretim yaptırdığı sundıro sitesinde geziyodum bizim cbf lerin yeni modeli gelmiş onlara tip güzel ozellik güzel ama motor guc aynı
    http://www.honda-sundiro.com/pro/sho...=116&ClassID=3
    ismi tam olarak bu CBF150-SF yazılar çince ama birimlerden anlaşılıyor
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    SELAMUN ALEYKÜM Bir honda cbf 150 düşmanı olarak(fiyatını çok fazla buluyorum) bende aranıza katılmış bulunmaktayım.Yarın motorumun plakası çıkacak nasipse ve vuycam kıybacı.
    Sür gari

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı telmessos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hondanın çinde üretim yaptırdığı sundıro sitesinde geziyodum bizim cbf lerin yeni modeli gelmiş onlara tip güzel ozellik güzel ama motor guc aynı
    http://www.honda-sundiro.com/pro/sho...=116&ClassID=3
    ismi tam olarak bu CBF150-SF yazılar çince ama birimlerden anlaşılıyor
    O firmanın allah belasını versin zaten..
    Bir tane mi adam gibi motor yollamaz ya.
    İngilterde Cbf 125 Arka Disk,Enjeksiyonlu,Dijital İbre.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topcase arayanlara topcase var vatandaş gelll. Hem de 45 litre satıyorum arkadaşlar ilgilenen eşinize dostunuza duyurulur;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-temiz-saglam-uygun-fiyatli-rms-45-litre-topcase-indirimde-118802327/detay
    arkadaşlar size soru shad40 veya 45 yada bu çantadan kullanan varmı yusuf arkadaşımızın çantasını almayı planlıyorum ancak bende arka çanta demiri yok direk montajda sıkıntı yaşarmıyım sağlam olurmu ? yoksa allaha emanet mi durur şuan 32 litre cox var o direk bağlı taş gibi üstüne çocuk oturtuyorum birşey olmuyor

ve bu çanta iyimidir 2 kask alırmı?

ve sonunda motul 10-50 yağ aldım bide o contadan aldım alt tıpanın yarın veya hafta sonu değiştireceğim yağı =)

doğrumu biliyorum

motor yan ayakta olacak (biraz çalıştıracam yağ incelsin sonra biraz dinlensin motor 15 dk) sonra tıpayı acacağım aşağıdaki altına yoğurt kovası komayı düşünüyorum ne kadar beklemem gerekli 15 dk yetermi? damlaması bitene kadar bekleyeceğim sonra yeni contamı pulmu ne onu koyup sıkacağım üstten huni ile yavaş yavaş taze kanı vereceğim =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün muayene yaptırdım..
    motor sorunsuz geçti ..şase numarasının ruhsata yanlış yazılmış degiştirdik..
    bu arada sis farına muayenede bişi demiyorlar..
    muayeneden sonra mercekli zenonda taktım..

http://l1304.hizliresim.com/18/c/lz9wd.jpg

http://k1304.hizliresim.com/18/c/lz9xs.jpg

http://k1304.hizliresim.com/18/c/lzb1l.jpg

http://l1304.hizliresim.com/18/c/lzb5j.jpg
    hayırlı olsun ümit bey muayeneniz
    nelere dikkat ediyorlar nelere bakıyorlar ne kadar sürüyor filan bilgi paylaşımı olursa gidecek arkadaşlara bilgi olur =)

bide sizin sisler yeterli değilmiydi orj. farla neden mercekli xenon =) ve nereden kaç paraya aldınız montajı basitmi? açıkken motora marş verince sıkıntı oluyormu yada ne gibi farklılık gösteriyor ? ve bununla muayeneden geçmiyormu zaten?

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    MERHABA.
    öncelikle motorum eski kasa eski kasa oldugu için de far çok yetersiz.
    e sis farlarıda en fazla 7-8 metre önünüzü aydınlatır..
    mercekli zenonu şimdi denedim..çok güzel bi aydınlatma var dagılmadan.
    mercekli frı benim tamirci arkadaş var o aldı kendisi taktı..takması biraz uzun sürdü çünkü kontaga baglı oldu herse..
    yani kontak kapalıyken dügmeleri açsanda yanmıyo.onun için ugraştık biraz..
    zenon açık sisler açık motoru çalıştırdınmı bi sorun olmadı bende ..ama tabiki kapalı iken çalıştırmk lazım her zamanç..

muayenede nkonusun< gelince

ön dreksiyonu saga sola çevirip ön tekeri kontrol ediyolar..
    lastik ebat numaralarını yazıyorlar.
    kısa far uzun far ölçümü.
    sinyallere bakıyolar
    firen lambasının yanıp yanmadıgına..
    birde fren kontrolü..
    jackal_64 ve Garip bunu beğendiler.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Eğer çok eşyayla çok işin olmuyorsa.
    Shad 33 bile işini görür.
    İlla 2 kask diyorsan.Shad 45.Shad 40 almaz galiba 2 kask yan yana.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer çok eşyayla çok işin olmuyorsa.
    Shad 33 bile işini görür.
    İlla 2 kask diyorsan.Shad 45.Shad 40 almaz galiba 2 kask yan yana.
    bende zaten 32 litre var çanta daha büyük istiyordum ama sanırım arka çanta kalacak yan çanta alacağım tekstil saygılarla

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABA.
    öncelikle motorum eski kasa eski kasa oldugu için de far çok yetersiz.
    e sis farlarıda en fazla 7-8 metre önünüzü aydınlatır..
    mercekli zenonu şimdi denedim..çok güzel bi aydınlatma var dagılmadan.
    mercekli frı benim tamirci arkadaş var o aldı kendisi taktı..takması biraz uzun sürdü çünkü kontaga baglı oldu herse..
    yani kontak kapalıyken dügmeleri açsanda yanmıyo.onun için ugraştık biraz..
    zenon açık sisler açık motoru çalıştırdınmı bi sorun olmadı bende ..ama tabiki kapalı iken çalıştırmk lazım her zamanç..

muayenede nkonusun< gelince

ön dreksiyonu saga sola çevirip ön tekeri kontrol ediyolar..
    lastik ebat numaralarını yazıyorlar.
    kısa far uzun far ölçümü.
    sinyallere bakıyolar
    firen lambasının yanıp yanmadıgına..
    birde fren kontrolü..
    faydalı bir bilgi teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler