Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    arkadaşlar bu gün daha önce aldığım jant şeridini takayım dedim ancak nasıl yapılacağını bilmiyordum internette video aradım bulamadım ancak ne kadar zor olabilirki dedim ve yıkadım motoru temizledim jantları ve takmaya başladım ancak jantın lastik yanağına en yakın olan o düz kısmına uygulmaya çalıştım ancahiç bir eğim olmadığı için kesip kesip parça parça yapmam gerekecekti bende bi içteki hafif yatay kısım doğru olan yer herhalde diye düşündüm ve oraya taktım veçok rahat oldu ancak sanki bbeklediğim kadar güzel olmadı :S yada ben beceremedim :s

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baycall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla kaçırdım derken bende geçenlerde fazla
    Kacirmisim jant baya bi battı bi türlü kararını tutturamiyorum zincir yagamda pek kaliteli değil l. Castrol alalımda bide onu deneyelim bakalım..
    Ben de kararını tutturamıyoum.Bir dahaki sefere tuttururum umarım.
    Bilmemek zor iş..

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla kaçırdım derken bende geçenlerde fazla
    Kacirmisim jant baya bi battı bi türlü kararını tutturamiyorum zincir yagamda pek kaliteli değil l. Castrol alalımda bide onu deneyelim bakalım..
    Castrol motor yağında 1 numara ama kesinlikle zincir yağını tavsiye etmiyorum. Bir gün önce de sıksanız, bir gün bekletesenizde janta sıçrama yapıyor. Zincir üzerindeki yağa aşırı fazla şekilde toz vb yapışmasına sebep oluyor. Sıklıkla zincir temizlği yapmak gerekiyor. Ve zinciriri arındırmak oldukça zahmetli. Balçık gibi zincire yapışmış bir tabakayı sökmeye çalışıyorsunuz. Castrol almayın. Aynı şekilde Valvolinme de böyle, volvoline nin zincir yağınından da uzak durun derim. Repsol, Förch, Würth, bu yağlarında da kullandım. Bu 3 yağdan hangisini temin edebilirsiniz çok memnun kalırsınız. On numara kalite yağlar bu yağlar. Şu anda Förch bende. Çok memnunum mesela. 500 ml sini 30 tl ye almıştım. Repsol biraz pahalı. 200 ml lik ambalajı 20 tl idi yanılmıyorsam. Castrol ve valvoline hariç bahsettiğim 3 yağ çok kaliteli, googlede arattıırsanız ..... zincir yağı diye.. ineternet üzerinden temini mümkün. Castrol veya valvoline alırsın, veya misal 5 lira daha ucuza daha kalitesiz bi yağ, sonra. Sonra 10 tl lik işçilik le janta sıçramış yapışıp kuruşu ve zincire toz la birlikte yapışarak balçık olmuş zincir yağını temizlemek için 10 tl lik işlilik yapar emek harcarsın. Kalitesiz yağ kullanmanın hiç bir anlamı yok. 400 ml lik förch alsanız size, çok bile gezseniz bir sezondan fazla gider.

http://www.feyizoglu.com/Zincir-Spre...l_46976.html#0

Aynı ürünü büyük aışveriş merkezlerinde (Baumax-Real-Carrefour-Kipa vb) 5-6 tl daha ucuza gören arkadaşlar olmuştu yakın geçmişte ve almışlardı. Bu ürünü 20-25 tl ye yaklarsanız hiç kaçırmayın. Çünki feyizoğlundan veya başka bi yerde de aldığınızda yağ bedelinin yanında birde 5 tl kargo bedeli ödüyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:15 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında uzun yol yaptığımı biliyorsun... sürekli km lerimin hepsi uzun yolda olmakta.

bu dişliyi biraz yadırgadım.. bana fazla güven vermedi.. 5. viteste 7000 rpm 90 KM/sa çok mükemmel ve güzel bir ivme çiziyor..
    motorun 500 rpm rahatladığı ortada bu da bayağı kendini belli ediyor.. yakıt tasarrufu konusunda bana göre herkes avucunu yalasın..
    14T ile 5000 rpm de vites değiştiriyoken, 15T ile 6000 rpm de o ivmeyi yakalıyor.Yani fazla gaz açıyorum.Fazla gaz açmak demek karbüratöre
    fazla benzin çekmek demek.. yani kısacası kullanamadım.. Yada ilkkez bugün sürdüm alışamadım.. Ama tüm ybrciler memnun.. Şenol abide 16 T var ve
    oğlu ile birlikte uzun yol yapıyor.. 16T motora 3. viteste 100km hıza çıkartıyor.Bende bu işi anlamadım.Servise sordum o da motorunu rahatlatır falan dedi ama, muamma içindeyim..
    bu motorla 11,000 km yi 14 T ile yaptım ve 15 T yi takınca bi rahatlama hissttim..
    Bu dişli modif işi yapılacaksa, en sağlıklısı arka dişle oynamak ve değişim oranını 1. bilemedin 2 diş ufaltlmak haricinde abartmamak en makul olanı. Sürüş kalitesi, motor ömrü, deb. balatası vb de düşünülüyorsa, orjinal dişli oranlarından pek uzaklaşmamak lazım. Bir müddet daha kullan, Uludağ, Kartepe benzeri bi istikamete bir kereliğine deneme amaçlı yolculu gir. En iyi gözlemi burada yaparsın. Bu yol kesiminde de bi memnuniyetsizlik olmazsa zaten kullan. Ama önde bir diş ufaltmak bile bence, uzun vadede deb. balatası ömrünü kısaltacak. Motor yorgunluğunu (km-motor yorgunluğu) arttıracaktır. Güzel bi gözlem yaptıktan sonra bence tekrar bi değerlendir. Zaten dişli değişimi ile benzin tasarfunu sadece stabil 70-90 km-h durmadan gidebildiğin uzun yolculuklarda gözlersin, haricen sıklıkla durup kalktığın veya şehir içi trafik yoğunluğu fazla olan kesimlerde motor fazla kullanılıyorsa hem çok yakar, hemde motora yazık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:21 ----------

Şu anda 1 üye ve 38 konuk var. İlk defa bu kadar çok konuk görüyorum. Maşallah. Konuk ark..lara da selam buradan İyi sabahlar hepinize.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı baycall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En güzelini yapmışssın fazla para veremeye gereke yok.
    Aman zincir yağını fazla kaçırma ben ettim sen etmeyesin..
    Ethem abinin dediği yaglayicilara bakacağım , benimde korktuğum hususlardan biri janta sıçraması , ben janti hiç yaglamadim muhtemelen en son 1000 bakımında servis yaglamistir, ınsanda kesin emin değilim , sonuc olarak yaglamanin da zamanı geldi sanırım
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ethem abinin dediği yaglayicilara bakacağım , benimde korktuğum hususlardan biri janta sıçraması , ben janti hiç yaglamadim muhtemelen en son 1000 bakımında servis yaglamistir, ınsanda kesin emin değilim , sonuc olarak yaglamanin da zamanı geldi sanırım
    500-600 km de bir yağlama ihtiyacı oluşuyor orjinal zincirlerde, bu aralığı pek uzatma derim.

Arkadaşlar bu gün motorla ilgili 4 senedir fark edemediğim bi ayrıntı fark ettim. Ben yeni fark ettiğime göre bir çok arkadaşımda bunun farkında olmayabilir.

Benzinliğe gittim. Depo yedek te değil daha ve ana depoda halen en az 10-15 tl lik benzin var. Depoyu fullemek istedim. Deneme yapıcam bir depoyla kendi en ekonomik sürüş tarzımla deneme yapıcam. Neyse. Pompacı genç bi kardeşimdi. Fulle abim dedim. Fulleyince 30 tl oldu. Baktım biraz daha alır gibi. Baktım biraz daha alır gibi geldi. Abim deneme yapıcam silme doldur dedim. Motor orta sehpadaydı. Bana şöyle dedi (Abi motoru aşağı yukarı hafif hafif salla) sallamaya başladım. Bi de baktım dolu dörünün depoda her salladıkta benzin aşağı iniyor, üzerine doldurmaya devam edilebilecek şekilde alan açılıyor. He sallayışda deponun boş kalan kısımlarına benzin ulaşıyor ve depoda yer açılmayadevam ediyordu. 30 tl de normalde ful olarak görünen depoyu bu yöntemle 35 tl lik benzin aldım. Yani sallamadan dolu olarak gördüğüm deouya, motoru hafif hafif sallamak suretiyle 1 litreden daha fazla benzin aldırabildim. Yani şunu demek istiyorum. Bazılarımız bire depo ile ortaladan 50-100 km daha uzun gidebilirken, dişliler falan aynı olduğu halde, ortalama benzer şartlarda bazılarımızın bu km lere ye ulaşamamaların nedeni bu olabilir. Benzin alırken fulleyeceğiniz bi an deneyin, gerçekten çok şaşırdım. Pompacıya (Abim sen nerden biliyosun bunu) dedim. Abi ben ...senedir motor kullanıyorum falan dedi. Vay be dedim. Ufak bi ayrıntıydı ama çok şaşırdım bu gün. Şimdi tam doğru ve dolu depoyla denemey yapıcam. Buraya yazarım. 80 km-h ı hiç geçmiyicem. Bakalım sonuç ne çıkıcak

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    günaydın cbf çiler ethem abi şimdi aşağı inip dişliyi değiştiriyorum..bu işler bana göre değil..
    dün deneme yaptım 110 km.. bana tecrübe oldu.. ama memnun değilim.. klavyene sağlık

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Günaydın herkese zincir yağlama için birşeyler yazılmış. Ethem abinin dediği sprey motolizde buldum. Sanırım aynısı, havale ile 23.75 TL marketlerde falan bulan varsa söylesin boşuna kargo parası ödemeyelim
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın cbf çiler ethem abi şimdi aşağı inip dişliyi değiştiriyorum..bu işler bana göre değil..
    dün deneme yaptım 110 km.. bana tecrübe oldu.. ama memnun değilim.. klavyene sağlık
    yaniii şimdi cbf teki tork sende olmayınca olmuyor zorlama korayım panpişim
    Ethem abi dediğin doğru bende o olayı şöyle farkettim petrolde fulle dedim silme doldurdu ortalama 20 km yaptım yapmadım eve geldiğimde depoyu açıp baktım baya bir benzin azalmıştı yani 20km de cbf hayatta okadar benzin harcayamaz ondan sonra farkettim. Birde size önerim benzini herzaman akşam saatlerinde ve yavaş dolum yaparak alın
    Birde zincir yağı konusunda ben GULF kullanıyorum spery zincir yağı çok memnunum akşam sıkıp bırakıyorum herhangi bir sıçrama yapmıyor. Bildiğiniz gibi gulf motor sporlarına destek veriyor ben izmit sanayiden 20 liraya falan almıştım kutusuda baya büyük tavsiye ederim denk gelirse deneyin derim.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500-600 km de bir yağlama ihtiyacı oluşuyor orjinal zincirlerde, bu aralığı pek uzatma derim.

Arkadaşlar bu gün motorla ilgili 4 senedir fark edemediğim bi ayrıntı fark ettim. Ben yeni fark ettiğime göre bir çok arkadaşımda bunun farkında olmayabilir.

Benzinliğe gittim. Depo yedek te değil daha ve ana depoda halen en az 10-15 tl lik benzin var. Depoyu fullemek istedim. Deneme yapıcam bir depoyla kendi en ekonomik sürüş tarzımla deneme yapıcam. Neyse. Pompacı genç bi kardeşimdi. Fulle abim dedim. Fulleyince 30 tl oldu. Baktım biraz daha alır gibi. Baktım biraz daha alır gibi geldi. Abim deneme yapıcam silme doldur dedim. Motor orta sehpadaydı. Bana şöyle dedi (Abi motoru aşağı yukarı hafif hafif salla) sallamaya başladım. Bi de baktım dolu dörünün depoda her salladıkta benzin aşağı iniyor, üzerine doldurmaya devam edilebilecek şekilde alan açılıyor. He sallayışda deponun boş kalan kısımlarına benzin ulaşıyor ve depoda yer açılmayadevam ediyordu. 30 tl de normalde ful olarak görünen depoyu bu yöntemle 35 tl lik benzin aldım. Yani sallamadan dolu olarak gördüğüm deouya, motoru hafif hafif sallamak suretiyle 1 litreden daha fazla benzin aldırabildim. Yani şunu demek istiyorum. Bazılarımız bire depo ile ortaladan 50-100 km daha uzun gidebilirken, dişliler falan aynı olduğu halde, ortalama benzer şartlarda bazılarımızın bu km lere ye ulaşamamaların nedeni bu olabilir. Benzin alırken fulleyeceğiniz bi an deneyin, gerçekten çok şaşırdım. Pompacıya (Abim sen nerden biliyosun bunu) dedim. Abi ben ...senedir motor kullanıyorum falan dedi. Vay be dedim. Ufak bi ayrıntıydı ama çok şaşırdım bu gün. Şimdi tam doğru ve dolu depoyla denemey yapıcam. Buraya yazarım. 80 km-h ı hiç geçmiyicem. Bakalım sonuç ne çıkıcak
    Benim sürekli uyguladığım bi yöntemdi, evet o boğazın üzerine çıkınca ileri geri yaparak daha fazla yakıt silme doluyor ve 100 km den önce ibre oynamıyor ama sakıncası şu motoru yan ayaklığa aldınız anda yakıtın tahliyeden aşşağı asfalta boşaldığını görürsünüz, ben artık depomu full yapmıyorum yarım depodan fazla benzin almıyorum, şehir içinde bi 5-6 kg ağırlığın bile dengeye etkisi oluyor hele birde bodrum gibi yolları dar sıkışık bi trafiğin içindeyseniz, söylemek istediğim yakıtı tam silme aldığınızda motoru yan ayaklığa alırsanız yakıtınız boşalır taki boğaz havalandırma seviyesinin altına düşene dek burada dikkatli olun...

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sürekli uyguladığım bi yöntemdi, evet o boğazın üzerine çıkınca ileri geri yaparak daha fazla yakıt silme doluyor ve 100 km den önce ibre oynamıyor ama sakıncası şu motoru yan ayaklığa aldınız anda yakıtın tahliyeden aşşağı asfalta boşaldığını görürsünüz, ben artık depomu full yapmıyorum yarım depodan fazla benzin almıyorum, şehir içinde bi 5-6 kg ağırlığın bile dengeye etkisi oluyor hele birde bodrum gibi yolları dar sıkışık bi trafiğin içindeyseniz, söylemek istediğim yakıtı tam silme aldığınızda motoru yan ayaklığa alırsanız yakıtınız boşalır taki boğaz havalandırma seviyesinin altına düşene dek burada dikkatli olun...
    Aykancım uyarın için saol, bu ihtimali bende göz önünde bulundurdum ve depom ful+ful iken ilk 30-40 km lik kullanımda park ettiğim zamanlarda orta sehpayı kullandım. Ben ilk defa bu kadar fulledim. Daha önce hiç denememiştim bir depoyla ne yapaiblirim diye. Bi bunu göriyim, tekrar normal kullanıma dönücem ve bu kadar silme almıyıcam bir daha. Devamlı bu kadar fulleme ihtiyacımız zaten yok.

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    ethem abi o sallamayı ben senelerdir biliyorum activaya yapıyorum yarım litreden fazla alıyor bu arada ortadoğulu nickli ömer abi ziyaretime geldi 6ay önce buz motordan michael lastik taktırmış michaelinden gayet memnun bende inceleme fırsatım oldu o zamanlar 180 liraya taktırmış ... Şöyle 5-6 motor toplanıp gitsek buz motora 200 liraya halletsek

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial

Benim 1000km yi gecti sanırım zincir ömrüm çabuk biter , ama yaglayici icin kargo parası vermek istemiyorum kipa dan bakacağım umarım bulabilirim
    Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ethem abi o sallamayı ben senelerdir biliyorum activaya yapıyorum yarım litreden fazla alıyor bu arada ortadoğulu nickli ömer abi ziyaretime geldi 6ay önce buz motordan michael lastik taktırmış michaelinden gayet memnun bende inceleme fırsatım oldu o zamanlar 180 liraya taktırmış ... Şöyle 5-6 motor toplanıp gitsek buz motora 200 liraya halletsek
    Toplanırsanız bende lastik alıcam 200 den verirse

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

Bu arada
    6000 rpm 80 , 7000 rpm 90 , 8500 rpm 110 , 9500 rpm 120 km hiz a ulaşıyorum (120 km deneme amaçlı olup t
    Hafif rampa asagidir) bu devirlerde bu hizlar normal mıdır ? Sormak dan amacım yavaş gidiyo hızlı gidiyo meselesi değil sadece normal olup olmadigidir , sayaç 2500 km de
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bende biliyordum da sallama yöntemiyle 100 gram bilemedim 200 gram falan alır diye biliyordum. Baksana sallaya sallaya 1 lt den fazla benzin aldırdık Bakalım şimdi deniyorum tam bir depoyla kaç km yapabilicem

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Ya bende biliyordum da sallama yöntemiyle 100 gram bilemedim 200 gram falan alır diye biliyordum. Baksana sallaya sallaya 1 lt den fazla benzin aldırdık Bakalım şimdi deniyorum tam bir depoyla kaç km yapabilicem
    Bence 500 km yi geçer çünkü sizin yollar uzun mesafe sabit gaz durumunda 80 üstü kullanmıyorsan geçer usta, ben şehir içi ağırlıklı kullanımda 350 max görebiliyorum bide şu 43 dişli sinirimi bozmaya başladı 60 la gidiyorum devir 4000- 5000 lerde 42t yi tavsiye edermisin 42 t takınca ön dişli ne alemde oluyor yani o ön dişli eski modeldeki standart dişlimi onu değiştirmeye gerek varmı birde zincirden bakla filan aldırmıyorsunuz değilmi o ringde düşünüyorum ama hangi o-ring zincir...

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı fatih545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın herkese zincir yağlama için birşeyler yazılmış. Ethem abinin dediği sprey motolizde buldum. Sanırım aynısı, havale ile 23.75 TL marketlerde falan bulan varsa söylesin boşuna kargo parası ödemeyelim
    Fatih motoliz küçükköyde yamaha bayii istersen korgo parası vermeden bi ara beraber gidip alalım bana yakın bilmiyorum sanada yakınsa tabii...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim 1000km yi gecti sanırım zincir ömrüm çabuk biter , ama yaglayici icin kargo parası vermek istemiyorum kipa dan bakacağım umarım bulabilirim

Toplanırsanız bende lastik alıcam 200 den verirse

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

Bu arada
    6000 rpm 80 , 7000 rpm 90 , 8500 rpm 110 , 9500 rpm 120 km hiz a ulaşıyorum (120 km deneme amaçlı olup t
    Hafif rampa asagidir) bu devirlerde bu hizlar normal mıdır ? Sormak dan amacım yavaş gidiyo hızlı gidiyo meselesi değil sadece normal olup olmadigidir , sayaç 2500 km de
    normaldir sıkıntı yok
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Bence 500 km yi geçer çünkü sizin yollar uzun mesafe sabit gaz durumunda 80 üstü kullanmıyorsan geçer usta, ben şehir içi ağırlıklı kullanımda 350 max görebiliyorum bide şu 43 dişli sinirimi bozmaya başladı 60 la gidiyorum devir 4000- 5000 lerde 42t yi tavsiye edermisin 42 t takınca ön dişli ne alemde oluyor yani o ön dişli eski modeldeki standart dişlimi onu değiştirmeye gerek varmı birde zincirden bakla filan aldırmıyorsunuz değilmi o ringde düşünüyorum ama hangi o-ring zincir...
    42 t yi tüm yeni kasalara tavsiye ederim. Taktırıpta memnun olmayan yok. Zaten memnun olmamak için bir sebep yok. Ön dişlimizde eski kasalarla aynı. Sanırım sende geçmişte eski kasa sahibi olmuştun. Çekiş, hız, tork, ivmelenme ve vites oranları aynı eski kasalar gibi oluyor. Çok keyifli. 0.2-0.3 gibi devir kazanımı var.

baycall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    42 t yi tüm yeni kasalara tavsiye ederim. Taktırıpta memnun olmayan yok. Zaten memnun olmamak için bir sebep yok. Ön dişlimizde eski kasalarla aynı. Sanırım sende geçmişte eski kasa sahibi olmuştun. Çekiş, hız, tork, ivmelenme ve vites oranları aynı eski kasalar gibi oluyor. Çok keyifli. 0.2-0.3 gibi devir kazanımı var.
    İleriki zamanlarda insallah

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    şehir içide olsa 350km bana az geldi sürekli devirlimi kullanıyorsunuz? uzun yolda belki 500km çıkartır (yedek hariç). Ben son ölçümümde full depo ile şuan 400km yaptım benzin çizgisi E in üstündeki ilk çizgide sanırım 50km falan daha gider ama kendimi riske atmıyorum hemen dolduruyorum benim için yedek hariç 400 km yapıyorsam gerisi fantezi gibi geliyor fazla düşünmüyorum
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normaldir sıkıntı yok

Alper ben de cbf150 ile 400km nin altına düşmedim daha. Üstelik Beylikdüzü-Gayrettepe hattındayım

Bu arda 16T ön 43Arka benimde devir değerlerim hemen hemen aynı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler