Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    İyi akşamlar. Rica etsem şu motora bir bakabilir misiniz? Sizin yorumlarınızı merak ediyorum. Kendi motoru sattım kurtlandım motor arıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1178245/detay/
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    evocamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 KIRMIZI (2011)
    çıtçıtlar burun kısmında değil çene kısmında kaskın ceneliğini açtığın düğmenın orada 3 adet bu çıtçıtların gececeği karşı köprü olacaktır. Resimde göstermeye çalıştım eğer buralarında karsı çıt çıt yerın yoksatakamazsın ama bildiği kadarıyla aldığın modelde var..
    http://imageshack.us/photo/my-images...171769345.jpg/
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır.

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Bende orayı demiştim zaten dostum.Didik didik ettim tekrar tekrar baktım ama o bahsettiğin yerde maalesef ki herhangi bi çıt çıt yok...Yanlışlıkla geldi herhalde..
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    belki de var olan çıtçıtlara zaten bir parça takılı olduğundan göremiyorsundur. belki bu yedek veya alternatif bir parçadır.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar. Rica etsem şu motora bir bakabilir misiniz? Sizin yorumlarınızı merak ediyorum. Kendi motoru sattım kurtlandım motor arıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1178245/detay/
    Motosiklet.net stickerı var üstüne dostum forumdan bir arkadaş galiba.Şimdiden hayırlı olsun

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Arkadaşlar dün ki bahsettiğim telefon tutucumun fotoğrafı işte buNasıl olmuş beğendiniz mi?

Motosikleti
    Süper olmus ben buraya navıgasyon takmak istiyorum birde bu el koruma aparatı taktırmıssın linkini gönderebilir misin bende bunlardan taktırmak istiyorum BMW yi aratmıyor desem yeridir ;)

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Teşekkür dostum)Elcik korumayı bu sitedeki cihan isimli arkadaştan aldım.Onunla temasa geçebilirsin...

Navigasyon içinde o telefon tutucu aparatı alır ,birde şarj problemin olmasın diye çakmaklık taktın mı olay tamamdır)Süper oluyor.Tavsiye ederim..Sürerken acayip bi hissiyatı var.Aynı bmw sürüyomuş hissine kapılıyo insan

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet.net stickerı var üstüne dostum forumdan bir arkadaş galiba.Şimdiden hayırlı olsun
    Evet bende gördüm o sticker'ı ama bulamadım kim ki acaba? Herkeste nick olunca bilemiyorsun kim olduğunu. Çok aktif biri değil sanırım. Motoru düzgün gibi geldi. Edirne'ye de yakın o yüzden danışmak istedim.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı crux2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür dostum)Elcik korumayı bu sitedeki cihan isimli arkadaştan aldım.Onunla temasa geçebilirsin...

Navigasyon içinde o telefon tutucu aparatı alır ,birde şarj problemin olmasın diye çakmaklık taktın mı olay tamamdır)Süper oluyor.Tavsiye ederim..Sürerken acayip bi hissiyatı var.Aynı bmw sürüyomuş hissine kapılıyo insan
    Hayırlı olsun. Dediğim kadar varmış değilmi hele bir de uzun yolda bluetooth kulaklık ile deneyin, hafif bir müzik ile yönlendirmenin sesi, insan daha bir zevk alıyor uzun yoldan

Aynı elcik koruma bende de var ama benim gözüm transalpinkilerde. Keşke bu kadar pahalı olmasaydı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5644013/detay/

Ayrıca turing cam ve zenon da aldınmı tamamdır

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    cihanın elcik koruma ilanında honda logolu olanlar var. sattıkları logosuz değil mi?

bir de manetler için uzun civata gerekiyor değil mi? aparatın yanında satılmıyor.

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    @cbr125cbr : Aynen dostum çok keyifli oluyor.İnsan gerçekten büyük cc motor kullanıyormuş hissine kapılıyor.Sibiefimin üstten görünümüne zaten hastaydım birde bu aksesuarlarla süper oldu süper.Az önce dışarı çıktım şöyle bi gezinti yapayım dedim.Millet mala bağladıO kadar dikkat çektiki inanın rahatsız oldum sökmek zorunda kaldım

Ben elcek olarak Bmw nin elceklerine bayılıyorum.İmitasyonu olsa anında kapatırımŞu güzelliğe baksana

En öncelikli hedeflerim arasında bi-xenon ve pantolon-mont ikilisi var...

@ jr. : Bendeki elciklerde logosuz elciklerden.Ancak bu gelen elciklerin işçiliğini çok da beğendiğimi söyleyemem.Bunları söylemeyecektim ama madem yeri geldi düşüncelerimi paylaşayım. Ürün çok ama çok basit.Adamlar kalıptan çıktığı gibi çapaklarını dahi almadan göndermişler.Üzerinde ne delik var ne bi işaret var neyi nasıl takacaksın belli değil.Ürüne 25 TL artı 9 TL de kargo parası verdim.Ancak ürün elime geçip paketi açtığında karşımda maliyeti 1TL bile olmayacak bi ürünle karşı karşıya kaldığımı anladım.Çok moralim bozulmuştu.Yaklaşık bi 2 haftadır da ürünü motoruma takmaya kıyamadım.Ne takılacak bi delik bulabildim ne motoruma layık bulabildim ancak soğuklarda üşümektense ve 34 lirayı çöpe atmaktansa kullanmaya karar verdim.Ve 2 gün önce motoruma taktım.Rüzgarı büyük ölçüde kesiyor.Çok soğuk havalarda görevini tam yerine getiremese de direk rüzgardan elleri koruduğu için faydalı bi ürün.Tabi bunların satışını yapan cihan arkadaşımla bu söylediklerimin hiç bir ilgisi yok.O sadece satışını gerçekleştiriyor.Ha işçiliği daha iyi olabilirmiydi?Kesinlikle evet. Ama tavsiye de ediyorum.Kışın elzem bişey..

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bilgi için teşekkürler,

yani civata deliklerini sen açtın. bir de uzun civata temin ettin değil mi

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Evet dostum uzun civata ve somun temin etmek lazım bi yerlerden.Bizim tükanda herşey olmasına rağmen biz bile 3 kişi takarken bi hayli zorlandık.Debriyaj manetinin civatasını söküp bu parçayı delip içinden geçirelim dedik olmadı bende en basit yol motorun orasını burasını bozmadan kablo bağı ile bağlamakta buldum.Ufak bi delik sonra iki tane de kablo bağı attım.Üsüne de bizde acro bond denen bi yapıştırıcı var plastiği kemik gibi yapıştırıyo ondan döktüm.Sağlam oldu ama manzara kötü oldu haliyle.Yakından bakınca yapıştırıcı izleri belli oluyor.Ellerim üşümesinde artık ne yapayım.Gülü seven dikenine katlanıyo işte böyle.Kafama estimi de çıkarmak istedimi de kablo bağını kesip çıkarıcam.Tak sökü basit oldu ama görüntü facia

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Yan çanta ve topcase olarak insancıl fiyatlarda seçeneklerim nelerdir? Soft olmayacak yalnız
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    arkadaşlar elcik koruması isteyen varsa bende var,
    elcik korumasının üzerindeki honda ablemlerini ben tabelacıda yatırdım,
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6357226/detay/
    98 Beygir.....

Motosikleti
    @crux2006 dostum bu telefon tutucuyu nereden almıştın lınkı varmı bende alacağım navıgasyon ıcın.. Elcik için @cihanla irtibata geçtim onlarıda yaptıkmı tmm dır ;)
    Honda GS 1200 oluruz :D

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    ben coocase kullanıyorum memnunum.

48lt led stop düzeneği vardır üzerinde, ben içindeki mantar ledleri söküp 3 çipli kırmızı şerit ledlerden 6 şar koyarak kullanıyorum, görünürlüğü harika derecede arttırdı ve standart kontak yerleri bağlı olduğundan bu işlerle uğraşmadım ,birde böyleyken çantayı tek düğmeyle söküp alabiliyorsun.
    ben 220tl ye falan almıştım sanırım şuan motoplus satıyor bu çantaları.

baktım şimdi, standrt çanta 210, ledli olan 240tl demişler sitelerinde.

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Fotoğrafını atabilirmisiniz? Birde yan canta olarak kappa k21 dışında secenek var mı
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    Bende cbf alarak aranıza katıldım arkadaşlar
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler