Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tolgatumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer8 2014
    50 tl lik yakıt ile 180 km çevirdim,normal mi,iyi mi sizce?
    Bana normal gibi geldi,bazı arkadaşlarım çok diyorlar,
    Kullanıcılar ne der?
    2006 Honda CBR600F,2005 Suzuki V strom dl650, 2005 Yamaha fz6fazer,2006 Honda VFR800abs,2005 Suzuki GSX-R600,Honda CBF1000abs,Yamaha fz6fazer,Suzuki GSX-650F,SuzukiGSR600,Honda CBF600abs,Suzuki SFV650 abs gladius,Honda VFR800abs,Suzuki GW250 inazuma, Yamaha Fazer8

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı tolgatumlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanıcılar ne der?
    kullanım tarzını bılmıyorum; uzun mu s.ıcı mı belırtmemıssın, lakın 6.0 lt/100km denk gelıyor ve bence son derece makul.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Kullanıcılar ne der?
    Bence gayet iyi. Benim de İzmir'den dönerken yaklaşık 900 km.de 5.9 - 5.8 gibi bir ortalamam vardı.

Şu an şehir içi 100 km.de 40 lira gibi bir yakıt tüketimi var. (Sürekli agresif kullanım.)

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    En sonunda o kadar SS macerasından sonra ST'ye geçirebildik seni.

VFR mutluluktur tabii

Janseti de Allah nazardan saklasın.
    wolrath bunu beğendi.

Merhabalar,

Siteye yeni üye oldum. 2013 yılından beri VFR kullanıcısıyım. Kısmet olursa yeni kasa VFRlerden bir ay içinde kendi girişimimle ithal etmek istiyorum. O sebeple motorumu satılığa çıkardım. İlanı aşağıda.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2008-cok-temiz-efsane-vfr-307466632/detay/

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı boyaci1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Siteye yeni üye oldum. 2013 yılından beri VFR kullanıcısıyım. Kısmet olursa yeni kasa VFRlerden bir ay içinde kendi girişimimle ithal etmek istiyorum. O sebeple motorumu satılığa çıkardım. İlanı aşağıda.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2008-cok-temiz-efsane-vfr-307466632/detay/
    hayırlı olsun.

tahmını ne kadara gelıyor, ön çalışma yaptınız mı ? bir de Tr ye sokmak için nasıl bır yol ızleyeceksınız?

teşekkür ederim,

şu anki hesap nakliye masrafları ile birlikte 45bin tlye geliyor. Almanyadan temin edebiliyorum. Kendi şirketim gümrük ve nakliye üzerine. Müşterim olan bir ithal araç galerisi ile görüştüm.Onların da yardımıyla gözü karartım. Getirme işlemi basit kısmı ancak Türkiye de plaka çıkana kadar biraz uğraşacagız. Benim tahminim 50bin tl gibi bir maliyeti olacak. Şu an Türkiyede satılan crossrunner liste fiyatı 43500. Bu fiyatlar bana makul geldi, malum başka bir motor da beğenemiyorum.

Motosikleti
    Mondial RX3
    Türkiyeden daha ucuza almak varken neden ithal ediyorsun,dışarda donanım farkı falan mı var acaba?

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı boyaci1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim,

şu anki hesap nakliye masrafları ile birlikte 45bin tlye geliyor. Almanyadan temin edebiliyorum. Kendi şirketim gümrük ve nakliye üzerine. Müşterim olan bir ithal araç galerisi ile görüştüm.Onların da yardımıyla gözü karartım. Getirme işlemi basit kısmı ancak Türkiye de plaka çıkana kadar biraz uğraşacagız. Benim tahminim 50bin tl gibi bir maliyeti olacak. Şu an Türkiyede satılan crossrunner liste fiyatı 43500. Bu fiyatlar bana makul geldi, malum başka bir motor da beğenemiyorum.
    yeni kasası alısılmıs cızgılerın dısında adeta 1 pani havasında. egzozla hıc hoslasmadım ama teknolojık olarak cok guzel oyuncaklanmış. biz de vfr tayfası olarak cok istedik gelmesını ama honda tr sagolsun yıne MANTIKLI bır modelı sınırdan sokmadı

ınsallah kavusursunuz bız de nasıplenırız.

tolgatumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer8 2014
    Herkese selamlar,geçen hafta sonu kocaeli-çanakkale/ gökçeada yapıp,gökçe ada -çanakkale den kocaeli ye geri döndüm.artçılı olarak ve arka çanta dolu toplam 1000 km yol yaptım.hızım 110-120 sabit aralarda 180 lere kadar çıktık.toplamda 240 tl yakıt yaktım.sakin kullanımda uzun yolda 24 kuruş yapıyor,5.3 lt/100 km gibi hesapladım.fabrika verisi 6.2 diyordu yanılmıorsam,
    Bu kadar ekonomik olacağını düşünmemiştim.)
    Herkese kazasız sürüşler olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

Bu arada bana ön cam lazım,elin de olan ve satmak isteyen var mı acep?
    2006 Honda CBR600F,2005 Suzuki V strom dl650, 2005 Yamaha fz6fazer,2006 Honda VFR800abs,2005 Suzuki GSX-R600,Honda CBF1000abs,Yamaha fz6fazer,Suzuki GSX-650F,SuzukiGSR600,Honda CBF600abs,Suzuki SFV650 abs gladius,Honda VFR800abs,Suzuki GW250 inazuma, Yamaha Fazer8

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Merhabalar tekrardan ,

Dün itibariyle aranıza katıldım.İlk günden 300 km deneyimim oldu,gerçekten beni çok memnun etti.Henüz yakıt durumunu ölçmedim,o kadar keyifli bir makina ki yakıtı pek düşünmüyorum.

Bu arada virajda vtec açılırsa yapışırsın dedikodusuna bir açıklık getireyim.1. viteste 6500 ve viraj çıkışı 7000 devirlerde dönüm.Vtec sandığınız gibi size tutuşu kaybettirmiyor.Öyle güzel ayarlanmış ki yumuşak gaz açtığınızda hiçbirşey olmuyor.

Motosikleti
    Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar tekrardan ,

Dün itibariyle aranıza katıldım.İlk günden 300 km deneyimim oldu,gerçekten beni çok memnun etti.Henüz yakıt durumunu ölçmedim,o kadar keyifli bir makina ki yakıtı pek düşünmüyorum.

Bu arada virajda vtec açılırsa yapışırsın dedikodusuna bir açıklık getireyim.1. viteste 6500 ve viraj çıkışı 7000 devirlerde dönüm.Vtec sandığınız gibi size tutuşu kaybettirmiyor.Öyle güzel ayarlanmış ki yumuşak gaz açtığınızda hiçbirşey olmuyor.
    Öncelikle güle güle kullanın. Hayırlı olsun.

Bu Vtec olayını ben alırken sahibi de söylemişti, dikkat et virajlarda diye. Bazen öyle bi an denk geliyor ki Vtec açmadı, bozuldu mu acaba diyerek tekrar devir düşürüp Vtec'i dinliyorum. O sesin değişimini, motorun hafiften abi tutma beni ben gidiyorum der gibi atak yapışını tebessümle karşılıyorum.
    buraxdj bunu beğendi.

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Şuda burada hatıra olarak dursun 16 haziran 2016

wolrath, oznkrçm, dream_man ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

dream_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda vfr800
    Beyezı benim motormu acaba sizle ne zaman karşılaştık biz��
    buraxdj ve yanakadam bunu beğendiler.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Kışın 2005 model bi alet bakmaya gittim 60 binde fiyat 14.500' dü, yaz geldi millet çıldırdı fiyat olarak 29bin isteyenler bile var

Uygun fiyatlı yüksek model düşük cc bi VFR bulursam bende R25' i satıp VFR' ye geçmeyi istiyorum

t_cetveli88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800
    Arkadaşlar merhaba,epey ilginç makineye bindikten sonra tekrar VFR ye dönmeye karar vermiş bulunuyorum.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-acil-orijinal-temiz-makine-320536428/detay/
    Şu makineyi almayı düşünüyorum.Full boyalı,boyası rezalet fakat zamanla elden geçiririm diye düşündüm fiyatı makul olduğu için.Bileniniz var mı?Hasar kaydı gözükmüyor fakat km itibari ile ağar bakımı vs ne ister bilemedim.

Motosikleti
    Arkadaşlar motorum satılıktır Herkese kazasız sürüşler dilerim.

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Kullanıcılar ne der?
    Bunu yazarken ciddi misiniz?
    Son ağaç kesildiğinde, son nehir kirlendiğinde,son balık avlandığında; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak

dream_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda vfr800
    Merhaba arkadaşlar beyaz vfr mi satıyorum herşeyiyle tamdır full bir beyaz vfr ye sahip olmak isterseniz kaçırmayın derim ilan no:340743102

OKN84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda vfr 800 vtec
    Merhabalar bende hayalımdekı vfr ye kavustum aracım 2005 model vfr 800 vtec 14500km de ekstra olarak suan devil magnum egzozum var bu arac bırebır uyumlu bı parcadır tabı bulmak kolay degıl bu tarz parcalar baya pahalı motor hakkında olumlu olumsuz yorumlarınızı beklıyorum herkeze keyıflı forumlar dılerım bu arada ıstanbul anadolu yakasındayım

Eski_kasa bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler