Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Biz bu gidisle her hafta cikarz ))
    akira2012 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Ancak Bu sefer bana Başka yakışıklı geldi bu motor Üzerinde sen oldugun içinmi acaba [/QUOTE]

Teşekkür ederim. Darısı senin CBF1000 e olsun.
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alemsn ya
    Nabıııcan başka türlü çekilmiyor hayat:Motora binceeen,alem yapceeen...
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yok öyle değil, altında CT olduğu içindir...
    Geçen Cumartesi Naciye'den çıkarken senin arkandan bakarak Doktor Ümit'in yorumu;"Yaw bu adam da hangi motora binse dehşet yakışıyor"
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah gayet heybetli güzel makine,bordosundan daha hoş duruyor beyzı
    Teşekkür ederim. Beyaz ve heybetli oluşundan çok memnunum diğer favori rengim koyu gri.
    Doktorum hep bana "Kişneme" formatında korna lazım derdi... Hak veriyorum şimdi bildiğin İngiliz Atıyla panoramik şehir turu yapıyorsun CT ile...
    wolrath ve akira2012 bunu beğendiler.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar...

akira2012 ve T R O E bunu beğendiler.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen Cumartesi Naciye'den çıkarken senin arkandan bakarak Doktor Ümit'in yorumu;"Yaw bu adam da hangi motora binse dehşet yakışıyor"
    İnsanlar yanlış anlayacak, "Naciye cafe" de baride... Sağolsun doktorum bunu hep der, ama bu doktorun güzelliğinden kaynaklanıyor
    akira2012 ve T R O E bunu beğendiler.
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

KicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 Gelecekte CBF 1000 FA
    Herkese Selamlar Hepimiz için Faydalı olacagını düşündügüm KOntra ve Korunma Reflekslerinden bahseden bir video ..
    Korunma refleksi ilkez duydugum bir terim..
    Ancak ben de dahil hepimizin viraj içinde dışında ve genel sürüş sırasında Yaşadıgımız istem dışı korkular bu bunların dizginlenmesinden bahsediyor

Şiddetle Tavsiye ediyorumii İyi seyirler..

T R O E bunu beğendi.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    baştan sona 3oldu seyrediyorum. yabancısını indirip altyazı bulmuştum

ilk motoru aldığımda,eğitimden sonra,birde uçmakdere yoluna ilk çıkışımda "lan ben resmen viraj yapamıyorum" dememle bir kez daha seyrettim.

bugün yarın birdaha seyretmeyi düşünüyordum ara ara seyredip kafaya kazımak lazım bazı şeyleri.kaskın içinde konuşa konuşa kullanıyorum ama bir süre sonra konuşmalar basitleşiyo teknik konular azalıyor, o zamanlarda bu gibi şeylerin bir üstünden geçmek lazım

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Bende bir kere baştan sonra izledim bu twist of the wrist i. Korkmak iyidir bence hayatta tutar adamı. Bunu izleyip çokta gaza gelmemek lazım.

Birde filmde/video da viraja girdiğinizde gazı sürekli açın diye bahsediyo halbuki benim bildiğim virajda gaz sabit tutulur çıkışına doğru açılır? Belkide ana fikri kaçırdığımdan ben demek istediğini anlamamış olabilir.

Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı Emrah Düzgit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir kere baştan sonra izledim bu twist of the wrist i. Korkmak iyidir bence hayatta tutar adamı. Bunu izleyip çokta gaza gelmemek lazım.

Birde filmde/video da viraja girdiğinizde gazı sürekli açın diye bahsediyo halbuki benim bildiğim virajda gaz sabit tutulur çıkışına doğru açılır? Belkide ana fikri kaçırdığımdan ben demek istediğini anlamamış olabilir.
    başta anlatıyor, gazı belli bi oranda giderek açmak arka lastiğe binen yük ve dönüşü tamamlamak artı çıkışa doğru motoru kaldırmak için gereklidir diye

gaz sabit kalırsa arka lastiğe binen yük sabit kalır sabit hızda dönersin.ama hızlı çıkmak istiyorsan gazı açmalısın gibi şeyler..

iyi asfaltta anlatılanları denedim ben hep elimden geldiğince,uygularken bile ters gelen şeyler aslında düşünmediğin sonuçlar veriyor,iyi oluyor

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Pazar günü için yoklama alıyorum yarın akşama kadar tamamlansın lütfen...
    Gelenler:
    1. Ben
    2. Ufuk
    3. Ümitcan
    4. ?

Motosikleti
    FJR 1300
    yaz abi,bi aksilik olmazsa geliyorum

Motosikleti
    pani / 3colore
    Gelenler:

1. Ergin
    2. Ufuk
    3. Ümitcan
    4. Burak
    5. Barış

mgm temiz gosterıyor.foreca yagmurlu.umarım bu guzel gun miç olmaz

Motosikleti
    FJR 1300
    pazar yağmur yok poseidondan baktım bende.gece belki yağar evde uyurken :D

gidip bi süspansiyon ayarı yapayım yarın

Motosikleti
    Gelen bütün arkadaşlara teşekkürler kısa ama öz oldu. Kaza bela olmamasıda ayrıyeyen sevindirici tabi benim bir ara yoldan çıkıp tekrar yola girmem dışında nasıl becerdim bende anlamadım hala düşünüyorum stop ettiğine eminim ancak o panikte benmi hayal gördüm yoksa motorumu kapadım nasıl olduda yaptım aklım almıyor.

Şu an itibariyle aklıma gelen tek şey sürekli olarak farklı motorlar kullanmamdan kaynaklanıyor düşüncesindeyim biri enduro biri vfr neyse uzun aradan sonra bu korku bana iyi geldi kullandığımız makinalar hata affetmiyor bunu böyle anlamak daha temkinli olmamızı pekiştiriyor ama size tavsiye etmiyorum böyle yaşamayın fenaaaaaaa.

Herkese selamlar
    wolrath bunu beğendi.

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı KicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelen bütün arkadaşlara teşekkürler kısa ama öz oldu. Kaza bela olmamasıda ayrıyeyen sevindirici tabi benim bir ara yoldan çıkıp tekrar yola girmem dışında nasıl becerdim bende anlamadım hala düşünüyorum stop ettiğine eminim ancak o panikte benmi hayal gördüm yoksa motorumu kapadım nasıl olduda yaptım aklım almıyor.

Şu an itibariyle aklıma gelen tek şey sürekli olarak farklı motorlar kullanmamdan kaynaklanıyor düşüncesindeyim biri enduro biri vfr neyse uzun aradan sonra bu korku bana iyi geldi kullandığımız makinalar hata affetmiyor bunu böyle anlamak daha temkinli olmamızı pekiştiriyor ama size tavsiye etmiyorum böyle yaşamayın fenaaaaaaa.

Herkese selamlar
    geçmiş olsun kimseye birşey olmamasına çok sevindim. Çok haklısın dikkati elden bırakmamak çok önemli..
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Motosikleti
    pani / 3colore
    gunun benım ıcın ozeti... hayvannnn :D hha hayabusa fena arkadaslar. kullanan bılır dıyorum sadece. kı ben yarısını bıle hıssetmedım ama hayvan yani :D kılo korkumu yendım dıyebılırım. zira cbr 250 kadar rahat geldı kullanımı RR dan sonra. altdevirdeki tok muazzam. kotu yanı sürati hıc bellı etmıyor. 140ta rr da kendımden gecıyorken hayabusa da 30la gıdıo gıbıydım dehset buyuk geldı yalnız kokpıtı felan.otobus kıvamında tıs tıs.koltuk cok rahattı.tepkıler elbette pek olcemedım ama dedıgım gıbı cok daha guvenlı geldı.dıyecegım su kı bana lıtrelık lazım ama daha hafif compact biseyler. tork guzel şeymiş

burakıma tesekkurler.bızı kırmadı geldı.test turu ıcın hayvanı teslım ettı kazasız belasız kardesım...

ozan da sonradan katıldı 5kısı guzel bı sohpet ettık ufak nazarlık atlattık.vıdeosunu sonra koyarım olay anının ;)

T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kimseye birşey olmamasına çok sevindim. Çok haklısın dikkati elden bırakmamak çok önemli..
    Abi teşekkürler tedbiri elden bırakmıyoruz ancak bazen kaçınılmaz oluyor demekki artık tutuluyormuyuz yada kal mı geliyor bilemiyorum benim en yakın zamanda sürekli olarak bir motora binmem lazım sanırım
    ortaya bi karışık beni bugün baya korkuttu

Motosikleti
    FJR 1300
    Sende sağol Barış ilk 600cc ve racing tecrübeme imkan verdin
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    gunun benım ıcın ozeti... hayvannnn :D hha hayabusa fena arkadaslar. kullanan bılır dıyorum sadece. kı ben yarısını bıle hıssetmedım ama hayvan yani :D kılo korkumu yendım dıyebılırım. zira cbr 250 kadar rahat geldı kullanımı RR dan sonra. altdevirdeki tok muazzam. kotu yanı sürati hıc bellı etmıyor. 140ta rr da kendımden gecıyorken hayabusa da 30la gıdıo gıbıydım dehset buyuk geldı yalnız kokpıtı felan.otobus kıvamında tıs tıs.koltuk cok rahattı.tepkıler elbette pek olcemedım ama dedıgım gıbı cok daha guvenlı geldı.dıyecegım su kı bana lıtrelık lazım ama daha hafif compact biseyler. tork guzel şeymiş

burakıma tesekkurler.bızı kırmadı geldı.test turu ıcın hayvanı teslım ettı kazasız belasız kardesım...

ozan da sonradan katıldı 5kısı guzel bı sohpet ettık ufak nazarlık atlattık.vıdeosunu sonra koyarım olay anının ;)

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...05130226_n.jpg
    barış olay anı baya heyecanlıydı bir daha izlemeyi kalbim kaldırmaz sanıyorum

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı KicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    barış olay anı baya heyecanlıydı bir daha izlemeyi kalbim kaldırmaz sanıyorum
    ok ok ;)
    ben sen koy dedın dıye hatırladım o yuzden soyledım.

Motosikleti
    ok ok ;)
    ben sen koy dedın dıye hatırladım o yuzden soyledım.
    Hafızanla ilgili konuşulanlara inanmaya başlayacaktım tam zamanında cevap verdin bence onlar abartıyor
    wolrath bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler