Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    Alıntı michel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam sizi okudukça tek aklıma gelen kelime:KEŞKE!!! Cumartesi vePazar günü tenis hocası olduğumdan çalışmak zorundayım yoks uzun zamandan beri sizin gezilerinize katılırdım ,neyse belkide temmuz ayında işler azalıyor .Motorum birkırmızı vfr model 2005 leo vince carbon egzoslarım var ama susturucu olmadıği için muhayeneden red edilir... Acaba nerede bulabilirim bu "chicane"(fransızca olarak susturucu,fransızım bu arada!!!)Ayrıca Ali uste hakkında herkes konuşuyor da nerede çalışıyor bu meşur usta?
    Selam Michel umarım sende bir gün katılımınla şenlendirirsin bizi, Ali usta kızıltoprakta Fenerbahçe Stadının tam karşısında kime sorsan gösterir.
    “Don't cry because it's over, smile because it happened.”
    Dr. Seuss

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Arkadaşlar, Pazar günükü etkinliğe gitmek istememe rağmen gıda zehirlenmesinden ötürü ancak dün akşam üzeri kendime gelebildim ve bugün işbaşı yaptım.

Mert,senle gitmek istiyordum ki lastikleri bile yenilemiştim,ama kısmet olmadı işte.

Her neyse Gelibolu'na gelmek istiyorum. Bakalım,yalnız kaç saat gidiş geliş ne kadr zaman alır sizce?

Akşam üzeri hanıma sözüm var.

Motosikleti
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Pazar günükü etkinliğe gitmek istememe rağmen gıda zehirlenmesinden ötürü ancak dün akşam üzeri kendime gelebildim ve bugün işbaşı yaptım.

Mert,senle gitmek istiyordum ki lastikleri bile yenilemiştim,ama kısmet olmadı işte.

Her neyse Gelibolu'na gelmek istiyorum. Bakalım,yalnız kaç saat gidiş geliş ne kadr zaman alır sizce?

Akşam üzeri hanıma sözüm var.
    Sabah saatlerinde buluşup öyle gidilse daha iyi olur. mesela saat 7 gibi
    Dr. Seuss

Abi gittigimiz yerde otururuz bir benzin molasi gidiste bir benzin molasi geliste toplam 70 dakka dururuz zaten git gel yolda en az 6 saat en fazla 8 saat surer ona gore ayarla kendini:d sabah 7 de ciktinmi yada 8 de aksam ustu 6 gibi 7 gibi burda olunur

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Dikkatli gidin gelin... Radarlara dikkat, özellikle tepe üstlerinin arkasına yerleşiyorlar. Yerlerini hiç sormayın çünkü sürekli değiştiriyorlar, geçen haftaki gidişimde hep aynı yerdeler diye düşünerek kullandığımdan cezayı yedim... Siz tedbirli olun tepe üstüne yaklaşırken hızlarınızı düşürün...

Motosikleti
    VFR 800
    Ergin ayıptır sorması ama kaç ile yedin cezayı söyle bakayım?

Hız limiti kaçtı?

Motosikleti
    Hız limiti bildiğin ayrılmış yol 110km. yani 121 km.'ye kadar müsamaha gösteriyorlar. Ben 123 ile yedim, aslında 140 civarıydı hızım, tepe üstüne yaklaştığımda gazdan ayağımı çekmiştim ardından uzaktan bana doğru bakan aracı görünce frenledim ama yetmedi...
    T R O E bunu beğendi.

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... tepe üstüne yaklaştığımda gazdan ayağımı çekmiştim...
    Akrobasi yaparsan olacağı bu yersin cezayı...
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Bencede birde tehlikeli arac kullanmaktan ceza kesmeleri lazimmis:d
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akrobasi yaparsan olacağı bu yersin cezayı...
    Sen de haklısın TROE motosiklet sitesinde böyle bir cümle komik olmuş sen de iyi yakalamışsın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

Alıntı smerty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede birde tehlikeli arac kullanmaktan ceza kesmeleri lazimmis:d
    Sadece sürat kısmıyla ilgileniyorlar Mert

Arabadan motorsiklete gecen biz suruculer icin gayet normal bir refleks o cumle pecete yerine selpak istemek gibi bir sey:d

Motosikleti
    Alıntı smerty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabadan motorsiklete gecen biz suruculer icin gayet normal bir refleks o cumle pecete yerine selpak istemek gibi bir sey:d
    Motosikletten arabaya geçmek çok kötü oluyor bence Cumartesi günü korkusuzca bastım yollarda kameralara yaklaştığımda da tırsmadan devam ettim. Ancak ne zaman ki Pazar günü arabayla Çanakkale'ye doğru yola çıktım, gaza basmaya korktum geçen hafta yediğim cezanın etkisiyle... Motosiklet iyidir hoştur keşke iş icabı da motosiklet kullanabilsek
    T R O E bunu beğendi.

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletten arabaya geçmek çok kötü oluyor bence Cumartesi günü korkusuzca bastım yollarda kameralara yaklaştığımda da tırsmadan devam ettim. Ancak ne zaman ki Pazar günü arabayla Çanakkale'ye doğru yola çıktım, gaza basmaya korktum geçen hafta yediğim cezanın etkisiyle... Motosiklet iyidir hoştur keşke iş icabı da motosiklet kullanabilsek
    Katılıyorum... Hatta uyguluyorum. Öğretmenim ben daha doğrusu idareciyim. Biraz da Adana nın mevsim töleransı ile yaz kış her gün VFR ile okula gidip geliyorum. Muhteşem... ara sıra arabaya binince afallıyorum zaten niye gitmiyor bu diyorum.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Motosikleti
    Beyler Pazar günü için Gelibolu Gezisini yapıyormuyuz? Hava 15-18C arası ve yağış yok.
    Dr. Seuss

Motosikleti
    VFR 800
    Dün akşam eve gittim.

Kapıyı çalmadım zaten. Direkt kapıyı yıkarak girdim içeri.

Zaten bu kırdığım kaçıncı kapı bende bilmiyorum.

Her neyse, ben pazar günü gezmeye gidiyorum,"O KADAR" dedim.

Çok otoriter gördüm kendimi!
    ihakanvardal ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hangi bölümde uyandın Emre?

Yapiyoruz tabi ama kesanda 25 km rota disina cikmaliyiz benim icin yada siz ordan gelibolu yaparken ben isimi hallederim

Ustunalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI 250 R, Honda VFR 800
    İyi Akşamlar Herkese,

Bahar geldi artık. Sezon açıldı.. Antalya taraflarına da bekleriz. Bende bu haftasonu bir kaç arkadaş Olympos Kaş tarafına gidicez. Bilginize sunarız.. Bu arada antalyada bir mağzada gri bir vfr gördüm satılık.. Burdan birinin mi ?

gama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER 700
    Selamlar arkadaşlar yarın 2005 model VFR 800 45000 km de bir motoru ustaya göstereceğim.. olumlu sonuçlanırsa alacağım.. fakat sahibinin söylediği bir şey var motor ısınınca egzantirik gergisinden ses geliyormuş dediği kadarı ile , tabi usta daha iyi anlar. Eğer öyle ise çok önemli bir sıkıntımıdır? değiştirmem gerekirse bana maliyeti ne kadar olur ve benzer bir sıkıntı yaşayan oldumu acaba aranızda??ya da hiç bulaşmayayımmı? şimdiden kolay gelsin...

Motosikleti
    Öncelikle hoş geldiniz gama, kendinizi tanıtırsanız seviniriz...

İstanbul'da iseniz Ali Esengül'e göstermenizi tavsiye ederim, kendisi bir sorun bulursa söyleyecektir ayrıca egzantirik gergisi konusunda sıkıntı yaşayan başka bir arkadaş daha olmuştu ancak şu an hatırlayamıyorum kimdi, sorun Ali usta tarafından kolayca çözülmüştü diye hatırlıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler