Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Valla bencede gezmek guzel ekip olarak ben sapitmam sevmiyorum cunku yuksek surati 160-180 yukarisina gerek yok benim asil niyetim bole ekiplerle bir kac kisi bulup yurt disi turuna cikabilmek:d

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    smerty senin vfr ne renk bostancıda hep birtane kırmızı gorurdum? yakın sayılırız küçükyalıdayım bende

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    ihakanvardal, hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifle kullanmanızı dilerim...

Bordo benim motor ama yeni aldim bende 2 gun binebildim daha grajda yatiyo kuzu kuzu idealtepedeyim ben baya yakiniz seninle

Motosikleti
    erginturhan teşekkür ederim hoşbulduk hepimize kazasiz belasiz sürüşler.

smerty benim ofis idealtepe carrefour expressin karşısında hatta motorumu bile görürsün eğer baksan TAHA YAPI benim ofis beklerim çay içmeye

Motosikleti
    Topiğe bir hareket geldi, bu yaz aktif geçecek sanki

Motosikleti
    Valla hareket gelsin face de VFR 800 İstanbul Club diye bir sayfa açtım amaç bütün vfr kullanıcılarını bir araya getirmek. kim bilir belki kalabalık bir grupla vfr yle geziye çıkılır ki çok güzel bir aktivite olur

Motosikleti
    Herkes bir grup kurarsa nasıl takip edeceğiz? Bence şu kurduğunuz grupları tek bir gruba indirgeyin de bu başlığa girenler de o gruba girsin, takip kolay olur...
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    tek bir gruba indirmek biraz zor olur kaldı ki türkiyeden 2 tane sayfa var.

Benim evde ilerdindeki isiklarda:d

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:38 ----------

Valla benim kurdugum grup olsun bitek falan dusuncem yok dedigim gibi gorusulebilir kalitede insanlarin toplandigi vfr gormek isteyen almayi dusunen kisilerinde katilabilecegi bakabilicegi motorlari gorebilecegi bir aktivite toplulugu olsun ben cok aradim dacede yok hic bir grup

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Araba için niyetlendik satmaya ama sonradan satmama karaı aldık iyi ki de satmamışız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Evet demek ki buradaki bir çok kullanıcı aklı başında kullanıcı demek ki.

Ergin'in yol arkadaşlığıda gerçektn iyidir. Gerçi o zaman ben daha bir kaç haftalık motor sürücüsü idim sonradan da zaten yerime oturamadım. Demek ki beyler hafta sonları şehir dışı yapabiliriz. Madem süratle işimiz yok doğru düzgün zevk almak için sürüş yapıcaksak neden olmasın. Ben çok isterim şöyle 4-5 tane aynı motor ile yollarda süzülmeyi.Ergin,Tolga ve benim rivadan dönüşümüzde insanların üç tane aynı motora bakışları çok değişik oluyor. İnsan moda giriyor.Heyyyttt tutmayın beni

Alıntı smerty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bencede gezmek guzel ekip olarak ben sapitmam sevmiyorum cunku yuksek surati 160-180 yukarisina gerek yok benim asil niyetim bole ekiplerle bir kac kisi bulup yurt disi turuna cikabilmek:d

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araba için niyetlendik satmaya ama sonradan satmama karaı aldık iyi ki de satmamışız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Evet demek ki buradaki bir çok kullanıcı aklı başında kullanıcı demek ki.

Ergin'in yol arkadaşlığıda gerçektn iyidir. Gerçi o zaman ben daha bir kaç haftalık motor sürücüsü idim sonradan da zaten yerime oturamadım. Demek ki beyler hafta sonları şehir dışı yapabiliriz. Madem süratle işimiz yok doğru düzgün zevk almak için sürüş yapıcaksak neden olmasın. Ben çok isterim şöyle 4-5 tane aynı motor ile yollarda süzülmeyi.Ergin,Tolga ve benim rivadan dönüşümüzde insanların üç tane aynı motora bakışları çok değişik oluyor. İnsan moda giriyor.Heyyyttt tutmayın beni
    Dip not:Beni beklemek zorunda kaldılar ergin ile Tolga,yalnız bırakmadılar beni. Kurt'a kuşa yem etmediler beni .

Ergin valla dediğin gibi bu yaz hareketli geçebilir.

Evet bana paAzarlari uyar herzaman bu pazar varmi plani olann

Motosikleti
    Emre, ben her zaman öyleyim sadece uzun düz yolda açıyorum gazı, bu memlekette virajda karşına ne çıkacağı hiç belli olmaz... Yani seni beklemedim (kendi adıma) ben yol şartlarının izin verdiği kadar açıyorum gazı... + Senin yol arkadaşlığın ve muhabbetin de iyiydi.

Bu hafta sonu ya c.tesi ya pazar yat fuarına gideceğim, c.tesi hava yağmurlu görünüyor, c.tesi fuarı gezersem ve sizler de pazar günü için plan yaparsanız sizlere katılmam olası, yine de söz vermiş olmayayım.

Motosikleti
    VFR 800
    Arkadaşlar bu hafta sonu ben malesef müsait değilim.

Ama sonraki pazarlar için konuşabiliriz.

arkadaslar merhaba yenı motorla yenı kask şart gobo geldı bana eskiden vn 1500 vardır bende herkes chopperda yuksek kalıte bır kaska gerek yok acık tas taksan bıle yeter demelerıne ragmen cocukluktan berı duydugum bıldıgım nolan markasına takıldım ve hem kapalı olan hem sadece cenesı cıkan bir kask aldım acılır kapanır değıl yanı ıstedığınız zaman cenesı cıkıyor hıc o sekilde kullanmama ragmen full kapalı haldeyken 100km den sonra asırı derecede ugultu yapıyor ve boynuma cıddı agrılar verdı sarosa gıttıgım 300km guzergagımda bende netten arastırdım ve en sessız ve ruzgar sıstemı en ıyı kask olarak schubert markasını buldum sr1pro dusunurken yenı cıkmıs bır modelı olan s2 mavı beyazı begendım sızın kask tavsıyenız bır marka model varmıdır yada ne kask kullanıyosunuz artıları eksılerı nelerdır gordugunuz paylasırsanız sevınırım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

http://www.facebook.com/groups/211967698944018/members/ adresınden gruba katılabılırsınız uzun ugraslar sonunda buldum :d

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

http://www.facebook.com/groups/vfr800kullanicilari/ ayar yaptıkca duzeltmeler attım ama bu sonuncu yukardakı lınkle uye olabılırsınız :d

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    http://www.facebook.com/groups/211967698944018/members/

grup adresini ben de yazayım dedim daha görünür olsun...
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

tolgatumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer8 2014
    Arkadaşlar,izmit te hava sıcaklığı 13 dereceyi gösterdi akşam atladım motora,değirmen dere yaptım.yolda bide yağmura yakalandım ama gazlayınca insan unutuyo derdi sıkıntıyı
    hafta sonları tüm vfr severleri beklerim izmite
    herkese iyi sürüşler......
    2006 Honda CBR600F,2005 Suzuki V strom dl650, 2005 Yamaha fz6fazer,2006 Honda VFR800abs,2005 Suzuki GSX-R600,Honda CBF1000abs,Yamaha fz6fazer,Suzuki GSX-650F,SuzukiGSR600,Honda CBF600abs,Suzuki SFV650 abs gladius,Honda VFR800abs,Suzuki GW250 inazuma, Yamaha Fazer8

Motosikleti
    VFR 800
    Tolga tumlu aslında toplanıp bir gelmek lazım yuvacığa yada sapanca tarafına. Dur bakalım havalar biraz daha ısınsın toplanıp gezi yapmamız şart oldu artık.

Smerty, Schuberth de iyi bir marka diye biliyorum.

Ben kask aldığım zaman Shark almıştım ama sonradan iç pedleri ilk günkü sıkılığını kaybedince kafama büyük geldiğini anladım ama alırsam yine de Shark alırım diye düşünüyorum ki Speed-R modeli için forumda hiç de fena şeyler söylemiyorlar sana bir tavsiyem alacağın kaskın içinde güneş vizörü bulunması büyük kolaylık güneşil havalarda yada tünel giriş ve çıkışlarında büyük kolaylık oluyor. Sanırım iki markayı da Anes motor getiriyor ikisini de denemeni tavsiye ederim.

Yazdığım linkten de beğendiğin modelin dayanıklılık testleri ses testleri ile ilgili verileri bulabilirsin bence güvenilir site netice de İngiliz hükümeti tarafından yapılan testler var burada, ben oldukça faydalı buldum link'i http://sharp.direct.gov.uk/

Valla bana ses ve boyna agri vermemesi vizir rahat benim nolanda ole el hareketiyle duzeliyo heryer bir anda bide bende astigmat var isiga cok duyarli gozler cok isik bas agrisi yapiyo zatenn valla gunes acsin diye gozum disarda hep yarin gezesim var acayip yerler kuru olsun yagmur yagmasi disardayim:d birde kaskarinizi nereye yaptiriyosunuz acaba

Motosikleti
    VFR 800
    Ben kasko yaptırmadım.

Alarmı var,yazın zaten garaja park ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler