Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla yakıt hesabını bıraktım artık �� Kısa mesafede 50tl lik uzun mesafede depo fullüyorum. Uzunda 350km+ çok gazla oynamazsam rahat gidiyor ama gazla oynamamak naamümkün ��
    Gaz kolunu hafif imiklesen direk 140km/h..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Valla yakıt hesabını bıraktım artık 😁 Kısa mesafede 50tl lik uzun mesafede depo fullüyorum. Uzunda 350km+ çok gazla oynamazsam rahat gidiyor ama gazla oynamamak naamümkün 😃
    Ben dün 450 km yaptım. Sabırla o sıcağın altında 130 km hızı gecmedim. 1-2 defa 140 a çıkmışımdır. 5.5 lt yaktı. Merakımdan denedim. Dönüşte arada 160-170 lere çıktım ama
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Merhaba arkadaşlar, geçirdiğim kaza sonrası köprücük kemiğimdeki parçalı kırıktan dolayı oturul pozisyonu daha dik ve hafif bi motosiklete geçmeye karar verdim. Vfr800 ve mt07 yi almak kullanmak isteyen herkese tavsiye edicem.

Vfr ın verdiği keyif apayrıydı kısa sürede ayrılmak zorunda kaldığım için çok üzgünüm.

Motosikletim satıldı sayılır kapora aldım vu gün, egzozu ayrı olarak satıyorum çok uygun fiyata vericem. Düşünen arkadaşlar kaçırmasın derim.

Sahibindende 1850tl den ilanda, 1250 liraya pazarlıksız olarak çekicem fiyatı. Fiyatı çekemden önce buraya yazayım dedim.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hayırlısı kardeşim.

Arkadaşlar, uzun arayışlar sonunda ben de vfr me kavuştum. Buraya nasıl fotoğraf ekleyebileceğim konusunda yardımcı olursanız ilk fotoğrafımı da paylaşacağım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Yanike26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, uzun arayışlar sonunda ben de vfr me kavuştum. Buraya nasıl fotoğraf ekleyebileceğim konusunda yardımcı olursanız ilk fotoğrafımı da paylaşacağım
    Tertemiz egzoz var elimde, dosta gider 😃

http://www.hizliresim.com

Buraya resmi yükleyip forumlar sekmesini kopyala yapıştır yapıyorsunuz.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Tertemiz egzoz var elimde, dosta gider ��

http://www.hizliresim.com

Buraya resmi yükleyip forumlar sekmesini kopyala yapıştır yapıyorsunuz.
    Egzoz lu aldı zaten o hacı ��

Aynen leo vince var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Grisi de bir başka güzelmiş. Kırmızıdan sonra favorim oldu.

Güle güle kullanın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Yanike26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen leo vince var.

https://i.hizliresim.com/Z3z8Wk.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

https://i.hizliresim.com/1EZ8yb.jpg
    Hey maşallah kazasız belasız cezasız bin hocam. Her binişinde ni ayet-el kursi oku, çok göz çekiyor namussuzlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

kaç model kaç km kaç tl ye patladı bu pehlivan 😁

Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grisi de bir başka güzelmiş. Kırmızıdan sonra favorim oldu.

Güle güle kullanın.
    Teşekkürler, her motor severe güzel sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

Hey maşallah kazasız belasız cezasız bin hocam. Her binişinde ni ayet-el kursi oku, çok göz çekiyor namussuzlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

kaç model kaç km kaç tl ye patladı bu pehlivan 😁
    2009, 26 binde, fiyatı da değerinde diyelim

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    hayırlı olsun tekrardan. Ama kuyruğu eğri gibi geldi

Alışma gezilerinde volume 2

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun tekrardan. Ama kuyruğu eğri gibi geldi
    Teşekkürler kardeşim
    sailor33 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yok
    Herkese selamlar gecenin üçü olmuş vfr araştırmasında olan bir vatandaş olarak bir sorunum ve sorum var. Maksimum 24000 bütçem var. Sizce temiz sağlam bir vfr alabilme olasılığım nedir? Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı Kültegin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar gecenin üçü olmuş vfr araştırmasında olan bir vatandaş olarak bir sorunum ve sorum var. Maksimum 24000 bütçem var. Sizce temiz sağlam bir vfr alabilme olasılığım nedir? Şimdiden teşekkürler.
    Bulunabilir. Facebook grubunu da üye olup takip etmeni öneririm

Valla ben motoru 24.000 civarında bir fiyata aldım. kaldı ki hasar kaydı yoktu, yürüyen aksanı sağlam ve hassas bir şekilde motoru altımda hissedebiliyordum. 3 lü givi çanta setiyle birlikte üstünde 2000km lik michelin lastikleriyle geldi diğer ekstralarını saymıyorum bile!! Motor 50.000 km civarlarındaydı sezon başında satın aldım.

Yukarlardada söylemişler Cidden namussuz çok nazar çekiyor acaba bu gün sağlam çıkacakmı diyerek park ediyorum motoru. Zaten aldığımın 2. günü devirmişlerdi motoru kaldırıma doğru.

Tekrar motoru satin alma konusuna gelirsek; Tek eksi yanı boyasında deformeler vardı. Eski sahibi motoru aldığında depo üstündeki yapıştırmayı beğenmemiş ve sökerken boya kalkmış. Ama sonradan ustamdan öğrendim ki motor daha önce birkere sola yatmış. Gel gelelim hiç bir hasarı yok boya dışında. Adamda bana yatma yok demişti meğer komple boyatmış fark edilmiyor boyandığı öyle sağlam boyatmış. Usta boyanın kururken toplanmasından oluşan cımbız ucu kadar damlayı göstermese boyandığına inanmam yalan soyluyon sen usta derdim. Bende ilerleyen zamanda belki komple tekrar zımparalatıp astar + boya + seramikleme yolunda gidebilirim.

Bir ara bende koyucam benimkinin resmini buraya. Birtek derdim yanında VFR yazısı yok zaten siyah olduğu için honda yazısı zar zor görünüyor millet mal mal bakıyor bu motorun modeli ne diye. Motoru Cbr sanan oldu yıkıldım kahroldum... T_T

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Ben de dün sabah İstanbul'dan Kastamonu'ya geldim.

Benimkinde de bir kaç çizik var. Boyatmak istiyorum. Bakalım seneye umarım yaptırabilirim.

Yaklaşık 520 km yoldan tek kare bu; Yola çıkmadan önce çekmiştim.

sailor33 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de dün sabah İstanbul'dan Kastamonu'ya geldim.

Benimkinde de bir kaç çizik var. Boyatmak istiyorum. Bakalım seneye umarım yaptırabilirim.

Yaklaşık 520 km yoldan tek kare bu; Yola çıkmadan önce çekmiştim.

https://i.hizliresim.com/aYppjz.jpg
    Yola çıktıktan sonra benzin harici duramıyorsunuz ki, o kadar keyifli alet 😃
    Kazasız belasız sürüşler, cümleten hayırlı bayramlar olsun.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı Nightingale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben motoru 24.000 civarında bir fiyata aldım. kaldı ki hasar kaydı yoktu, yürüyen aksanı sağlam ve hassas bir şekilde motoru altımda hissedebiliyordum. 3 lü givi çanta setiyle birlikte üstünde 2000km lik michelin lastikleriyle geldi diğer ekstralarını saymıyorum bile!! Motor 50.000 km civarlarındaydı sezon başında satın aldım.

Yukarlardada söylemişler Cidden namussuz çok nazar çekiyor acaba bu gün sağlam çıkacakmı diyerek park ediyorum motoru. Zaten aldığımın 2. günü devirmişlerdi motoru kaldırıma doğru.

Tekrar motoru satin alma konusuna gelirsek; Tek eksi yanı boyasında deformeler vardı. Eski sahibi motoru aldığında depo üstündeki yapıştırmayı beğenmemiş ve sökerken boya kalkmış. Ama sonradan ustamdan öğrendim ki motor daha önce birkere sola yatmış. Gel gelelim hiç bir hasarı yok boya dışında. Adamda bana yatma yok demişti meğer komple boyatmış fark edilmiyor boyandığı öyle sağlam boyatmış. Usta boyanın kururken toplanmasından oluşan cımbız ucu kadar damlayı göstermese boyandığına inanmam yalan soyluyon sen usta derdim. Bende ilerleyen zamanda belki komple tekrar zımparalatıp astar + boya + seramikleme yolunda gidebilirim.

Bir ara bende koyucam benimkinin resmini buraya. Birtek derdim yanında VFR yazısı yok zaten siyah olduğu için honda yazısı zar zor görünüyor millet mal mal bakıyor bu motorun modeli ne diye. Motoru Cbr sanan oldu yıkıldım kahroldum... T_T
    Boya bana göre çok büyük bir sıkıntı değil. Önemli olan blok ve şasinin sağlam olması.
    Bu arada vfr logosu altın sarı olarak aliexpress ten sipariş ederseniz , siyah renge çok yakışacağını düşünüyorum

Motosikleti
    Yok
    O kadar güzel şeyler okudum ki motor hakkında normalde motorun yürütme masrafını çok göz önünde bulunduran ben gözümü kararttim. Eylül ayında bir aksilik olmazsa alacağım gibi görünüyor. Bu tarz da denebilecek daha az yakan cbr500r lere bakıyordum neredeyse aynı fiyattalar. Ama sonradan bir bakayım dedim vfrye, foruma girdim ve baya etkilendim. Not:Bu arada aynı tarz derken çanta takip sürülebilecek yeri geldi mi gazlanabilecek viraj kabiliyeti yüksek, artcisi tüm bu dediklerim dahilinde rahat bir motordan bahsediyorum. Yoksa tabi ki CBR 500 ile kiyasladigim yok gerek teknolojik gerek performans anlamında yanına yaklasamaz. Tepki gösterip kizanlar olabilir diye yazıyorum bunları :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler