Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    :D erotizmi telefonda tercih edenlerin adresi ve o adresin yöneticisi...
    yolunuz açık olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı marlox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D erotizmi telefonda tercih edenlerin adresi ve o adresin yöneticisi...
    yolunuz açık olsun...
    Ayni şehirde olsaydık, grupta yapardık telefonda kalmazdı.
    wolrath ve KicK bunu beğendiler.

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    sizede o yakışır...

KicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 Gelecekte CBF 1000 FA
    sizede o yakışır...
    barzoyuz marzoyuz ama bencil insanlar deiliz sana yakışanı söyle onu yapalım.
    akira2012 bunu beğendi.
    Hayatı Motorcunun Gözleriyle Görme Kabiliyetine Sahip Deyil isen... Onu ASLA Yagılama...!!!!!

Motosikleti
    VFR 800 (2008)
    Tek suçlu hastanede ayakta sıçan şu teyze. Domino etkisi yarattı ülkede. Önce türkiye genelinde elektrikler kesildi, devamında yaşadığımız üzücü olay ve şimdi de vfr 800 forumumuz...

Ama tüm bunlara rağmen inadına güzellikler yaşamaya devam ediyoruz şu hayatta. E-bay'den yaklaşık iki hafta önce aldığım Bestem marka karbon yolcu tutacakları dün elime ulaştı. Toplam masrafı yaklaşık 500TL civarında oldu. Mayıs ayında montajını yaptığımda ayrıca resimlerini göndereceğim.http://www.ebay.com/itm/111545556954...%3AMEBIDX%3AIT

Herkese güzel akşamlar dilerim.
    Sokollu ve KicK bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800
    Arkadaşlar gerçekten hiçbirinize yakışmıyor, forumda hiç kimse birbiri ile iyi geçinecek diye bişey yok tabiki ama böyle meseleler bi taraf alttan almadan bitmez, hepimiz yetişkin insanlarız cevap vermemek bile problemi kapatmaya yeter. Konumuz VFR lütfen benim gibi yeni VFR sahibi arkadaşları da forumdan soğutmayın, gerçekten forum kötü bir hal aldı, hepinizden biraz sağduyu bekliyoruz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Cuma günü sabah erkenden İstanbul'dan Mersin'e VFR ile yola çıkacam. Uzun yola çıkmadan şunları kesinlikle yap bunları yanına al, motorun buralarını kontrol et gibi tavsiyeleriniz varmı?
    serkani bunu beğendi.

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı Barbossa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gerçekten hiçbirinize yakışmıyor, forumda hiç kimse birbiri ile iyi geçinecek diye bişey yok tabiki ama böyle meseleler bi taraf alttan almadan bitmez, hepimiz yetişkin insanlarız cevap vermemek bile problemi kapatmaya yeter. Konumuz VFR lütfen benim gibi yeni VFR sahibi arkadaşları da forumdan soğutmayın, gerçekten forum kötü bir hal aldı, hepinizden biraz sağduyu bekliyoruz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Cuma günü sabah erkenden İstanbul'dan Mersin'e VFR ile yola çıkacam. Uzun yola çıkmadan şunları kesinlikle yap bunları yanına al, motorun buralarını kontrol et gibi tavsiyeleriniz varmı?
    Merhaba Barbossa

Aklıma ilk gelenler, sigorta al bir kaç tane. Sıvı kontrolleri, fren balataları kontrol bir de zincir kontrollerini yaptrıman aklıma geliyor. Bunun harcinde uzun yol olacağı içn sırt çantası ben şahsen tavsiye etmiyorum, insanı bir süre sonra yorabiliyor.

Mutlaka sürüş şekillerimize göre fark edebiliyor ama bu meret 6. vites 5-5500 rpm arasını seviyor. Otobandan gideceksen ki KONYA-ADANA yolu idi galiba, otobanda hız limitine uy bence yoksa sen buraya gelmeden cezalar 300+ ile geliyor eve.

Adana falan duracaksan yada yol hali bir şey olursa Adana ve cvarında eski VFR'ci abilerimiz ve kardeşlerimiz var. Gerekli bir durumda veya gerekebilir dersen de telefon numarlarını verebilrim. Memnuniyetle yardım edeceklerdir ve ağırlarlar emin olabilirsin.
    KicK ve Emrah Düzgit bunu beğendiler.

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Bende Emre abiye ek olarak lastik tamir kitini ekliyeyim. Bu lastiğe sıkılan sıvılardan bahsediyorum. Bir arkadaşımız kullanmak durumunda kalmıştı ama iki kutu ile anca 20 psi yı yakalamışlar. Sırt çantası konusuna kesinlikle katılıyorum 2kg bile olsa bel ağrısından ölüyo insan kesinlikle sırt çantası işine girmeyin.

Birde vfr gerçekten güven veren bir motor özellikle yüksek hızlarda ve uzun yolda. Ben İstanbul içi 170km hızı gördüğümde elim ayağıma dolaşıyodu ama bir kerelik uzun yol deneyimimde 180-190km hızlarda çok güvende hissederek sürdüm ama tabi bu hızlarda uzun süre gitmedim. Demem o ki bilmediğiniz bir yola çıkacaksınız ve motorunuza güvenip risk almayın, ceza yemeyin yolun keyfine varın demek istiyorum
    yanakadam bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800
    Teşekkürler tavsiyeler için söylediğiniz kontrolleri yaptım lastik tamir kitimde var ama sigorta almadım. Yol bildiğim bir yol zaten hiç değilse 20 kere gidip gelmişimdir (arabayla tabi). Cbr 250 ilede gidip gelmişliğim var. İnş. Bi sorun çıkmaz.
    marlox bunu beğendi.

Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Yol ile alakalı böyle bir cevap geleceğini bekliyodum Aynı rotadan daha önce defalarca geçmiş olabilirsiniz ama burası Türkiye. Bir günde değişir herşey

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Günaydın millet Hayırlı haftalar...
    serkani bunu beğendi.

paradiseizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pancar motoru
    merhaba vfr 800 arıyorum az km

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    izmirden birini görmek güzel... hoşgeldin az km li vfr bulman için yüksek modelli bakman gerekiyor dostum. eğer düşük modelde az km istiyorsan motoru orası burası kurcalanmış km si düşürülmüş makina bulursun.
    paradiseizmir bunu beğendi.

Motosikleti
    Pancar motoru
    izmirden birini görmek güzel... hoşgeldin az km li vfr bulman için yüksek modelli bakman gerekiyor dostum. eğer düşük modelde az km istiyorsan motoru orası burası kurcalanmış km si düşürülmüş makina bulursun.
    yüksek model de olur kardeşim 2006 ve üstü olabilir
    marlox bunu beğendi.
    Ya olduğun gibi görün Ya gödündüğün gibi ol

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    2006 modelde bulabileceğin en düşük orjinal km 45 bin ile 55 bin arasıdır. ama bana kalırsa vfr de km ye çok fazla takılmaman. sonuçta bir şehir efsanesine göre 375 binlerde vfr görülmüş

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

piyasaya baktım şimdi gözüme çarpan

1 Gökhan'ın motoru
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...03334108/detay

2
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...05382788/detay

3
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...83032925/detay

artık temizlikleri sana kalmış...
    paradiseizmir bunu beğendi.

Motosikleti
    Pancar motoru
    evet çok güzeller ama gönlüm bordoda ve kazsız bakıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

özelden mesaj attım
    Ya olduğun gibi görün Ya gödündüğün gibi ol

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    inşallah Allah gönlüne göre verir dostum. piyasa şu anda ne yüksek nede düşük normal seyrinde bilgin olsun.

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Mototal da gördüğüm 2010 model vfr800 konusunda bilgisi olan varmıdır ?

Görünce niyeti bozdum cbf1000 out VFR800 in "again"
    Son ağaç kesildiğinde, son nehir kirlendiğinde,son balık avlandığında; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    link lütfen...

Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Alıntı Palakadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mototal da gördüğüm 2010 model vfr800 konusunda bilgisi olan varmıdır ?

Görünce niyeti bozdum cbf1000 out VFR800 in "again"
    Günaydın,

28.000TL bana çok yüksek geldi. Hali hazırda 2012 model cbf 1000 motorunuz varsa bence değiştirmeye gerek yok. Ben olsam girmezdim o topa. Seneye yeni kasa vfr gelirse ona bakardım.

Bu arada bende motorumu mototal den almıştım. Yazan fiyattan pazarlıkla 1.500tl ucuza almıştım. Eğer almaya karar verirseniz pazarlık yapın mutlaka.
    marlox ve Palakadir bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler