Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar...
    Barbossa hoşgeldin, umarım dilediğin gibi bir VFR bulup kazasız belasız keyifle kullanırsın. Şu an forumda satılık iki tane var biri benim cgr diğeri de Emrah'ın gri renkli VFR'si. Emrah henüz ilan da vermedi belki ilan vermeden bile halledebilirsiniz, hayırlısı olsun.
    Emrah Düzgit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Selamlar,

Motorun ilanını 2-3 hafta içinde vermeyi düşünüyorum. Evlilik sebebiyle satıcam ve sanırım bir süre yeni bir motorum olmayacak. İlan verdiğimde burada linkini paylaşıcam. Motorun kondisyonu ile alakalı bilgileri de paylaşıcam. Düşünen olursa görüşürüz.

t_cetveli88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800
    Sasalı kuş cenneti,İzmir'deki arkadaşlar ayrı ayrı gazlamayalım,bi organizasyon,bi hareket?
    erginturhan, Emrah Düzgit ve marlox bunu beğendiler.

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    Sanırım bende satacağım memurluğa atamam çıktı ama mâlum takım elbiseyle kullanamıyorum :( satıp ya dizel bi araba alacağım yada scooter. motor daha 12 binde servis bakımlı kazasız boyasız cg red. orjinal yan ve arka çantalar mevcut lastikler daha 1000 km bile yapmadı michelin pr4 gt daha ilana koymadım ama numaram 0533 304 95 91
    yanakadam bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800
    Teşekkürler, arkadaşlar acaba 2008 ve 2010 model arasinda tam olarak jant rengi dışında ne gibi farkliliklar var.

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Alıntı Barbossa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marlox teşekkürler, simdilik gemiden inene kadar sahibindende takipteyim, eğer izmirde gözüme kestirdiğim bitane olursa haber ederim. Vfr yi kesin alacam kafaya takmış durumdayim hatta soyle söyliyim 2 ay önce vfr icin ram mount telefon tutucu aldim ebay den, eve yeni gelmis.

şu sipariş verdiğin parçanın ilanını ve ve sana gelenin fotolarını koyarmısın... merak ettim bende arıyrordum öyle birşey

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:53 ----------

Alıntı t_cetveli88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sasalı kuş cenneti,İzmir'deki arkadaşlar ayrı ayrı gazlamayalım,bi organizasyon,bi hareket?
    kardeşim numaramı yazdeım arayan soran olmadı ben her daim geziyorum evden ve işten fırsat buldukça.. buyrun gelin gezelim... 0505 525 27 83
    Emrah Düzgit bunu beğendi.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Arkadaslar ben vfr ararken niye satmiyordunuz neyse hayırlısı olsun artik. Umarim değerini bilecek kişiler alir
    erginturhan ve yanakadam bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800
    Marlox ebay link : http://www.ebay.com/itm/RAM-Motorcyc...item233db8c643
    ama ben maalesef goremedim eve gelen aparati ( hala gemideyim). ilk firsatta gonderirim.
    Emrah Düzgit, erginturhan ve marlox bunu beğendiler.

Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Başarılı. Çok beğendim bu telefon tutucuyu. Motoru satmayacak olsaydım alırdım. Gerçi gps için aynı sistemi ben uyguladım ama telefon için bişey yapamamıştım.
    erginturhan bunu beğendi.

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Emrah ın vfr si kaç model .?

Motosikleti
    Alıntı Emrah Düzgit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başarılı. Çok beğendim bu telefon tutucuyu. Motoru satmayacak olsaydım alırdım. Gerçi gps için aynı sistemi ben uyguladım ama telefon için bişey yapamamıştım.
    Valla ben de beğendim, alsam mı bir tane de ben acaba, benimkide satılmayacak zaten anlaşılan
    Emrah o somunun tepesindeki plastik parçayı çıkartıp takıyoruz diye anladım doğru mu anladım?

Erman, hatırladığım kadarıyla renkler dışında bir fark yok 2008 ile 2010 arasında. Mesajda da yazdığım gibi 2008 de beyaz vardı sonra kesildi, cgr ve gri ağırlıklı idi son satılanlar...

Bu arada sahibindendeki beyaz fiyat olarak çok iyi bence, kazasız ve servis bakımlı ise tabii (kendi motorumu satmaya da bu kadar uğraşsam keşke )

Engin, 2008 Emrah'ın VFR'si...

Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Aynen öyle Ergin abi somunun üstündeki plastik şapkayı çıkartıp montajını yapıyosun. Ben öyle yapmıştım plastik şapka kayboldu hehe Ona dikkat etmek lazım tabi
    erginturhan bunu beğendi.

gama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER 700
    Selam arkadaşlar... VFR mi sattıktan sonra fazla dayanamadım.. borcumu kapattığım için (arabanınki devam ediyor ) ufak, ekonomik, sağlam, garantisi güvenilir olarak Honda PCX 150 almaya karar verdim... kaporayı yatırdım .. kısmetse çarşambaya motoru teslim alıyorum Beyaz

Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Hayırlı olsun. Vfr den ve nikahtan sonra bende ufak bir şey alabilirim belki. Vfr gibi bir motordan sonra pcx in yaşattığı hissiyattan bahsedersen sevinirim
    gama ve amastris bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben de beğendim, alsam mı bir tane de ben acaba, benimkide satılmayacak zaten anlaşılan
    Emrah o somunun tepesindeki plastik parçayı çıkartıp takıyoruz diye anladım doğru mu anladım?

Erman, hatırladığım kadarıyla renkler dışında bir fark yok 2008 ile 2010 arasında. Mesajda da yazdığım gibi 2008 de beyaz vardı sonra kesildi, cgr ve gri ağırlıklı idi son satılanlar...

Bu arada sahibindendeki beyaz fiyat olarak çok iyi bence, kazasız ve servis bakımlı ise tabii (kendi motorumu satmaya da bu kadar uğraşsam keşke )

Engin, 2008 Emrah'ın VFR'si...
    evet beyaz olanı bende beğendim istanbula gidince bakacam artık sinanin motorunuda merak ediyorum onada bakacam.

ben bide telefon tutucuyla beraber note 3 icin su gecirmez kılıf aldım yağmur toz toprakta gidecez artık inş.

Motosikleti
    VFR 800
    Herkese merhaba beyler.istanbulda yaşıyorum. Adım faruk. Kısa bir süredir vfr 800 kullanıcısıyım. 20.000 kmde 2005 model bir vfr aldım. Henüz 350 km yol yaptım ve bu zaman sürecinde motorum 48 lt benzin yaktı. Yani anlayacağınız aşırı bir tüketim var. Bunu hesaba vurunca 58 kuruş çıkıyor. soracak olursanızda uysal kullanıyorum. Aldığım motor 2 senedir yatıyordu. Aldığım gibi yağ, yağ filtresini değiştirdim ve hava filtresini temizledim. motoru çalıştrdığım zaman ise egsozdan beyaz aşırı bir duman oluyor. kontağı kapattığım zaman bile hafiften duman çıkmaya devam ediyor. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
    marlox bunu beğendi.

Motosikleti
    Faruk hoşgeldin, VFR'n hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    100km'deki yakıt tüketimin 14lt'ye yaklaşmış ki bu benim bugüne kadar gördüğüm veya duyduğum en yüksek değer. 20000km'de olduğu için ve o bir VFR olduğu için motoru ile ilgili bir sorun olmasına pek ihtimal vermek istemiyorum, VFR'ler bakımlı olur ve sahipleri tarafından dikkatli kullanılır (genellikle). Almadan önce expertiz yaptırdığını umuyorum... Sen de alınca yapılması gerekeni yapıp yağ değişimini yapmışsın keşke hava filtresini de değiştirseydin, gerçi servis gerek görmediyse demek ki iyi durumdaydı...
    İlk çalıştırmada bu aralar hava sıcaklığının düşük olmasının etkisi ile beyaz duman çıkması normal, motor soğuk olduğu için, ancak motor ısındıktan sonra da beyaz duman çıkmaya devam ediyorsa sorun olduğunu düşündürür bana ve eğer devam ediyorsa bence bir an önce güvenilir bir servise göstermelisin...
    Daha önce de bu kadar olmasa da çok yakan bir VFR vardı forumda ama onda egzoz orjinal değildi, senin egzoz orjinal mi değil mi?
    Bir de buji sorunu olabilir, bujilerine de bir baktır derim, motorunda ve egzozunda bir problem yok ise...

Motosikleti
    VFR 800
    motor komple orjinal hiçbirşeyi değişmemiş. buji olayı bnmde aklıma geldi, bugün yarın onlarıda değiştiricem. düzelirse tekrar burdan son durumu belirtirim. Bu arada cevap için teşekkürler Ergin Turhan.

Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı bobmarley_f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba beyler.istanbulda yaşıyorum. Adım faruk. Kısa bir süredir vfr 800 kullanıcısıyım. 20.000 kmde 2005 model bir vfr aldım. Henüz 350 km yol yaptım ve bu zaman sürecinde motorum 48 lt benzin yaktı. Yani anlayacağınız aşırı bir tüketim var. Bunu hesaba vurunca 58 kuruş çıkıyor. soracak olursanızda uysal kullanıyorum. Aldığım motor 2 senedir yatıyordu. Aldığım gibi yağ, yağ filtresini değiştirdim ve hava filtresini temizledim. motoru çalıştrdığım zaman ise egsozdan beyaz aşırı bir duman oluyor. kontağı kapattığım zaman bile hafiften duman çıkmaya devam ediyor. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
    Ben pek anlamam ama gemideki baş muhendise sordum ilk başta karter heater i bozulmuştur dedi sonra eğer stop ettikten sonrada beyaz duman geliyosa blok contasi patlamis yakita su karisiyor olabilirmis.
    bobmarley_f bunu beğendi.

Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Öncelikle yeni motorunuz hayırlı olsun. Problem yaşadıktan sonra eski sahibini arayıp sordunuz mu? Ondada böyle bir problem varmıymış? Bence deneme yanılma yöntemi ile değil direk servise bırakıp (Esengülü öneririm) nokta atışı ile problemi çözmenizi öneririm. Problemin maliyeti yüksek ise eski sahibini arayıp durumu bildirip maduriyetinizi gidermesini söyleyin, olumsuz bir cevap alırsanız ayıplı mal satmaktan satıcıyı mahkemeye verebilirisiniz.

Birde benim gördüğüm son zamanlarda vfr alanlar gözünü karartıp motor başında anlaşıp direk satın alıyorlar. Arkadaşlar lütfen 50-100tl verip motoru yetkili serviste yada güvendiğiniz bir ustaya ekspertiz yaptırın.
    incaroad bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler