Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    VFR 1200F enfes bir makine

Ben hepsini geçtim VFR 800F yenisi bile olabilir. Bakalım, Honda bu hatalarından ne zaman vazgeçecek.
    erginturhan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    VFR1200 mü Bu videodan sonra dahada bir aşık oldum. Korhan abinin vfr yi yakalarsam mıncıklıycam :D

T R O E, akira2012, korhankursat ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Borris07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250>Kawasaki Z750>Honda VFR800...
    24 Nisan'da sattım VFR'yi.Ne kadar motosikletlerle sahiplerinin arasında duygusal bağ kurulmasına karşı biri olsam da özlemiyor değilim aslan parçasını ) Evlilik öncesi finansal kaynak açısından motorumu satıp borçsuz evlenmenin daha mantıklı olduğunu düşünerek verdim bu kararı o nedenle satmak zorunda kalmadığım ve tercih meselesi olduğu için üzülmüyorum.Evlilik sonrası yakın zamanda tercihim VFR sahibi olup başka motor beğenmeyen biri olarak tabiki yine VFR olacaktır. YBR 125 aldım 2013 model 2500 km.de 9 ay da peşin fiyatına taksit yaptırdım.80-90 işe gidip gelmede çok işimi görüyor.Attan inip eşşeğe binen biri olarak inanın bana şu 10 hp.lik sütçü beygiri bile çok keyifli.Motosiklet bir tutkudur ve yaşam tarzıdır.Markalar,modeller gelir gider değişir baki olan poponuzun altında olan iki tekerleğin verdiği keyif ve rüzgarla bütünleşip seni heyecanlandıran o tarifsiz özgürlük hissidir.VFR grubuyla iş yoğunluğu sebebiyle fırsat bulup turlayamadık hiç umarım ileride çok fırsatımız olur.Herkese keyifli kazasız sürüşler.

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    VFR bambaşka bi makina gerçekten bende vfr mi satıyorum ancak ev alacağım için satıyorum yoksa mümkün değil satmazdım. çünkü asit olarak düşündüğünde vfr yi satıp aynı özelliklerde ne alınabilir diye soruyorum kendime sonuç sıfır... VFR candır...
    akira2012, T R O E ve erginturhan bunu beğendiler.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Emrah:taciz listemde 1.siradasin hala unutmadim.
    Borris:yaşadıklarını yeni evlenen birisi olarak çok iyi anlıyorum.
    Ben de çok gittim geldim.az kalsin satiyordum.umarim tekrar vfr sahibi olursun.
    T R O E, Emrah Düzgit ve erginturhan bunu beğendiler.

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Korhan abi hiç tacizcim olmadı bu konuda çok heycanlıyım ama istanbulda hiç yakalayamıyoruz seni. Görüşmemiz biraz zaman alacak acaba görüşmeden önce tacizlere telefondamı başlasak Yabancısı olduğum bir konu yolda yaşadığımda panik olmim sonra :D
    T R O E ve erginturhan bunu beğendiler.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Her an ani bir Japon hava saldırısı olabilir,tıpkı pearl harbor baskını gibi
    T R O E, erginturhan ve Emrah Düzgit bunu beğendiler.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar, iyi haftalar...

Emrah Düzgit, wolrath, T R O E ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

gama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER 700
    Selam arkadaşlar.. Görüşmeyeli iyisinizdir inşallah... Bende haberler güzel, Allaha şükür çocuğum dünyaya geldi Artık motoru satma gibi bir sıkıntımda şimdilik gözükmüyor.. Hal böyle olunca yavaş yavaş motorun bakımı için hareketlenmeye başladım Resimlerde görüldüğü üzere debriyaj tası için 16003 olan rulman arayışımda, 16003 2z olan modeli buldum (iki tarafı yağ koruma kapaklı)ve bunları dikkatlice çıkarttım oldu bana 16003 yakında yağ zamanı yaklaşıyor o zaman taktırıcam, şimdilik görüşmek üzere hoşçakalın.

Ali İMANCI, T R O E ve akira2012 bunu beğendiler.
    Uğur Han

korhankursat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rulman nasıl hasar gördü?

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı korhankursat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rulman nasıl hasar gördü?
    Hasar görmeden ziyade ömrünü tamamlamaya yaklaştı diyelim... Bilen varsa beni düzeltsin yanlışım olabilir, Sanırım debriyaj tasında rulmanın bulunduğu kısım yağlamadan en az nasibini alan ya da hiç yağlanmayan kısım olduğu için diye düşünüyorum.. kronik ses problemi ( boşta çalışırken ses yapar debriyaja basınca sesi keser) ve kalkışta veya vites geçişinden sonra debriyajı bırakınca sanki anlık bir boşluk varmış hissi uyandırıyor. Ustamada gösterdim rulmandan olduğunu söyledi. Gerçi tas açılmışken balata yaylar vs de bakıma girecek.

korhankursat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasar görmeden ziyade ömrünü tamamlamaya yaklaştı diyelim... Bilen varsa beni düzeltsin yanlışım olabilir, Sanırım debriyaj tasında rulmanın bulunduğu kısım yağlamadan en az nasibini alan ya da hiç yağlanmayan kısım olduğu için diye düşünüyorum.. kronik ses problemi ( boşta çalışırken ses yapar debriyaja basınca sesi keser) ve kalkışta veya vites geçişinden sonra debriyajı bırakınca sanki anlık bir boşluk varmış hissi uyandırıyor. Ustamada gösterdim rulmandan olduğunu söyledi. Gerçi tas açılmışken balata yaylar vs de bakıma girecek.
    143bin km'deyim ilk kez duyuyorum.Gerçi debriyaj balatası da değişmedi daha...

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı korhankursat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    143bin km'deyim ilk kez duyuyorum.Gerçi debriyaj balatası da değişmedi daha...
    Artık böyle birşey duydunuz ve forumun amacına ulaştığı bir paylaşımdan bilgi sahibi olduğunuzu düşünerek sevinç duydum...
    Uğur Han

Motosikleti
    sym joymax
    merhaba arkadaşlar.dün hava güzel olunca bi alanya yapalım dedik iki arkadaş yol yaptık denize girdik ve dönüş yaptık.olmazsa bide motorumun resmini çekiyim dedim.
    erginturhan, akira2012 ve yanakadam bunu beğendiler.

Motosikleti
    Uğur, gözünüz aydın, analı babalı büyüsün, sağlıklı, mutlu, başarılı olsun inşallah...
    gama bunu beğendi.

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur, gözünüz aydın, analı babalı büyüsün, sağlıklı, mutlu, başarılı olsun inşallah...
    Allah razı olsun teşekkür ederim...
    Uğur Han

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Uğur gözün aydın.Allah sağlıkla sıhhatle analı babalı büyütsün.

Şansı hep açık olur inşallah.

Rulmanla birlikte, debriyaj setini de değiştirtsen daha sağlıklı olmaz mı?
    gama bunu beğendi.

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur gözün aydın.Allah sağlıkla sıhhatle analı babalı büyütsün.

Şansı hep açık olur inşallah.

Rulmanla birlikte, debriyaj setini de değiştirtsen daha sağlıklı olmaz mı?
    Amin iyi dileklerin için teşekkür ederim, yukarıda bahsettiğim gibi açılmışken, tası ,sepeti, yayları, balatayı gözden geçireceğim eğer iyi durumda ise boşa masraf yapmak istemiyorum, gözle görülür bir eskime varsa muhakkak yenisi ile değiştirmekte fayda var tabiki haklısın.
    Uğur Han

Motosikleti
    Arkadaşlar bu hafta sonu mesela pazar günü herkes ayarlamaya çalışsa da şöyle büyük bir VFR buluşması yapsak... Ne dersiniz?

Korhan (Kürşat), müsait olduğun bir gün seni ve uzun süredir kullandığın VFR'ni de aramızda görmek isteriz...

Motosikleti
    sym joymax
    bu büyük buluşmayı istanbulda yaparsanız haliyle biz gelemeyiz.ama ortada buluşalım derseniz.ankara bize uyar.biz konya antalya fln ankaraya gelelim.siz istanbul kocaeli bursa eskişehir kayseri vs ankaraya gelin.toplanalım.yoksam istanbul bize bayabi haksızlık olur.ama bizsiz toplanabilirsiniz o ayrı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler