Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Alıntı marlox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bi arkadaşım sordu cevap veremedim "vfr" nin açılımı nedir?
    "V For Race"
    Bazı arkadaşlarım "V For Riva" olduğunu iddia ediyorlar ama
    initial-D, T R O E, wolrath ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Ergin o senin dediğin olsa olsa V FOREVER RİVA'dır...
    erginturhan ve Emrah Düzgit bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    vfr : Vee-Four Road
    cb : city bike
    cbr : city bike racer
    rr : race replika

gibi gibi
    erginturhan, initial-D, T R O E ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Road daha iyi tabii sağlık bakımından ;)
    wolrath ve T R O E bunu beğendiler.

korhankursat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://vimeo.com/93071492
    <iframe src="//player.vimeo.com/video/93071492?autoplay=1&loop=1" width="400" height="300" frameborder="0" webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe> <p><a href="http://vimeo.com/93071492">GOPR0077</a> from <a href="http://vimeo.com/user27391080">korhan kursat</a> on <a href="https://vimeo.com">Vimeo</a>.</p>

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

Youtube kapali, foruma vimeo ekleme denemesi de iyi olmadi. Cumartesi gezisinden bir goruntu eklemeye calismistim. Facebook videolarini cevap kutusu icine nasil gomebiliriz, bilen var mi?

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı korhankursat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://vimeo.com/93071492
    <iframe src="//player.vimeo.com/video/93071492?autoplay=1&loop=1" width="400" height="300" frameborder="0" webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe> <p><a rel="nofollow" href="http://vimeo.com/93071492">GOPR0077</a> from <a rel="nofollow" href="http://vimeo.com/user27391080">korhan kursat</a> on <a rel="nofollow" href="https://vimeo.com">Vimeo</a>.</p>

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

Youtube kapali, foruma vimeo ekleme denemesi de iyi olmadi. Cumartesi gezisinden bir goruntu eklemeye calismistim. Facebook videolarini cevap kutusu icine nasil gomebiliriz, bilen var mi?
    youtube linkini koyarsan yerleştirebilirim.

yada
    [ Y T ]sdffdssdffsd[ /YT ]
    şeklinde arada boşluk kalmayacak şekilde buraya koyabilirsin.
    T R O E bunu beğendi.
    ANGARAJ

[ Y T ]https://www.facebook.com/photo.php?v=709425579100618&l=3918936845452297801[ /YT ]

Böyle bir facebook kod uyumu yok galiba sitenin...
    erginturhan bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı korhankursat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [ Y T ]https://www.facebook.com/photo.php?v=709425579100618&l=3918936845452297801[ /YT ]

Böyle bir facebook kod uyumu yok galiba sitenin...
    Şöylesi daha iyi gibi..

erginturhan bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    sym joymax
    iyi akşamlar beyler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    beyaz vfr
    Emrah Düzgit bunu beğendi.

Max PAYNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar,

2009 ya da 2010 bordo vfr arıyorum.
    cep telefonum 0533 691 53 90.
    temiz referans olunabilecek makina sahibi arkadaşlar bana mesaj atabilirlerse sevinirim.
    ya da tanıdığı olan birileri varsa da olur

teşekkürler.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Alıntı marlox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bi arkadaşım sordu cevap veremedim "vfr" nin açılımı nedir?
    Yıllar önce gördüğüm bir tanıtım ya da belgeselde isminin nerede geldiğini açıklıyorlardı. Yukarıdaki tahminlerden çok daha basit aslında. V4 motor anlamında V FouR'daki harfleri almışlar. Animasyonda aradaki o ve u harfleri kaybolup VFR kalıyordu. Bilginize.
    marlox bunu beğendi.

Boş vakti olan tanışmak, muhabbet etmek, viraj yapmak, V4 almak-satmak isteyen, pazar günü yoğun olanlar için Şile-Ağva gezisi.

10 mayıs Cumartesi saat 13:00 istanbul Çekmeköy Madenler Shell benzin istasyonu.

Maps: https://www.google.com/maps/search/shell/@41.0134643,29.1911934,203m/data=!3m1!1e3

crazzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    V FOUR YANİ V:MOTORUN V OLUŞUNU FR FOUR 4 SİLİNDİR OLUŞUNU TEMSİL EDER
    marlox bunu beğendi.

Motosikleti
    sym joymax
    iyi akşamlar beyler.forumda hiç ses soluk yok nerelerdesiniz.

wolrath ve T R O E bunu beğendiler.

t_erel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda VFR
    Ya beyler bu fiyatların durumu nedir boyle?Tamam sezona girerken fiyatlar artar da bu kadar olmaz...Vfr tavan yapmıs,sahibindene bakıyorum da millet coştukça cosmus.
    Romeo satmayı düşünüyor musun VFRni ;) Allah nazarlardan saklasin...

Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı t_erel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya beyler bu fiyatların durumu nedir boyle?Tamam sezona girerken fiyatlar artar da bu kadar olmaz...Vfr tavan yapmıs,sahibindene bakıyorum da millet coştukça cosmus.
    Romeo satmayı düşünüyor musun VFRni ;) Allah nazarlardan saklasin...
    evet haklısın fiyatlr yükseldi hem sıfırda hem ikinci elde.250 cc sıfır motorları 12-13 diyorlar.ikinci eller 9-11 arası değişiyor.durum boyle olunca sıfır 600-1000 cc motorlar nerdeyse 35 denbaşlıyor.ıkıncı el zx6 35-40 arası ılanlar var.tabı bu yazdıklarım hep yenı kasa yenı modeller ıcın.
    dıger sorunda motorumu satarım neden olmasın.ama malum fıyatlar benım motorum ıcınde pıyasa dengınde.tabı benımkıne denk olan motorlara gore.motorum hatasız kazasız boyasız orj km ve 200 km once pırellı angel takım lastık takıldı(1150 tl), motoul yag ve hıflo yag fıltresı degıstı.carbon seramık fren balataları takıldı(1000 km once).vfr kullanan bırısı ıcın motoru cok degerlıdır cunku vfr tadan bırısı ıcın ne ss motorlar nede dıgerlerı motor gıbı gorulmez.cunku herturlu konfor ve rahatlık ve surus ve gorunus vfr de var.2009 model ss motorlara bıle 25-30 ıstenıyor.ben gecen haftaya kadar sahıbındende ılana koymustum.bır ay kadar durdu ılanda.gelen gıden bakan 23000 tl pazarlık yaptılar.bende 23500 son bıraktım.anlasamadık.walla kendılerı bılır.ben bukadar temız motora satılmasada bınerım.acıl ıhtıyacımda yok bakımlarıda tamam takılırım kafama gore.telefonda zırt pırt arayıp yok 18 olurmu yok 20 vs dıyenler yuzunden msj atıp ölü fıyat verıp can sıkanlar yuzunden kaldırdım ılandan.cıddı olan zaten gelıp bakıyor olur olmaz anlasılır anlasılmaz ayrı mesele.telle arayan ve msj atanlar yuzunden kaldırdım ılandan.ugrasamıcam kımseyle.dedıgım gıbı satma nıyetım yok bınesım var ama alıcı olursa 23500 altına kesınlıkle satmam.daha ucuz ısteyen gıtsın daha ucuz ılanlara baksın.benım motorum kadar temız bakımlı ve temız kullanılmıs daha ucuzunu bulan olursa haber vrsın ben bıtane daha alıyım onada esım bıner...durum boyle yanı.
    Ali İMANCI ve T R O E bunu beğendiler.

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Merhaba...

Bayağı uzuuun zaman olmuş yazmayalı foruma bari bir iki kelime edeyim dedim.

T-Erel doğru fiyatlar tavan yaptı ancak bunun sezo ile pek alakası olmayabilir. Neden mi?

En basiti biz ortağım ile fuar'a gittik motor bakmaya ve sonuçta hiç bir model kafamıza yatmadan geri geldik. Bu başlıktan arkadaşlar ile gittik hatta Troe(Murat), CoyoteVFR(Orhan), Wolrath(Barış),Smerty(Mert)ve Emrah ile gittik sonuç olarak.

VFR'yi satıp yerine alabileceğin aynı özellikler de ve rijitlikte motor yok en azından Honda'da yok diğer Japon üreticilerinde VFR benzer sport touring özelliklerinde tek Z1000sx var ki onunda fiyatı malum. BMW'nin getirdiği modeller var sporttouring modelleri var ama sanırım fiyatlarını dahi telafuz etmemin anlamı yok.

Biz kafamızda eğer yeni VFR modeli getirilmiş olsaydı kaporasını vermek ve alıp çıkmaktı amacımız ama bırak yenisini şu anda elimizde ki kasanın dahi yerine koyulabilecek motor yok. Aynı sıkıntı CBF'in de başına geldi.

Burada bence ikinci el satanlardan çok dangalak Honda CEO'sunun hangi akla hizmet VFR800X getirip onun yerine kendini çok daha fazla ıspatlamış olan soprttouring sınıfında ki, VFR 1200F, CBF1000 ve VFR 800FA getirmediklerini o dangalaklara sormak lazım.

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    İyi geceler VFR severler...
    Emrecim söylediklerine tamamen katılıyorum.
    Ayrıca sunu eklemek isterim ki aynı modellerde 600 lük naked bir makina ile çok daha özel ve bir sürü artısı olasına karşın VFR nin fiyatı nerdeyse aynı Bence pahalı değil aksine şu anki piyasa yapısında fiyat-fayda dengesine istinaden en uygun motosiklet VFR
    gama, Emrah Düzgit ve Ali İMANCI bunu beğendiler.

2015'de Türkiye'ye yenilenmiş 1200F gelmesini bekleyenlerdenim. Yıl sonuna doğru kırmızı VFR800A5'i satmayı düşünüyorum.
    Emrah Düzgit, gama, akira2012 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler