Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Alıntı kisama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizlere müjdeli bir haberim var. Eşime motorsiklet kullanmasını ögretmek için 150cc bir motor aldım. 2 hafta geçti tam öğrendi derken Moto Expo 2014 (istanbul motorsiklet fuarı) den aradılar. Çekilişle verilecek olan Ducati Monster 696 eşimin kuponuna çıkmış ))
    http://www.hizliresimyukle.com/image...ster-696-5.jpg
    Hayırlı olsun hocam
    kisama bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ali İMANCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar sizlere müjdeli bir haberim var. Eşime motorsiklet kullanmasını ögretmek için 150cc bir motor aldım. 2 hafta geçti tam öğrendi derken Moto Expo 2014 (istanbul motorsiklet fuarı) den aradılar. Çekilişle verilecek olan Ducati Monster 696 eşimin kuponuna çıkmış ))
    Hayırlı olsun)) Güzel şans
    kisama bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı gama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar. Allah(C.c)ın izniyle Mayıs ayı sonunda aileme bir yavru arslan daha katılacak Çok sevdiğim motorumu maddi ve manevi sebeplerden dolayı, istemeyerekte olsa satmak durumunda kalıyorum. Şimdilik sahibindene ilan vermeyeceğim. Motorumun gerçekten VFR 800ü gönlüne yazmış aklı selim birine gitmesini istiyorum. Hayırlısı olsun ilgilenenlere duyurulur.
    Allah razı olsun teşekkürler. Hafta sonu güncel fotoları çekip atarım.
    Hocam Banada mail atabilirmisiniz acaba?
    Fiyat/model bilgisini resimleri ce extralarını

Yunusdervisatyahoo.com
    gama bunu beğendi.
    ANGARAJ

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Hocam hayırlı uğurlu olsun Kazasız belasız günlerde kullanın. Eşiniz kullanacaksa bence biraz erken gibi. 2-3 ay zaman tanıyın bu arada rodaj vs.. tamamlamış olursunuz
    Ali İMANCI ve kisama bunu beğendiler.

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Hocam çok sevindim hayırlı uğurlu olsun keyifli sürüşler...
    kisama ve samet10 bunu beğendiler.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

gama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Banada mail atabilirmisiniz acaba?
    Fiyat/model bilgisini resimleri ce extralarını

Yunusdervisatyahoo.com
    Resimleri çektim baya mb tuttuğu için biraz zaman alacak en kötü pazartesi hallederim.. yunusdervis@yahoo.com doğrumudur.
    Uğur Han

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Selamlar arkadaşlar. Allah(C.c)ın izniyle Mayıs ayı sonunda aileme bir yavru arslan daha katılacak Çok sevdiğim motorumu maddi ve manevi sebeplerden dolayı, istemeyerekte olsa satmak durumunda kalıyorum. Şimdilik sahibindene ilan vermeyeceğim. Motorumun gerçekten VFR 800ü gönlüne yazmış aklı selim birine gitmesini istiyorum. Hayırlısı olsun ilgilenenlere duyurulur.
    Şimdiden tebrik ederim. Rica etsem fotoları ve fiyat bilgisini gönderebilir misiniz? Mail adresim ozankaracam@gmail.com
    gama bunu beğendi.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar, iyi haftalar...

gama, Emrah Düzgit, Ali İMANCI ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

kisama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Iyi dilekleriniz icin tesekkurler arkadaslar. Fuarda bileti atarken "ulen zaten cikacak adam bellidir. Milleti boyle heveslendiriyorlar" diye soylenmistim
    Bu arada yeni nesil motorlarda rodaj olayi var mi. Bazi forumlarda rodaji yapilip oyle piyasaya cikartiyorlar deniyor
    samet10 ve Emrah Düzgit bunu beğendiler.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Hafta sonu trafiğe kapalı alan eğitimi, yol ve viraj eğitimi aldım, herkese illa ki eğitim tavsiye ediyorum

gama, Emrah Düzgit, samet10 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Rodaj var mıdır bilemiyorum. Hafta sonu bu konuyu aramızdada konuştuk ama kitapçıkta ne diyorsa onu uygulayın. Herkes bu konuda hem fikir

Iyi dilekleriniz icin tesekkurler arkadaslar. Fuarda bileti atarken "ulen zaten cikacak adam bellidir. Milleti boyle heveslendiriyorlar" diye soylenmistim
    Bu arada yeni nesil motorlarda rodaj olayi var mi. Bazi forumlarda rodaji yapilip oyle piyasaya cikartiyorlar deniyor
    kisama bunu beğendi.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu trafiğe kapalı alan eğitimi, yol ve viraj eğitimi aldım, herkese illa ki eğitim tavsiye ediyorum

http://i.hizliresim.com/oQn9lq.jpg
    nerden aldın?

Motosikleti
    VFR 800 A
    Ankara'da Okan Sinan Ocan isimli profesyonel bir eğitmenden eğitim aldım.
    initial-D, gama, Emrah Düzgit ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da Okan Sinan Ocan isimli profesyonel bir eğitmenden eğitim aldım.
    Yediğin içtiğin senin olsun, tecrübelerini paylaşmanı bekliyoruz
    Emrah Düzgit bunu beğendi.
    Uğur Han

Motosikleti
    TRACER 700
    Günaydınlar...

erginturhan, GaCCaLL, forza46 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

merhaba arkadaşlar;uzun zamandır sizleri takip ediyorum;bilgilerinizden faydalanıyorum;250 lik scooterdan sonra;bende VFR800 e karar verdim;sizden fikrinizi almak isterim:
    2011 model ve 13000km de:23000TL
    2009 model ve 27000km de:23500TL
    ikiside temiz kazasız ve boyasız...satan arkadaşlarda düzgün bilinçli kişiler...
    bu fiyatlar nasıl sizce?kesinlikle bir kuruş aşağı vermiyorlar:ikisindede çanta falan yok...
    bana yardımcı olurmusunuz..boyum 1.85 kilom 85 bu arada
    teşekkürler
    gama bunu beğendi.

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı mysticİST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar;uzun zamandır sizleri takip ediyorum;bilgilerinizden faydalanıyorum;250 lik scooterdan sonra;bende VFR800 e karar verdim;sizden fikrinizi almak isterim:
    2011 model ve 13000km de:23000TL
    2009 model ve 27000km de:23500TL
    ikiside temiz kazasız ve boyasız...satan arkadaşlarda düzgün bilinçli kişiler...
    bu fiyatlar nasıl sizce?kesinlikle bir kuruş aşağı vermiyorlar:ikisindede çanta falan yok...
    bana yardımcı olurmusunuz..boyum 1.85 kilom 85 bu arada
    teşekkürler
    Selam ..Öncelikle VFR 800'ü düşünerek çok doğru ve güzel bir seçim yaptığına sevindim, asla pişman olmayacağın bir motordur, almadan önce bir kontrol ettirmende fayda olacağını düşünüyorum, ayrıca bu motorda çanta olmazsa olmaz ( buda benim şahsi fikrim) .. Fakat 250 cc scooter dan başka, vitesli motor tecrüben varmı diye sormak isterim... Sebebine gelince 3.5 sn nin altında 0-100km/h hıza ulaşabilen 110 hp bir motor her ne kadar SS gibi olmasada hatırı sayılır bir kuvvete ve boş olarak yaklaşık 220kg boş bir ağırlığa sahip olduğunu hatırlatmak isterim...

Motosikleti
    VFR 800 A
    Ben bu fiyatları yüksek buluyorum ama artık hayat çok pahalı, herhalde alışmamız lazım. Ben motorumu aldığımdan beri hiç pişman olmadım, ama uzun yola gitmediğim için de çanta ihtiyacı hiç duymadım. Bir sırt çantasıyla geziyorum şehir içinde. Hem de daha küçük olmayı tercih ediyorum.

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Merhaba dostlar vedalaşacağım hiç aklıma gelmezdi ama ev alacağım için motoruma veda etmek durumundayım

daha sahibinden ilanı vermedim sizlere haber vermek istedim sahibinden fiyatı pazarlıksız 19.000 tl olacak

kısa süre içinde beni tanıdıysanız ne kadar titiz olduğumu anlamışsınızdır... motoruma da öyle titiz baktım sakına sakına bindim... ben 3. sahibiyim umarım benden alacak olan arkadaşta benim gibi titiz biner kazasız belasız keyfini sürer.

şimdiden alana hayırlı olsun...

2006 model orjinal 45000 km de
    Motorumda herhangi bir kaza bela düşme falan bulunmamaktadır...
    sol grenaj tertemiz ancak sağ grenajta bir kaç taş sıçraması oluşan ufak çaplı çizik bulunmaktadır...
    Vtec sorunsuz çalışmaktadır... ve motoru bitik hor kullanılıp dağa taşa sürülmüş motorlardan değildir...
    fotoğraflarda görünen givi 3lü çanta setini ve depo üstü çantasını da beraberinde vereceğim...
    evrakları, kitapçıklarına kadar tam ve yedek anahtarları ( çantaların dahil ) mevcut...
    lastikler bu yazı çıkartır ancak keyfe keder alacak arkadaş lastik alabilir...
    extra olarak koruma takozları, yan tank padleri ve mono kapağı var...
    Fren hidrolikleri, balataları, zinciri,bujileri ve aküsü yeni değişti kısaca ağır bakımı tam ve eksiksiz olarak serviste yapıldı...
    egsozlar orjinaldir... benden önceki sahibi tarafından sağ taraf açılmıştır sol taraf kapalıdır sesi böylede güzel diye ellemedim...

fiyat olarak 18.250 istemekteyim...
    iletişim için 0505 525 27 83
    saygılar sevgiler...
    gama ve Ali İMANCI bunu beğendiler.

Motosikleti
    TRACER 700
    Marlox hayırlısı olsun inşllah
    marlox bunu beğendi.
    Uğur Han

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler