Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Alıntı t_erel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ olarak ne kullandın?ben geçen12000bakımını 105liraya hallettim...yağ;motul 5100 15w-50 ve k&n yağ filtresi...sökme takma yağ değişimi benden ...
    Mobil 15-50 tam sentetik kullandı servis + işçilik + kdv...
    Garantide olduğu için servise gitmek gerekiyor yoksa herkesin halledebileceği bir şey yağ değişimi ama servisten memnunum her tarafına bakıp kontrol ediyorlar kafam rahat oluyor 6 ayda bir ekstra 60-70TL vermeye razıyım açıkçası...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:26 ----------

[QUOTE=fz6_fazer;2269449]hayırlı olsun kazasız gunlerden bınmen dılegıyle vfr 800 saftlı sanırdım, meger zıncırlıymıs

Teşekkürler, size de kazasız belasız sürüşler... Evet zincirli, VFR1200'ü şaftlı yaptılar...
    fz6_fazer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Evet hala satılıyor bazı bayilerde halen var ama siteden kaldırdılar, VFR 1200 var artık...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hayırlı uğurlu olsun....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    mete_han, çok teşekkürler...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    servise nereye gidiyorsun ergin ?
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servise nereye gidiyorsun ergin ?
    Ali Esengül'e Esengül Kardeşler diye geçiyor... Memnunum...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han, çok teşekkürler...
    tebrik için geç kalmış olabilirim kusura bakma...benden kaçmazdı normalde...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali Esengül'e Esengül Kardeşler diye geçiyor... Memnunum...
    evet orayı öneriyorlar bende Mutluhan'a gittim geçen gün fiyatlar olarak evet makuldu (parça fiyatları dışında her yerde aynı çünkü) fakat servisten çıktıktan bir süre sonra gelen tıkırtı sesine ilk başta anlam verememekle beraber sonrasındaki çamurluk vidalarının gayet gevşek sıkılmasından ötürü sol vidasının düşmüş olduğunu ve sağ tarafında düşmek üzere olduğunu fark edip cumartesi günü zoraki birazda şansa bir vida bulup 2sinide sıktım

üzücü tarafı iyi bir kaç arkadaşın yönlendirmesi ile hemde servisin evime yakınlığından ötürü tercih etmiştim fakat bu durum pek hoş olmadı tabi bir yerde..
    serviside iş yoğunluğumdan arayamadım bi türlü yarın arayacam inş. aradığımda görüşeceğim kişi meşguldu sürekli
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

tifosi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 X
    VFR 1200 iyi hoşta asla 800 ün yerini alamayacak.
    motoru 1200 yaparak üst sınıfa geçti, ama maalesef fiyatıyla ulaşılamaz oldu..
    2. eline baksan TR şu an bile çok az olmasından olsa gerek onlarda çok yüksek fiyata. İnşallah 800 lüğünü alabilirim..
    İZMİR

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrik için geç kalmış olabilirim kusura bakma...benden kaçmazdı normalde...
    Rica ederim hiç problem değil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:10 ----------

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet orayı öneriyorlar bende Mutluhan'a gittim geçen gün fiyatlar olarak evet makuldu (parça fiyatları dışında her yerde aynı çünkü) fakat servisten çıktıktan bir süre sonra gelen tıkırtı sesine ilk başta anlam verememekle beraber sonrasındaki çamurluk vidalarının gayet gevşek sıkılmasından ötürü sol vidasının düşmüş olduğunu ve sağ tarafında düşmek üzere olduğunu fark edip cumartesi günü zoraki birazda şansa bir vida bulup 2sinide sıktım

üzücü tarafı iyi bir kaç arkadaşın yönlendirmesi ile hemde servisin evime yakınlığından ötürü tercih etmiştim fakat bu durum pek hoş olmadı tabi bir yerde..
    serviside iş yoğunluğumdan arayamadım bi türlü yarın arayacam inş. aradığımda görüşeceğim kişi meşguldu sürekli

Mutluhan'ın motosiklet servisi Maltepe E-5 üzerindeki yerinde mi yoksa Fenerbahçe'deki yerinde mi?
    Ben satın alırken uğramıştım Fenerbahçe'deki yerine, çok elit bir arkadaş vardı satışa bakan showroomda güneş gözlüğü ile oturan ve benim gibi kıytırık müşteri ile konuşurken güneş gözlüğünü çıkarma zahmetine katlanmayıp, lütfen yardımcı olan
    Haliyle vazgeçtim ama sonradan Maltepe'deki yerlerine araç fiyatı almak için uğradığımda kendisinden saygıyla bahsettim elbette

Senin yine iyiymiş vida unutmuşlar... Hangi servisti hatırlamıyorum bende Hyosung GT 250 R varken duymuştum Hyosung servislerinden birinde servis hizmeti verirken eski yağı boşaltıp yeni yağı koymadan yollamışlardı motoru dışarı

Vida deyince, Esengül iyi gerçekten, servisin sonuna doğru eline tork anahtarını alıp vidaların hepsini torkuna göre tek tek sıkıyor...

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    Alıntı tifosi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VFR ile ilgili bu başlığı takip ediyorum. Ancak kullanıcı sayısının azlığından mıdır? yoksa kullanıcılarının aktif olarak yazmamasından mıdır? bilemedim. Topic çok hareketli olmuyor.

V F R kullanıcıları değerli katkılarınızı (her anlamda) bekliyoruz...
    motosikletten inemıyorlar sanırım )

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı tifosi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VFR ile ilgili bu başlığı takip ediyorum. Ancak kullanıcı sayısının azlığından mıdır? yoksa kullanıcılarının aktif olarak yazmamasından mıdır? bilemedim. Topic çok hareketli olmuyor.

sorun yok şikayet yok paylaşılıcak tek şey resim :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

tifosi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 X
    Alıntı:
    tifosi Nickli Üyeden Alıntı

sorun yok şikayet yok paylaşılıcak tek şey resim :D

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/newr...#ixzz1HDmyR0Ju
    haklısın galiba ... hala yazan yok..
    Bari gittikleri gördükleri yerleri anlatsalar : VFR resimleriyle beraber.. :
    İZMİR

Motosikleti
    Resim çekmek için durup uğraşmak lazım VFR'ciler uğraşmayı sevmiyor resimle falan... Yolların ve VFR'lerinin zevkine varıyorlar

Motosikleti
    Güzel resim...

Motosikleti
    VFR 1200'ün alttaki tank padinden alıp (64TL), eskisini üste yenisini alta taktırdım, eski tank padim altta kaldığı için montum depoya sürtünüp boyayı çiziyordu. Bence güzel oldu.

frequency48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 V-TECH
    selamlar,
    motosiklet tutkumdaki en büyük hayalim olan vfr 800 e (BEYAZ) kavuştum.dünyalar benim oldu.özellikle cb 600 f hornet ten sonra vfr alarak ne güzel bir tercih yaptığımı anladım.gerek vfr ile,gerekse hornet le ilgili karşılaştırmalı yorumlarımı ilk fırsatta anlatacağım arkadaşlar.
    VFR 800.BAŞKA BİŞEY...
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!!

Motosikleti
    Tebrikler güzel seçim... Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim...

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Alıntı frequency48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,
    motosiklet tutkumdaki en büyük hayalim olan vfr 800 e (BEYAZ) kavuştum.dünyalar benim oldu.özellikle cb 600 f hornet ten sonra vfr alarak ne güzel bir tercih yaptığımı anladım.gerek vfr ile,gerekse hornet le ilgili karşılaştırmalı yorumlarımı ilk fırsatta anlatacağım arkadaşlar.
    VFR 800.BAŞKA BİŞEY...

Kazasız belasız güle güle kullanın.. Sanırım İzmir'deki beyazı aldınız. Fiyatı kaça bitti yazarsanız sevinirim. Bazı kararsızlıklarla beraber VFR almayı planlayan biri olarak en kısa zamanda karşılaştırma yazınızı bekliyorum..
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    tek hayalimdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler