Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Ergin abi,

Sanırım saati daha erkene alamıyoruz. O halde bende oyumu şileden yana kullanayım. Rivadan sonraki en kısa rota sanırım Hem geçe kalmayıp maçıda kaçırmayız

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

Birde Burgman 400 geride kalmaz yahu. Biz ortalama kaç ile gideceğiz ki? Bence rahat rahat gideriz vfr+burgman.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Emrah, Burak ile aramızda teklif yok isterse gelir zaten bizi de bırakır arkalarda kendisi lastiğin hepsini kullanıyor da

Ozaman sile olsun hic ilgisiz kafemizde cay iceriz sonra gozlemecide sohbet mohabbet kari n doyurmaca bulusma saatini barisa soralim uyuyorsa 12 gibi yapalim barisa uymuyorsa ne yapalim 13:30 olarak kalir evet rota belirlendi saat kaldi geride

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Yeni jantları beğenmenize sevindim. Emre festival zamanı gelirken arkadaşlardan bir kaçını daha kandır sen iyi olur. Zaten Ergin'in mahallesi ahada şuracıkta

Muzaffer abicim kalpler karşılıklı ben de seni özledim. Ancak Cumartesi değil Çarşamba görüşebiliriz. Ben şimdi çocuklarla beraber yola çıkıyorum Ankara'ya iki gün ziyaret pazar akşam dönüceeem. Çarşamba toplantıda jant çanta boyatma ve diz kırma tatlısı yedireceğim...
    erginturhan bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    arkadaslar bu pazar da son olmak uzere erken cıkıyorum. 12.30 da kavacıkta olurum ben,ok.

h.ıcı kımseyı agırlayamıyorum.yenı tasındık ve herkes sorup duruyor.bu yuzden son dıyorum.uzun bı sure bu sekılde cıkamayacagım bu gıdısle.guzel bı fınal yapalım

Ozaman saat 12:15 maltepede bulusuyoruz po da arkadaslar baris ta bize umraniye sapaginda gecen sefer korhan abiyle bulustugumuz yerde bize katilsin evet gorup duymayan kalmasin:d
    wolrath ve akira2012 bunu beğendiler.

Motosikleti
    pani / 3colore
    günaydın

(laptopun saati 0000 dı :()

Saat uygun baris yan cantalarda olsun rtuk kapatmaz:d

Motosikleti
    Günaydın

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı smerty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat uygun baris yan cantalarda olsun rtuk kapatmaz:d
    tema 600rr kardeşliği

akira2012 ve T R O E bunu beğendiler.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu fotoğrafı google da "vfr 800 girl babe model" diye arattığında çıkmadıysa adam değilim :D

@Ergin abi

çok yatırmak çok iyi viraj yapmak değil biliyorsun viraj iddiam yok ama kendim gibi 5-6 aylık yada 10,000km tecrübesi olanların birçoğundan iyi olduğumu iddia ederim.fj1200 kullananlar çok iyi viraj yapar ama dar kısa yavaş viraja gelmez dedi.kullanmayıp motoru bildiğini iddia edenler hiç viraj yapamaz dedi.iyi lastikle harikaydı bence.ama kötü diyenler haklı olabilir,daha iyi viraj yapan bir makine kullandığımda bende fj1200 kötü viraj yapıyormuş derim belki.ama benim gibi çaylağa, 150/16 arka lastiğe,130hp karbüratörlü kaba güce ve en önemlisi 260 kiloya göre çok kontrollü zevkli bir makineydi.fjnin 140-150 döndüğü yerde scooterın kıçı başı ayrı gidiyor ki 150lik çinli falan değil 400lük burgman.bununla ne yatırma ne viraj yapma isteğim var,hiç scooter tecrübem yokken saçma sapan bir viraj yapıcam derken yere nasıl vurduğunu bile anlamam sanırım o ufak tekerleklerle.konfor 10 numara,yakıt 10 numara,bagajlar gözler,özellikler kolaylıklar herşey çok iyi ama viraj yok.zaten amacıda o değil

viraj videodaki gibi vfr 800 ve de onu takip eden fj1200 gibi motosiklet işi,scooter işi değil bana ilham veren videoda buydu.o yatıyorsa bendekide yatar dedim aynı böyle sürtüyordum egzosu çatır çatır 1:55 teki gibi yapmıyordum tabi

https://www.youtube.com/watch?v=aH2ZxImdwaU

@Emrah Düzgit

yetişemem diye takılmak için yazdım zaten.sıkıntı olmaz hız açısından ama gelemem bu hafta.zaten geleceğim zamanda bende scooter ile gelebilirmiyim dememe gerek bile yok, yola yarışmaya çıkmadığımız için

bu akşam 2 goldwing bir hayabusa bir zx12r ile yola çıktım mesela yola çıktığın adam motorcu olduktan sonra hayabusaya binen bile "yolda senin 400lük scooterınımı bekliycem ulan" demiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:19 ----------

aha bendende yeni güne merhaba fotosu

hem eski motorum hem de resmi paylaştığım konunun motoru birarada

erginturhan, wolrath, akira2012 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Günaydın
    Ulen sizin yüzünüzden hem yatarken hem kalkınca günaydın dedim
    Biliyorum Burak dediğim gibi teklife gerek yok, ne zaman hangi motosikletle olursa olsun aramızda olmandan memnun olacağımızı belirtmekti amacım.
    initial-D ve akira2012 bunu beğendiler.

Evet arkadaslar listeye hakanin motorunu alan arkadasta eklendi yarin saat 12:15 idealtepe po benzin istasyonu reninun ustunu maltepeden bostanci yonunde olan benzinci bilmeyenler icin :d 12:30 umraniye sapagi baris icin vfr duragi:d
    akira2012 ve wolrath bunu beğendiler.

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Arkadaşlar Tünaydınlar....

Bugün biraz geç kaldım işe gelmekte ama kontrol falan vardı.

O zaman yine geçenn seferki gibi yapalım Şile sapağından sonra buluşalım, ancak bizde Ozan ile ben orada olacağız.

Haftaiçi,Emrah ile de buradan yazşmıştık İmes'te banka ve cami'nin olduğu meydanda buluşabiliriz.

Tel no:0552 674 20 25

Barış,sen kavacıktan geliceksen senle de aynı yerde buluşuruz o zaman da niye kavacık onu anlamadım.

Burak,hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin umarım 1200'lükte aldığın zevki bunda da alabilirsin ama mesele güvenlik ise sanırım büyük motorlar bana daha güvenli geliyor.

Ama söylemeden edemeyeceğim 1100xx yakışır hemde benim çok beğendiğim makinedir ki Honda VFR800 ve 1100xx ürettiği yıllardan sonra bir daha öyle sağlam modeller çıkarmadı.

Top3 benim için;VFR800-VFR1200-1100XX.

Hep dedim ya ben sport-touring seviyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:03 ----------

Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın
    Ulen sizin yüzünüzden hem yatarken hem kalkınca günaydın dedim
    Biliyorum Burak dediğim gibi teklife gerek yok, ne zaman hangi motosikletle olursa olsun aramızda olmandan memnun olacağımızı belirtmekti amacım.
    Yaaa işte adam böyle feleğini şaşırtırlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:06 ----------

Ergin,yarın hava muhtemelen soğuk olur.

Boyunluk yada balaklava almalımıyız sence yanımıza.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

Beyler aklımdan Şile'ye gitmişken Ağva'da geçiyor aslında ne dersiniz?

Bana uyar agva ozaman biz ergin abi baris hakanin motorunu alan arkadas po da bulusuyoruz geriside umraniye

Motosikleti
    Ben hala bir deri ceket alamadığım için eskisini bol da olsa üşümemek için giyeceğim sanırım, bir de buff takarım herhalde yarın bugünkünden 2-3 derece soğuk olacak görünüyor...
    Şile'de oturduktan sonra saat durumuna göre ben size katılıp katılmayacağıma karar veririm.
    Barış'ın PO'ya mı Ümraniye'ye mi geleceği kesin değilmiş. Sapakta buluşma konusunda benim tereddütlerim var güvenliğimiz açısından dolayısıyla karşıdan gelecekler ya da PO'ya gelemeyenler için Taşdelen'de Neveser Konutlarının karşısındaki BP'yi öneriyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

Buluşma Günü; 10 Kasım 2013

Saat; 12:30

Buluşma Yeri; 12:30'da hareket. Küçükyalı'daki PO (Kartal-Kadıköy yönünde E-5'de Honda Mutluhan'ın karşısından yan yola girildiğinde biraz ileride),
    Buluşma Yeri; 13:00'de hareket. Taşdelen BP (Neveser konutlarının karşısı, yolun altından tünel olan bölümden geçtikten sonra yan yola girmeniz gerekiyor)

Katılanlar;
    1. Ergin (VFR800)
    2. Emre (VFR800)
    3. Mert (VFR800)
    4. Ümitcan (ER6F) (kesinleşmedi)
    5. Ozan (DL650)
    6. Emrah (VFR800)
    7. Barış (600RR)
    8. Hakan'ın motorunu alan arkadaş (VFR800)
    9. ?

Genel Kurallar; Grup sürüşü kuralları uygulanır, gazcı arkadaş olursa rencide edilip dışlanır, 1 numara en arkadan gelir.

Bu arada telefonumu da yazayım ihtiyacı olan olursa; 0542-412 05 27

Yarimda po dayim gorusuruz ozaman:d

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Evet arkadaslar. Bugun ali usta motoru inceledi. Motorun sesi gidisi herseyi cok güzel dedi. Fakat zincir disli komple degismesi gerekir dedi. Aku zayifmis. Birde on jantta hafif bi eğriliği vardi motorun. Ortalama 1000 lira masraginin oldugunu soyledi. Bende sahibine abi yarisini senden yarisi benden olsun diye teklif ettim. Ama teklifimi kabul etmedi. Indirim yapamayacagini söyledi. Ve anlasamadik malesef :( bu kadar yaklasmisken olmadi gene. Nasip değilmiş. Iyiaksamlar

Hayurlisi olsun ne diyelim benim kisisel fikrim bu motor icin demiyorum ama 500-1000 tl ye takilip hayellerinizi ertelemeyin bindiginiz zaman iyiki almisim dersiniz ikinci olarak zoncir disli set komple degisicekse ben aldigimda sahibi yeni degistirtmisti 2500 tl di

Motosikleti
    Hayırlısı olsun Engin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler