Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar...

Uploaded with ImageShack.com
    T R O E bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Ergin koyduğun resimdeki motor boyalı. Ne Honda yazısı var nede VFR ama sürücüsüne lafın olmaz mutlaka o da boyalıdır

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama sürücüsüne lafın olmaz mutlaka o da boyalıdır
    -Önünüze bakınnn.Hiç bir şey olmamış gibi yapınn.

-Anlaşıldı tamam.

(Zeki Alasya-Metin Akpınar, Yasaklar kabaresinden alıntıdır. Muhteşem komedilerdi)

Motosikleti
    Bu kızcağızın daha önce de pist fotoğraflarını eklemiştim sanırım hep pistte kullanıyor eh o yüzden de boyanmasını doğal karşılayabiliriz, yalnız farları neden kapatmamışlar acaba her pistte mecburi değil midir? Var mı bilen? Beraber sürmek isterdim kendisiyle... Hakikaten acaba hiç VFR kullanan kadın var mıdır acaba ülkemizde?

Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beraber sürmek isterdim kendisiyle... Hakikaten acaba hiç VFR kullanan kadın var mıdır acaba ülkemizde?
    Evet arkadaşlarrr...

Ergin tamamdır. Sıradaki gelsin.

Len adam bir saddlebag resimi koydu ardından fotoların formatları değişti adam virüs gibi girdi kanımıza.

Bizleri yolumuzdan çıakrdı.

Forum paramparça oldu.
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Yok Emreciğim anladığın manada bir art niyetim olmadan yazdım az öncekini, gerçekten bir kadınla beraber sürmek isterim, hele VFR'si olan biri olsa daha da güzel olabilirdi.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Yok Emreciğim anladığın manada bir art niyetim olmadan yazdım az öncekini, gerçekten bir kadınla beraber sürmek isterim, hele VFR'si olan biri olsa daha da güzel olabilirdi.
    Braz açılık getirimisin ? beraber derken aynı motorlamı? eğer aynı motorlaysa kim kullanacak kim artçı olacak ? yoksa ayrı ayrı motorlarlamı
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Ayrı motorlarla...

Valla emre abicum bende dusunemedim sini sortla falan o sekilde fuarda ama inanki stant onu full olacaktir inaniyorum buna senin teknik bilgin yeter:d videoyuda vegendim ama yan krenajlar falan kademesi falan guzel egsozu begenmedim ben yuvarlak hatli ama yakindan gorunce yuksek olasilik begenecegizdir test surusune toplanip gideriz 10 vfr birden sok olur saticilar dolar olarak gorurler herbirimizi potansiyel musteriyiz:d ama fiyatta onemli iki tane bizim motor fiyatinda olursa yalan olur:d

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

Birde ergin abinin sorusuna yazim fenerbagceye kahvaltiya gittim super bir 600 rr kuzu gibi yatiyor ne guzel alet dedim cektim yanina oturdum kahvaltimi ediyorum 10-15 dak gecti hatunun biri bindi ara gazini falan verdi kademeli guzel kalkisiyla hayret icinde baka kaldim vfr si olan yoktur bence
    akira2012 bunu beğendi.

Motosikleti
    Eski motorla bir gün köprüden Anadolu yakasına geçip Uzunçayır'a doğru aşağıya inerken baktım bir Hayabusa yaklaştım iyice üzerinde ufak tefek bir kız, bir taraftan hayret ettim bir taraftan takdir ettim. Selam verdim almadı

Ahaha kizlarin herzaman burnu havadadir:d benimde bir kiz arkim hayabusa bullaniyordu bende ozaman motor yoktu arkadaslariyla gidiyorlar bir araba kiziyor takiliyor pesine iki arkadasi daha var kiz panik yapiyor onunu kesiyorlar dovmek icin iniyorlar elbise kafada kask kizin boyuda 176 falan arkadaslari bagiriyor kaskini cikar kaskini cikar diye adamlar tam dalicak kaskini cikartiyor kiz adamlar sok aa kizmis diye basip gidiyorlar:d neyse bugun cuma asil konumuz rota ve saatimiz bugun belirlememiz sart ben sabah saygi zincirine gudicem sende katiliyorsun galiba ergin abi baska gelicek olan varsa motorlarla gidip arkasina kahvalti patlatip ustunede oglen arkadaslarla bulusabiliriz sanki yada saat uyarsa hep beraber motorcularla kahvalti ederiz varmi fikri olan

Motosikleti
    Ben de sabah saygı zincirine katılmayı planlıyordum ama kız okula gidelim hep beraber orada olalım diyor, belki hatunla kız okula gider ben sahile giderim, daha sabahki programım belli olmadı yani ama en geç cumartesi akşam sahile geleceksem sana haber veririm beraber gideriz.
    Evet şu rota ve saat hakkında bir karar versek artık hafta sonu pek yazan olmaz zaten bugün karar versek de bitse. Hoş bizden başka da fikir beyan eden olmuyor ama

Motosikleti
    VFR 800
    Hımmmm....

Rota hakkında ise; geçenlerde de konuştuğumuz gibi kefken,ağva veya şile seçeneklerimiz var.

Eğer,Barış'ın çok acil işi yok ise biraz daha erken buluşalım derim ben.

Yok erken gelemem derse o zaman , geride kimse bırakılmaz bekleriz.

Eğer erken buluşacaksak da, 12-12.30 gbi derim ben.

Saygı zincirine de katılmak isterim işlerin yoğunluğundan ötürü 29 Ekim CUMHURİYET bayramı fener alayına katılamadım hala da içimde ukte'dir.

Ama geleceğin VFR'cisi Jr'ın annesinin yalnız bırakamam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

Sabah kahvaltısın da demek istedim yalnız bırakamam.

Motosikleti
    Aslında bu aralar senin aklını hiç çelmemek lazım Emre ama bunu son yapalım bari Jr. gelene kadar
    Ben oyumu Şile'den yana kullanıyorum. Ufuk gelmeyecek sanırım, Ümitcan da büyük ihtimal kankasına uyar
    akira2012 bunu beğendi.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Ergin abi,pistte ablanın gazladığı vfr nin o açıdan önü yenisini andırıyor,hatta yazı mazı olmayınca test sürüşü sandım aşağıda dönen boya muhabbetinden sonra kullananın bayan olduğunu farkettim.

burda da bir tane hayabusalı bayan var.

pazar gelirdim ama küçük cc motorla gelemem grubu yavaşlatmayayım

Motosikleti
    Yok Burak o abla eski baya önceki sayfalarda da fotoğrafları var...
    Sen ne yaptın değiştirdin mi?

Motosikleti
    FJR 1300
    Yok Burak o abla eski baya önceki sayfalarda da fotoğrafları var...
    Sen ne yaptın değiştirdin mi?
    2004 burgman 400le takas yaptım

Motosikleti
    Haydaaa bu nasıl bir tarz değişikliği Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kazasız belasız keyifle kullanmanı dilerim...
    initial-D bunu beğendi.

Motosikleti
    FJR 1300
    Haydaaa bu nasıl bir tarz değişikliği Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kazasız belasız keyifle kullanmanı dilerim...
    sağol abi,

annem rahat bişey al diye tutturdu(sport-touring rahat gelmedi ) kız arkadaşım bende kullanmak istiyorum ya 250lik yada scooter al diye tutturdu.aldım ama iyimi yaptım kötümü hiç bilmiyorum.alışamadım ve alışabilecek gibide durmuyorum.

bitane 1100xx var heran alabilirim

Motosikleti

Vayy 1100XX ha, her hafta sonu görüşürüz o zaman
    initial-D ve akira2012 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler