Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Anladım Ergin abi. Benim için farketmez iki rotayada uyarım. İkisinede vfr ile hiç gitmedim Koca yaz şile bile yapmamış biriyim ben O yüzden tecrübeli olan sizlerin karar vereceği rotaya uyacağım ben

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Agva falanda olabilir yada izmit tatafida olabilir bende o tarafa hic gitmedim islama kofte falan diyirlar guzelmis ama yolu izi hic bilmem nedir ne degildir ama riva aksam bulusmasi gibi olur bagdat caddesine gitmek gibi riva 15 dak suruyor biraz yol yapalim silede gozlemecide guzeldi

Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Bence nereye gidersek gidelim saat 13:30 biraz geç gibi? Yola biraz erken çıkmak daha iyi olmaz mı? Gözleme, köfte falan diyince birden karnım acıktı Şile tarafıda olabilir bencede

Sahsen ben kerpeyede gitmedim agvayada giderken nisan ayi gibiydi ekranim gitti arka stop ampulum eridiginden yari yoldan geri donmek zorunda kaldim iki rotayada uyarim saat konusunada uyarim olmadi karanliga kaliriz biraz ha diyosuniz yengen vizesi cikmiyor hava kararmadan evde olmam lazim abilerime de uyarim emre gibi kapiyi kirip ben tura gidiyorum aksam gec gelicem belkide gelmem gibi soylemler yasanmasin :d

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Çok şükür benim öyle bir sorunum yok gece karanlıkta da izin almadan çıkabilirim evden Ancak o akşam maç var diye en fazla hava karardığında eve gelmek istiyorum gidip maç seyredeceğiz çünkü...

Tamam tamam inandik ergin abi :d ozaman gelecekler konussun rota saat belirleyelim bugun yarin herkes kendini ona gore hazirlasin

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Ergin, Ümitcan ile kerpe'den dönüş yolumuz nasıldı?

Ben o yolu tekrar dönmek isterim. Virajlar yol kalitesi çok hoşuma gitmişti.

Yengen vizesi değil de arkadaşlar, artık önümüzdeki aralık ayında VFR'ci yeni bir birey daha katılacak aramıza.

O yüzden çok geçe kalmasam iyi olur.

Bu hafta Ozan ile işyerine pazartes günü geldik ve yetişmesi gereken işlerden ötürü dün gece saat 3'e geliyordu eve gidebildik.

İnsan 3 gün boyunca gündüz ve gece evden dışarıda işyerinde olunca evide özlüyor ancak aşırı derecede de bunalmış durumdayız o yüzden bu terapi bize iyi gelicektir.

Ama dediğim gibi önemli olan birlikte sürüş yapmak zevkli bir gün geçirmek ise her türlü uyarım sizlere.

Asıl hedefimde benim Ergin var; tek teker, arka teker olmadı motoru komple kaldırarak geçeceğim yanından.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Bilgilendirme olarak söyleyeyim.

Biz kerpe'ye gittimiz zaman yolun bazı kısımlarında bozukluklar vardı.

Ergin biraz gerilere gittim forumda biz oraya bundan tam 6 ay önce gitmişiz bu kadar zamanda da herhalde yolu bitirmişledir diye düşünüyorum.

Şile ve Ağva'da her türlü uyar bu arada bana.

Motosikleti
    Zor dostum zor, önü arkayı bilmem de komple kaldırabilirsen olur bak o zaman çıkartırım jantlardan birini hediye ederim sana, hatta Mert de sebeplensin diğerini de ona veririm (O değil de adam şimdi pazara kadar ağırlık çalışacak işten güçten olacak )
    Emreciğim yol güzel, güzel de dediğim gibi öğleden sonra gidilip de gelinecek yol değil bence bir de kalabalığız muhabbet etmek isteyeceğiz harala gürele gidip dönemeyiz diye düşünüyorum uzak yola gidersek...
    Yine de gitmeyelim diye bir ısrarım yok herkese uyuyorsa ben de kendime uydururum...

Abi bak o sile yoluna rampa yaparim iki tekeri birden yerden keserim senin jantlar gitti soz agizdan bir kere cikar:d hadi emre hayirli olsun :d bencede biz 12 gibi bulusalim ya agva patlatalim ya kerpe evet oylar gelsin saat 12 kerpemi agva mi

Motosikleti
    VFR 800
    Pekiiii balık ve bira desem o da mı yeterli olmaz?

Motosikleti
    Alemsiniz...

Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Akşam ki maç benim içinde önem arz ediyor Onu düşünerek saati ve rotayı belirlemeyi rica ediyorum

Motosikleti
    Bu arada Milano motosiklet fuarındaki Honda standında çekilen fotoğraflarda görünmüyor bizim yeni delikanlı nerede lanse edecekler bakalım...

Motosikleti
    VFR 800
    Sen istersin de ben yayınlamaz mıyım yeni delikanlıyı?

Siz isteyin Milano'yu burya getiririm.

Ablanız kurban olsun size? (Tamam sapıtma sapıtma...)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

Ergin belki goldwing'e alternatif bir model daha çıkarttılar ama buraya gelir mi emin değilim.

CT1300 !!

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

Fuarda çekilen resimlerden arka maşanın olduğu resime dikkat.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

Fuara ait internet resimleri bulabildikerim bunlar.

Bence bu retro delikanlının yanına gidip baktığımız da beğenceğiz.

Aşağıda ki iki resime baktığımda ise deponun yan taraflarında ki siya kısımlar falan genel olarak detaylarda ben çok beğendim. Tabii ki insan biraz daha maço çizgiler bekleyebilirdi ama en azından ne olucak bu VFR'nin hali demekten kurtulduk.

Beğenen ve maddi gücü olan alır ben benim ihtiyarım ile hala aşk meşk içindeyiz.

T R O E ve erginturhan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sağol Emre, ben bulamamıştım bir türlü. 1300'ü geçen gün honda.com da gördüm bana sanki harleycileri hedef almışlar gibi geldi. Tarzım değil zaten. Yeni VFR'ye gelince egzoz hariç her tarafına zamanla gözüm alışabilir. Kendiminkinin ise hastasıyım.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Emre süpersin , ama arka maşayı bir türlü göremedim, gözüm bacağa takılıp duruyor Makinanın birde çantalı halini görseydik iyi olurdu be
    T R O E ve akira2012 bunu beğendiler.
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    VFR 800
    Barışşşşşş....

Çantalı yeni VFR resimi lazım.
    T R O E bunu beğendi.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barışşşşşş....

Birde, tek egsozda sesi nasıl çıkıyor, mümkünse sesinide duymak isteriz çok şeymi istedim ne
    T R O E bunu beğendi.
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Bence hatunla olan amator fotolar daha guzelmis hatunun etkisindenmidir yoksa baska birseymi bilemedim ama bende egsoz haric ergin abinin dedigi duruma katiliyorum sele altina alamazmiyiz acaba bizimki gibi kucuk bir modifiye ile:d

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barışşşşşş....

:D vıdeo koysam olur mu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler