Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Bencede limitlerin ogrenilecegi bir egitimde vfr gibi yatmanin direk cizik ve hazar olarak donecegi durumu goze almak pek makul gelmiyor bana hondanin motorlarida gayet duzgun
    erginturhan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Ben sıfırken OMM den teori kontrol ve roadcraft eğitimi aldım 3 gün.çok çok yaralı oldu,kazanılmış hiçbir alışkanlığım refleksim olmadığından.herşey tak diye yerli yerine oturdu.

Yalnız şu 4 parmak frende sıkıntı var.ben eğitimden önce 4 parmak sıkıyordum,zaten 1 haftalıktım motosiklet hayatımda.eğitim sonrasında da öyle devam etti.nezanan 1200cc ye geçtim 2 parmağa düştüm ve nasıl nezaman olduğunu farketmedim.sonra farkettimkivirajlı yollarda tek parmakla fren yapıyorum.eğitimde çok mantıklı açıklıyorlar doğruda ona lafım yok ama teorideki racingçi adamlara hocadan iyi mi bilceksiniz lan diye bakarken bende onlar gibi tek parmakla frene döndüm,daha doğrusu;dönmüşüm
    erginturhan bunu beğendi.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Arkadaslar merhaba yeni bi ilan yayınlandı sahibindende. Dikkatimi çekti sizlere danışmak istedim. Mobilden girdigim icin ilan numarasini yazıyorum k.bakmayin
    Buarada motora yarın bakmaya gidecegim insllh.

Ilan no 142510911

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Engin merhaba, hoş geldin aramıza, her VFR gibi güzel görünüyor gözüme servis bakımlı diyor madem servislerden birinden geçmişi hakkında bilgi de alabilirsin. Umarım istediğin tahmin ettiğin gibi bir motor çıkar seni de aramızda görürüz, hayırlısı olsun şimdiden...

Motosikleti
    street triple rs
    Abi tşkler. Sahibini aradim ben 55 yaşında 2 motoru olan tecrübeli bir kullanıcı. Motoru subat ayinda motomaxtan almış. 44 binde almis. Anca 1000 km yapabildim diyor. Bakalim nasipse almayi düşünüyorum. Hayirlisi. Birde bordo olsaydi tadindan yenmezdi ama neyse napalim önceki motorumda griydi

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

Ergin abi birde motor 45 binde. Bana masraf acarmi diye endiselerim var. Bu km bir motor ilk defa alacagim . Umarim pisman olmam. Birde dikkat etmem gereken bakmam gereken neler var bu motorda ? Tavsiyelerinize ihtiyacım var .

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Engin,ilk önce kısmet olursa şimdiden hoşgeldin demek istiyorum ve hayırlı olsun inşallah.

Kısmetse,olsun diyelim.

Motora bakmaya gittiğinde sahibine servis göstereceğim diye konuş. Servise götür,baksınlar etsinler.

Eğer karar verpte alırsan,sen birde bakımlarını yaptır yine de, onun haricinde yağını suyunu ve peryodik bakımlarını eksik etme sana 150.000 rahat yaptırır masrafta çıkartmaz.

Sen bakma Türkye de ki km. fazla sohbetini yurt dışında yüzbinin üzerinde milyonlarca motosiklet var.
    White Eagle2 bunu beğendi.

Motosikleti
    street triple rs
    Haklisin bende zaten v4 motor olmasından dolayı km reden korkmuyorum. Bence fiyat uygun gibi bakalim pazarlik yapip fiyattada anlasirsak. Vfr hayalim gerçekleşecek

Katiliyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

Katiliyorum

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Engin hoşgeldin VFR dostluğuna...
    Bence ilanda yazılanlar doğru ise fiyat çok uygun. Hiç bekleme kaparlar.
    Km bakımları doğru yapıldıkça hiç problem değil bence...

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    telefonun pılı şişti.servise verdim.1hafta kapalı kalacak.

Motosikleti
    street triple rs
    Ewet arkadaşlar ve abilerim. Motora baktim ve geldim. Motora aşık oldum resmen. Tertemiz bakimlari yapilmis. Lastikleri sifir cantasi sifir. On cami var. Ve 1000 km once bütün sivilari aneste degismis periyodik bakimlari yapilmis. Fiyat konusundada cok abartmayip 15500 e anlaştık. Haftaici kredi işlemlerini tamamlayıp motoru alacagim insllh.

Bu arada motorda tek eksik koruma takozunun olmaması. Alir almaz halletmek lazim
    T R O E, maximus_01 ve Torukojin bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar ve abilerim, motora baktim ve geldim, resmen şık oldum.

Bakimlari yapilmis, lastikleri sıfir, cantası sifir, ön cam var. 1000 km once bütün sivilari aneste degismis, periyodik bakimlari yapilmis. Fiyat konusundada cok abartmayip 15500 e anlaştık.

Tek eksik koruma takozunun olmaması. Alir almaz halletmek lazim
    Gayet temiz duruyor, fiyat zaten abartı değil bence, umarım nasip olur

Honda' nın insanlığa başka dilden hitap ettiği bi seri sanki bu VFR serisi

Nadiren gördüğümde incik cincik kusur arıyorum, grenaj aralarında açık, birleşim detaylarında çapak... falan arıyorum, kul yapısı sonuçta diyorum ama yok arkadaş

Akaryakıt fiyatlarına alerjim olsada beni hızla kendine çekiyor, bakalım sonumuz hayrolsun

Kendi kendime "yerim yakıtını, feda olsun yavruma dedirtecek bi alet..." gibi cümleler kurmaya başladım bile
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Ewet arkadaşlar ve abilerim. Motora baktim ve geldim. Motora aşık oldum resmen. Tertemiz bakimlari yapilmis. Lastikleri sifir cantasi sifir. On cami var. Ve 1000 km once bütün sivilari aneste degismis periyodik bakimlari yapilmis. Fiyat konusundada cok abartmayip 15500 e anlaştık. Haftaici kredi işlemlerini tamamlayıp motoru alacagim insllh.

Bu arada motorda tek eksik koruma takozunun olmaması. Alir almaz halletmek lazim
    Hadi hayırlı olsun şimdiden... Keyifli sürüşler.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Motosikleti
    street triple rs
    Iyi dilekleriniz icin tşkler arkadaşlar. Pek Yakında aranızda olucam inşallah

Motosikleti
    street triple rs
    Arkadaslar vfr icin kırmızı anahtar normalde varmı? Sahibi sadece yedek anahtari var ama oda siyah demisti bana. Kirmizi anahtarin ne oldugunu bile bilmiyorum dedi bana.

Benim yedek anahtarinda siyah sahibi bu demisti bende sasirmistim kirmizi olmayinca en iyi cvb size ergin abi verecektir o motorunu sifir almisti cunku

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    ne motormuş öve öve bitiremediniz :D
    işin şakası hiç negatif bi yorum okumadım, hiç mi hoşunuza gitmeyen bi yanı yok?
    biz hayallerinde vfr olanlar için temizini bulmak gittikçe zorlaşıyor ki almayı 1-1,5 yıldan erken düşünmezken.
    T R O E ve maximus_01 bunu beğendiler.

Ben saft olsun isterdim eksik gordugum birsey bulamadim henuz ocak ayinda aldim motorumu 12 bin km yol yaptim gercekten istedigini veriyor insana spor kullanimdada ben yaklasik 5 yildir vfr arastiran bakan birisiyim kotusunu hic gormedim sadece kazasi olup gizleyenler oluyor exper yaptirdinmida foyalari ortaya cikiyor burdan arkadaslari takip edebilirsiniz model degistirmek icin falan satanlar olabiliyor mesela hakan arkadasimiz vardi yolda beni cevirip abi motordan memnunmusun diyen birine onermistim 3 ay sonra sahibindende birbirlerini bulmuslar sattiklari gun benle karsilastilar bak dedigim motoru almissin dedim ikiside sasirmislardi hakaninda hayabusayla sezona aramiza gelmesi ihtimaller icinde hbriniz olsun ekip:d
    T R O E bunu beğendi.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Aldığımdan beri hiç pişman olmadım cidden, ama ne aradığınıza ve nerede kullanacağınıza bağlı. Şehir içi kullanacaksanız yorar. Dimdik oturuş isteyene yeni vfr800x veya cbf 1000 tavsiye ederim. 1000 lik super sportlarla yarışamaz. Ama çok amaçlı kullanım için biçilmiş kaftan. Sıkışık trafikte değilseniz, mükemmel bir yol motoru. Virajlarda ve yüksek hızda çok kararlı ve güvenli. Tasarımına bayılıyorm zaten.
    T R O E ve maximus_01 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Arkadaslar vfr icin kırmızı anahtar normalde varmı? Sahibi sadece yedek anahtari var ama oda siyah demisti bana. Kirmizi anahtarin ne oldugunu bile bilmiyorum dedi bana.
    VFR de kırmızı (kodlama) anahtar yok. En azından görmedim veya duymadım. Benim de sadece siyah yedek anahtarım var.

Alıntı tavares adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne motormuş öve öve bitiremediniz :D
    işin şakası hiç negatif bi yorum okumadım, hiç mi hoşunuza gitmeyen bi yanı yok?
    biz hayallerinde vfr olanlar için temizini bulmak gittikçe zorlaşıyor ki almayı 1-1,5 yıldan erken düşünmezken.
    Çünkü makinenin negatif bir tarafı yok. Ben de şaft olsaydı daha süper olurdu diye düşünenlerdenim. Çok çeşitli motosikletler kullandım yıllarca. En çok zevk aldığım makina VFR...
    Umarım en kısa zamanda hayallerine kavuşursun...
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler