Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yanakadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyo ilk motosikletim, 36500km kullandıktan sonra satıp VFR'ye geçtim, mat siyah yapılan VFR'ler de gözüme güzel görünür her zaman ama benimki Candy Glory Red
    Satılık mı Kırmızı motorda hiç sevemedim ha olsa içinde yatarım o ayrı konu. Füme gibi bir rengi var galiba bu ama daha koyu görüyorum gibime geldi şimdi ilanlarda felan. Benim favorimde o

Az önce ilana koydum kendi motorumu anlaşılan o ki nakite çevirip alışverişe girmek lazım

rahmi34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Değerini bulan her şey satılır elbet ama benimkine değer biçemiyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2009-vfr-800-abs-126582464/detay
    Bu motor bir arkadaşımızın satıyor, düşünürsen irtibat kurarsın...

Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Tertemiz görülüyor gerçekten ama beni aşıyor kendi motorumu satabilirsem; 15 en fazla 16 gibi bir rakamlara çıkabilirim.
    O fiyata bu motorlar alınmaz deme ama

Motosikleti
    O zaman buna da bir bak; http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-vfr-800-a5-134025233/detay
    Bu da forumdan Korhan isimli arkadaşımızın...

Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman buna da bir bak; http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-vfr-800-a5-134025233/detay
    Bu da forumdan Korhan isimli arkadaşımızın...
    Mesaj atmıştım takas + para şeklinde ama cevap vermedi. Kendi motorumu satmak felan işkence geliyor :( Bir sürü telefon gelecek inanılmaz fiyat kırmaya çalışacaklar felan...
    Gücüümün yeteceği şekilde garide felan bulsamda gitsem alsam.

insipre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR800
    Herkese selam,
    İki hafta önce bende 2010 model 14000'km de VFR aldım.1000 km kadar yol yaptım, gerçekten çok keyif aldım.Ufaktan birde fotoğraf paylaşmak isterim:

Motosikleti
    Alıntı insipre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,
    İki hafta önce bende 2010 model 14000'km de VFR aldım.1000 km kadar yol yaptım, gerçekten çok keyif aldım.Ufaktan birde fotoğraf paylaşmak isterim:
    http://s24.postimg.org/taf2hch85/20140711_121648.jpg
    Hoşgeldin hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim... Kaça aldın?

Motosikleti
    sym joymax
    Herkese selam,
    hayırlı olsun kazasız belasız cezasız keyifli sürüşler dilerim.

bayram sonu manavgat motofeste gelecek arkadaslarla goruselım dıyorum.buradan yazarlarsa tanısırız takılırız konusuruz.severız sevılırız.herkesin kadir gecesi mubarek olsun...
    erginturhan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Herkese selam,
    Allahım sen nekadar güzel birşeysin böyle. Güle güle güzel günlerde binmek nasip olur inşallah. Artı benimde en kısa zamanda olur inşallah

insipre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR800
    İyi dilekleriniz icin herkese tesekkur ederim, ben uzun suren pazarlikla biraz uyguna aldim hatda bakinca baya uyguna aldim(21)
    erginturhan bunu beğendi.

korhankursat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Romanya'dan vazgeçip rotayı yine Alpler'e çevirdim. Bu aynı motor ile üçüncü kuzey italya gezim. Bir haftadır Dolomiti ve Sudtirol civarındayım. Hemen hergün birden çok pass geçtim. Dün Bolzano Honda'da yeni vfr 800'ü inceledim. 20bin euro ve büyük oranda aynı makine. Benimkini 4bin euroya satamazsam üzülmem artık Bugün 146bin km geçti. Artık huyunu suyunu ezberledim eşşeğin...
    yanakadam, erginturhan ve Ali İMANCI bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Alıntı korhankursat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Romanya'dan vazgeçip rotayı yine Alpler'e çevirdim. Bu aynı motor ile üçüncü kuzey italya gezim. Bir haftadır Dolomiti ve Sudtirol civarındayım. Hemen hergün birden çok pass geçtim. Dün Bolzano Honda'da yeni vfr 800'ü inceledim. 20bin euro ve büyük oranda aynı makine. Benimkini 4bin euroya satamazsam üzülmem artık Bugün 146bin km geçti. Artık huyunu suyunu ezberledim eşşeğin...
    Okurken yüzüm gülümsedi ya

Şu aletin füme rengi harbi çekici, bir kaç boş boğaz sorum olacak.

Dönüş çapı nasıldır, yani gidon depoya yapışıyormu, yoksa keskin dönüş yapmak mümkünmü?(elbette sıfır-40 km sürat aralığında)

Sakin kullanım yakıt değerleri, örneğin şehir içi ve devirsiz, tabii otoban/otoyol devirli/süratli yakıt değeri 100km/litre bazında

Uzun yol konforu nasıldır, görünüm süperssport gibi olsada, bir kaç yerde daha çok seyahat sürüşüne yatkın olduğunu okumuştum, direkt siz kullananlar'dan duymak en iyisi

Son olarak, yeni crossrunner vfr 800 kullananlar bağışlasın, ancak üstteki eski tip/modelin estetik olarak yanına dahi yaklaşamaz, bu nasıl tasarım rezaletidir , fonksiyonel kullanımı bilmiyorum tabii ^^
    Ali İMANCI bunu beğendi.

ebola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu aletin füme rengi harbi çekici, bir kaç boş boğaz sorum olacak.

Dönüş çapı nasıldır, yani gidon depoya yapışıyormu, yoksa keskin dönüş yapmak mümkünmü?(elbette sıfır-40 km sürat aralığında)

Sakin kullanım yakıt değerleri, örneğin şehir içi ve devirsiz, tabii otoban/otoyol devirli/süratli yakıt değeri 100km/litre bazında

Uzun yol konforu nasıldır, görünüm süperssport gibi olsada, bir kaç yerde daha çok seyahat sürüşüne yatkın olduğunu okumuştum, direkt siz kullananlar'dan duymak en iyisi

Son olarak, yeni crossrunner vfr 800 kullananlar bağışlasın, ancak üstteki eski tip/modelin estetik olarak yanına dahi yaklaşamaz, bu nasıl tasarım rezaletidir , fonksiyonel kullanımı bilmiyorum tabii ^^
    Dönüş çapı naked motorlara göre zayıftır fakat kalıbına göre iyidir. Çok kıvrak olmamakla birlikte evet gidon depoya yapışır.

80 lira civarına doluyor depo. Bu depoyla şehir içi 280-300km şehirler arası 350km civarı yapar. Bu değerler zaman zaman vtec açılmış değerlerdir.

Uzun yol konforunda VFR zaten isim yapmış bir motor insanı yormaz bel ağrısı çekmezsin.

Crossrunner tamamen tarz meselesi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:36 ----------

1 Tane de resim koyalım forum şenlensin.

erginturhan, Carbondioxid ve yanakadam bunu beğendiler.

Motosikleti
    İyi dilekleriniz icin herkese tesekkur ederim, ben uzun suren pazarlikla biraz uyguna aldim hatda bakinca baya uyguna aldim(21)
    İyi fiyat gerçekten, tekrar hayırlı olsun...

Alıntı ebola adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dönüş çapı naked motorlara göre zayıftır fakat kalıbına göre iyidir. Çok kıvrak olmamakla birlikte evet gidon depoya yapışır.

80 lira civarına doluyor depo. Bu depoyla şehir içi 280-300km şehirler arası 350km civarı yapar. Bu değerler zaman zaman vtec açılmış değerlerdir.

Uzun yol konforunda VFR zaten isim yapmış bir motor insanı yormaz bel ağrısı çekmezsin.

Crossrunner tamamen tarz meselesi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:36 ----------

1 Tane de resim koyalım forum şenlensin.

http://i.hizliresim.com/q9RQkq.jpg
    Cevap için teşekkür ederim, ciddi şekilde aklımı çelmeye başladı bu alet, nasipte var ise bakalım hayırlısı.
    ademx ve Ali İMANCI bunu beğendiler.

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    yeni kasa vfr800 için bayilerle hiç iletişime geçen oldumu? gelme - getirtme ihtimali varmı yokmu
    Ali İMANCI bunu beğendi.

2009 VFR 800

Selamlar, öncelikle herkese paylaşımları için teşekkür ederim.

Uzun süredir (6 ay) her gün saatlerce ilanlara bakıp, ilk motorum olacak olan motoru seçmeme rağmen bulamıyorum. Sizlerden ricam 2009 VFR 800 satmayı düşünen olursa benimle irtibat kurmasıdır. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Aylardır Arıyorum, bulduklarımı tecrübesizlikten kaçırdım. Koca sezonu motoru alamadan bitiriyorum. Yardım bekliyorum.

Forumd yazılanlardan gördüğüm kadarıyla doğru bir seçim yapıyorum.

Herkese teşekkürler

Motosikleti
    sym joymax
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-vfr-800-beyaz-melek-173748753/detay/

forumda resimleri olan beyaz meleğimi satışa çıkardım.2009 model vfr düşünen arkadaşlar varsa bakabilirler.kazasız belasız cezasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    sym joymax
    motorum satıldı arkadaslar.alan arkadasıma hayırlı olmasını dilerim.kazasız belasız sürüşler işallah.keyifle kullanabileceği göz alıcı bir motor.dosta gidecek bir motordu sayesinde bir dost kazandık işallah.herkese keyifli sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler