Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha Crypton-R

Motovento
    REKLAM ALANI
    İXİR27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton r
    Alıntı Crypton R110 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ön dişliyi 15 den 16 ya çıkardım şu anda basarsam yani uygun yolu bulursa 130 ama orjinal dişlisiyle 120 zor yapıyor ...sercan_soyak@hotmail.com ...eklersen bi ara fotoğraflarını atarım istersen eğer!
    çekişden düşmedi mi ?? düşmediyse bende atayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

selam ark.lar benim de cryptonum war walla çok memnunum 2005 model daha tamirci yüüz görmedi çok şükür sadece tekel patlayınca götürüyorm almak isteyenler warsa we tereddüt ediyolarsa bence hiç düşünmeden alsınlar hem az yakıyo hem hızlı atik bi motor bazen buradaki 125 lik motorlara bile kafa tuttuyo

arkadaşlar bende yamaha crypton var 2 kişi yaklaşık 200kg ile bu motorlarla uzun yola çıksak ne olur veya nasıl gitmemiz lazım yardımcı olursanız çok sevinirim acil uzun yola çıkıcam ancak nasıl gitsem daha bilmiyorum yaklaşık 250 km civarı bi yol

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Arkadaşım bisikletle dünya turuna çıkanlar var.

Altındaki motorda sonuçta Yamaha.

Biraz eziyetli olur fazla rahatlık, konfor olmaz ama bu motor gitmem demez yeterki sen kendine güven.

Yolun açık olsun Allah kaza bela vermesin.

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Motosikletinin gerekli bakımlarını yaptır, yağını, lastiklerini vs kontrol et, değil 250 km 1250 km bile gidersin evelallah. Korkmana gerek yok. Yorulursan saat başı mola verirsin olur biter. Hayırlı yolculuklar şimdiden.

Motosikleti
    Honda Spacy 110
    Yukarıda yok 110 yok 130 diye sallayanlara bakma. Altında 100kg lık motor üzerinde 200kg. yükle Allah korusun önüne büyükçe bir taş çıkar, kasise girersin, hayvan fırlar, araç çıkar. Sen sen ol 80i geçme. İkibuçuk saat yerine 3 saate git ama sapasağlam hayırlısıyla git Unutma; hız yolu kısaltmaz hayatı kısaltabilir ve bu kısaltma motosiklette otomobile göre çok daha fazla ihtimaldir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler