Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ktm 990 Adv

Motovento
    REKLAM ALANI
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.

1934 yılında Avusturya’ da atölye olarak kullanılan KTM, bugün Dünya üzerinde segmentinin en iyi modellerini üretmeye devam ediyor. Birçok motosiklet sevdalısının gönlünde ukde olmuş Dakar Rallisi’nde alınan başarılar da bunun en büyük göstergesidir.

Genel kanıya bakıldığında çirkin, yüksek, turuncu ve kullanışsız olarak görülen KTM, üzerine binildiğinde çok farklı hisler uyandırır. Şahsi fikrime göre KTM’den ya nefret edersiniz ya aşık olursunuz.

KTM 990ADV, Taşıdığı çift benzin deposu ile KTM’in her zaman ön planda tuttuğu tasarım çizgisini korumaktadır. Etkileyici (ya da nefret ettirici) tasarımı yanında zaten efsane gibi görülen LC8 motorunun üzerinde ufak değişikliklerle elde ettikleri elektronik enjeksiyonlu çift silindirli motorla donatılmış.

Şasinin çok hafif (konstrüksiyon toplam 11kg) ve son derece dayanıklı olması da ister Alpler’de ister Afrika’da, nerede olursa olsun kullanıcısını maceraya çağırıyor.

KTM Grup, kendi anlatımlarıyla, hedeflerini yarış odaklı off-road segmentinin pazar lideri olmak ve yine yarış odaklı on-road segmente açılmak olarak belirlemiştir.

Türkiye distribütörü: Spormoto - www.spormoto.com
    Hediyesi: 17.900 €

Bilgisayarınız için masaüstü resimleri:

Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    şu güzellik ve nefret
    paylaşım için teşekkürler
    yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!!

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    yavuzzzzzzzzzzzz
    abicim ayar etme adamı
    alan var alamayan var binen var binemeyen var...
    TA bile tuhaf görünüyorgözüme bunlara baktıktan sonra...
    Seni kim gönderdi insanların ağzını sulandırman için ...
    Bana göre ,grubunda çoğu insana göre SON NOKTA olarak görülen bir makina..
    kıyaslayabilecek bir sınıf arkadaşı yok..
    her ne kadar ortamlarda BMW GS serisi (1100GS/1150 GS/1200GS) ile kıyaslansada KTM nın arazideki inatçı tavrı ve insana verdiği güven hissi , cezbediyor..
    K T M üzerinde olan bir insanın arazide kendini dağlara taşlara vurma isteği ve güvenide bundan kaynaklanıyor..
    her arazide her yolda
    rahatlıkla yolunu buluyor..
    AĞIRADAM... SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....

Motosikleti
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavuzzzzzzzzzzzz
    abicim ayar etme adamı
    alan var alamayan var binen var binemeyen var...
    TA bile tuhaf görünüyorgözüme bunlara baktıktan sonra...
    Seni kim gönderdi insanların ağzını sulandırman için ...
    Bana göre ,grubunda çoğu insana göre SON NOKTA olarak görülen bir makina..
    kıyaslayabilecek bir sınıf arkadaşı yok..
    her ne kadar ortamlarda BMW GS serisi (1100GS/1150 GS/1200GS) ile kıyaslansada KTM nın arazideki inatçı tavrı ve insana verdiği güven hissi , cezbediyor..
    K T M üzerinde olan bir insanın arazide kendini dağlara taşlara vurma isteği ve güvenide bundan kaynaklanıyor..
    her arazide her yolda
    rahatlıkla yolunu buluyor..
    maksat kimsenin ağzını sulandırmak değil, düzgün bilgi almayı kolaylaştırmak
    şimdilik tarzında efsane olmuş ya da olmaya aday motorlar üzerinden devam ediyorum. e,haliyle bunların çoğu da elde edilmesi güç rakamlar ile satılmakta. (bunun fiyatını yazmayı unutmuşum hemen yazayım ) Olsun, sonuçta bilgi edinmek hepsinden iyi.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    dün heıngerıcke nın onunde 3 tane ktm vardı
    bı tanesı bu tanıtılan modeldı
    ınsan bakakalıo bı sure gıremedım ıcerıye)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KTM
    motor değil bu ...başka bişey ..450 cc sini 2 sene kullandım ..bu onun abisi..her yola her duruma her hava koşuluna uygun ..çok sağlam bi motor ..alan uzun yıllar zevkle kullanır ..tabi amacı bağdat caddesinde tiki lik yapmak olanlara uymayan bi alet ...ama ben istanbuldan çıkacam keçi yollarından patikalardan marmarise gelecem derseniz üstüne başka bir motor daha üretilmedi ...Dakar bilinen en kırıcı etap katılan motorların ancak % 50 si finiş görebiliyo ..yaklaşık son 10 senedir hiç bir markaya kürsü göstermeyen bu motor kanıtlanacak her şeyi kanıtlamış durumda ...diğer markalar ilk 10 a motor soktuğunda sevinir hale geldiler..motoru anlatan en uygun anlatım Yaşayan efsane
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Güç hanesinde 72 kw/55 hp bilgisinde bir yanlışlık var galiba.99 hp filan yapar.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güç hanesinde 72 kw/55 hp bilgisinde bir yanlışlık var galiba.99 hp filan yapar.
    doğrudur.

benim hatam, distribütör sitesinden aldıktan sonra kontrol etmeyi ihmal etmişim.
    Ben, crato’yum.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı crato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğrudur.

benim hatam, distribütör sitesinden aldıktan sonra kontrol etmeyi ihmal etmişim.
    Şimdi kontrol ettim.
    Yoo hata sizden kaynaklanmıyor,Sitede ki bir çok motorun teknik sayfası birbirine karışmış.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    enduro olmak ya da olmamak deil midir zaten?
    AKIN FİDAN

Mad Bike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Wildstar 1600
    bu motoru arasıra bebek de görüyorum...gönüşü sıradışı ve kendine has, tam bir allrounder
    MOTOR GÜÇLÜ ADAM İŞİDİR

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatının 17.900 euro cuk olduğunu ve Türkiye yetkili satıcısının adresini de ben vereyim bari. Güzel motormuş.

Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    adam bi motor yapmış.binmek için merdiven lazım yaaa. bi yerde görmüştüm yakından incelemiştim. çok yüksek bir motor acaba binince ne kadar iniyor. ama görüntü harika harbiden.
    paylaşım için saol.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    Alıntı trenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam bi motor yapmış.binmek için merdiven lazım yaaa. bi yerde görmüştüm yakından incelemiştim. çok yüksek bir motor acaba binince ne kadar iniyor. ama görüntü harika harbiden.
    paylaşım için saol.
    1.90 boyundaki insanların parmak uçları yere anca değiyor.
    motor durur durmaz sehpaya kaldırıp öyle inenler görüyordum. nasıl diye merak ediyor insan haliyle. duydum ki sehpası hidrolikmiş, sehpanın açılması ve motoru kaldırması için aşağı doğru bastırmak yetiyormuş.
    Ben, crato’yum.

blueman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    Gerçek bir ENDURO. 2 teker üstünde olan herkesin garajında olmasını hayal ettiği bir makina. Baba büyüksün.

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    valla ktm boktan olsun da benim bi ktm (Katırım) olsun
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Biraz Renk gelsin
    http://www.youtube.com/watch?v=750fH8c8aC4" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    http://www.youtube.com/watch?v=750fH...eature=related
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Arkadaşım, 6 senelik ve gram ilgi görmemiş başlığın nesine renk gelecek anlamadım ? Baktım acaba motoru KTM 990 mı diye, o da değil. Neden durduk yere hortlatıyorsun ?

Sayın moderatörler, neden bu 6 senedir hareket ve ilgi görmeyen konuları silmiyorsunuz ?

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım, 6 senelik ve gram ilgi görmemiş başlığın nesine renk gelecek anlamadım ? Baktım acaba motoru KTM 990 mı diye, o da değil. Neden durduk yere hortlatıyorsun ?

Sayın moderatörler, neden bu 6 senedir hareket ve ilgi görmeyen konuları silmiyorsunuz ?
    Üstadım neden öyle söylüyorsun, neden silsinler?? Bırak dursun işte. Ayrıca 6 değil 16 senelik konuyu hortlatmanın nesi bukadar kötü onu da anlamadım. (biraz evel izledim videoyu)
    #sürenadam

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kiyida kosede kalmis buna benzer o kadar cok konu var ki, keske kiyida kosede kalmasa denilebilecek.
    Ybr mi Cbf mi konularindan cok daha onemli, ama bizde kiymet bilinmez. Neden rahatsiz oldugunuzu anlayamadim. Ayrica neden silinsin ki eski konular, siz 10 yil sonra actiginiz konularin kimsenin isine yaramayacagini dusunup silinmesini mi isterdiniz?
    berkcigdem bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler