Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KYMCO Grand Dink 250/Xcting 250 Hakkında Görüşleriniz Nelerdir.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çook yakında olacak inşallah : ))
    Arkadaşlar Merhaba Ben Sıfır KYMCO Grand Dink 250 veya Xcting 250 ama Gönlüm Grand Dink'ten yana çünkü Xcting biraz pahalı geldi. Sizin bu motorlar hakkında görüşlerinizi öğrenebilir miyim ? Artıları-Eksileri nelerdir? Memnuniyetiniz ne derece ? KYMCO için Mondial ile aynı taiwan motoru alma diyorlar yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekLiorum teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    mondial e taiwan motoru diyen çok bilmiş milletimize hayranım... ikisininde taiwan la alakası yok kymco kore markasıdır..

grant dink250 çok güzel bir scooter daha kıvrak kibar ben olsam grant dink derim çünkü 150cc olan modelinin bile nasıl gittiğini gördüm...
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Çook yakında olacak inşallah : ))
    Anladım arkadaşım. Ben de grand dink 250 almayı düşünüyorum daha doğrusu ikisi arasında kararsız kaldım ama fiyatı nedeni ile grand dink daha makul bi seçim gibi geliyor. Ama herkes Kymco ne taiwan malı dandik motor mondialle farkı yok falan filan diorlar. Görüşleriniz artıları eksileri nelerdir kullanan arkadaşlardan yardm bekLiorum

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bundan sonrasını kullanan arkadaşlar yazsın... aslında grant dink topiğine yazsan daha iyi olurdu
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    eğer bütçen el verirse xciting daha donanımlı ama grant dink te fena değil.tabi ayrıntılı bilgiyi o modelin başlığından öğrenebilirsin..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Kymcocuların sohbet ortamı topiğinde yaklaşık 300 sayfa bilgi var.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    bence de imkanlarını zorla xciting al. tekerleri daha büyük, avantajlıdır.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial ÇiN, Kymco Taiwan markasıdır.

Taiwan (Tayvan) dünyada en yüksek motosiklet kullanımının olduğu ülkedir ve son derece sağlam makinalar üreten markaları vardır. SYM, Kymco, TGB gibi..

Kymco, scooter'ın anavatanı Italya'da bile pazar payında 2. sırada bir marka. Sağlamlığından şüphen olmasın. Kendi sınıfındaki tüm japonları suya götürür susuz getirir.

Bütçen elveriyorsa Xciting 250 al ama biriktirmekle vakit kaybetmek istemiyorum dersen Grand Dink 250 de çok iyi makinadır. Seni üzmez.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

ozzyx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco grand dink 250
    bende yenı aldım bence scooterı dıger motorlardan ayıran onune bıseylewr koyabılmektır.kesınlıle konforlu ve saglam hızlı.basmassan 125 lık motorlarkadar yakıyor sakın ıtalyan ve japon morlara ıkı kat fıyat odemeyın.aynı kalıteyı daha ucuza alın kymco sym gıbı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    grand dink 250 aldim bende ve cok menunum tavsiye edilir honda yamaha kalitesini daha ucuza alabileceginiz yegane motosiklet.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler