Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoran Etna

Motovento
    REKLAM ALANI
    ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    benim bu motordaki amacım fatih in de dediği gibi alışmak ben CBF 150 nin en büyük hayranlarındanım ama daha hayatım da doğru düzgün bir vitesli motor kullanmadım. çin malı demeyin bir çoğunuz da çin malı kullanıyorsunuz yapmayın lütfen tamamen çinde üretilmektense montajı türkiyede yapılanı yeğelerim.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Eğer CBF 150 alabiliyorsanız ve parasını da gözden çıkardıysanız direk alın bence. CBF 150'ye alışmak da bu motora alışmak kadar kolay olacaktır. En başta da dediğim gibi ilk defa vitesli motora başlayacakken bu motoru alıp da sonradan titreşim derdinden dolayı keşke CBF 150 alsaydım derseniz yazık olur.

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Kardeş benim sorunum biraz da hıza bağlı. Benim bindiğim motor çok hızlı olmayacak ben kendimi biliyorum benim ölümüm hızdan olur yoksa
    O yüzden biraz ısınma yapmam lazım CBF 150 çok 150 cc sınıfında çok hızlı bir motor yoksa ben gider 150 cc scooter alırım....
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    walla arkadaşım ben motoran kullanıcısıyım... motorumu alalı yaklaşık 1 ay oldu ve bu süre içinde oldukça memnun kaldım... ilerisi ne gösterir bilmiyorum tabi... bende 125 furia var... bu etnadan alıcaktım fakat motorla bi tur attım kararım değişti... haddinden fazla titreşim var... sora furia almaya karar verdim.. onda da titreşim var fakat abartılcak kadar değil... yakıtı mükemmel... kmde şehir içi 10ykr yakıyor... şehir dışına açılamadım daha ama hız konusuna gelince 120 yaptım... belki yanlış gösteriyordur die arkadaşın fazer ile ölçtük fakat motor beklenenden daha az gösteriyor belki acayip gelebilir... ama öle çıktı... ben 120 ile giderken arkadaşın fazer 132 ile gidiodu...(dijital gösterge) yine de sen bilirsin. ama etna alacağına 2.el ybr al deri... benim o kadar peşinatım yoktu yoksa ybr alırdım temizinden şöle kredi kartı da kullanmadığım için böle bi tercih yaptım.. pişman değilim şimdilik..
    __To Be Or NoT tO be__

Motosikleti
    Honda CBF 250
    buma vereceğin paraya yazık.parayı çöpe atma bence, git ikici el olsada bi marka al derim ben sana........

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Arkadaşlar; konunun ilk açıldığı tarihe baksanıza...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna vereceğin parayla 2.el bi ybr 125 patlat ömürlük kullan derim...
    patlatmasanda ybr i tercih et. benim arkadaşım da şimdi bişiler alacak. kesinlikle ybr yada cg diye diretiyorum ona da.

Motosikleti
    Motoran 125 Etna
    kardeşim size helal olsun maşallah...çok iyi sallıyorsunuz. 1.5 yıldır motoran 125 ETNA kullanıyorum 23.000 km de ve kuryeciyim sürekli ankara dışına çıkıyorum bu motorla.Titreşim varmış yapma allah aşkına motorda 8.000 devirden sonra çok hafif bir titreşim var fazla hissetmezsiniz bile ve MOTORAN'dan cok memnunum.Bu güne kadar beni hiç yolda bırakmadı 2 tekerimide DUBLEX yaptırdım ve oldukça rahatım.Yol tutuşu mükemmel oturaklı bir motor.Ve virajlara çok rahat yatıyorsun.Maşallah öyle bir kötülemişsiniz ki bilmesem ETNA'Nın ne olduğunu beni bile soğutacaktınız.Paran varsa tabiki HONDA.Kapıştıklarıma gelince. RAMZEY 125XF - Kanuni Breton 125.Bu iki motorsiklet bana yetişemedi gerisini siz düşünün.Vitesleri okadar seri ki bunu kullanmayan bilemez.Fruada öyle arkadaşımda var vitesleri seri ama motorun duruşunu gördüğünüzde binesiniz gelmiyor.(ARKADAŞIM KIZMA AMA DOĞRUSU BU) Ben şahsen zengin biri değilim 2.200 aldım ve çok memnunum yollarda oldukça motor gördüm genellikle RAMZEY.O ağustos sıcaklarında yolların kenarında CONTA yakan Sibop patlatan RAMZEY çok gördüm.Ben diyorum ki ETNA.Kendi motorumu övmek gibi değil ama ETNA gerçekten teknolojik bir motor ve sesi oldukça güzel..

motoran>ETNA

slm arkadaşlar ben motoran etna kullanıcısıyım bende bahsettiğiniz motorun fab.çıkımı yani orjinali var yani orjinal biniyorum şimdiye kadar bi sorun yaşamadım aksine iyki etna almışım diyorum almak isteyene rahatlıkla al derim titreme konusunda benim motorum 10 bin devirde çok az hissettiriyo yani oda devede pire kalıyo sürüş zevkini bozmuyo anlıcan vede 135 km hıza çıktım yalan diyen varsa gelsin bu kadar net cvp veriyorum 7 tane ybr ile aynı anda kalktım kapışmak amaçlı yarışı farkla ben aldım size yemin ederim resmide burda var zeten yani alan memnun kalır...:cherry::)

etna en iyisi benim gözümde 1 yıldır kullanıyorum yoltutuşu süper seri bir motor sallı bir motor diğer motorlara göre yere daha basık yani savurma yapmıyo virajlara rahatlıkla giriyorum
    karar sizin ben olsam araştırırım ve bu motor süper kardeş.........bence al.
    ybr alıp para harcıcama bu motoru alır ybr tokatlarım... gerçekler acıdır...ama bu gerçek....:)

Motosikleti
    MoTORaN ETNa
    aRkadaslar bn De motoran eTna aldım Titresim konusunda pek bisi diyemem cok az titresimi var bir mondial 150 kn ile karsılastırırsanız hic titresimi yok ta diyebilirim harika birsey motor 4.cü vitesde 8000 devirde 130 qoruor zaten 140 ibre var tatlı gorunuslu harika bisi deniz mavisi metalik qri bnmqi 3000 km de ve yağ bakımı haric hic servis yüzü görmedi daha iNCe_DeN_BiR_SiTeM@live.com ekleyin sormak istediqiniz herseyi soleim size

Motosikleti
    fanatik150 2006
    arkadaşlar bende bu motordan almak istiyorum tatmin edici olmadı yazdıklarınız bana yardımcı olun yanlış bi karar verip pişman olmayım
    Omi FAnatik 150:queen:

cagan_hell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Turex:)
    Alıntı prens2803 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben motoran etna kullanıcısıyım bende bahsettiğiniz motorun fab.çıkımı yani orjinali var yani orjinal biniyorum şimdiye kadar bi sorun yaşamadım aksine iyki etna almışım diyorum almak isteyene rahatlıkla al derim titreme konusunda benim motorum 10 bin devirde çok az hissettiriyo yani oda devede pire kalıyo sürüş zevkini bozmuyo anlıcan vede 135 km hıza çıktım yalan diyen varsa gelsin bu kadar net cvp veriyorum 7 tane ybr ile aynı anda kalktım kapışmak amaçlı yarışı farkla ben aldım size yemin ederim resmide burda var zeten yani alan memnun kalır...

etna en iyisi benim gözümde 1 yıldır kullanıyorum yoltutuşu süper seri bir motor sallı bir motor diğer motorlara göre yere daha basık yani savurma yapmıyo virajlara rahatlıkla giriyorum
    karar sizin ben olsam araştırırım ve bu motor süper kardeş.........bence al.
    ybr alıp para harcıcama bu motoru alır ybr tokatlarım... gerçekler acıdır...ama bu gerçek....
    TEKNİK BİLGİLER
    Tek silindirli, 4 zamanli, hava sogutmali
    Silindir hacmi: 125 cc.
    Aks araligi: 1280 mm.
    Atesleme: Elektronik cdi Agirlik: 120 kg.
    Çalistirma: Elektrik/kick starter Yakit tanki kapasitesi: 14 lt.
    Max. Güç: (hp/rpm) 9.6/7500 Frenler: Ön disk, arka kampana
    Max. Hiz: 95 km/h Lastik ölçüleri: 2.75-18/3.00-18
    Boyutlar (exbxy) mm. : 2020 x 740 x 1130 Akü: 12 v / 7 ah
    o motor 135 km çıktı
    Sanma şahım herkesi sen sadıkane yar olur. Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyar olur.
    Sadıkane belki ol al alemde serdar olur,yar olur ağyar olur serdar olur didar olur.

Motosikleti
    Motoran Baracuda
    UYARI MOTORAN MARKA MOTOR ALMAYIN SAKIN AMAN HA!!!!!!
    Arkadaşlar motor alacaklara bir UYARIDA bulunmak istiyorum....
    SAKIN MOTORAN ALMAYIN...
    ben daha 11 Ay olmadı alalı sadece motoru değişmedi...ve yolda kaldığımın hadi hesabı yok..MOTORAN firması yetkilileri değiştirecez biz malımızın arkasındayız martavalını okuyup okuyup uyutmaya çalışıyor....
    MOTORAN BARACUDA MODEL MOTOR SAKIN ALMAYIN...sanayiden çıkamzsınız....VERDİĞİM SERVİS PARALARI 20-30 MOTORUN FİYATINI GEÇTİ...
    aman ...MOTORAN almayın.....
    Hakkımı yasal yoldan arıyacam....
    Alırkende en iyi scooter diye sattılar...sadece eksoz sorunu yaşarsın dedilerdi)
    MOTORAN MARKA MOTOR ALMAYIN........

Motoran Baracuda 150 cc motorunuzu aldım...Alanya ----.motordan..hiç memnun kalmadım...ilk aldığımda zaten binemeden ön düzendeki bilyeler değişti motor zig zag yapıyordu,motor 6000 kmde şu an ve tüm bakımları düzenli yapıldığı halde elektirik aksamı 3 kez değişti yine bozuk,kayış 3 kez değişti,arka balata 6 kez değişti,ekzos 1 kez garantiden değişti,servis sonraki zamanlarda iki kez ekzosu kaynak ile müdahale etti bittimi hayır,konjektör değişti,bu arada 9 kez farklı zamanlarda yolda kaldım..aldığımdan beri sol müşür çalışmıyor....farlar 4 kez değişti yine patladı..orjinal aküsü ile çalışmıyor 12 w akü ile çalışıyor....----- motor servis bakımından elinden geleni yapıyor ama ben her hafta 2 gün servise uğramaktan bıktım....Tayfun beyle zamanın da tanışmıştım onun hatrına ve akgünü hatrına bu zaman kadar bekledim...Gereken tarafınızdan yapılmazsa hakkımı yasal yollardan arıyacağım.Kimse keriz değil..Motoran yetkilileri birebir bana söz verdiklerini hatırlasın...Sözünüzün arkasında durun...
    daha yeni bunu gönderdim yetkililerine aman ha!!!

Motosikleti
    Motoran 125 Etna
    Alıntı bukalemun54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    UYARI MOTORAN MARKA MOTOR ALMAYIN SAKIN AMAN HA!!!!!!
    Arkadaşlar motor alacaklara bir UYARIDA bulunmak istiyorum....
    SAKIN MOTORAN ALMAYIN...
    ben daha 11 Ay olmadı alalı sadece motoru değişmedi...ve yolda kaldığımın hadi hesabı yok..MOTORAN firması yetkilileri değiştirecez biz malımızın arkasındayız martavalını okuyup okuyup uyutmaya çalışıyor....
    MOTORAN BARACUDA MODEL MOTOR SAKIN ALMAYIN...sanayiden çıkamzsınız....VERDİĞİM SERVİS PARALARI 20-30 MOTORUN FİYATINI GEÇTİ...
    aman ...MOTORAN almayın.....
    Hakkımı yasal yoldan arıyacam....
    Alırkende en iyi scooter diye sattılar...sadece eksoz sorunu yaşarsın dedilerdi)
    MOTORAN MARKA MOTOR ALMAYIN........

Motoran Baracuda 150 cc motorunuzu aldım...Alanya ----.motordan..hiç memnun kalmadım...ilk aldığımda zaten binemeden ön düzendeki bilyeler değişti motor zig zag yapıyordu,motor 6000 kmde şu an ve tüm bakımları düzenli yapıldığı halde elektirik aksamı 3 kez değişti yine bozuk,kayış 3 kez değişti,arka balata 6 kez değişti,ekzos 1 kez garantiden değişti,servis sonraki zamanlarda iki kez ekzosu kaynak ile müdahale etti bittimi hayır,konjektör değişti,bu arada 9 kez farklı zamanlarda yolda kaldım..aldığımdan beri sol müşür çalışmıyor....farlar 4 kez değişti yine patladı..orjinal aküsü ile çalışmıyor 12 w akü ile çalışıyor....----- motor servis bakımından elinden geleni yapıyor ama ben her hafta 2 gün servise uğramaktan bıktım....Tayfun beyle zamanın da tanışmıştım onun hatrına ve akgünü hatrına bu zaman kadar bekledim...Gereken tarafınızdan yapılmazsa hakkımı yasal yollardan arıyacağım.Kimse keriz değil..Motoran yetkilileri birebir bana söz verdiklerini hatırlasın...Sözünüzün arkasında durun...
    daha yeni bunu gönderdim yetkililerine aman ha!!!
    Scooter alirsan öyle olur işte ... yamahanın scooterleri bile elinde kaliyor insanın ALLAH akıl fikir versin kardesim ne diyim )

Motosikleti
    Motoran 125 Etna

BAKIN BAKIN AGLAYIN KÖTÜ MOTORMUŞ PEH

Motosikleti
    MoTORaN ETNa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:54 PM ----------

aLın Buda KaPaq oLSun xD

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:55 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:56 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:57 PM ----------

KoPYaLAYın TaRZıMızı YaPısTırın HaYaTıNıZa

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı sariyarLi_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen arkadasım anca bunlar kötülemeyi bilir kullanmayan bilemez siz o motorun 1 kere üstüne binmiş adam değilsiniz anca yamaha alsnlar kazık yesinler die kötülersiniz yamaha alıcak kadarda mal deiliz veririm 2.200 alırım 0 motor 4.5 milyara keriz değilim 125 cc motor alıcam siz gibi :D:D arkadaşın dediği gibi alırım bi etna yolda yamaha tokatlarım gerçekler acıdır ama bu bi gerçek helalsın arkadaşım ..

Alıntı emreyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende cok haklısın arkadasım bole mallar olduqu surece yamaha daha cok keriz parası yer :d
    Kullandığın kelimeleri doğru seçersen iyi olur adam yorum yapmış senin kullandığın kelimelere bak ..
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

slm arkadaşlar ben 2008 den beri 1 motoran kullanıcısıyım baracuda scuter tarzı 150 cc lik motor aldım size tek tavsiyem uzak durun arkadaşlar eğer sağlınızın ve sinir yapınızın bozulmasını istemiyorsanız uzak durun braz fazla sabredin paranızı toparlayın ve başka motor alın çin malından uzak durun ve servislerde yaşayacağınız stresdende uzak olun ben yaşadım siz yaşamayın motorandan sağlınız için uzak durun derim ben ne siz beni nede ben sizi tanırım ama müslüman olarak bunu sizlerle paylaşmak istedim hayırlı ramazanlar.

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Çita Sport 125
    bende bugün 2 bin tl'Ye plaka ruhsat dahil etna aldım eve gelene kadar 17 km yol yaptım ancak evin önünde vites atmaz oldu debriyajda problem yokta ayak tarafındaki vites attığımız kol boş dönüyor ne ileri ne geri bir faliyet var vites atmıyor yani ayak yeri ileri geriya boşa gidiyor tınlamıyor bile şimdi 1. vitesde 17 km nasıl götürcem diye düşünüyorum daha plakada yok illaki polise takılırım yolda.. ne yapayim nebioğullarının yol servisi varmı? arasak gelirlermi? bi kamyonet tarzı bişeyde yokki arkasına atalım :S

Alıntı Emix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bugün 2 bin tl'Ye plaka ruhsat dahil etna aldım eve gelene kadar 17 km yol yaptım ancak evin önünde vites atmaz oldu debriyajda problem yokta ayak tarafındaki vites attığımız kol boş dönüyor ne ileri ne geri bir faliyet var vites atmıyor yani ayak yeri ileri geriya boşa gidiyor tınlamıyor bile şimdi 1. vitesde 17 km nasıl götürcem diye düşünüyorum daha plakada yok illaki polise takılırım yolda.. ne yapayim nebioğullarının yol servisi varmı? arasak gelirlermi? bi kamyonet tarzı bişeyde yokki arkasına atalım :S

Vitesteyken ileri geri oynatın motoru,takılır öyle geçmesi lazım. İlk motor mu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler