Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha MT-01

Motovento
    REKLAM ALANI
    tuncy09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunun nesi begenilir / tercih edilir bence biraz talihsiz bir yorum olmus...
    Yani tabii ki herkes begenmeli diye bişey yok...Ama herkes begenmemeli diye de birsey yok. Kisacasi 2 cumle:

Her konuda soylenebilecek bir cumle olan
    "Zevkler ve renkler tartişilmaz."

Tapon mallarin bile bir alicisinin olabilecegini vurgulayan
    "Her malin bir alicisi vardir."

Kaldi ki, (şahsi fikrimdir ve her bayiye gidisimde bir onunde dikilip hayranlkila bakiyorum bu makinaya...) Dehset guzel bir alet...

Gormeyip de yorum yapmamak lazim (oyle olmus diye soylemiyorum, yanlis anlasilmasin)...Gormek lazim...Hele arkada o 2 taraftan V seklinde cikan 2 tane, baya baya bir bacak genisliginde, egzoslari bir gormek lazim...

Isteyene allah bagislasin
    [B]Dance[/B] first [B]think[/B] later...It's the natural order...:wiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kodo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BW'S 100 :) (o da gitti hatta :/)
    klasik olupta üzerine modern detaylar serpiştirilen post modern makineler
    Hele arkada o 2 taraftan V seklinde cikan 2 tane, baya baya bir bacak genisliginde, egzoslari bir gormek lazim...
    işte hayallerımın mottoruu
    ve her bayiye gidisimde bir onunde dikilip hayranlkila bakiyorum bu makinaya...
    Dehset guzel bir alet...
    Velakin o ses.. O ses...
    Bu motor sırf sesi için bile alınır. Özellikle 1.deki. rolantide çalışırken bile apayrı bir sesi var. bülbül gibi şakıyor, mest oldum dinlerken.
    Off...

İnşallah... pff...
    Bunlardan herhangi [COLOR="DarkRed"]biri[/COLOR] ... :pale: ... Yamaha [B][COLOR="RoyalBlue"]MT-01[/COLOR][/B] ([I]mavi[/I]) // Yamaha [B]R6 ([I]yeni[/I])[/B] ([I]siyah[/I]) // Yamaha [B]FZ 6[/B] ([I]siyah[/I])

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tuncy09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun nesi begenilir / tercih edilir bence biraz talihsiz bir yorum olmus...
    Yani tabii ki herkes begenmeli diye bişey yok...Ama herkes begenmemeli diye de birsey yok. Kisacasi 2 cumle:

Her konuda soylenebilecek bir cumle olan
    "Zevkler ve renkler tartişilmaz."

Tapon mallarin bile bir alicisinin olabilecegini vurgulayan
    "Her malin bir alicisi vardir."

Kaldi ki, (şahsi fikrimdir ve her bayiye gidisimde bir onunde dikilip hayranlkila bakiyorum bu makinaya...) Dehset guzel bir alet...

Gormeyip de yorum yapmamak lazim (oyle olmus diye soylemiyorum, yanlis anlasilmasin)...Gormek lazim...Hele arkada o 2 taraftan V seklinde cikan 2 tane, baya baya bir bacak genisliginde, egzoslari bir gormek lazim...

Talihsiz değil, haddini aşan bir yorum olmuş, insanların zevklerine, beğenilerine saygınız olacak, beğenmezsiniz ama beğenenleri alaya almamalısınız.

Allah bağışlasın demişsin, ben istiyorum inşallah bana bağışlasın daha önce de belirtmiştim sevdiğim bir motor hiç olmazsa kardeşi mt3 de razıyım, anahtarlığım da var hazırım.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beldeyama sitesine MT01 videosu koymuş...Yolda ilerlerken çıkarttığı ses gerçekten inanılmaz çok güzel görüntüler var ben videoyu indirdim...V MAX 2007 modelinide tanıttı ama KODO ondan çok çok daha albenili hemde her yönden...Videoyu izlemenizi tavsiye ederim...

http://www.beldeyama.com.tr/www/urun...id=26&u_id=229

cepni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaR1
    kim ne derse desin çok güzel bir motor bremendeki yamahada sesini dinledim harika... allah kısmet ederse bu sezon almayı düşünüyorum hakkında duyduğum tek olumsuz yorum (yakıt sarfiyatı haricinde) trafikte kullanırken sürücüye çok ısı veriyormuş fuar fiyatı 25.875 ytl civarında.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler