Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

jawa motosiklet kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufuch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğrudur.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sayet bu motor cok yakmasa hemen kosa kosa gıder alırım ama bı sahın kadar yakıo o yuzdende bızım orda fıyatı 500 600 e kadar dustu ne motor ama

Motosikleti
    jinlun 250 cc marauder ve jawa 350 twinsport

canavar

çin malına değişmem 250 çin malıyla aynı yakıo ben karşılaştırdım

Motosikleti
    jawa clasıc
    ama jawa nın verdıgı keyfı (bence) hıcbır motorsıklette bulamıyorum

Motosikleti
    1968 JAWA
    arkadaşlar selamlar ben yeni katıldım aranıza !!!1968 model jawa motorum war çok temiz motorum ama bir sorunum war oda depo tek tarafı pas küf tuttu yeni depo için bilgi vericek arkadaşlar yada fikirlere teşekkürler

bir şey daha jawa eskide kalmaz onun keyifi bir başkadır

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    jawa ts var arkadasta . ondan aldıgım zevki kendi motorumdan almıyorum . hele belirli bir devirden sonra racing gibi ses veriyor . çok da iyi teker yapıyor .. heh çok iyi motordur jawa
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

odeon65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma 2014
    motor aşkım 30 yıl önce jawa yla başladı.o zaman benim için dünyanın en güzel olayıydı.şimdi 40 mı aştım tekrar motor sahibi olmayı düşünüyorum.tabi öncelikle bazı engelleri aşmam gerekiyor (eşim gibi) )))
    kırkından sonra azanı

Motosikleti
    mz 251
    kırşehir reis motor yazın arkadaşlar jawaları görün
    müzisyen agırsiklet şampiyon

lazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba 165-25
    Alıntı lutteur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayet bu motor cok yakmasa hemen kosa kosa gıder alırım ama bı sahın kadar yakıo o yuzdende bızım orda fıyatı 500 600 e kadar dustu ne motor ama
    bakımlı ve temiz olursa çok yakmaz bendeki jawa 130 ykr yakıyo çok da değil bence konforu pek yoktur ama sağlamlığı tartışılmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    Alıntı sokaklardanbircocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAHADİNLİ o beyaz JAWAyı aldığın çocuk tan selam var sana..01 Adanadan ..
    ayrıca dediki jawayı sürmeyi bilmiyorsa binmesin..jawaYA 3. viteste 100 yaptırıyosan insin o makinadan dedi.....ayrıca slovakyali350 Adanada terör estirdi 8 yarış yaptı Antalya,Mersin,Kayseri,Kırıkkale,Karamandan gelen jawa ve mz lere
    yarışta 5 otoban direği fark attı..Buradan sana duyurulur.Jawacının Kim olduğunu İyi bilir Bahadinli Fırat dedi..
    msj yerıne ulasmıstır abıcım...tskler....fazlasıyla bılıyorum onu kullanmayı huyunu suyunu...bıraz gec oldu ama napalım askerdeyım fırsat bulamıyorum...

Alıntı beysehirli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama jawa nın verdıgı keyfı (bence) hıcbır motorsıklette bulamıyorum
    vee saglamlık en önemlısı yedek parca...tofaş parcası bıle oluoo...
    benım cavamı kullandıgım gıbı cınlılerı kullansam altımda dökum dökum dökulur valla...hor kullanmıom ama sert kullanıyorum....dahada seytan kulagına hiç bısey olmadı....

Alıntı KADIRGA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar ben yeni katıldım aranıza !!!1968 model jawa motorum war çok temiz motorum ama bir sorunum war oda depo tek tarafı pas küf tuttu yeni depo için bilgi vericek arkadaşlar yada fikirlere teşekkürler

bir şey daha jawa eskide kalmaz onun keyifi bir başkadır
    ankara ivedık sanayıde istemedıgın kadar cava parcası var....

Merhaba arkadaşlar.
    uzun bir aradan sonra geldim yine buralara.Yazılanları okuyorumda mz iyi yok jawa iyi nedir buya burada iyi tartışması yapmıyoruz...iki motorda hız konusunda tam bi felaket..2002 senesinden beri yaz kış demedn ceylan kullanıyorum..bana göre jawanın yaptığı en iyi makine..motor demiyorum makine..
    ördek dahil olmak üzere tek piston çalışmaları harbiden güzel..2002 de tam revizyon yaptıktan sonra 2 sefer buji değiştirdim sadece..debriyaj bile hala orjinal 86 model motorda..bu tip motorrlar bir tutku bir heves..hızla işi olan rr 600 alsın.ben denedim çok güzel..ama benim jawam masraf yapmıyo.piston ileri geri en az 1.5 mm oynuyo ama hala gidiyo... kısmetse bu yaz girişi yapıcam revizyon..
    birde çin malı motorumda var bir heves aldımm sıfır olarak 2005 de şimdi yatıyo..
    bence kullanışına,dayanıklılığına vede masrafına bi bakın hızdan sa... yok 3. vites 130 falan bırakın bu işleri.
    her yeri bassa 130 ne olur. 180 basabilse bu motorları yolda tutamayız..
    lütfen bilinçli olalım..hız istiyorsak buyrun racinglere..
    saygılarla...

Alıntı lutteur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen zannedersem 350cc için konuşuyorsun..ewet onlar yakıyo al bi ceylan veya lazer bak gör kaç para yakıyo...

benımde dede yadigarı 67 250 sport cavam var ama 4-5 senedır yatıyor karar verdim bu yaz her yerini yaptırcam ve bincem cava bir tutkudur benım dedem 74 yasında vefat etti ve 16-17 yasında motor kullanmaya baslamıs bitanede bmw si varms satmıs ve 67 den cavayı alms ve hala motor deli gibi calısır

crazyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    heeeey bende varım deli jawacı 96model 350cc whitestyle ama sımdı emnıyette yatıyoooor :( artık napalım baska bulcam
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Selamun aleyküm
    Her tarafı 130 bassa ne olur diye çin malı motorlara mı dendi yoksa jawa ya mı tam anlayamadım Ama sanki jawa için 180 bassa yollarda tutamayız dendi.
    Benim tam bir hız ölçmem yok ama tahminim bakımsızı 130 hareketli parçaları(rulman-bilyaları) değişmiş olanı da 180 rahat yapa diye düşünüyorum Yolda tutamamak pek mevzu olmaz. Ağır ve oturaklı motor olarak hız yaparken de yolda duracağını düşünüürüz. 100-130 hızlarında zaten normal birşekilde seyrediyordur ancak yüksek hızlarda güvenlik normale göre azalacaktır .
    Tabi bilmediğimiz şeyinpeşinden gitmememiz gerekir. Kendimize güvenmeden gerekli önlemleri(kask vs.) almadan hıza yanaşmamak gerekir.
    Hayırlı günler dilerim

Motosikleti
    kangda 250 cc
    ilk 67 jawam oldu o fazla durmadı sonra 85 bir jawam oldu 350 lik bakır eğsoz taktım daha sonra cezet vardı hala unutamadığım motorlarımdır bunlar hatta öyle ki bir tane alıp sıfırdan toplamayı bile düşünüyorum jawa nın tadı bir başkadır her zaman

arkadaşlar orjinal ayarlarında ise yani dişli platin ayarı karbüratör tmm çok yakar ama öne 18 dişli takarsın kardeşim 10 tl falan. yağını kesinlikle 1 lt ye 25gr koy platin ayarıda patlama noktasına 2 mm kala ayarlattır bak 1 lt ile kaç km yol yapıyor.13 senelik ogar binicisiyim.Grangının tamirine kadar herşeyini kendim yaparım.geçen sene akhisar yarışlarına 110 luk modenas ve benim ogar gittik geldik ben 2 kişi ile o tek modenas 14 tl yaktı benim ogar 10 tl .korma dediklerimi yap az yakar güçlüdür hızlıdır.ilk başlayan biri için çok bile aslında.
    anılgan bunu beğendi.

Motosikleti
    jawa 350cc o bir efsaneee

jawa denince duracan;gelip ceyhanda görecen....
    ÖzentilerdeN Uzak DediğiN bi Yer Warmı BildiğiN???

Motosikleti
    jawa 350 ts
    arkadaşlar benim öğrenmek istediğim birşey var enim bir jawa 350 ts im var ancak elektril tesisatı ölmüş durumda ist da bunu yapabilecek bir usta biliyor musunuz cevaplarsanız çok memnun olucam iki gündür arıyorum ama bulamadım lütfen yardımcı olun

Motosikleti
    jawa 350 style
    ben biliyorum gebzede tatarlar ercan usta

Motosikleti
    JAWA 350 STYLE

herkese selam

arkadaşlar herkese selam ben yeni üyeyim 12 yıldır jw350 kullanıyorum uğraşmaktan çok yoruldum bu motorla ama yinede bıkmadım bi arar resimlerinide ekleyeceğim siteye meydan efsane görsün bi...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler