Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DAELIM S2 250 Hakkında Link Paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    DAELIM TY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkeze slm

Daelim S2 250 hakkında bilgi paylaşımı kısmı açtım inş bunuda engelmezler. Bu sefer bilgi paylaşımı yerine link veri paylaşımı yapıcam.

teror gözünü sevim kilitleme aradım formda başka bu tarz konu yok şu anda yazıcaklarımla ilgili

Arkadaşlar ilk link benden

Motorunuzu profesyonel kişilerin incelemesi sonuçu verilen puanları görebilirsiniz.

DAELIM S2 TEST SONUÇLARI

Merhabalar Arkadaşlar

Motorunuzun Vergisinin ne kadar olduğunu öğrenebileceğiniz bir site

Motor Taşıt Vergisi

Merhabalar zaman buldukca ekliyorum

Daelim için teknik bilgilerin resimlerin, magazin haberlerine bir arada ulaşbileceğiniz bir sayfa diğer motor modellerinede bakabilirsiniz

http://www.repsolypf.com

Arkadaşlar bu arada motorunuzu başka modellerle karşılaştırmak istiyorsanız.

DAELİM S2 , HONDA SILVERING
    DAELİM S2, SUZUİKİ BURGMAN
    DAELİM S2, PIAGOA X8 - X9

karşılaştırmayı aşağıdaki linkden yapabilirsiniz

DAELIM İLE DİĞER MOTORLARI KARŞILAŞTIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yeni motor almak isteyen bu link kesin denesinler. Test sonuçları işinize çok yaıcakdır. Ama sakın unutmayın Farklı motor tiplerini bir birleri ile karşılaştırdığınızda sonuçlar sizi yanıltabilir. Bu konuya dikkat ettin Scooter tipi bir moturu atıyorum CBR ile karşılaştırmayın. Bu sizi yanıltabilir yanlış bi karar vermenize sebeb olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Bence gayet faydalı bir iş yapmışsın..her ne kadar ben S2 ile ilgili interneti dibine kadar araştırmış olsamda,bunu yapmamış arkadaşlar için gayet faydalı..uygun zaman bende link eklerim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler