Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı tekfur34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sence bu olay debriyaş ( ) ile mi ilgili??
    yoksa boştayken de aynı sorunla karşılaştın mı??

eğer geçen haftaki kar olayından sonra başladıysa, belki senin depona da kar suyu duhul etmiştir..
    anladığım kadarıyla sen de benim gibi kutuplara yakın oturuyosun.
    bujilere ara ara gelen benzin su karışımı vs.vs...
    Yok bu olay kardan oncesinde de vardı ayrıca boştaykende yapıyor motor rol<ntiye düşünce yapıyor yani işin can sıkan yanı her zaman yapmıyor. Hatasada stail olur adam hatalarında ne uyuz bir motor kafasına göre calışıyor ben kanaat ettim benim motor kesin dişi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:00 ----------

Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu satamadım, bugün bana takas teklifi geldi, sizede bi sorayım dedim.
    2009 model 30bin km'de cbf150, üzerine 3200TL alsam o motoru daha çabuk satabilirmiyim?
    2700TL'ye falan satabilirmiyim. yada hiç uğraşmayıp kredi kartlarından 6000TL çekeyim 12 taksit. %5 komisyon (300TL) alıyor banka.
    motoru sattımmı kredi kartıma yatırırım ne dersiniz?

Bu arada cuma günü geliyorum, geçenki geleneksel ıslak hamburger buluşması gerçekleştimi bakim
    Yok Islan Hamburger olayı yattı ama senin serifine gelirsen yaparız birseyler motorlamı gelceksin? ARCANGEL , Puser ve UNdocab geliriz :D birer islak hamburger ceviririz :D
    ARCHANGEL bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yok Islak Hamburger olayı yattı ama senin serifine gelirsen yaparız birseyler motorlamı gelceksin? ARCANGEL , Puser ve UNdocab geliriz :D birer islak hamburger ceviririz :D
    motorla gelemeyeceğim, ama ıslak hamburger olayı olursa kaskımı getiririm, birinize artçı olurum
    zenon bunu beğendi.
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    motorla gelemeyeceğim, ama ıslak hamburger olayı olursa kaskımı getiririm, birinize artçı olurum
    Kendi kaskımdan başkasını takmam dersen getir ;) nerede kalcaksın sen bende M yedek kask var ama zaman planlaması yapalım!... öyle bir durum olcaksa ;)

Motosikleti
    yok o kadarda takıntılı biri değilim şaka yaptım
    balaklavamı getiririm yeter cuma sabahı uçakla geleceğim sabiha gökçene. cumartesi açıköğretim sınavlarım var, akşam 8den sonra müsaitim, pazar günüde sabah 11den sonra müsaitim. avrupa yakasında yeşilpınarda kalıcam. pazarteside akşamı geri döneceğim. Yapın bakalım planlamayı...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    yok o kadarda takıntılı biri değilim şaka yaptım
    balaklavamı getiririm yeter cuma sabahı uçakla geleceğim sabiha gökçene. cumartesi açıköğretim sınavlarım var, akşam 8den sonra müsaitim, pazar günüde sabah 11den sonra müsaitim. avrupa yakasında yeşilpınarda kalıcam. pazarteside akşamı geri döneceğim. Yapın bakalım planlamayı...
    Cuma Cumartesi yagmur var diyor zaten yalan olur Pazarda millet yavuklusu ile gecirir :D Bir PAzartesi kalıryor :D onda da calışan var çalışmaycan var En kötü cumartesi aksamı bir ıslak hamburger aktivitesi olursa iyi olur onda da hava durumu nasil olur bakalım. Birde Yeşilpınar neresi ya :D daha üçre bir köşe yokmuydu :D Forumdan haberlerşiriz Sen hele gelde ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:47 ----------

http://tr.ommriders.com/t/10/

Gelen varmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

Motoparktan aradılar motorun beyni gelmiş...

Bu cumartesi yapılacaklar;
    Buji değişcek
    Hava Filtresi değişcek
    Gaz Teli değişcek
    Garantiden Motor Beyni değişcek bakalım nasil olcak işiniz yoksa beklerim hem oranın nimetlerinden yararlanırız lan sohpet ceviririz ;)

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Arkadaşlar 2012 model cometlerin arka tutacak kısmı demirmi plastikmi?

Örnek?

Kaynak görürmü görmezmi merak ettiğim kısmı bu. Ufak bir projemiz varda?
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Örnek?
    http://f1212.hizliresim.com/14/v/hbldp.jpg

Kaynak cok saglıklı olmaz orası döküm üzerine yük binecekse cok saglıklı olmayacak imkan varsa kalıbını cıkarıp baglantı yeri dehil yeniden yapılsa daha saglıklı olur.

Motosikleti
    Kaynak cok saglıklı olmaz orası döküm üzerine yük binecekse cok saglıklı olmayacak imkan varsa kalıbını cıkarıp baglantı yeri dehil yeniden yapılsa daha saglıklı olur.
    Üzerine yük binmeyecek.. Sadece tutmak için ama döküm olayı varsa işin içinde kaynak ve işçilik biraz zor gibi gözüküyor sağol.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Sayın Fatih Günel,

Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili; 2013 model GT250R ürünün bayilerimize sevki Mart ayı içerisinde gerçekleşecektir. Bilgilerinize sunar, hayırlı günler dileriz.

Saygılarımızla,

S&T Kanuni Müşteri Hizmetleri

KURALKAN Mot. Arç. Ürt. S. Ve Dış Tic.A.Ş.

Eski İzmit Yolu Üzeri Tepeören Mevkii

34940 Tuzla / İstanbul

Tel: 800 261 33 43

Tel: 216 581 21 81

Faks: 0216 304 05 57

Web: www.stkanuni.com.tr

Hadi hayırlı olsu yeni kasa GT 250 R modelleri mart ayında geliyormuş.Bu arada sabit motoparkta işin uzun sürerse ben 6 gibi oralarda oluyorum.Görüşürüz....
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hadi hayırlı olsu yeni kasa GT 250 R modelleri mart ayında geliyormuş.Bu arada sabit motoparkta işin uzun sürerse ben 6 gibi oralarda oluyorum.Görüşürüz....
    6 yı bulursa Ararım seni ;)

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Sayın Fatih Günel,

Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili; 2013 model GT250R ürünün bayilerimize sevki Mart ayı içerisinde gerçekleşecektir. Bilgilerinize sunar, hayırlı günler dileriz.

Saygılarımızla, orum.Görüşürüz....
    tipi ayni mi kalicak? bence bu kasayi tamamen degistirmektense, kaporta makyajinin zamani geldi diye dusunuyorum.

Motosikleti
    Reis'ten son dakika haberleri :
    An itibariyle motorumu giresundan gelen boyacı bi abiyle takaslamış bulunuyorum.
    Garip bir duygu içindeyim
    31000km'de 2009 model cbf150'nin üzerine 3200TL aldım. bilmem iyi bi haltmı ettim
    Ama şunu söyleyeyim ben bu kadar titreşimsiz bir motora binmedim, çok rahat.

Bu arada sabit toplanma işi ne oldu, cumartesi akşamı nerede kaçta buluşucaz, yeşilpınar dediysekte avrupa yakasında her yere gelirim, sıkıntı olmaz

Motosikleti
    An itibariyle motorumu giresundan gelen boyacı bi abiyle takaslamış bulunuyorum.
    31000km'de 2009 model cbf150'nin üzerine 3200TL aldım. bilmem iyi bi haltmı ettim

Bu arada sabit toplanma işi ne oldu, cumartesi akşamı nerede kaçta buluşucaz, yeşilpınar dediysekte avrupa yakasında her yere gelirim, sıkıntı olmaz

Hadi geçmiş olsun..

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Motosikleti: LOADİNG ...
    fatih seninki galiba loading ekranında takıldı . bir reset at istersen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

hayırlı olsun. bence doğru olanı yaptın.
    şimdi sooteri satıp yerine cbf'i koy. scooterden gelen parayı 3200'e ekle

Motosikleti
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. bence doğru olanı yaptın.
    şimdi sooteri satıp yerine cbf'i koy. scooterden gelen parayı 3200'e ekle
    hmm bunu hiç düşünmemiştim
    ama çinçançon scooter'ımı satmam o benim ilk göz ağrım satsamda 1000tl bile etmezki
    yarın akşam pendikte sucuk ekmek etkinliği varmış, gidecek olan varsa haberim olsun, 2-3 kişi olursak arkadaşın motorunu ayarlıycam, birlikte gideriz

Motosikleti
    GT250 naked
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Örnek?
    http://f1212.hizliresim.com/14/v/hbldp.jpg

plastik...bunları söküp, bağlantı yerine kaynak olan malzemeyi civata ile sabitleyebilirsin.

Motosikleti
    Honda nc700xa

hmm bunu hiç düşünmemiştim
    ama çinçançon scooter'ımı satmam o benim ilk göz ağrım satsamda 1000tl bile etmezki
    yarın akşam pendikte sucuk ekmek etkinliği varmış, gidecek olan varsa haberim olsun, 2-3 kişi olursak arkadaşın motorunu ayarlıycam, birlikte gideriz
    Yarın motoru Bir bakima sokucam ne kadar sürer nasil olur bilmem ama avcılarda motoparkta olurum büyük ihtimalle aksam belki arkadaslarla bakırköyde olma durumumuz var

Motosikleti
    Yarın motoru Bir bakima sokucam ne kadar sürer nasil olur bilmem ama avcılarda motoparkta olurum büyük ihtimalle aksam belki arkadaslarla bakırköyde olma durumumuz var
    ben geldim, bişey yaparsanız haberim olsun ;)

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih seninki galiba loading ekranında takıldı . bir reset at istersen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Aykut sorma gitsin.Ha bire elektrik kesiliyor baştan yükleniyor ondan böyle oldu Şaka bir yana arabayı satmadan motora dönemiyorum.Bekliyoruz sabırla.Ne olsa tatlı su motorcusuyuz havalar ısınana kadar zamanım var
    puser bunu beğendi.
    Bir gün mutlaka ...

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    ben geldim, bişey yaparsanız haberim olsun ;)
    reis007 hocam, şu sahibinden.com'da gördüğüm arka çanta aparatlı ve orta sehpa takılı motosiklet seninki miydi? eğer öyleyse nereden kaça aldın onları?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler