Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    cometi bilmiyorum ama R modelini kullandım geçen gün belim ağrıdı :S tepe aşağı duruyor insan çok ilginç sanırım bi sezon binsem bel fıtığı fln olurum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gucci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cometi bilmiyorum ama R modelini kullandım geçen gün belim ağrıdı :S tepe aşağı duruyor insan çok ilginç sanırım bi sezon binsem bel fıtığı fln olurum..
    bütün r lar oledir alısık olmak lazım

slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Amman naaptın Gucci.. Ben de başka bir konuda senin dediğini söyledim Serk21'e bana kullandığı bütün racing makineleri sıraladı :-)

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı slamdunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amman naaptın Gucci.. Ben de başka bir konuda senin dediğini söyledim Serk21'e bana kullandığı bütün racing makineleri sıraladı :-)
    hala burda uzatıyosun sanırım birşey ianlaman için defalarca tekrarlanması gerekiyor.uslup önemli olan,konuşmayı bilmektir.sen bana bütün R modelleri aynıdır deseydin bende sana daha R modeller kullandım ama daha az rahatsız ediciydi derdim.ama sen kime tecrüben yok desen ya 1000RR ya hayabusa kullanıyor yazdın.artık seninle tartışmıyorum mevlananın da dediği gibi cahille tartışırsam caihli haklı çıkarıcam.sen bir insanı yalancılıkla suçluyorsun o insan sana gayet saygılı biçimde cevap verince neyin hırsını yapıyosun anlamadım.hayatına bu şekilde devam et ;) ilgi çekmenin bir yöntemidir buda ;)

slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Burda kimseyle dalga geçtiğim veya yalancılıkla suçlamadığım zaten belli..Anlayabilen anlar. Sadece şakasına sana takılmıştım ve kızacağını da düşünmüyordum. Ha ayrıca cahillik kelimesini de ağzına alırken öncelikle karşındakini tanımalısın. Emin ol tanısan o kelimeyi ağzına alabileceğini bile sanmıyorum benim hakkımda konuşurken :-)

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı slamdunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda kimseyle dalga geçtiğim veya yalancılıkla suçlamadığım zaten belli..Anlayabilen anlar. Sadece şakasına sana takılmıştım ve kızacağını da düşünmüyordum. Ha ayrıca cahillik kelimesini de ağzına alırken öncelikle karşındakini tanımalısın. Emin ol tanısan o kelimeyi ağzına alabileceğini bile sanmıyorum benim hakkımda konuşurken :-)

unutma sende beni tanımıyorsun.ve söylediğin kelimeler yukarıda yazılı hala dalga geçmedim,yalancılıkla suçlamadım diyorsan diyecek hiçbirşeyim kalmadı.siyasetten anlamam.iyi günler dilerim..

gucci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    tamam arkadaslar sakin olun gerek yok bole selere.

S&T Kanuni GT 250 yi alalı 1.5 sene oldu. Şu anan kadar 27000km yaptım.,
    Bu motor ile ilgili gezilerimi, düşüncelerimi bloğuma yazdım ilginiz çekerse okuyun.

http://teoman48.wordpress.com/

Motosikleti
    MONDİAL 125UAG
    merabalar MOTORUM yeni sayılır km`den anlaşılıyor saten motorumun ön tarafında korumalık mevcuttur arka tarafında ayak koymalık vardır motoru büyütmek için satıyorm motorumun ne çiziği nede kazası vardır motorumun sıfırdan farkı yoktur chapper motorlarla takas olur
    http://www.sahibinden.com/mondial_12...XQQdisplayitem

Motosikleti
    HYO GT250 N
    100 bin yapar mı bunlar xd

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    Alıntı bardizag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 bin yapar mı bunlar xd
    yapar. niye yapmasın bu arad topik ölecek nerdeyse kış diye herhalde

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    http://www.sahibinden.com/temizin_te...XQQdisplayitem

arkadaşlar yukarıdaki ilanda görülen cometin modeliyle ilgili fikir beyan edecek varmı?

2007 model ve gri şase ve sahibi gayet iddialı
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/temizin_te...XQQdisplayitem

arkadaşlar yukarıdaki ilanda görülen cometin modeliyle ilgili fikir beyan edecek varmı?

2007 model ve gri şase ve sahibi gayet iddialı
    sanki agusta satıyor ''soz bıle yetersız kalıyor'' yazmış :D bide foto koymuş :D

korucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 COMET
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanki agusta satıyor ''soz bıle yetersız kalıyor'' yazmış :D bide foto koymuş :D
    O motor 2006 model.Daha düşük modelde olabilir.2007 modellerin cant ve kadro rengi siyah oluyor.
    HAVRAN MOTOR DOSTLARI BAŞKANI

Motosikleti
    Comet
    Alıntı korucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motor 2006 model.Daha düşük modelde olabilir.2007 modellerin cant ve kadro rengi siyah oluyor.
    adama dilim döndüğünce izah etmeye çalıştım fakat laf anlayacak bir tipe benzemediği için bende anlatmaktan vazgeçtim.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 COMET
    2008 mdelerde ise fren ve debriyaj manetleri biraz farklı.Depo ve kuyruk yazıları da siyah renkli.Motor aksamında ise eksantrik zincir gergisi farklı.

Motosikleti
    KTM DUKE 390

biliyorum farkettim ,sahibinden.com da baktıgım motorların modelleri çoğunlukla yalan. GT250R lara bir bakın 2005 ve 2006 modeller hep 2007 yazıyor =) adama msj atarsanda ya trafiğe çıkış tarihi bu diyor yada cevap vermiyor

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 COMET
    Tabi alırken dikkat etmek gerekiyor.Model konusunda faturasına bakmak en garantisi.

Motosikleti
    Comet
    Tabi alırken dikkat etmek gerekiyor.Model konusunda faturasına bakmak en garantisi.
    sanırım bu arkadaşların yanıldığı noktada burası...depoda kalan eski modelleri satarken faturaya sattığı yılın modelini yazıyor acente,trafiktede faturaya bakılarak işleniyor sanırım.Kullanıcıda 2005 model motorunu 2007 diye alıyor ve satarkende bu tip sıkıntılar yaşanıyor

skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Peki bu motorda hangi modelini almak daha mantıklı olur? Uzun zamandır inceliyorum ve param Comet 250 ye yetiyor ve hoşuma da gitti açıkçası. 2007 model 11000 km de bir modelin ederi ne kadar olur sahibi 5000 lira istiyor daha hiç konuşmadım, pazarlık yapılır mı bilmiyorum fakat temiz bir model ise 5000 lira eder mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler