Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı .!MrBLaCK.!. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar cometler için iridyum bujiler marka olarak hangisi daha iyi ve fiyatını ögrenebilirmiyim???
    Türkiyeden alırsan Adedi 30 lira bide satıldığı yeri arayıp bulman lazım.

Ebaydan alırsan 2 si 40 TL adresine kadar geliyor.

Buda ebay linki
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

[QUOTE=.!MrBLaCK.!.;2251693]selam arkadaşlar cometler için iridyum bujiler
    marka olarak hangisi daha iyi ve fiyatını ögrenebilirmiyim???[/QUOT
    kulanabileceğin en iyi buji NGK dır.Fakat taklitleride var dikkat.Ediniz

Motosikleti
    FZ 6 Fazer 2006 Beyaz

hyosungsource.com

arkadaşlar merhaba,
    2007 model Siyah GT 250 Naked kullanıyorum.
    Arka amortisör patlak. Arka amortisör alacağım. sahibinden.com ve birkaç yere sordum. 2.el fiyatları 250-300 arası değişiyor.2.elden almaktan vazgeçtim.
    2 hafta önce bu siteye üye Engin adında bir arkadaşla tanışmıştım.hyosungsource.com dan birkaç parça getirttiğini ve piyasadaki fiyatlara nazaran çok daha hesaplı ve güvenilir olduğunu söylemişti.
    Ben de bu sitedeki amortisör fiyatına baktım. gayet uygun. 171,70 TL
    bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar varsa fikir, görüş ve önerilerini rica ederim.
    alternatif başka bir yeri öneren varsa da yazarsanız sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler...

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    selam arkadaşlar cometler için iridyum bujiler marka olarak hangisi daha iyi ve fiyatını ögrenebilirmiyim???

https://www.ngkbujimarket.com/catego...d_category=350

Bak burda var
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    ST KANUNİ 250 COMET
    iyi akşamlar arkadaşlar...verdiigniz bilgiler için tşkler ederim...bu bilgiler hem benim hemde benim gibi acemi olan arkadaşlar için çok faydalı olacak...yalnız bir sorun var bu ingilizce yazan sitelerden nasıl alış veriş yapacagım bilmiyorum?siteye giriyorum yazılar bana bakıyor bende yazılara bakıyorum maalesef....

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    iyi akşamlar arkadaşlar...verdiigniz bilgiler için tşkler ederim...bu bilgiler hem benim hemde benim gibi acemi olan arkadaşlar için çok faydalı olacak...yalnız bir sorun var bu ingilizce yazan sitelerden nasıl alış veriş yapacagım bilmiyorum?siteye giriyorum yazılar bana bakıyor bende yazılara bakıyorum maalesef....

Aynı bende senın gıbıyım :D Fazla fazla verıyoruz turkıyeden alıyoruz
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Barı$ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,
    2007 model Siyah GT 250 Naked kullanıyorum.
    Arka amortisör patlak. Arka amortisör alacağım. sahibinden.com ve birkaç yere sordum. 2.el fiyatları 250-300 arası değişiyor.2.elden almaktan vazgeçtim.
    2 hafta önce bu siteye üye Engin adında bir arkadaşla tanışmıştım.hyosungsource.com dan birkaç parça getirttiğini ve piyasadaki fiyatlara nazaran çok daha hesaplı ve güvenilir olduğunu söylemişti.
    Ben de bu sitedeki amortisör fiyatına baktım. gayet uygun. 171,70 TL
    bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar varsa fikir, görüş ve önerilerini rica ederim.
    alternatif başka bir yeri öneren varsa da yazarsanız sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler...
    O Engin benim galiba..Sanırım TT Custom'un orada tanışmıştık
    Şuanda keşfedilen daha uygun fiyatlı bir yedek parça kaynağı yok..Dolayısıyla forza hyosungsource.com demekteyiz hala

Bu arada yakında bir video yayınlayacağım sanırım..İngilizce bilmeyen arkadaşlar için hyosungsource dan alışveriş yapmalarına yardım edecek Türkçe bir video olacak..Bitmesine az kaldı..

Motosikleti
    FZ 6 Fazer 2006 Beyaz
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O Engin benim galiba..Sanırım TT Custom'un orada tanışmıştık
    Şuanda keşfedilen daha uygun fiyatlı bir yedek parça kaynağı yok..Dolayısıyla forza hyosungsource.com demekteyiz hala

Bu arada yakında bir video yayınlayacağım sanırım..İngilizce bilmeyen arkadaşlar için hyosungsource dan alışveriş yapmalarına yardım edecek Türkçe bir video olacak..Bitmesine az kaldı..
    Merhaba Engin, evet orada tanışmıştık.
    Arka amortisörü fuardan sonra bu siteden alacağım.
    Selamlar.

Hasan8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 150 ns
    Mr. Black arkadasim, ben yurtdisindayim donunce gt250 almayi dusunuyorum, sen de hazir yeni almissin birkac sorum olacak. oncelikle fiyati sorayim bayi pazarligi falan nasil oluyor bi bilgi verirsen sevinirim. ikinci olarak on amortisorler siyah renk dimi? bazi fotolarda metalik bazilarinda siyah goruyorum o yuzden. son olarak da yurtisi sitelerden kuyruk kisminin yenilendigini goruyorum 2010 modellerin acaba bu konuda bir bilgi var mi ne zaman gelecek vesaire. simdiden tesekkurler....

Motosikleti
    ST KANUNİ 250 COMET
    hasan arkadaşım inşalah sende en kısa zamanda 250 comet sahibi olursun.ben sahibinden com.dan buldum istanbuldan cakırca motordan aldım.ilann sayfası hyosung da arayacaksın haala faal durumda 1 adet ellerinde var 2010 model st kanuni 250 comet nakit fiyatı 7000 tl..imkanın varsa hiç kacırma çünkü 2 ele göre 0 fiyatı bence çok cazip...motoru satan kişinin numarasını veriyorum 0535 7673047 mustafa ismi.250 comet sahibi olmam için bana ödemede yardımcı oldu.amortisörü siyah renk. ayrıca 250 cometin görünüşü fotolarından çok daha cekici...250 comet sahibi olman dilegiyle hoşçakal......

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:44 ----------

benim motorun kuyruk kısmı eskiyle aynı zaten ince kuyruk comete yakışmıyor netdeki fotolarına bakınca benim hoşuma gitmedii.senin fikrini bilemem ama...

Hasan8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 150 ns
    hasan arkadaşım inşalah sende en kısa zamanda 250 comet sahibi olursun.ben sahibinden com.dan buldum istanbuldan cakırca motordan aldım.ilann sayfası hyosung da arayacaksın haala faal durumda 1 adet ellerinde var 2010 model st kanuni 250 comet nakit fiyatı 7000 tl..imkanın varsa hiç kacırma çünkü 2 ele göre 0 fiyatı bence çok cazip...motoru satan kişinin numarasını veriyorum 0535 7673047 mustafa ismi.250 comet sahibi olmam için bana ödemede yardımcı oldu.amortisörü siyah renk. ayrıca 250 cometin görünüşü fotolarından çok daha cekici...250 comet sahibi olman dilegiyle hoşçakal......

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:44 ----------

benim motorun kuyruk kısmı eskiyle aynı zaten ince kuyruk comete yakışmıyor netdeki fotolarına bakınca benim hoşuma gitmedii.senin fikrini bilemem ama...
    tesekkur /tekrar hayireli olsun/////////

Qner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 500

orta sehpa hk.

Arkadaşlar,

forumda bi yerlerde okumustum ramzeyin bi modelinin orta sehpası bizim motorlara tam oluyo dıye. aradım taradım bulamadım. hatırlayanınız var mı? takanınız var mı?

tşk/knr

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Qner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

forumda bi yerlerde okumustum ramzeyin bi modelinin orta sehpası bizim motorlara tam oluyo dıye. aradım taradım bulamadım. hatırlayanınız var mı? takanınız var mı?

tşk/knr
    http://www.motosiklet.net/forum/2056254-post612.html

Motosikleti
    Piaggio x9 500

tşk

tşk Elint,

taktıran var mı arkadaslar?

knr

Motosikleti
    ST KANUNİ 250 COMET
    selam 250 comet sevenler...arkadaşalr bu topigi iyi bir şekilde okursanız orta sehba hakkında bilgi mevcut..cometler için orta ayaklıgı burda tanıdıgım balıksesir havrandan necdet ve hüseyin abim yardımıyla orta ayaklık sehbayı takdım...nasılmı ramzeyin xf 125-10v modelinin ayaklıgı oluyor ama bulmanla bitmiyor orta sehbada 1,2 işlem yapman gerekiyor ama basit degişiklikler...ben adanada bulamadım necdet ve hüseyin abilerim motor koruma ve orta sehbayı sagolsunlar onlara sipariş ettim gönderdiler....

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Motosikletteki dengesizliğin nedenini büyük ölçüde anladığımı sanıyorum. Arka lastiğimin enduro tip olması virajlarda yatmamasına neden oluyor. (aldığımda öyleydi yani ben takmadım ) Dün bir arkadaşım arkamdan gelirken senin arka lastik yere düz bir şekilde temas ediyor çok tuhaf demişti.
    Bu durum da virajlarda öndeki lastiğin (cadde tipi) yatmasına ancak arka tarafın yatmamasına enden olarak motorun tabri caizse kıçının başka başının başka yöne gitmesine neden oluyor. Sorun tam olarak budur bence. Fuarda bu işi çözelim bakalım

Bir de kesiklik yapmasına hala çözüm bulamadım, gerçi kapsamlı bir araştırmaya da girişmedim ama karbüratörden olmadığına eminim mesela..

Son bir gelişme olarak arka stop lambasındaki armut tipi lambayı çıkartıp yerine H4 bir halojen takma planlarım var, bakalım birazdan incelemeler için motorun yanına ineceğim

arkadaşım alt sehpa uyuyor bizler taktık.fakat uyması için ufaktefek yapılması gerrken yerleri var ayrıca adanada bir arkadaşa gönderdik ön koruma demirinide birebir orj özel yaptırdık elimizde mevcut

fast_driver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstrom
    Arkadaşlar benim aklımı baya bir karıştırdılar siz menmunmusunuz motorlarınızdan(gt250) kime sorsam uzak dur diyor 3 tane motorcu ustasına bir kaç daha başka kişiye sordum hep bana uzak dur alma diyor.kafam çok karışık kullanıcı olarak bana bir yardımcı olun
    RE150(2000km),CBF150(2400km),WOLF250(8000km) V-STROM DL650

Motosikleti
    Piaggio x9 500

el yapımı koruma takozu

saolun orta sehba için. arayıslarım basladı. bu arada koruma takozu yaptırdım. basit oldu ama bence iş görür...

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    bizim motorlara ön cam takılıyor mu? haftasonu rüzgar epey yordu da.

bildiğiniz satılan bir yer var mı?

tşk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler