Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Merhabalar.Daha önce de sorulmuş fakat cevap bulamadım,sıfırı üretiliyor mu? Yeni modellerde ilan sayısı yok kadar az,iyi mi kötü mü bilemedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı cbr1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.Daha önce de sorulmuş fakat cevap bulamadım,sıfırı üretiliyor mu? Yeni modellerde ilan sayısı yok kadar az,iyi mi kötü mü bilemedim
    evet gd modelleri üretiliyor satılıyor

Beyler gt 250 naked diye bi motor buldum sahibindende. Naked. 1000km de bu nasıl bir motor. Üzermi acaba? Kronik bir problemi varmı

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    İLANI YAPIŞTIR. kaç modelmişte 1000 km de ?
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İLANI YAPIŞTIR. kaç modelmişte 1000 km de ?
    Bu hocam.
    Ulusan'dan - 2013 MODEL 1,330 KM - Hyosung GT 250 Naked
    İlan No: 306621042
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...06621042/detay

Tam 0 km pulsara karar vermiştim. Sence hangisini seçmeki

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hocam.
    Ulusan'dan - 2013 MODEL 1,330 KM - Hyosung GT 250 Naked
    İlan No: 306621042
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...06621042/detay

Tam 0 km pulsara karar vermiştim. Sence hangisini seçmeki
    facebooktan birisine sordum bu motoru.Ulusana verilmeden önce adam başka şehirden sahibinden almaya gelmiş.Sahibi motorda hiç bir şey yok vs demiş ancak motor sola yatmış ve depoda düzeltme ve boya varmış.Almadan dönmüş.2 aydır satışta dedi.

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    facebooktan birisine sordum bu motoru.Ulusana verilmeden önce adam başka şehirden sahibinden almaya gelmiş.Sahibi motorda hiç bir şey yok vs demiş ancak motor sola yatmış ve depoda düzeltme ve boya varmış.Almadan dönmüş.2 aydır satışta dedi.
    Eyvallah hocam süpersin valla anında bilgiye erişmişsin Birde sıfırdan farksız kaza boya yok diye yapıştırmışlar ilanın altına

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 NAKED
    Herkese Merhaba kazasız sürüşler arkadaşlar;
    2008 Model 2009 trafiğe çıkışlı S&T Kanuni (hyosung) aldım 5700 KM de ve motoru daha önce kullandım fakat bir arkadaşımın dı ve tam testiplerim olmamıştı, birincisi 1 ve N geçişi sıkıntılı stop ettiğimizde geçmiyor ve birde motoru çalıştırdığımızda benzin kokusu var ayrıca çalışır durumda iken gaz gerip bırakınca bazı durumlarda stop ediyor gaz kolundan şüpheleniyorum motor uzun zamandır garajda yatıyor ve 2-3 ayda yada biraz daha uzun çalıştırılıp geziliyordu önceki sahibinde. bu konuda bir fikir yada sorunu söyleyebilecek olan bir arkadaş var mıdır? üzerindeki lastiklet inanılmaz kötü ve michelin serisinden ön - arka lastik almayı düşünüyorum hangi modelini almamı önerirsiniz? bu arada sigorta fiyatları inanılmaz uçmuş vaziyette 1200 TL anadolu sigortadan fiyat çıktı.

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Alıntı ayhan89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba kazasız sürüşler arkadaşlar;
    2008 Model 2009 trafiğe çıkışlı S&T Kanuni (hyosung) aldım 5700 KM de ve motoru daha önce kullandım fakat bir arkadaşımın dı ve tam testiplerim olmamıştı, birincisi 1 ve N geçişi sıkıntılı stop ettiğimizde geçmiyor ve birde motoru çalıştırdığımızda benzin kokusu var ayrıca çalışır durumda iken gaz gerip bırakınca bazı durumlarda stop ediyor gaz kolundan şüpheleniyorum motor uzun zamandır garajda yatıyor ve 2-3 ayda yada biraz daha uzun çalıştırılıp geziliyordu önceki sahibinde. bu konuda bir fikir yada sorunu söyleyebilecek olan bir arkadaş var mıdır? üzerindeki lastiklet inanılmaz kötü ve michelin serisinden ön - arka lastik almayı düşünüyorum hangi modelini almamı önerirsiniz? bu arada sigorta fiyatları inanılmaz uçmuş vaziyette 1200 TL anadolu sigortadan fiyat çıktı.

- Motoru biraz ileri veya geri oynatınca boşa daha rahat geçiyor.
    - Stop etme sorunu bende de vardı, orijinal kitapçığında belirtilen NGK CR8E buji aldım ve hava filtresi değiştirdim, düzeldi.
    - Ben 420 TL yaptırdım sigortayı. Demir Sigorta.

Hareketlendirelim konuyu...
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 NAKED
    Bilgi için teşekkürler,
    Stop etme sorunu için bazı yerler de sensör hatası da denilmiş ama ilk defa sizden duydum buji yi diğerlerini kontrol ettikten sonra onları da değiştirebilirim motor daha 9300 km de ve yatıyordu aldığımız arkadaşımız da garaj da 2014 te bakım yapılmış 1 haziran 2016 da aldım motoru ve 400 km yapılmıştı son bakımdan sonra. siz sigortayı ne zaman yaptırdınız o fiyatı ben alamadım 1200 verdiler iptal ettirip devir yaptırsam uyguna alabilirmiyim peki ?

dark_ness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250
    Merhaba arkadaşlar. 2008 comet için çanta demiri nereden bulunur yada kime yaptırılabilir istanbul içerisinde?

Selamlar. Kırmızı gt 250 naked sahibiyim. Motoruma süpermoto gidon takmayı düşünüyorum. Manet, elcik ve telleri değiştirmek istemiyorum. Gereksiz masraf olur diye düşünüyorum. Uygun fiyatlı birşey olursa değerlendirebilirim. Aynaları değiştireceğim.Boyutları daha küçük, daha güzel, görüş açısını da bozmayan birşey bulurum sanırım. Daha önce yapan var mı görmedim.Tavsiyelerinizi bekliyorum. Elinde uyumlu parçası bulunan arkadaşlardan satın da alabilirim. Ön basamaklara da ihtiyacım var. Elinde olan arkadaş varsa onları da satın alabilirim ve ya rahat kullanım sağlayacak başka marka tavsiyede bulunur musunuz. Yeni takacağımız gidonla uyumlu olabilecek basamak tavsiyesinde de bulunabilirsiniz.

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)

Arkadaşım motorunu muayeneye getirdi, benim ki de uzaktan izliyor.
    Doktor korkusu var da, uzaktan bakıyor anca. :D

Ayrıca bugün 24.000 km.'yi devirdik.
    babaçi bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Arkadaşlar, 19 binde bi hyosung aldım bugün. fotoğraf paylaşırım. selamlar.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    İlgimi çekmesinden ötürü peşine düştüm.
    Bu motor ne yakar
    Sıkıntı yaratırmı
    30-40 bin deki 2. El motorlarını almak ne kadar doğru olur
    Beğendiğiniz beğenmediğiniz yönleri
    Deneyimlerinizi merak ediyorum
    Hayırlı günler

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı selocukrtl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgimi çekmesinden ötürü peşine düştüm.
    Bu motor ne yakar
    Sıkıntı yaratırmı
    30-40 bin deki 2. El motorlarını almak ne kadar doğru olur
    Beğendiğiniz beğenmediğiniz yönleri
    Deneyimlerinizi merak ediyorum
    Hayırlı günler
    basit bazı problemleri giderebilecek düzeyde teknik bilginiz yoksa hyo ya bulaşmayın.
    ustası yoktur.
    parça olayı sıkıntılıdır ama bulursunuz..yurtdışında onlarca site var fiyatları tr ye göre daha uygun.
    nerdeyse 150cc parasına çok daha şık makina bulabilirsiniz..fiyat performansı çok iyidir...
    sarf kullanım malzemeleri boldur.. fren balatası,debriyaj balatası,silindir piston tarzı...ama iş sensördür beyindir sargıdır bunlar giderse biraz uğraştırır.
    2006 karbüratörlü benim motor şehir içi 18-19 krş civarı yakıyor,uzun yola hep ardçılı çıktım birazda gaz açınca 21-22 krş yakıyor..

satarken uğraştırır

31.000 km de aldım bir yıl önce ,2 yıl direğe kitlemiş sahibi yatırmış...gittim tek marş çalıştı bursadan ardçlı olarak aldım geldim...

lastik değişimi,çanta ,motor açtırdım içeriyi bir güzel kontrol ettirdim (750 tl işçilik) 1 adet kep ve rulman bir adet vites topuz yıldızına 90 lira verdim.toplamda 1400 tl gibi bir masrafı baştan ettim ve bir yıldır sorunsuz 6500 km yapmışım..

ben şimdilik memnunum..
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karbürötörlüsünü al enjeksiyonlusuna bulaşma

Öncelikle herkese merhabalar, hem site kullanıcısı olarak hemde motorsiklet sevdalısı olarak yeniyim, uzun süredir araştırmalarımla yazılanları okuyarak ve tecrübelilere danışarak bütçemle doğru orantılı olarak hyosung gt 250 naked almaya karar verdim. Yeni yıldan hemen sonra ocak ayı içerisinde veya daha önce bi tarihte almayı düşünüyorum.
    İnternette satılık ilanlarında birkaçını favorilerime aldım fakat farklı illerde olan bu motorların durumlarını ve kondüsyonlarını tam olarak nasıl öğrenebiliceğimi bilmiyorum. Tanıdık olması gerek ve tabi birde motordan mekanikten anlaması gerek, yada ustası olması gerek tabiki fakat her ilde böyle bir imkanım yok. sizden ricam çevrenizde güvenebiliceğiniz ve bildiğiniz gt 250 naked seçenekleri varsa ve bana önerirseniz çok sevinirim. Herkese şimdiden çok teşekkür ederim .

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Vocasam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhabalar, hem site kullanıcısı olarak hemde motorsiklet sevdalısı olarak yeniyim, uzun süredir araştırmalarımla yazılanları okuyarak ve tecrübelilere danışarak bütçemle doğru orantılı olarak hyosung gt 250 naked almaya karar verdim. Yeni yıldan hemen sonra ocak ayı içerisinde veya daha önce bi tarihte almayı düşünüyorum.
    İnternette satılık ilanlarında birkaçını favorilerime aldım fakat farklı illerde olan bu motorların durumlarını ve kondüsyonlarını tam olarak nasıl öğrenebiliceğimi bilmiyorum. Tanıdık olması gerek ve tabi birde motordan mekanikten anlaması gerek, yada ustası olması gerek tabiki fakat her ilde böyle bir imkanım yok. sizden ricam çevrenizde güvenebiliceğiniz ve bildiğiniz gt 250 naked seçenekleri varsa ve bana önerirseniz çok sevinirim. Herkese şimdiden çok teşekkür ederim .
    https://www.facebook.com/FiReMaN82?ref=ts&fref=ts

bu arkadaşla iletişime geçebilirsen sana yardımcı olacaktır..muhtemelen antalyada ki ve çevre illerde ki tüm hyosunglar elinden geçmiştir.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

irtibata geçmeye çalışıcam linkten kendisini buldum , çok teşekkür ederim hocam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler