Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HamzaBey95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim makinaya :D 55w yerine 35w çeksin, aküden yükü azaltalım biraz
    35 hikaye yahu ışıtmıyo bende de 35 vardı 55 philipis extreme taktım süper normal 55 lerden çok daha fazla işik veriyor adeta projektör gibi birazdan da biraz pahalı tabii. Eğer makinan karbüratörlü ise hiç sorun olmaz . Ama comet 250 lerde fabrika çıkışı 55 w olması lazım.
    muhabbeti demleyelim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Önemli bir eksikliği daha tamamladık çok şükür bulamazsak kendimiz yaparız netekimmmm....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

zenon ve UNdocab bunu beğendiler.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/nLN4EV.jpg

Önemli bir eksikliği daha tamamladık çok şükür bulamazsak kendimiz yaparız netekimmmm....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

http://i.hizliresim.com/kn8599.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

http://i.hizliresim.com/A5XjOz.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

http://i.hizliresim.com/a2N6bd.jpg
    ahmet kardeşim hiç bir motorun sehpayı kullanmadınmı...tamamen el yapımı mı yoksa başka bir motorun sehpayımı uyarladın.hakikatten çok büyük bir eksiklik zincir yağlamak bile işkence oluyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet kardeşim hiç bir motorun sehpayı kullanmadınmı...tamamen el yapımı mı yoksa başka bir motorun sehpayımı uyarladın.hakikatten çok büyük bir eksiklik zincir yağlamak bile işkence oluyor
    Babaçi kardeşim orjinalini bir arkadaştan aldım onun kalıbını çıkardım bire bir aynısını yaptım (İki noktada kendime has ölçü değiştirdim)onun dışında aynı hatta orj daha sağlam oldu diyebilirim.
    babaçi ve zenon bunu beğendiler.
    muhabbeti demleyelim...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babaçi kardeşim orjinalini bir arkadaştan aldım onun kalıbını çıkardım bire bir aynısını yaptım (İki noktada kendime has ölçü değiştirdim)onun dışında aynı hatta orj daha sağlam oldu diyebilirim.
    Elin değmişken ikitane yapaydın ila alan cıkardı :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

[QUOTE=zenon;3820825]Elin değmişken ikitane yapaydın ila alan cıkardı :D[/QUO

İsteyen olursa yaparız be ya
    zenon bunu beğendi.
    muhabbeti demleyelim...

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Cümleten merhabalar. Bu akşam, neredeyse bir aydır yatan motorumu bir çalıştırayım dedim. Aküyü taktım temizledim marşa bastım fakat akü zayıflamış galiba, takviye ile çalıştırdım. Biraz ısınsın kendine gelsin, akü de dolsun diye 15-20 dakika rölantide bekledikten sonra kaskımı takıp atladım motora, fakat bacaklarımda normalden fazla bir sıcaklık hissettim. Hatta o kadar ısındı ki, motordan hafifçe belli belirsiz buhar çıkmaya başladı, hemen indim noluyor diye bakınırken motor bi iki tekledi, rölantisi düştü ve stop etti... Tekrar gaz verince akü çok zayıfmış gibi biraz zorladı ama çalışmadı. Radyatöre bakayım dedim, dokunulmuyor bile, bayağı fazla ısınmış. Motor soğuyunca tekrar düzgün marş basmaya başladı ama açıkçası tırstım çalıştırmadım
    Sorun ne olabilir yardımcı olabilecek, fikri olan var mı? Bir abimiz bujilerde sıkıntı varsa motor hızlı ve fazla ısınabilir, bir kontrol et dedi, başka önerisi olan varsa yardım kabul edilir :D

egzosumu söktüm ne yapsam acaba? orjinalinin içinimi boşalttırsam? yoksa başka bir egzos mu alıp kaynattırsam? nasıl daha güzel ses çıkar naked için

Selam Arkadaşlar Gt 250 comet için üç sehpadan ikisi kaldı isteyen olursa Türkiyenini her yerine kargoyla gönderebilirim Tanesi 150 TL + kargo ücreti.Orjinal ölçülerde ...

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    O boya 2 günde atmayacak mı ?

Orjinali artan dolar kuruna rağmen 117tl

http://www.hyosungsource.com/index.php?main_page=product_info&products_id=859

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O boya 2 günde atmayacak mı ?

Orjinali artan dolar kuruna rağmen 117tl

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=859
    Resimden boyanın kalitesini nasıl gördün gözlerin kimyagermi.? O linkteki kargo beleşmi
    http://koreanbikeparts.com/index.php...set-gt250.html
    burdada 58 dolar diyo + kargo

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Parkelerdeki sprey ip ucu veriyor.
    Pahalı değil ucuz örnek alınır?
    Orijinal her zaman orjinaldir.
    Yanında mili ve iç dış 2 yayıda gönderiyor musun?

zinciri ve dişli setleri değiştiricem, ön 14T arka 46T sanırım ama zincir kaçlık? 520 olabilir ama emin değilim birde bu 520 uzunluğu mu kalınlığımı bunlar fark ediyor mu

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    2010 model 17.000-18.000'de temiz sorunsuz bir GT250 kaç lira civarında alınır-satılır sizce piyasaya göre, ve alıcı bulmak zor mudur?

bizimkilerin aküsü 12v 8a değil mi ortalama ne kadar para vermeliyim?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zinciri ve dişli setleri değiştiricem, ön 14T arka 46T sanırım ama zincir kaçlık? 520 olabilir ama emin değilim birde bu 520 uzunluğu mu kalınlığımı bunlar fark ediyor mu
    520 112 bakla benimki

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizimkilerin aküsü 12v 8a değil mi ortalama ne kadar para vermeliyim?
    9 amper normal bir aküyü 70 tl ye aldım
    velizrsln bunu beğendi.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam comet tayfası

Motosikletiniz için güzel bi örnek vereyim şu hale getirin motosikleti çok güzel oluyor.

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/20...ianNavarre.jpg
    bu çok güzelde 650 lik bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

zincir dişli setimi değiştircemde markaya bakmalımıyım? yoksa en ucuzu ebatını uydurup alsam mı? şimdiki çok kötü değişmesi gerekiyor, birde orjinal 14-46 sanırım bunu ne yapsamki orjinal mi taksam hızlanmayı mı arttırsam arkayı büyültüp
    birde orjinal değerleri (14-46) yerine 12-50 falan taksam sadece arkanın görüntüsünü güzelleştirsem nasıl olur?

Selamlar,

Başlangıç için bir motor arıyorum. Bu motor baya hoşuma gitti. ilk motorum olacak. alsam çok kafamı ağrıtır mı? parça sıkıntısı ile ilgili herkes bir şey söylüyor. şu anda arkasında bir distribütor olmaması da düşündürmüyor değil. siz ne dersiniz?

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    distribütör ne ki kendi motorunun sahibi olacaksın. parca ihtiyacını internet üzerinden halledeceksin. bakacaksın keyfine. distribütörde parcaları getiriyor bu arada.
    Green Arrow bunu beğendi.

Ulan arka disli 46 lik olunca her tarafta bulamiyorum buyuk dislinin ucuzu piyasada yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler