Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

benim arka dişlinin büyük olduğunu düşünüyorum iyi gidiyor çünkü baya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

satılık hyo
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/157465-antalya'dan-satilik-hyosung-gt250-comet-bu-fiyat-22-12-2015-a-kadar-gecerli.html
    insta: veli_montana_

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satılık hyo
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/157465-antalya'dan-satilik-hyosung-gt250-comet-bu-fiyat-22-12-2015-a-kadar-gecerli.html
    hayırlı olsun diyelim...yalnız sigorta süresi geldi demişsin ya,23 günlük motora ne sigortası hocam bu ?
    _oXXo_ bunu beğendi.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

vites geçişleri çok kötü boşa falan almak için sinir ediyor bazen ne yapmak gerekiyor bakım falan?, yanii tek başımızayız servisler falan tuttugunu ikiyor bizde kendi başımıza sadece yağ değiştiriyoruz başka neler yapmak gerekiyor

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Selamlar.
    Satın alabileceğim arka seleye ihtiyacım var. elinde olan varsa iletişime geçerse sevinirim. 05423527376
    ya da nereden bulabilirim?

Motosikleti
    Comet
    Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar.
    Satın alabileceğim arka seleye ihtiyacım var. elinde olan varsa iletişime geçerse sevinirim. 05423527376
    ya da nereden bulabilirim?
    05344168098 yunus emre bünyat antalyada çıkma hyosung parçaları satıyor...genelde her parça elinde oluyor fiyatı hakkında bilgim yok...eğer ki süngeri kaplaması deforme olduysa bir koltukçuda yaptırmanı tavsiye ederim,daha uyguna mal olur
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

EsHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600 K6
    2007 model ve üzeri, temiz, bakımları zamanında yapılmış, hiç bir masrafı olmayan comet 250 arıyorum.
    Satanlar iletişime geçsinler lütfen.

lastikleri değiştiricemde şimdikiler michelin pilot serisi ama eski, o yüzden yeni alcaklarım bundan kötü olmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    05344168098 yunus emre bünyat antalyada çıkma hyosung parçaları satıyor...genelde her parça elinde oluyor fiyatı hakkında bilgim yok...eğer ki süngeri kaplaması deforme olduysa bir koltukçuda yaptırmanı tavsiye ederim,daha uyguna mal olur
    kim o yunus emre? ben antalyada hyosungun yetkili servisini bulamadım ankaralı motorcu ve tayfun motor bakmıyomuş

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    lastikleri değiştiricemde şimdikiler michelin pilot serisi ama eski, o yüzden yeni alcaklarım bundan kötü olmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

kim o yunus emre? ben antalyada hyosungun yetkili servisini bulamadım ankaralı motorcu ve tayfun motor bakmıyomuş
    veli ara o numarayı memnun kalırsın bizede dua edersin.

ha aklıma gelmişken beğenmediğin benim motorumu o adamada sor ne kaçırdığını anlatsın :D
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    veli ara o numarayı memnun kalırsın bizede dua edersin.

ha aklıma gelmişken beğenmediğin benim motorumu o adamada sor ne kaçırdığını anlatsın :D
    tamamdır abi ona götürücem motoru, birde o antalyada sen istanbulda nasıl yapıyorsunuz, bakalım benim motora ne diyicek merak ettim,

bu arada 570 tl sigorta çıktı 300 den aşşağı çıkmazsa sigorta falan yaptırmam evraksız araç kullanırım
    insta: veli_montana_

Motosikleti
    gidince sorarsın barbaros un motoru diye
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Comet
    tamamdır abi ona götürücem motoru, birde o antalyada sen istanbulda nasıl yapıyorsunuz, bakalım benim motora ne diyicek merak ettim,

bu arada 570 tl sigorta çıktı 300 den aşşağı çıkmazsa sigorta falan yaptırmam evraksız araç kullanırım
    noter satışından 15 gün sonra sigortayı hala kestirmediysen,%50 gecikme sürprimi uyguluyorlar...artık her acenteden ona göre fiyat alacaksın.

Motosikleti
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

daha gidemedim yarın hava iyi olsada olmasada gidicem, birde arka plakalık çok eski duruyor katnalanır plakalık yapan var mı? birde şu arkaya depoya falan takılan kare kare gözüken ip mi lastik mi ney ondan lazım nerden bulabilirim

Motosikleti
    Comet
    daha gidemedim yarın hava iyi olsada olmasada gidicem, birde arka plakalık çok eski duruyor katnalanır plakalık yapan var mı? birde şu arkaya depoya falan takılan kare kare gözüken ip mi lastik mi ney ondan lazım nerden bulabilirim
    kare kare ip gibi olan şeyi anlamadım ama katlanır plaklığı 45-50 tl gibi internetten alabilirsin

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar bu piston un kalitesi hakkında fikri olan varmı

Motosikleti
    Megelli 125 sm Mondial xtreme max 150
    Herkese öncelikle iyi aksamlar mondial xtreme max 150
    kullanıyorum şuanda satışa koydum hyosung gt250 naked modelini uzun bir süredir araştırıyorum allah nasip ederse almayı düşünüyorum ilandaki hyosung sizce nasıl ekonomik olarak cok birikmişim yok http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...56435287/detay

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    temiz motor gibi duruyor. Ama km orjinal olmaya bilir sanki 60.000 - 70.000km si var gibi de düzgün kullanımda çok dert değil. 5000tl ye anlaş

arka amortisör sağlam mı baktır. Akü ne durumda ne marka akü var üzerinde baktır. Konjektör iyi şarj ediyor mu baktır.Statör ne durumda bakır.
    Lastikleri yağlamış ballamış da bayat gibi geldi tarihlerine bi bak.
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    Megelli 125 sm Mondial xtreme max 150
    Bilgilerin için çok teşekkür ederim km banada cok az geldi dışı temiz duruyor plakadan tramerden son vize yapılışında son kmsini öğrenebilirim fakat plaka üstüne kilit denk gelmiş.

Motosikleti
    gel benim motoru veriyim sana 6000 tl veriyim. 2006 ya o kadar para vermeyin bir önceki sayfada var ilanı

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

benmi yanlış hatırlıyorum 2006 lar gri şasimiydi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

buda ilanı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31193513/detay
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler