Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tanc35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250
    abilerim kardeşlerim herkese merhaba ismim alper foruma yeni katılıyorum bayadır takip etmeme rağmen üye olmak yeni nasip oldu, 150 cclik başlangıç motorumu satmış bulunmaktayım ve arkadaşımdan 2010 model 40.000 kmdeki enjeksiyonlu versiyon olan st kanuni motorunu alıcam ancak beyin problemi var motorda acaba enjeksiyonlu versiyonun beyinleri ne kadar ve şu linkteki http://www.motosikletparcalari.net/h...rjinal-pmu7546 beyin uyum sağlarmı türkiyede satılıyor bu siteden alım yapan oldumu hiç cevaplar için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Tanc35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim kardeşlerim herkese merhaba ismim alper foruma yeni katılıyorum bayadır takip etmeme rağmen üye olmak yeni nasip oldu, 150 cclik başlangıç motorumu satmış bulunmaktayım ve arkadaşımdan 2010 model 40.000 kmdeki enjeksiyonlu versiyon olan st kanuni motorunu alıcam ancak beyin problemi var motorda acaba enjeksiyonlu versiyonun beyinleri ne kadar ve şu linkteki http://www.motosikletparcalari.net/h...rjinal-pmu7546 beyin uyum sağlarmı türkiyede satılıyor bu siteden alım yapan oldumu hiç cevaplar için şimdiden teşekkürler
    Hocam problemin sadece beyinde olduğu nereden belli ? Beyni aldınız ve düzelmedi ne yapacaksınız ? Ben şahsen arızalı bir motoru almanızı tavsiye etmem. Satan arkadaş 350-400 lirayı karşılamayıor mu da beyin problemi var diyerek satıyor ? O noktada çıkan problemler çok daha derin ve baş ağrıtıcı olabilir eğer fiyat çok uygun değilse bence hiç girişmeyin ve temiz bir alternatif bakın...

*Siteden yana sıkıntı olmaz muhtemelen başka yerlerden de bulunur gereken parça. Parça numarası aynı ise çalışacaktır.

Motosikleti
    Hyosung GT250
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam problemin sadece beyinde olduğu nereden belli ? Beyni aldınız ve düzelmedi ne yapacaksınız ? Ben şahsen arızalı bir motoru almanızı tavsiye etmem. Satan arkadaş 350-400 lirayı karşılamayıor mu da beyin problemi var diyerek satıyor ? O noktada çıkan problemler çok daha derin ve baş ağrıtıcı olabilir eğer fiyat çok uygun değilse bence hiç girişmeyin ve temiz bir alternatif bakın...

*Siteden yana sıkıntı olmaz muhtemelen başka yerlerden de bulunur gereken parça. Parça numarası aynı ise çalışacaktır.
    Hocam yorumun için çok teşekkür ederim motoru pazartesi devralıcağım kişi arkadaşım yazın yurtdışına çıkıcak okul için satmıcaktı ama ben sorduğum için kıramadı kendisi beyini yaptirip 6500e satıcaktı usta problemi yaşadı ve bozuk olmayan enjeksiyonu sıfırıyla değiştirmek zorunda kalıp 800 lira harcadı ve ustasını değiştirip 3 4 kişiye gösterdi hepsi beyin dedi ben de kendi ustama gösterdim izmirde hyosungdan anlayan en iyi usta olabilir kendisi o da motoru açıp beyini çıkardı bu kadar ısınması normal değil ama başka biyerdende kaynaklı olabilir motoru ben yaparım ben de sıkıntı yok alperim sen kendin parça ayarlarsan adam ederiz dedi motoru piyasanın baya altında alıyorum ve yanında 3 tane çantası park zinciri birde uzun yol rüzgarlığı var

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Hocam yorumun için çok teşekkür ederim motoru pazartesi devralıcağım kişi arkadaşım yazın yurtdışına çıkıcak okul için satmıcaktı ama ben sorduğum için kıramadı kendisi beyini yaptirip 6500e satıcaktı usta problemi yaşadı ve bozuk olmayan enjeksiyonu sıfırıyla değiştirmek zorunda kalıp 800 lira harcadı ve ustasını değiştirip 3 4 kişiye gösterdi hepsi beyin dedi ben de kendi ustama gösterdim izmirde hyosungdan anlayan en iyi usta olabilir kendisi o da motoru açıp beyini çıkardı bu kadar ısınması normal değil ama başka biyerdende kaynaklı olabilir motoru ben yaparım ben de sıkıntı yok alperim sen kendin parça ayarlarsan adam ederiz dedi motoru piyasanın baya altında alıyorum ve yanında 3 tane çantası park zinciri birde uzun yol rüzgarlığı var
    Rica ederim. Anladım ancak benim çok tamir ve arıza tecrübem olmamasına rağmen gördüğüm tek olay bana yetti. Bir abim 1000rr aldı kazalı. Şase sağlam ancak kasa ve motor bitik durumdaydı. Neyse kasayı ben ithal ettim ona 400 dolar civara oda kendisi sıfır motor ayarladı. Her şey yerleştirildi sıfır olarak ve güzelce kullandı 1 sene. Ardından hararet ve bir kaç problem yaşadı sürüşü etkilemeyen. Beyinden dediler beyin değiştirildi düzelmedi. Elektrik aksamı toparlandı tekrar o yapmıştır diye gene düzelmedi. Şimdi tekrar blok açılıcak en baştan herşeye göz atılacak. Dünya zaman kaybı ve masraf. Onun için söyledim bulaşmayın konusunu. Vaktim ve ustam var derseniz ve uygunsa alınabilir ancak öbür türlü hiç girmeyin söylediğim gibi.

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    inşallah olmuştur :D
    Chronix ve zenon bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GT250
    Alıntı cem_bloodz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 10 numara 5 yıldız olmuş tabiri caizse kafa grenajı olarak ne kullandınız maliyeti nedir yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

Birde ben şöyle fiyatı uçuk olmayan sesli bangır bangır bir egzos istiyorum fikir verebilcek olan varmı ya da egzosun içini boşaltsam sıkıntı yaratır mı enjeksiyonlu makine

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı cem_bloodz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafa grenaji cok iyi gorunuyor. Daha detayli foto alabilir miyiz acep. bir de nerden nasil yaptiginizi da sorsak, cok mu basinizi agritmis oluruz.

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    arkadaşlar herkese iyi akşamlar

bir hyosung commet 250 almayı düşünüyorum, uzun yol yapmak aynı zamanda işe gıt gel için. (motosiklet tecrübem var 4 tane 150cc eskittim)

boy 170 kilo 80 öğrenmek istediğim, sele ve gidon mesafesi bana uzun gibi geldi bununla ilgili ne yapabilirim,3lü çanta seti takmak sıkıntı

olurmu,turcamı takabilirmiyiz, hafiften bir enduro tadı verebilirmiyiz acaba

Motosikleti
    Hyosung GT250
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese iyi akşamlar

bir hyosung commet 250 almayı düşünüyorum, uzun yol yapmak aynı zamanda işe gıt gel için. (motosiklet tecrübem var 4 tane 150cc eskittim)

boy 170 kilo 80 öğrenmek istediğim, sele ve gidon mesafesi bana uzun gibi geldi bununla ilgili ne yapabilirim,3lü çanta seti takmak sıkıntı

olurmu,turcamı takabilirmiyiz, hafiften bir enduro tadı verebilirmiyiz acaba
    İyi akşamlar hoşgeldin dediğin üçlü yol çantası ve uzun yol camı bende mevcut ancak takılı değil temiz bi comet bulursan bakımlarıyla birlikte seni yolda bırakmaz asla ve çok zevk alıcağını umuyorum sadece oturuş biçimi yönünden enduro tadını alamazsın

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    evet otruş durumu en fazla kafama takılan kısım
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    bu ne gürültü. bak yine hareketlenmiş buralar

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    2006 model hyosung comet 250 kaç litre yağ alıyordu ? 1.4 değil mi ?

Motosikleti
    Hyosung GT250
    İzmirde 2010 model veya ustu sentec beyinli st kanuni varmi acaba gt250 yardima ihtiyacim var

gokhan_akay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Maaşallah. Rabbim kaza bela vermesin.
    altora bunu beğendi.
    Yahudilerle savaşacak ve onları öldüreceksiniz. Öyle ki taş dahi: "Ey müslüman! işte yahudi, arkamda (saklandı), gel, öldür onu!" diyecek."
    Buhari, Cihad 94, Menakıb 25; Müslim, Fiten 79, (2921); Tirmizi, Fiten 56, (2237).

Motosikleti
    Hyosung GT250
    Birisi bana kac liralik benzinle kac km gittigi hakkinda bilgi verebilirmi lutfen benim motormu cok yakiyor anlamam lazim

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Birisi bana kac liralik benzinle kac km gittigi hakkinda bilgi verebilirmi lutfen benim motormu cok yakiyor anlamam lazim
    Ortalama 3.5- 4lt /100km

Şehir içi sakin 3.5lt/100km
    Şehir içi çok dur kalk 3.8lt/100km

Sakin uzun yolda 110km hızla 3.2lt/100km
    Biraz agresif uzun yol 120-140 arası 4l/100km

Allah ne verdiyse gaz 4.5~5lt/100km
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    Hyosung GT250
    İzmirde hyosungumun elektrik tesisat arizasini bulabilcek guvenilir elektrikten iyi anlayan bir servis var mi acaba?

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    sorun nedir

Motosikleti
    Hyosung GT250
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun nedir
    Arkadasimdan aldim motoru enjeksiyon sorunu var demislerdi sifiriyla degistirdi sonra usta beyin demis arkadasta yaptiricakti ama o yaptirmadan ben aldim bi sistem var uzerinde onu acmadan yeterli benzini isemedigi icin calismiyor motor ancak onun surekli acik kalmasi gerektigi icin nerdeyse kmde 50 kurus yakiyor

Motosikleti
    Hyosung GT250
    Gt 250 enjeksiyonlu model icin SENTEC BEYİN KONJEKTÖR VE SARGI lazim parça satan var mı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler