Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı endoplazma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım sıcaklık konusunda içimi rahatlattın inan.İnanılmaz kötü bir huyum var.Çok kılım bu konuda.Yolda kalırmıyım düşüncesi içime düşünce buz gidi soğuyorum...Daha öncede sorularıma yanıt vermiştin,2005 hyosung alma demiştin sözünü dinlemedim,umarım haklı çıkmazsın.Alır almaz 100 tl ye sıfır o-ringli zincir aldım,şu altın rengi olanlardan.Ancak zincir vuruyormu diye hiç düşünmemiştim.
    motoru çokta zorlamazsan haksız çıkartırsın zaten.onun dışında zincirin yeni ise ama ön dişlini değişmediysen onuda kontrol et, dişleri çok sivri veya artık ninja yıldızı gibi eğilmeye başlamışsa o da sorun olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

yalnız ısı konusunda şunu bir kontrol eder misin ?. motoru daha yeni çalıştırdın, gaz vermeden 2-3 dakika bekle, ön ve arka silindirlerin sıcaklığını kontrol et. ikiside aynı sıcaklıkta ise ki genelde günün ilk çalıştırmasında o kadar sürede doğru düzgün ısınmazlar bile, ciddi bir sıcaklık söz konusu mu ? eğer günün ilk çalıştırmasında 2-3 dakikada silindirlerde ciddi bir ısınma söz konusu ise motorunun subap ayarlarını kontrol ettirmelisin.
    endoplazma bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sabah ola hayrola,derhal kontrol ederim.Anlaşılan doğru adresteyim,başlık altında hayli tecrübeli arkadaşlar var.Teşekkür ederim ilgi alakanıza bu saatte.Hayırlı geceler.
    Chronix ve zenon bunu beğendiler.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı endoplazma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım sıcaklık konusunda içimi rahatlattın inan.İnanılmaz kötü bir huyum var.Çok kılım bu konuda.Yolda kalırmıyım düşüncesi içime düşünce buz gidi soğuyorum...Daha öncede sorularıma yanıt vermiştin,2005 hyosung alma demiştin sözünü dinlemedim,umarım haklı çıkmazsın.Alır almaz 100 tl ye sıfır o-ringli zincir aldım,şu altın rengi olanlardan.Ancak zincir vuruyormu diye hiç düşünmemiştim.
    Bende vuruntu zincirdendir ama yeni aldıgın zincirde yapmaması lazım motorun dişlilerini kontrol et bencede normalde bizim motorun dişlileri 60-65 bin dayanıyor motorun kac km de?
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler, GT250 Comet için arka çanta demiri arıyoruz. Nereden bulabiliriz?

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, GT250 Comet için arka çanta demiri arıyoruz. Nereden bulabiliriz?
    Yırt dışında satılıyor yada kendin yaptıracan bir demirciye falan CBF 150 canta demitini eğip bukup takabiliyorlar. Yada yaptırmış birinden satın alcan :D

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yırt dışında satılıyor yada kendin yaptıracan bir demirciye falan CBF 150 canta demitini eğip bukup takabiliyorlar. Yada yaptırmış birinden satın alcan :D
    Bunun için zamanımız yok açıkçası. Neyse, bakacağız bir hal çaresine. Sağolasın..
    zenon bunu beğendi.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Haziran 1-2 İğneadaya longoz ormanlarına kampa gidiyoruz
    Link:http://www.facebook.com/events/168881829945279/

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    zenon katilma imkankmiz varsa gtr ci arkadaşlardan bikac kisi olarak iştirak edebiliriz. o tarihlerde bir gezi planımiz vardi zaten..
    zenon bunu beğendi.

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    ben 1 haziran c.tesi günü motoru 3500 bakımına sokacam, randevumu aldım servisten o güne. Facebookta c.tesi sabah çıkılacak denmiş, en kötü ihtimalle servise sabahtan girer en geç öğleden sonra orda oluruz diye tahmin ediyorum. Zaten gece de konaklayacakmışız o yüzden 2-3 saat gecikme sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Gideceğimiz yerde deniz var mı? :p
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zenon katilma imkankmiz varsa gtr ci arkadaşlardan bikac kisi olarak iştirak edebiliriz. o tarihlerde bir gezi planımiz vardi zaten..
    Race comet Hyo gibi bir kısıtımız yok katılmak isteyen herkeze acık hic sorun yok grup sürüşü ama herkezin kendi gezisi ekipmanı tamamlasın gelsin ;)

Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 1 haziran c.tesi günü motoru 3500 bakımına sokacam, randevumu aldım servisten o güne. Facebookta c.tesi sabah çıkılacak denmiş, en kötü ihtimalle servise sabahtan girer en geç öğleden sonra orda oluruz diye tahmin ediyorum. Zaten gece de konaklayacakmışız o yüzden 2-3 saat gecikme sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Gideceğimiz yerde deniz var mı? :p
    Sen o bakimi cuma aksamı yaptır :D cumartesi erken gidelim oglen orda olalim yemek yerleşe isteyen denize gider deniz yakın bir 15 km falandır herhalde maximum ;)

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    abi işten izin almam lazım cuma günü için, servis şirkete uzak kalıyor geç saate kalırım oda bana sıkıntı olur. du bakalım o günler gelsin de ayarlanır bişeyler
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi işten izin almam lazım cuma günü için, servis şirkete uzak kalıyor geç saate kalırım oda bana sıkıntı olur. du bakalım o günler gelsin de ayarlanır bişeyler
    Bu cumartesi cok servise 200-300 km eksik olsun 3300 de gir ne olcak :D ila son km ye kulanma :D

Alfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Dün akşam One Week isimli bir film izledim. Motorla bir yolculuk hikayesinin anlatıldığı güzel bir filmdi, tavsiye ediyorum. Filmde kullanılan İngiliz Norton marka motoru biraz araştırınca aşağıdaki modeline rastladım. Sanki photoshoplanmış Comet gibi

Uploaded with ImageShack.us
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    O film favorimdir daraldıkca izlerim o motorda deve gibidir :D sele ölcülerine falan bak ordaki oyuncu 1,95 falan :D yinede motor iri :D
    Alfist bunu beğendi.

Motosikleti
    '13 NC700 XA
    O film favorimdir daraldıkca izlerim o motorda deve gibidir :D sele ölcülerine falan bak ordaki oyuncu 1,95 falan :D yinede motor iri :D
    Evet özellikle seyir görüntüleri şahane. Motoru dün yeni sahibine teslim edince filmi izlerken biraz arabeske bağladım Dün sabah motorum vardı şimdi yok. Çok dertliyim be atam!
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Alfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet özellikle seyir görüntüleri şahane. Motoru dün yeni sahibine teslim edince filmi izlerken biraz arabeske bağladım Dün sabah motorum vardı şimdi yok. Çok dertliyim be atam!
    allah daha iyilerini nasip etsin donup dolanıp yine temiz comet alayım ben dersen işte o zaman üzülürsün
    Alfist bunu beğendi.

Motosikleti
    '13 NC700 XA
    allah daha iyilerini nasip etsin donup dolanıp yine temiz comet alayım ben dersen işte o zaman üzülürsün
    Teşekkürler üstad. Fiyat, görüntü, performans anlamında zaten şu anda hiçbir motor Comet'in yanına yaklaşamaz. İlk göz ağrısını unutmak kolay olmayacak...

Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Bugün bir Harley Davidson Sportster 1200 Custom'ı kısa süreli kullanma fırsatım oldu. Chopper tarzım değil ama muazzam bir sesi var motorun. İri görüntüsünden biraz tırstım açıkçası. Fakat kullanınca durum değişti. O kadar dengeli ve oturaklı ki uzun yolda çok keyifli olduğuna eminim. Sadece keskin manevralar biraz zorladı. Sözün özü Harley gerçekten başka bir dünya...
    zenon ve puser bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Alfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bir Harley Davidson Sportster 1200 Custom'ı kısa süreli kullanma fırsatım oldu. Chopper tarzım değil ama muazzam bir sesi var motorun. İri görüntüsünden biraz tırstım açıkçası. Fakat kullanınca durum değişti. O kadar dengeli ve oturaklı ki uzun yolda çok keyifli olduğuna eminim. Sadece keskin manevralar biraz zorladı. Sözün özü Harley gerçekten başka bir dünya...
    zaten dünyada iki tip motor vardır.

Abi bu Kawasaki mi?

Benim komşu abide Harley var olum

Keşke bir iki foto cekeydin de gözümüz gönlümüz acılsaydı.
    puser, Alfist ve Redmoon bunu beğendiler.

Motosikleti
    '13 NC700 XA
    zaten dünyada iki tip motor vardır.

Abi bu Kawasaki mi?

Benim komşu abide Harley var olum

Keşke bir iki foto cekeydin de gözümüz gönlümüz acılsaydı.
    Foto var ama korumasız kullanmak zorunda kaldım. Gençlere kötü örnek olmayalım diye eklememiştim. Affınıza sığınıyorum o zaman

Uploaded with ImageShack.us
    zenon ve esparo bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler