Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155

ewet arkadaşlar size bahsetmiş olduğum motor
    tam anlamıyla inceledim 2-3 km kadar dolaştım dengesi mükemmel
    motorumu bi satsam 4000 liraya el sıkıştım takasa girse alacağım ama nakit lazım diyor
    inşallah satılmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar 4250 liraya 2006 siyah bir gt 250 comet ile anlaştım.2006 altı çokmu düşük model ? Yani satmak istersem elimde kalırmı düşüncesi var.MAsrafı yok gibi,derli toplu aslında.Ne dersiniz alınırmı bu fiyata

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Benim motosikletim'de 2006 model 35 binde ben 5.500 ye satıyorum. Uygun fiyata alıyor gibisin ama motosikletin durumu da önemli. İlan no. Resim varsa paylaşabilirmisin inceleyelim..
    ....

İlan no malesf yok,temiz gibi.Sağında solunda kırık çıkık yok,bakımlı gibi.Eksoz boyası istiyor o kadar. 2006 sonuçta 7 yaşında bu sebeple duraksadım.Hocam maşallah sizdede ne motorsiklet varmış

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Daha iyileri sizin olsun Egzoz mühim değil çoğunun ki paslanıyor. Görüntüsünden dolayı bir sıkıntı yok olsa bile yine de bir ustaya baktırmanızı tavsiye ederim...
    endoplazma bunu beğendi.
    ....

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen alici ol 20.000 ne cekeriz :D takılma km ye :D piyasada gördügün 5-6 yasında 10.000 km deki motorlar o km mi yakın detaylarına kontak ayaklıklarına bak emin ol benim motordan yaslı yıpranmış durumdalar ünlü düşünür Feridün DÜZAĞAÇ'ında dediği gibi "Yalanlar istiyorsan, yalanlar söyleyeyim!..."

10binden sonra, 2009'dan önce huylanmaya başlıyorum ben zaten :D bakalım ya ne olucak sonum

selam arkadaslar forumada motorsıklet dunyasınada 2006 gt cometle gelmıs bulunmaktayım

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı patates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10binden sonra, 2009'dan önce huylanmaya başlıyorum ben zaten :D bakalım ya ne olucak sonum
    piyasada ikinci el olarak satılan motosikletlerin en az yarısından fazlasının kilometresi, bu algıdaki alıcılara yardımcı olabilmek adına düşürüldü ayrıca gt 250 naked sürücülerinin yaş ortalaması ve beklentileri racing modeli sürücülerine göre daha farklı bu motosiklet öyle 30.000km'de yıpranacak, 4 senede eskiyecek bir cihaz değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

Alıntı fitnessank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar forumada motorsıklet dunyasınada 2006 gt cometle gelmıs bulunmaktayım

hoş geldin. kazasız, belasız, güle güle kullan
    zenon bunu beğendi.

yanlış alıntı yaptım kusura bakmayın forum çok değişik ya yazmıyorum mesaj falan verem oldum :D

Alfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Herhalde dün motoruyla gezmeyen yoktur Ben İstanbul içi 100 km. yapmışım. Havaya aldanıp yazlık montla çıkmamla sokağın başından geri dönmem bir oldu Neredeyse hiç rüzgar olmamasına rağmen TEM'de 110-120 ile giderken yine sağdan soldan görünmez eller çekiştirip durdu! Sırt çantasından kuşkulanmaya başladım. Ya da camsız grenajsız hayatın zorluklarını artık kabullensem iyi olacak. Herkese güzel bir hafta dilerim...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Alfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herhalde dün motoruyla gezmeyen yoktur Ben İstanbul içi 100 km. yapmışım. Havaya aldanıp yazlık montla çıkmamla sokağın başından geri dönmem bir oldu Neredeyse hiç rüzgar olmamasına rağmen TEM'de 110-120 ile giderken yine sağdan soldan görünmez eller çekiştirip durdu! Sırt çantasından kuşkulanmaya başladım. Ya da camsız grenajsız hayatın zorluklarını artık kabullensem iyi olacak. Herkese güzel bir hafta dilerim...
    Dünden kasıt pazarsa ben gezmeedim :( ama bu gun motorla işe geldim benim motor serviste :D ben cbf150 ile geldim :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Alfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünden kasıt pazarsa ben gezmeedim :( ama bu gun motorla işe geldim benim motor serviste :D ben cbf150 ile geldim :D
    Hayırdır Sabit motorda sıkıntı mı var? Ben de cuma günü işe gitmeyi düşünüyorum. Malum free friday olayı Böylece hafta sonunu iple çekme devrine son!!

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Alfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır Sabit motorda sıkıntı mı var? Ben de cuma günü işe gitmeyi düşünüyorum. Malum free friday olayı Böylece hafta sonunu iple çekme devrine son!!
    Benim gt250 servisteydi bakım için tırıvırı cumartesi teslim edemediler bende kardeşimin CBF 150 sini aldım ama tembelik yaptım evdeydim akvaryum ile ugrastım :D bu gun hazır olmuş motor gidip teslim alacam cbf şirketin garajında durur arkadas dürüm ismarlamak icin cagırdır bende oraya kacarım :D

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Arkadaşlar merhabalar, cometim için yag filtresi ve hava filtresine ihtiyacım var, nereden almamı tavsiye edersiniz? Merkezyedekparcadan alayım mı yoksa başka bir yerimi tavsiye edersiniz? Ankarada olduğumdan internet üzerinden almak daha kolay olur kanımca dolayısıyla tavsiye edeceğiniz yerler internet üzerindeki yerler olursa daha makbule geçecektir. Filtre değişimlerini bu hafta yapmak istediğimden hyosungsource.com dan almak pek işime gelmiyor..
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    JAKOBEN, Ben Tahir Ölmez'den almıştım eski motorum için filtreleri. Hatta aynada almıştım Tahir Bey'den, tavsiye ederim. Google'dan aratırsanız bulabilirsiniz ya da isterseniz size özelden yarın cep numarasını verebilirim.
    ..::.. GO ..::..

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı JAKOBEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar, cometim için yag filtresi ve hava filtresine ihtiyacım var, nereden almamı tavsiye edersiniz? Merkezyedekparcadan alayım mı yoksa başka bir yerimi tavsiye edersiniz? Ankarada olduğumdan internet üzerinden almak daha kolay olur kanımca dolayısıyla tavsiye edeceğiniz yerler internet üzerindeki yerler olursa daha makbule geçecektir. Filtre değişimlerini bu hafta yapmak istediğimden hyosungsource.com dan almak pek işime gelmiyor..

yağ filtresi merkez yedek parçada falan sanırım 20 tl ama dışarda tvs apachininki birebir aynı orjınal olanını al 7 tl hatta o dediğin insanlarda aynısını satıyor...defalarcada taktım sorun yok...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    arkadaslar merhabalar bu motor nasıldır bu para edermı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-extrali-2010-cikisli-2007-model-acil-old-icn-4500-115376277/detay/
    www.erkakurye.com

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhabalar bu motor nasıldır bu para edermı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5376277/detay/
    açıklamaları çelişkili

demişki; RED LİNE BU MOTORUN İŞİ DEĞİL ZATEN O YÜZDEN HİÇ ZORLANMAMIŞTIR.
    sonra yine demişki;ÇOK RAHAT 1 2 3 4 MOTOR 130 140KM/H BULUYOR 5. VİTESİ İSTEMİYOR BİLE.

5.vites te bile 8-9bin devir arası 140 anca görürken 4. vites te 140'ı hangi devirde görmüş ?

yorumsuz..
    Alfist ve Lev Hüs Gül bunu beğendiler.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Selam,Aranıza yeni katıldım,
    Sizlerden bi ricam olacak....yeni bi gt250 almayı planlıyorum uzun süredir ilanda duran makinaya bakarmıssınız .Almak mantıklımıdır sizce veya ederi ne kadardır..))
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...17658258/detay
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Lev Hüs Gül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam,Aranıza yeni katıldım,
    Sizlerden bi ricam olacak....yeni bi gt250 almayı planlıyorum uzun süredir ilanda duran makinaya bakarmıssınız .Almak mantıklımıdır sizce veya ederi ne kadardır..))
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...17658258/detay
    Göründüğü gibiyse kacırılmıycak makine
    Lev Hüs Gül bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler