Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar birşey soracağımda size bir tane comet var sormuştum aslında ama o zaman net birşey demedim motoru komple dağıtıp vites dişlisini değiştirmek 2 vitesde sorun varmış bunu yaptırmak birde debriyaj balatasını değiştirmek tahmini ortalama ne kadar tutar bilenler yazarsa sevinirim
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar birşey soracağımda size bir tane comet var sormuştum aslında ama o zaman net birşey demedim motoru komple dağıtıp vites dişlisini değiştirmek 2 vitesde sorun varmış bunu yaptırmak birde debriyaj balatasını değiştirmek tahmini ortalama ne kadar tutar bilenler yazarsa sevinirim
    minimum 500 ödersin. dişli para değil 20 30 tl bir fiyatı var, yağ da 30 40 tl ustan insaflı ise 400 500 arası bir işçilik alır.

makina makina söyle bana var mı cometten daha güzeli başka

önemli!! lütfen satış ilanlarınıza motorumun resmini eklemeyin mazallah satılacağı varsa da satılmaz üzülürsünüz sonra
    Ahmet N. bunu beğendi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

selam arkadaşlar, abilerim, kardeşlerim uzun zamandır uzaktan takip ediyorum bu topiği ve baştan sona okudum her gün takip ediyorum chronix senin yüzünden yani motorun yüzünden gt 250 naked' a aşık oldum.Yaza girerken bir tane almayı planlıyorum ve sizlere katılmak istiyorum.Yaşım 26 ve 14 nisan sınavına girecegim.Ehliyetimi alınca tecrübelerinizden faydalanmak isterim.Acaba aranızda bana da yer var mı ?

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı seneronline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar, abilerim, kardeşlerim uzun zamandır uzaktan takip ediyorum bu topiği ve baştan sona okudum her gün takip ediyorum chronix senin yüzünden yani motorun yüzünden gt 250 naked' a aşık oldum.Yaza girerken bir tane almayı planlıyorum ve sizlere katılmak istiyorum.Yaşım 26 ve 14 nisan sınavına girecegim.Ehliyetimi alınca tecrübelerinizden faydalanmak isterim.Acaba aranızda bana da yer var mı ?
    eyvallah hocam.. sen hele al motorunu gel almasan da hoşgel
    Two Against the World

eyvallah hocam.. sen hele al motorunu gel almasan da hoşgel
    Hocam ehliyetimi aldıktan sonra makina bakmaya giderken biraz yardımızına başvuracağım ilginiz için şimdiden teşekkür ederim umarım tanışma fırsatımız olur bir gün ...

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı seneronline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ehliyetimi aldıktan sonra makina bakmaya giderken biraz yardımızına başvuracağım ilginiz için şimdiden teşekkür ederim umarım tanışma fırsatımız olur bir gün ...
    şimdiden hayırlısı olsun, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız ..
    Two Against the World

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    minimum 500 ödersin. dişli para değil 20 30 tl bir fiyatı var, yağ da 30 40 tl ustan insaflı ise 400 500 arası bir işçilik alır.

makina makina söyle bana var mı cometten daha güzeli başka

http://p1.bikepics.com/2012/04/04/bi...377684-800.jpg

http://p1.bikepics.com/2012/04/04/bi...377685-800.jpg

http://p1.bikepics.com/2012/04/04/bi...377687-800.jpg

önemli!! lütfen satış ilanlarınıza motorumun resmini eklemeyin mazallah satılacağı varsa da satılmaz üzülürsünüz sonra
    hep pasaklısın hep pasaklı
    insan resim çekeceği zaman bu güzeli bi sabuna suya sokarda adam gibi 40 lar demi

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    ARKADAŞLAR kendei motorumu satmış bulunuyorum ve şu anda gt almak gibi bir düşüncem var( cbf500 de olabılır hangisi cabuk bulunursa. ama gt bende daha ağır basıyor). bu konuda sizlerden yardım istiyorum. nasıl bır yardım ?? şu şekilde . malum sitedeki ilanlara bakıyorum ve atlamak istemiyorum .tanıdık bılınen bır makınanın beni üzmeyeceğini düşünüyorum. bu yüzden aranızda bilinen motorunu satmak isteyen yada cevresinde motorunu satmak isteyen tanıdığınız birileri varsa haber verirseniz sevinirim şimdiden teşekkur ederim. siyah renk tercihimdir.10 gün içinde bulamassam sanırım 0 almak zorundakalacağım siyah renk olursa çok daha güzel olur. şimdiden teşekkur ederim
    birde şu motoru tanıyan varmıdır aceba ??
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ay/?favorite=1
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    5.750 yazdığım motoru 4.500 e indirmemi bekleyenler var Sizce ne yapmalı
    ....

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan resim çekeceği zaman bu güzeli bi sabuna suya sokarda adam gibi 40 lar demi
    Yıkayayım yıkamasına da ertesi gün yağmur yine aynı.. laf bir yana 2 gündür yıkatacam köpük makinasına atacak 1 TL olmadı cebim de , parakart ta geçmiyor ki yıkayalım..az kaldı 15 gün izin alıcam bunun 1 haftasın da ciğerinden giricem derisinden çıkacam diğer haftasın da ise yeni imajımızla yola merhaba deriz.
    Two Against the World

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atla gel birader motoruda bırak git

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Atla gel birader motoruda bırak git
    Demokrasi bu olsa gerek
    ....

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR kendei motorumu satmış bulunuyorum ve şu anda gt almak gibi bir düşüncem var( cbf500 de olabılır hangisi cabuk bulunursa. ama gt bende daha ağır basıyor). bu konuda sizlerden yardım istiyorum. nasıl bır yardım ?? şu şekilde . malum sitedeki ilanlara bakıyorum ve atlamak istemiyorum .tanıdık bılınen bır makınanın beni üzmeyeceğini düşünüyorum. bu yüzden aranızda bilinen motorunu satmak isteyen yada cevresinde motorunu satmak isteyen tanıdığınız birileri varsa haber verirseniz sevinirim şimdiden teşekkur ederim. siyah renk tercihimdir.10 gün içinde bulamassam sanırım 0 almak zorundakalacağım siyah renk olursa çok daha güzel olur. şimdiden teşekkur ederim
    birde şu motoru tanıyan varmıdır aceba ??
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ay/?favorite=1
    eğer 0 alma imkanınız varsa 0 alın. 2. el piyasasını biliyoruz oldukça şansa. ilanda ki motorun km biraz şüpheli yine de yakından bakıp değelendirilmeli..cbf500 hakkında bilgisi olan vars yazsın benim söyleyebileceğim güzel motor ama hyosung'a göre fazla yakıyor.
    Two Against the World

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Yıkayayım yıkamasına da ertesi gün yağmur yine aynı.. laf bir yana 2 gündür yıkatacam köpük makinasına atacak 1 TL olmadı cebim de , parakart ta geçmiyor ki yıkayalım..az kaldı 15 gün izin alıcam bunun 1 haftasın da ciğerinden giricem derisinden çıkacam diğer haftasın da ise yeni imajımızla yola merhaba deriz.
    Sen tatile cıkıcanda bizim neden haberimiz yok. Kimden izin aldın. Hem şimdi cıkarsan yaza cıkamazsın şimdi cıkma ben ne zaman cıkıcam beli olmaz aynı tarihte izin kullanalım.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen tatile cıkıcanda bizim neden haberimiz yok. Kimden izin aldın. Hem şimdi cıkarsan yaza cıkamazsın şimdi cıkma ben ne zaman cıkıcam beli olmaz aynı tarihte izin kullanalım.
    zaten en az 2 ay sonrasından bahsediyoruz moruk. çanakkaleyi birkez daha ele geçiricem ve bayrağı dikicem..

UNdocab bunu beğendi.
    Two Against the World

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    zaten en az 2 ay sonrasından bahsediyoruz moruk. çanakkaleyi birkez daha ele geçiricem ve bayrağı dikicem..

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._2729792_n.jpg
    Uyar valla güzel olur sucuk ekmek kum deniz doğa super :D ama dur lan Toroslarda kamp yapcaz diye konustuk. Canakkale nerden cıktı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

SAhibine benzemeyen mal haramdır :D
    UNdocab bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    eğer 0 alma imkanınız varsa 0 alın. 2. el piyasasını biliyoruz oldukça şansa. ilanda ki motorun km biraz şüpheli yine de yakından bakıp değelendirilmeli..cbf500 hakkında bilgisi olan vars yazsın benim söyleyebileceğim güzel motor ama hyosung'a göre fazla yakıyor.
    0 alma imkanım var şöyleki kredi çekeçeğim ama korkum şu : ben 68 aksaray da oturuyorum. ve bana en yakın servis ankara yanı alıp gelecem 1 hafta sonra bakıma gideceğim (1 haftada rodajı tamamlanır 230 km ankara - aksaray arası ) aksarayda servis bulamayacağım için sıkıntı yaratır. yanlış anlaşılmasın gidip gelmek degil mesele 6 gün tam zamanlı calışıyorum. pazar günleri acık servis bulmak sıkıntı :(

---------- Post added at 14:46 ---------- Previous post was at 14:44 ----------

Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuyruk varsa 4750 vereyim )
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 alma imkanım var şöyleki kredi çekeçeğim ama korkum şu : ben 68 aksaray da oturuyorum. ve bana en yakın servis ankara yanı alıp gelecem 1 hafta sonra bakıma gideceğim (1 haftada rodajı tamamlanır 230 km ankara - aksaray arası ) aksarayda servis bulamayacağım için sıkıntı yaratır. yanlış anlaşılmasın gidip gelmek degil mesele 6 gün tam zamanlı calışıyorum. pazar günleri acık servis bulmak sıkıntı :(

---------- Post added at 14:46 ---------- Previous post was at 14:44 ----------

kuyruk varsa 4750 vereyim )
    bu adamlar hiç para kazanmaya niyetli değil arkadaş ya .önce zevk motor bayii var onu aradım ben sadece kanuniye bakıyorum dedi. kuralkanı aradım sıfır motor alıcam dedim üzgünüz ankara veya konyaya gitmeniz gerek dedi. üstüne ekledim bir kaç arkadaşımla sıfır motor alıcaz dedim bir dakika dedi artık kimle görüştü ise yine üzgünüz ankara veya konyaya gitmeniz gerek dedi.. te allammm

şu ilana ne güldüm, 2.vites te 90 km/hz görmüş üstüne de eklemiş redline yapmadım diye.
    Two Against the World

Motosikleti
    ARAMALAR DEVAM ETMEKTE )

---------- Post added at 15:40 ---------- Previous post was at 15:37 ----------

adanalı nick li bora abi sanırım sen hem cbf 500 hemde gt 250 kullandın hangısının ne gıbı özellıklerı vardı cezbedici?
    şu anda hangisini önerirsin. genel olarak hafta içi iş ev arası gidip gelecek. hafta sonlarıda 100-150 km lık gezilere cıkacak bazen tek kişi bazen iki kişi yorumlarını bekliyorum tşk ederim
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    arkadaşlar bana universal gidon lazım aranızda gidon değiştiren kullanan varsa bana yardımcı olabilirmi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler