Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    selam

herkese günaydın

exselans çok güzel bir paylaşım yapmışsın eline,emeğine sağlık...
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Arkadaşlar günaydın, işlerin yoğunluğundan dün doğru dürüst bakamadım buralara ama yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler sefa getirmişler.
    Bu arada utanarak ve kudurmuş olarak şu bilgiyi paylaşmak istiyorum. Almanyada ki intercom cihazı ile ilgili biri Almanya'da demir çelik ihracatı ile uğraşan bir firmadaki eski arkadaşla, bir diğeride burada Almanya'da tanıdıkları olduğunu söyleyip yardım etmeye çalışırım diyip ses soluk çıkarmayan bir serseri ile görüşüp rica etmeme rağmen bir sonuç alamadım. Malın gümrükle ilgili kısmında herhangi bir problem yok ama oradaki firmadan konuşup, sorulacakları sorup malı alıp bize gönderecek kanına namert kanı bulaşmamış bir Türk delikanlısı bulamadım açıkcası, acaip kudurmuş ve size karşı mahçup olmuş durumdayım. Ben yine de bir ümit araştırıyorum başka birisi olabilirmi diye ama etrafında Almanya'da bu işimizi görebilecek bir arkadaşı, dostu tanıdığı olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Böyle en fazla 2 saatini ayıracak bir zata ulaşabilirsek istediğimiz malın gelmesi en fazla 2 gün. Neyse yorum ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Saygılarımla...
    Tamer İrevül
    34 BD 5272
    BURGMANYA :bounce:

ilbera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN650 Executive ABS
    Günaydın hayırlı işler herkese..
    Bekir S.YILMAZ
    Vespa 150 LX0 Rh(+) 0505 595 01 15 Eğitim Şart!

Motosikleti
    ramex 150cc + burgman k5 400 NİGHTBLUE
    günaydın günaydın

hayırlı işler hepinize
    [COLOR="Blue"]AYTUĞ (EQUATOR NİGHTBLUE)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Herşey üstüne üstüne geliyors@!!! Anlaki ters yöne girmişsindir....!!![/COLOR]

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Günaydın, arkadaşlar

Oğuz

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    Alıntı tirevul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar günaydın, işlerin yoğunluğundan dün doğru dürüst bakamadım buralara ama yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler sefa getirmişler.
    Bu arada utanarak ve kudurmuÅŸ olarak ÅŸu bilgiyi paylaÅŸmak istiyorum. Almanyada ki intercom cihazı ile ilgili biri Almanya'da demir çelik ihracatı ile uÄŸraÅŸan bir firmadaki eski arkadaÅŸla, bir diÄŸeride burada Almanya'da tanıdıkları olduÄŸunu söyleyip yardım etmeye çalışır 6;±m diyip ses soluk çıkarmayan bir serseri ile görüşüp rica etmeme raÄŸmen bir sonuç alamadım. Malın gümrükle ilgili kısmında herhangi bir problem yok ama oradaki firmadan konuÅŸup, sorulacakları sorup malı alıp bize gönderecek kanına namert kanı bulaÅŸmamış bir Türk delikanlısı bulamadım açıkcası, acaip kudurmuÅŸ ve size karşı mahçup olmuÅŸ durumdayım. Ben yine de bir ümit araÅŸtırıyorum baÅŸka birisi olabilirmi diye ama etrafında Almanya'da bu iÅŸimizi görebilecek bir arkadaşı, dostu tanıdığı olan varsa yardımlarınız 6;± bekliyorum. Böyle en fazla 2 saatini ayıracak bir zata ulaÅŸabilirsek istediÄŸimiz malın gelmesi en fazla 2 gün. Neyse yorum ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Saygılarımla...
    sağlık olsun be kardeşim kendine problem etme bu işler böyledir zaten
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

stingrayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    belçikaya göndertirsen ordan yardımcı olmaya çalışırım.
    GIVI V46 Topcase,Tank Bag
    Isıtmalı Elcik

ilbera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sevgili stingrayx, siz yeterki gelin Hatay'a ben ellerimle künfe pişirip yediririm sizlere.
    650 ye gelince daha önce kısa süreli de olsa 400 kullanıyordum (tabi gts 250 yi saymazsak), 400 den daha sessiz, titremesiz yol tutuşu ve kavraması özellikle şehiriçinde daha performanslı ama 400 kadar kıvrak ve çevik değil. Süspansiyonu 400'e göre biraz daha sert ama jant-lastik genişliği ve bağımsız arka salıncağı ile daha dengeli güven veriyor. Sert rüzgarlarda 400 etkilenirken 650 ile rahatlıkla sürüşe devam ediyorsunuz.400 göre yerden yüksekliği daha fazla bu durumu eğer uzun boyluysanız avantaj ama normal ve altında bir boya sahipseniz ayaklarınıza yere bastığınızda motoru tutmanız ve yönlendirmenizi zorlaştırıyor.
    Yol kaplamalarındaki bozuk yerlerde 400'ün lastikleri etkilenirken 650 etkilenmiyor. 400'ün ön camı kısa ve rüzgar tüneli alnınızı hedeflerken, 650 nin camını son kademeye yükselttiğinizde hem rüzgarı kesiyor hem de sessizlik sağlıyor. 400 e göre bir hayli ağır olduğundan park yerlerinden ayrılırken çoğu zaman geri vites neden koymamışlar diye homurdandığınız oluyor, ısınması ise çok çabuk, soğuması daha geç, radyatör fanları daha sessiz,triptonic vites 5+1, 6.vites uzunyol ekonomi vitesi, , ısıölçeri, kısıtlı yol bilgisayarı digital göstergeleri oldukça kullanışlı özelliklede torku insanı baştan çıkarıcı. Kısaca scooter de son nokta. İnşallah herkese Allah kısmet eder, hayalleriniz gerçekleşir. Umarım size yararlı olmaya çalıştım. Sevgi ve saygılarımla.
    Bekir
    Hatay'a gelin, künefeyi benden yiyin!
    Bekir S.YILMAZ
    Vespa 150 LX0 Rh(+) 0505 595 01 15 Eğitim Şart!

Motosikleti
    Bu arada utanarak ve kudurmuş olarak şu bilgiyi paylaşmak istiyorum. Almanyada ki intercom cihazı ile ilgili biri Almanya'da demir çelik ihracatı ile uğraşan bir firmadaki eski arkadaşla, bir diğeride burada Almanya'da tanıdıkları olduğunu söyleyip yardım etmeye çalışırım diyip ses soluk çıkarmayan bir serseri ile görüşüp rica etmeme rağmen bir sonuç alamadım. Malın gümrükle ilgili kısmında herhangi bir problem yok ama oradaki firmadan konuşup, sorulacakları sorup malı alıp bize gönderecek kanına namert kanı bulaşmamış bir Türk delikanlısı bulamadım açıkcası, acaip kudurmuş ve size karşı mahçup olmuş durumdayım. Ben yine de bir ümit araştırıyorum başka birisi olabilirmi diye ama etrafında Almanya'da bu işimizi görebilecek bir arkadaşı, dostu tanıdığı olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Böyle en fazla 2 saatini ayıracak bir zata ulaşabilirsek istediğimiz malın gelmesi en fazla 2 gün. Neyse yorum ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Saygılarımla...

tamer kardeş cihazın marka model varsa link ve biliniyorsa fiyat bilgilerini verirmisin bana merak ettim doğrusu teşekkürler
    [COLOR="Red"]Herşey üstüne üstüne geliyors@!!! Anlaki ters yöne girmişsindir....!!![/COLOR]

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    tüm yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz..

tolga sana sorayım.. sanırım bu yurt dışı işlerle sen daha bi ilgilisin kardeşim..
    abim yarın 3-4 günlüğüne pakistana gidecek.. oradan şu kalite kasklardan aldırsam avantajım olur mu?

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Alıntı equator adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamer kardeş cihazın marka model varsa link ve biliniyorsa fiyat bilgilerini verirmisin bana merak ettim doğrusu teşekkürler
    http://www.albrecht-online.de/bw/pro...idartikel=1249

buyur hocam
    Tamer İrevül
    34 BD 5272
    BURGMANYA :bounce:

Motosikleti
    Burgman 400 + Mondial ZN 125
    Alıntı pokermon78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam.Avrupa yakasında bende varım.
    Hoşgeldin Pokermon bende Florya'dayım, komşuyuz yani. İlk fırsatta görüşelim, tanışalım..

Alıntı EXSELANS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bügünki keşif gezim we paylaşım iyi seyirler

son iki resim alıntıdır yüklemek uzun sürüyordu kb düşük bilgi amaçlı onları tercih ettim
    ilk resim deniz ötobüsü inşaatı bu yaza hazır olacak
    merkezden görüntüler atatürk anıtı
    mudanya antlaşmasının yapıldığı bina we balmumlar ismet inönü we itifak dewletlerinin komutanları
    tarihi mimari we trilye kasabası muhteşem we gezilmesi gereken bi yer yazın çok daha kalabalık we şenlikli olan bşi yer inşallah hepberaber gidbiliriz
    Bende 4-5 sene Bursa'da öğrencilik yaptım, Mudanya'yı severim

Saygılarımla...
    Nakliyeci bir arkadaşınız olarak arzu ederseniz, karayolu veya havayolu taşımasını organize edebilirim..

Sevgiler, saygılar

Erkan
    Uzun ince bir yoldayım... ::pala::

Motosikleti
    teşekkürler tirevul

pokermon78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AN 400
    arkadaşlar hoşbulduk.isim yazmayı unutmuşum ismim veysel.erkane ben de bursada okudum üni.yi.ilk fırsatta beraber olmak dileğiyle hoşçakalın.

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    arkadaslar üzücü bır haberım var :(
    arkadsımız ZAFER (beettle65) hastatalanmış pazartesı günü tekrar acıl amelıyat olmuş şimdi evınde istirahat edıyor saglıgı yerınde az önce konuştum

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    Zafer abi büyük geçmiş olsun ail şifalar diliyorum
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    HAYDEEE...nerden cıktı yafu arıoz hemen ziya ile..
    S&S

stingrayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    Hasta iken aramak ters olabilir diye bende mesaj attım.
    GIVI V46 Topcase,Tank Bag
    Isıtmalı Elcik

Motosikleti
    geçmiş olsun sağlıklı günler inşallah abimize

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Şimdi aradık ziya ile birlikte zaferi....Gayet iyimiş..mecburen istirahat ediyor..Soranlara selamı var..
    S&S

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler