Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Burgman AN 400
    Alıntı style_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    K7 Sİ OLAN ARKADAŞLAR O ZAMAN SERVİSE GİTTİĞİNİZDE İYİ BAKIN ÖĞRENİN VARYATÖRÜ SÖKMEYİ ARADA SÖKÜP TEMİZLERSİNİZ ŞAKA BİR YANA BEN DEKİ K6 NIN BEN HERYERİNİ SÖKTÜM TAKTIM BİR KERE ÖĞRENMEK İÇİN NE VAR NE YOK DİYE AMA SAKIN ÖN CAMI SÖKMEYE KALKMAYIN SÖKMESİ DERT TAKMASI FACİA BİLMEYENE TABİ BİLENE 1 DK İŞ
    Evet ya haklsıın bende iyice bir bakayım nasıl bişeymiş söküp takabilsem bol bol temizlerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    cumartesi günü michelin pilot sport olan lastiklerimi yenileriyle değiştirdim. hd 280 tl. ihtiyacı olan arkadaşlar varsa bilgileri olsun. çok namlı servislerde kazıklanmasınlar...

buz motor beşiktaş

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400 K6 - Gri - 2006
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi günü michelin pilot sport olan lastiklerimi yenileriyle değiştirdim. hd 280 tl. ihtiyacı olan arkadaşlar varsa bilgileri olsun. çok namlı servislerde kazıklanmasınlar...

buz motor beşiktaş
    ÇOK NAMLI SERVİSLER süpersin vedat harbiden öyle servisim diye amma kazık atıyorlar sorma tek farkları isimlerinin önündeki yetkili ibaresi diğer motosiklet tamircilerinden bence hiç bir farkların yok dediğim gibi tak farkları yetkili isimi ve attıkları kazık fiyatlar paylaşım için teşekkürler

Motosikleti
    Burgman AN 400

buz motor beşiktaş
    hayırlı olsun, kazasız belasız kullan,

bu servis olayına da sonuna kadar katılıyorum, çok bilgim olmadığı için ne deseler inanıyoruz, sonrada her gittiğimizde bişeyler çıkarıyolar.

burgmanların km omuru kac?

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı tmacamare1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamiyle bakımlarını zamanında ve orijinal parçalarla yapmakla alakalı olduğunu düşünüyorum. burada bir arkadaş burgmanusa sitesinde 300bin km de burgman olduğunu yazmıştı.

benimkisi 32bin kmde tık tık maşallah saat gibi haalaa..

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı tmacamare1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilometre ömrü hakkında henüz bir bilgiyle karşılaşmadım ama Burgman 650 için soruyorsanız Burgmanusa forumlarında okuduğuma göre "Dave Willett" adlı bir kullanıcının 125 bin milde (200 bin km) Burgman 650 K6 sı varmış. Rutin bakımlar haricinde 89 bin milde su pompası, ve de 99 bin mil de kayışı değişmiş, önlem olarak.

http://burgmanusa.com/forums/viewtop...ileage#p388037

Kendisi de bu konuda meşhurmuş zaten daha önce sahip olduğu 87 model bir Harley Davidson'ı 416 bin mile getirmiş ve 99 yılında firma bunu duyunca motoru kendisinden alıp yenisini vermiş

http://www.hshi.net/chanlipscomb/civ...october_18.htm
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

motopower1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman AN 400 o artık yok
    slm olsun herkese epeydir forum a yazamadım. bir konuyu sizinle paylaşmak istedim burgman 400 2004 model motorum var ampül değerlerini değiştirdiğim için kontak içi yanmıstı başka bir model kontak içi uydurup yapmıstık 1 sene süre kullandım sorun olmamıstı fakat gectiğimiz gün yolda kaldım sigorta kotrolleri v.s yaptıkdan sonra sorunun kontaktan olduğunu öğrendim.servis i aradım ve düz kontak v.s ile çalışabilirmi die sordum çalışmaz dedi o arada yakıt pompasını açan minik bir direnc var oda kopdu neyse motor u garaj ıma cektim kontak ı söktüm kopan direnci yeniden lehimledim kontak içi oksitten yapışmıstı bir temizlik ve bakımdan sonra kontak saat gibi çalışmaya başladı.servis bana çalışmaz dedi ama bence kontak da ayrıcalıklı extra bişe yok düz kontak ile çalışırdı bu motor tamircilerinin bu kurnazlıklarını anlamak gercekden zor.çekici parası v.s ödemeseydim belki sıfır 1 kontak seti alabilirdim servis sağolsun diyorum böle bişe başınıza gelirse ilk iş kontak kablolarını birbirine kesip bağlamak başıma gelince öğrenmiş oldum sizinlede paylaşmak istedim.''immobilizer sistemler nasıldır bilmiyorum ama onuda ekliyeyim''

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Geçmiş olsun. Düz kontak yapmak için kontak soketinde hangi kabloları birbirine bağlamak gerektiğini biliyorsanız sorun değil. Bu yolla motor sorunsuz çalıştırılır. Ayrıca farlar için araya bir röle koy(dur)un. Böylece farların yükü kontağa binmemiş olur ve böylece ilerde yine bir sıkıntı yaşamazsınız.

Motosikleti
    BEYLERRRRRRR NERDESİNİZ YA HEPİNİZ UYUDUNUZ HERALDE KIŞ UYKUSU MU BU NE YAZAN VAR NEDE BİRŞEY ANASAYFAYI TAKİP EDEN VARMI? VARSA GÖRMÜŞTÜR ADAM YAMAHA MAJESTİ 400 İLE 26 GÜN AVRUPADA GEZMİŞ NE PARİSİ KALMIŞ NE KÖLN NE PRAG NE İTALYA GİTMEDİĞİ YER KALMAMIŞ EŞİ İLE TEK MOTOR BİZ HİÇBİR GEZİ ETKİNLİK YAPMIYORUZ SONUNDA SATACAM MOTORU ALACAM DL650 GİDECEM ENDUROCULARLA TAKILACAĞIZ ADAMLAR AVRUPAYI FETHEDİYOR BİZİMKİLER BİR TOPLANTIDA KARŞIDAN GELEMİYOR BANA UZAK DİYE BU NE İŞTİR YA ????? O ZAMAN SEHİR İÇİ STARBUCK A GİDECEKTİNİZ NEDEN BURGMAN400 ALDINIZ AN125 Sİ
    ZE YETERDE ARTARDI YAZIK PARANIZA YA NEYSE SİZ UYUMAYA DEVAM EDİN BEYLERRRR

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı style_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEYLERRRRRRR NERDESİNİZ YA HEPİNİZ UYUDUNUZ HERALDE KIŞ UYKUSU MU BU NE YAZAN VAR NEDE BİRŞEY ANASAYFAYI TAKİP EDEN VARMI? VARSA GÖRMÜŞTÜR ADAM YAMAHA MAJESTİ 400 İLE 26 GÜN AVRUPADA GEZMİŞ NE PARİSİ KALMIŞ NE KÖLN NE PRAG NE İTALYA GİTMEDİĞİ YER KALMAMIŞ EŞİ İLE TEK MOTOR BİZ HİÇBİR GEZİ ETKİNLİK YAPMIYORUZ SONUNDA SATACAM MOTORU ALACAM DL650 GİDECEM ENDUROCULARLA TAKILACAĞIZ ADAMLAR AVRUPAYI FETHEDİYOR BİZİMKİLER BİR TOPLANTIDA KARŞIDAN GELEMİYOR BANA UZAK DİYE BU NE İŞTİR YA ????? O ZAMAN SEHİR İÇİ STARBUCK A GİDECEKTİNİZ NEDEN BURGMAN400 ALDINIZ AN125 Sİ
    ZE YETERDE ARTARDI YAZIK PARANIZA YA NEYSE SİZ UYUMAYA DEVAM EDİN BEYLERRRR
    2006 senesinde gruplar oluşmaya başladı.

sonra versin elini geziler toplantılar muhabbetler gırla gitti.

taaaa kii grupların içinden bu işleri maddiyata dönüştürmeye çalışan çakallar çıkana kadar.

bu zavallılar yüzünden gruplar içinde hizip çeteleri türemeye başladı.

önce yelek yaptırıldı sonra şu servise gidecez yok burada yiyecez yok burada içecez..

burgman sayesinde kurduğumuz güzel arkadaşlıkları bu ucuz hesaplar yüzünden bozduk.

ama burgman sayesinde şahsen çok güzel insanlar tanıdım. ve daha önce hiç görmediğim insancık tipleriylede karşılaştım.

neticede bir elin parmaklarını geçmeyen arkadaş grubu oluştu aramızda. ve bu ortam bozulmasın diyede görüşmelerimizi burada elimizden geldiği kadar ilan etmiyoruz. aslında şahsen yeni arkadaşlarla tanışmayı çok istiyorum ama ne bileyim bu krizinde etkisiyle sanırım insanların fazla tadıda da yok.

şehiriçi starbucks gitmek için neden burgman aldınız diyorsun? sadece motor olması yetmiyor gezmek için, vakitte olması lazım

..

Motosikleti
    Burgman AN 400
    Katılıyorum sana tebrikler, insanların önce maddiyatı düşünmeleri insanlıklarının sonunu getirmelerini sağladı...

Motosikleti

2006 senesinde gruplar oluşmaya başladı.

sonra versin elini geziler toplantılar muhabbetler gırla gitti.

taaaa kii grupların içinden bu işleri maddiyata dönüştürmeye çalışan çakallar çıkana kadar.

bu zavallılar yüzünden gruplar içinde hizip çeteleri türemeye başladı.

önce yelek yaptırıldı sonra şu servise gidecez yok burada yiyecez yok burada içecez..

burgman sayesinde kurduğumuz güzel arkadaşlıkları bu ucuz hesaplar yüzünden bozduk.

ama burgman sayesinde şahsen çok güzel insanlar tanıdım. ve daha önce hiç görmediğim insancık tipleriylede karşılaştım.

neticede bir elin parmaklarını geçmeyen arkadaş grubu oluştu aramızda. ve bu ortam bozulmasın diyede görüşmelerimizi burada elimizden geldiği kadar ilan etmiyoruz. aslında şahsen yeni arkadaşlarla tanışmayı çok istiyorum ama ne bileyim bu krizinde etkisiyle sanırım insanların fazla tadıda da yok.

şehiriçi starbucks gitmek için neden burgman aldınız diyorsun? sadece motor olması yetmiyor gezmek için, vakitte olması lazım

..

Selamlar vedat bu yazddıklarını o gruplara dahil olmadığım ve yaşamadığım için haberim yoktu bunu yapanları aranızdan çıkartsaydınız keşke bu güzel toplulukları kimsenin şahsi çıkarları adına bozmaya hakkı yok motosikletimi özellikle motosiklet hobisinin sosyal ortamı için aldım motosiklet sevdasıda ayrı tabi benim sizlerle birlikte olma isteiğimin tek çıkarı sizlerin dostluklarını edinmek ve sizlerle keyifli sohbetler etmek istememdir.sehir içi neden burgman aldınız cümlesi ise tamamen bir espriydi.ayrıcada haklısınız motosiklet almakla olmuyor vakitte olması lazım birde hava şartları gibi yazdıklarına tamamen katılıyorum ama bence yeni alan ve eskiden kalan dürüst insanlarla tekrar eski dost meclisi kurulabilir eskisi gibi geziler v.s düzenlenebilir bu tabi benim şahsi fikrim siz daha eskisiniz neler yaşandığını daha iyi biliyorsunuz yada siz eskiden kalanlarla devam edip beni de aranızda görmek isterseniz en azından pm den gezi ve starbucks zamanlarını banada bildirirseniz sevinirim msn & mail adresim u.ozturk@windowslive.com

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Selam herkese,

Bu aralar İstanbul'dayım. Buluşma olursa yer ve zamanını bana da bildirebilir misiniz? Sizlerle tanışmayı çok istiyorum. sinansolak@msn.com

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    arkadaşlar bizde sizinle tanışmayı ve vakit geçirmeyi isteriz.

cumartesi öğleden sonra sizin için özellikle bir buluşma ayarlayabiliriz. eveet beyler ne diyorsunuz?

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    vedat'a katılmamak elde değil ilk burgman buluşmasını gene bu başlıktan ben açmıştım. Vedat gibi bir çok değerli arkadaşımla orada tanıştım. Allah bozmasın üzüntü keder vermesin. Böylede devam edecek. Cumartesi öğleden sonra bir buluşma ayarlayalım o zaman ancak ben şimdiden duyar gibiyim " O gün ben çalışıyorum" olsun biz adını koyalım yağmur çamur olmazsa buluşalım bir yol yapalım. Hem benim makine 2 haftadır yatıyor neredeyse.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Cumartesi en geç öğlen Balıkesir'e dönmem gerekiyor. Buluşmayı cuma akşamına yapamaz mıyız eskiden olduğu gibi?

Motosikleti
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi en geç öğlen Balıkesir'e dönmem gerekiyor. Buluşmayı cuma akşamına yapamaz mıyız eskiden olduğu gibi?
    Walla bana cuma akşamıda uygun cumartesi öğleden sonrada uygun cumartesi ehliyet sınavı var fb satdının yanındaki okulda sanırım sınav sabah biter bitmez gelirim ama cuma akşamı da ayarlasak iyi olur sinan balıkesire dönecekmiş nomarka yani çok değerli bir arkadaşımız oda msnde görüşürüyoruz hem onuda tanımış oluruz benim teklifim cuma akşamı bir çay kahve tanışma toplantısı yapalım cumarteside söyle boğazda bir kavak gezisi yapalım şahsi düşüncem uygun görürseniz bu çok güzel olur bence hem tanışmış oluruz hemde gezmiş

Motosikleti
    Selamlar beyler buluşma işi ne oldu cuma için sanırım bir şey yapılmayacak yarın cuma cumartesi mi yaparsınız artık ? yada yarın öğlene kadar ilan edilsin cuma için plan varsa

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Şimdi scooturk buluşmasından dönüyorum. (Yaklaşık 1 senedir bu site de aktifim.) 20 üyenin geldiği güzel bir tanışma gecesi oldu benim için. Sizlerle de bir gün tanışacağıma inanıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler