Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Alıntı egillious adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar aradan bir yıl geçti sanırım sabrettim sabrettim sabrettim ve tabiki para biriktirdim ve ehliyet aldımve bir motor alıyorum artık,başlangıç içinde ikinci el bir burgman an 400 düşünüyorum.Ancak başlangıç için uygunmudur ondan emin değilim aydınlatırmısınız beni?hiç tecrübem yok sayılır.Sıkı durun yakında aranızda olacağım
    başlangıç için ağır ve kuvvetli kalır bence, bir süre daha ufak ve hafif makine ile trafiğe, ikiteker üzerinde olmaya alışmanı tavsiye ederim. tabi direkt yarış motoruyla başlayan da var, hayat senin hayatın, gönlünce harcayabilirsin.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki V-storm
    izmir deki servisleri tanıyan var mı,biri doga biri motostop..doga mesur ama motostop daha samimi geldi,digeri sagolsun bayagı ticari sanki, onumuzdeki hafta yag,yagfiltresi,hava filtresi ve buji degistirecegim ozellikle tavsiye edebileceginiz yer var mı..
    tabii genelde hepiniz istanbul dasınız..burada da bir kac arkadas var belki ozellikle fikri olan vardır..altan bros yok burada maalesef..gerci onlarda forumda gorunmuyor artık..
    bir de gumus gri burgman ın boya kodunu biliyor musunuz,alt grenajı boyatacagım aynı boyayı yaptırırsam iyi olur..

Motosikleti
    Burgman AN400
    Selamlar,

Ben yeni üye oldum. Organizasyon ve gezi yapıyor musunuz? Burgman kullanan kaç kişi var acaba forum içinde?

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    Alıntı byalman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir deki servisleri tanıyan var mı,biri doga biri motostop..doga mesur ama motostop daha samimi geldi,digeri sagolsun bayagı ticari sanki, onumuzdeki hafta yag,yagfiltresi,hava filtresi ve buji degistirecegim ozellikle tavsiye edebileceginiz yer var mı..
    tabii genelde hepiniz istanbul dasınız..burada da bir kac arkadas var belki ozellikle fikri olan vardır..altan bros yok burada maalesef..gerci onlarda forumda gorunmuyor artık..
    bir de gumus gri burgman ın boya kodunu biliyor musunuz,alt grenajı boyatacagım aynı boyayı yaptırırsam iyi olur..

arkadaşım DOĞA MOTOR gideceğin adres derim ben
    gittiğinde MUSTAFA ABİMİN selamı var de (O kim derlerse DeLi650 kullanan en çok sevdiğin müşterin ArapKadri de ) HAKAN ABİye (servis müdürü) TUNCAY, OLCAY ve METİN kardeşlerime makinan ile ilgili ne varsa isteğin doğrultusunda en iyi ve en ekonomik şekilde yapılır emin ol

yok abi ben MOTO-STOPa gidecem kararım ordan yana dersen ordada TÜRKER kardeşime selamımı söle
    gereken ilgiyi gösterir sağolsun

eh bu cevaplar seni tatmin etmedise getir benim garajda be yapayım makinanın bakımını olurmu
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

hurricane77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SW 600 ABS
    2005 model kapkara burgmanı mı dun teslim aldım alır almaz hemen xenon ları taktım maşallah yüzü gözü açıldı motorun......hayırlısıyla aranızdayım biraz da yuksek olsaymış çok iyi olacakmış walla:(
    Oyun bitince Şah da Piyonda aynı kutuya konur...

SW 600

Motosikleti
    suzuki V-storm
    tesekkurler arap sagol...

motopower1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman AN 400 o artık yok
    istanbul sarıyerdeyim motorun muyane zamanı geldi muayenede istenen ler hakkında bilgisi olan varmı + kemerdeki yerde muayene yapılıyormu yapılmıyorsa yeni adres neresi bilen varmı arkdşlr teşekkür ederim

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    motopower1 TÜVTÜRKün internet sitesine bak en yakın istasyonu bul kardeşim
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

Motosikleti
    SWT
    Alıntı Goksun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Ben yeni üye oldum. Organizasyon ve gezi yapıyor musunuz? Burgman kullanan kaç kişi var acaba forum içinde?
    Arada sırada gezi yapıyoruz, şimdi bahar geldi artık yavaş yavaş organizasyonlar başlar. Burayı takip ederseniz bilgi veriliyor..
    Starbucks toplantılarımız oluyor ara ara onlarada katılabilirsiniz.

Savaş, hayırlı uğurlu olsun yeni motorun.
    Şimdi netten baktım nedir bu diye, aman diyorum korkunç bişey dikkatli ol.
    En kısa zamanda toplanalımda görelim senin yeni atı
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada sırada gezi yapıyoruz, şimdi bahar geldi artık yavaş yavaş organizasyonlar başlar. Burayı takip ederseniz bilgi veriliyor..
    Starbucks toplantılarımız oluyor ara ara onlarada katılabilirsiniz.

Savaş, hayırlı uğurlu olsun yeni motorun.
    Şimdi netten baktım nedir bu diye, aman diyorum korkunç bişey dikkatli ol.
    En kısa zamanda toplanalımda görelim senin yeni atı
    sağol kardeşim allah razı olsun evet bayağı tehlikeli ama ben onu uysallaştırarak kullanıyorun

Motosikleti
    suzuki V-storm
    gumus gri burman alt grenaj cizik,boyatmak istiyorum,arabadaki gibi bir boya kodu filan var mıdır arkadaslar..

Motosikleti
    Burgman AN400
    Bilgi için teşekkürler.

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    gumus gri burman alt grenaj cizik,boyatmak istiyorum,arabadaki gibi bir boya kodu filan var mıdır arkadaslar..
    Bence boya kodu olması gerekiyor. Servisine sor bir derim, onlarda teknik dökümanları olması lazım. Ama bulamazsan granajı boyayacak ustaya sor kaç gram boya lazım olduğunu. Motoru götür boyacıya ayarlasın rengini. Tabi ki sende iyice bak. O anda tonu sana aynı gelebilir ama, parça boyanınca farklı durur. Onun için iyice kontrol et derim. Ama bu işlerde boyacı da önemli tabi. Boyayı kalın atsa koyu olur, ince atsa o zaman da açık olur rengi. İyi ayarlaması lazım.

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Bunu bende araştırmıştım bir ara. Standox firmasının sitesinde bulmuştum. Ama tam kod yok, yerine rengi elde etmen için ne kadar boya karıştırman gerektiği belirtilmiş. Aşağıdaki linkte iki tür boyamadan birini seçip sağ ok tuşuna basınca bu karışım miktarlarını veriyor. (1 lt boya için)

http://www.sxcolor.info/scripts/colorinfo.dll/quality?b=1&m=001&l=3&flow=special&category=0002&c armaker=0030&categorylable=Motocycle&carmaker=SUZU KI+MOTORCYCLES&colorcode=736476|SONIC+SILVER-MET._______________________|0___|0___||YD8_______
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    SWT
    Arkadaşlar yarın akşam herzamanki starbucksta toplanıp baharın gelişini lattelerimizle kutlayalım

Bu davet herkeze açıktır, yeni burgmancı arkadaşlarıda bekliyoruz.

Bilmeyenler için yol tarifi; Bağdat caddesinden bostancı kadiköy istikametinde ilerlerken Göztepe ışıklardan sonra sağda Korlas motor vardır onun 100 mt ilersinde sağ tarafta kalan starbucks ta saat 20:00, 20:30 arası görüşmek üzere..

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Arkadaşlar yarın akşam herzamanki starbucksta toplanıp baharın gelişini lattelerimizle kutlayalım

Bu davet herkeze açıktır, yeni burgmancı arkadaşlarıda bekliyoruz.

Bilmeyenler için yol tarifi; Bağdat caddesinden bostancı kadiköy istikametinde ilerlerken Göztepe ışıklardan sonra sağda Korlas motor vardır onun 100 mt ilersinde sağ tarafta kalan starbucks ta saat 20:00, 20:30 arası görüşmek üzere..
    şükürler olsun bu senede baharı gördük

havadanmıdır nedir içimde bir heyecan var. yarın akşamı iple çekiyorum

Motosikleti
    SWT
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şükürler olsun bu senede baharı gördük

havadanmıdır nedir içimde bir heyecan var. yarın akşamı iple çekiyorum
    Yalnızzz bmw ile gelmek yok burgman toplantısı bu almayız aramıza ona göre

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu bende araştırmıştım bir ara. Standox firmasının sitesinde bulmuştum. Ama tam kod yok, yerine rengi elde etmen için ne kadar boya karıştırman gerektiği belirtilmiş. Aşağıdaki linkte iki tür boyamadan birini seçip sağ ok tuşuna basınca bu karışım miktarlarını veriyor. (1 lt boya için)

http://www.sxcolor.info/scripts/colorinfo.dll/quality?b=1&m=001&l=3&flow=special&category=0002&c armaker=0030&categorylable=Motocycle&carmaker=SUZU KI+MOTORCYCLES&colorcode=736476|SONIC+SILVER-MET._______________________|0___|0___||YD8_______
    Zaten boyacıda kodu varsa hazırlaması zaman almaz. şimdi neredeyse bütün boyacılarda (boya satan dükkanlarda) mix dediğimiz bir alet var. Bu alet ile iki dakkada en kalitesinden boya hazırlanabiliyor. Çünkü boyaları da birbirkerine katmadan önce karıştırıyor. Tortu mortu hiç bişey kalmıyor. Boya kodunu girince de hangi boyadan ne kadar kyacağını yazıyor. hasas bir tartının üzerine boş kap konup tartı sıfırlanıyor. Her rengi koyduktan sonra sıfırlıyor ve sonra da karıştırıyor.

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    Yalnızzz bmw ile gelmek yok burgman toplantısı bu almayız aramıza ona göre
    tarığım ben burgmanı sattım şimdi almıyacanızmı yani beni ben gelirimkardeşim

Motosikleti
    SWT
    Alıntı savas53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarığım ben burgmanı sattım şimdi almıyacanızmı yani beni ben gelirimkardeşim
    Yok yaw latife yapıyoruz savaşcım, bende burgmanla gelmicem..
    Kıyamıyorum burgmanıma km yapmasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler