Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    an 400 burgman
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim ya kaç saat sürdü okumak? Burgman camiasına hoşgeldin. Bende bir ara satma düşüncesindeydim vazgeçtim. Buradaki herkesin altında 200-250 lik motorlar var. Herkes 400'e geçme peşinde. Artı Burgmansız yapamam artık. Çok bağlandım ben bu motora... Lastiklerini, balatalarını ve kayışını da yeni değiştirmişim, değmeyin keyfime
    valla sabah basladım aksama bitirdim

motorlarımız cok ıyı de ıste benım dagbayıra cıkmayı cok sevıyorum ancak börgiyle hayal asfalttan cıkmak hayal ama dedıgım gıbı yanına ya alacam bı cınko kros yada dl650 dıyorum ama adım gıbıde emınım kopek gıbı pısman olacam

bu arada kolpa kardeş topragız bak bende izmirden hemde nigtblue an 400 aynı renk ama model 2005 senınkinin 2004 bucuk oldugunu bılıyorum

kısın ızmırde kendımı yanlız hıssetmıstım gecen gun konaga kadar motorla gıttım tam 4 tane borgi gördüm bunları bi araya toplamak lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı torqu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla sabah basladım aksama bitirdim

motorlarımız cok ıyı de ıste benım dagbayıra cıkmayı cok sevıyorum ancak börgiyle hayal asfalttan cıkmak hayal ama dedıgım gıbı yanına ya alacam bı cınko kros yada dl650 dıyorum ama adım gıbıde emınım kopek gıbı pısman olacam

bu arada kolpa kardeş topragız bak bende izmirden hemde nigtblue an 400 aynı renk ama model 2005 senınkinin 2004 bucuk oldugunu bılıyorum

kısın ızmırde kendımı yanlız hıssetmıstım gecen gun konaga kadar motorla gıttım tam 4 tane borgi gördüm bunları bi araya toplamak lazım
    Biri enduro mu dedi:

Evet gördüğünüz gibi kısıtlı olarak asfalt dışına çıkmak mümkün . Ayrıca bir kere eve giden yolu su bastığından suyun içine girmek zorunda kalmış ve su ayağıma kadar geldiği halde sorunsuz geçmiştim.

Not: Resimdeki benim Burgman (İnanmayanlara)
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    an 400 burgman
    Biri enduro mu dedi:

Evet gördüğünüz gibi kısıtlı olarak asfalt dışına çıkmak mümkün . Ayrıca bir kere eve giden yolu su bastığından suyun içine girmek zorunda kalmış ve su ayağıma kadar geldiği halde sorunsuz geçmiştim.

Not: Resimdeki benim Burgman (İnanmayanlara)
    ayttt massallahhhhhh goççç gbimm goççç hoca sen bu makınayı yukselttınmı yok sa photoshop falanmı bu sankı ole gıbı degılse nasıl kıydında cıkardın buralara bu makınayı

ya ben yuksek kasısten bıle gecınce altı deyıyo bendemı bı acayıplık var aceba

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    kesintisiz ılk sayfadan beri okuyorum okuyorum okuyorum ni hayet bitti paylaşmak istedim

kolpa yanlız degılsın eger makınayı satmadıysan

ayrıca fecı sekılde enduru kasıntısı bendede var ne etcez bılmıyom valla dl 650 dıyom ama börgi ye bende kıyamıyororum bu dursun yanına bı dl650 alıyım dıyom sonra bı uyanıyorum
    MAŞALLAH vallahi bir günde iyi bitirmişsin. ve hoşgeldin aramıza.
    aslında burgmanın kıymetini bilmek için dl kullanmak gibisi yok.
    bizim gibi tembellere burgman yakışır

Motosikleti
    an 400 burgman
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MAŞALLAH vallahi bir günde iyi bitirmişsin. ve hoşgeldin aramıza.
    aslında burgmanın kıymetini bilmek için dl kullanmak gibisi yok.
    bizim gibi tembellere burgman yakışır
    hocam cok haklısın bende satmattan vaz gectım zatı alacam bı tane can cın con enduro vuracam onu daha tasa borgi dursun zaten k7 lerdekı problemlerden sonra daha bı kıymetlı oldu gozumde hosbuldum bu arada

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    torqu madem izmirlisin mt-izmirin sayfalarına göz at çok keyifli geziler yapıyoruz...
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

sbuyukkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Arkadaşlar 10000-15000 km arasında ikinci el bir burgman 400 de ne gibi masraflar cıkabilir. Zaten kasaya baktıgınızda kırık cıkık , plastık aksamda ayrılmalar kendini belli ediyor. . Bakırköyde bir motora baktık dağınıktı. 12000 de bir tane siyah 2004 var. Bana kalırsa 7000 km de 2005 model gri 8200 ytl te prestij otoda var ama bütce 6500-7000 arası.
    Lastik zaten belli diğer masraflar ne olabilir.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    kesintisiz ılk sayfadan beri okuyorum okuyorum okuyorum ni hayet bitti paylaşmak istedim

kolpa yanlız degılsın eger makınayı satmadıysan

ayrıca fecı sekılde enduru kasıntısı bendede var ne etcez bılmıyom valla dl 650 dıyom ama börgi ye bende kıyamıyororum bu dursun yanına bı dl650 alıyım dıyom sonra bı uyanıyorum

aramıza hoşgeldin torqu..............
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    ayttt massallahhhhhh goççç gbimm goççç hoca sen bu makınayı yukselttınmı yok sa photoshop falanmı bu sankı ole gıbı degılse nasıl kıydında cıkardın buralara bu makınayı

ya ben yuksek kasısten bıle gecınce altı deyıyo bendemı bı acayıplık var aceba
    Hayır resimde hiç bir oynama yok tamamen doğaldır. Ufak bir yaramazlık yapıp asfalttan ayrılayım dedim. Zira yol da Burgmanın çıkamayacağı kadar kötü değildi, biraz irice çakıl vardı o kadar, altıda sürtmedi zaten. Ya ne asfaltlardan geçtim, çukuru tümseği derken bu tür şeyler hiç kalır.

Asfaltta hiç ummadığın yerde ummadığın bir çukura giriyorsun, için cız ediyor ama yapacak bişey yok ve herkesinde başına geliyo. Çok şükür şu ana kadar ne bana, ne de Burgmanıma bişey oldu, canım benim yaa...

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı sbuyukkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 10000-15000 km arasında ikinci el bir burgman 400 de ne gibi masraflar cıkabilir. Zaten kasaya baktıgınızda kırık cıkık , plastık aksamda ayrılmalar kendini belli ediyor. . Bakırköyde bir motora baktık dağınıktı. 12000 de bir tane siyah 2004 var. Bana kalırsa 7000 km de 2005 model gri 8200 ytl te prestij otoda var ama bütce 6500-7000 arası.
    Lastik zaten belli diğer masraflar ne olabilir.
    Şenol abi, Türkiye'de motor almak şans işi o kadar hileli makine varki şaşıyorsun en güzeli her zaman dediğim gibi sahibinden bulmak mümkünse ilk sahibi olursa daha iyi olur. 10.000 - 15.000 km Burgman'da eğer gerçekten temiz kullanıldığı varsayılırsa pek bir şey istemez. Arka lastik - Arka fren balatası- yağ yağ filtresi - Buji değişimi yapılırsa 24.000km ye kadar sadece benzin ve yağ koyarsın başka da bir şey istemez ama 15.000 diye aldığın da aslında 30.000 ise sen ne servis durumunu takip edebilirsin ne de başka bir şeyi grenaj kırıkları hal olur mühim olan ciddi bir kazasının olmaması kullanan biliyor olduğu yerde düşse bile parçalar plastik olmasından dolayı kırık ve çizik oluşuyor
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    an 400 burgman
    Alıntı alinazik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hoşgeldin torqu..............
    hoşbuldum cok saol ıyıkı bole bır sayfa var motoruma tekrar asık oldum

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Bu aralar şu Iridium teknolojili bujilere fena takmış durumdayım. Bu bujiler 4'lü pakette satıldığından ve de pahalı olduklarından kimse getirtmiyor burada. Acaba tekli satan yer var mı? Veya 4 arkadaş birleşip 4'lü paketi alıp, birini de bana yollama şansı var mı? Ya da elinde fazla İridium bujisi olan?

Burgman 400 için Iridium buji NGK Kodu: CR7EIX

sbuyukkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şenol abi, Türkiye'de motor almak şans işi o kadar hileli makine varki şaşıyorsun en güzeli her zaman dediğim gibi sahibinden bulmak mümkünse ilk sahibi olursa daha iyi olur. 10.000 - 15.000 km Burgman'da eğer gerçekten temiz kullanıldığı varsayılırsa pek bir şey istemez. Arka lastik - Arka fren balatası- yağ yağ filtresi - Buji değişimi yapılırsa 24.000km ye kadar sadece benzin ve yağ koyarsın başka da bir şey istemez ama 15.000 diye aldığın da aslında 30.000 ise sen ne servis durumunu takip edebilirsin ne de başka bir şeyi grenaj kırıkları hal olur mühim olan ciddi bir kazasının olmaması kullanan biliyor olduğu yerde düşse bile parçalar plastik olmasından dolayı kırık ve çizik oluşuyor
    Teşekkür ederim. Artık iş son raddeye geldiğinde muhakkak Altan motorun bir olurunu alacağız. Hayırlısıyla alırsak buluşmalarda 2 kişilık daha yer acın.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    Bu aralar şu Iridium teknolojili bujilere fena takmış durumdayım. Bu bujiler 4'lü pakette satıldığından ve de pahalı olduklarından kimse getirtmiyor burada. Acaba tekli satan yer var mı? Veya 4 arkadaş birleşip 4'lü paketi alıp, birini de bana yollama şansı var mı? Ya da elinde fazla İridium bujisi olan?

Burgman 400 için Iridium buji NGK Kodu: CR7EIX
    ben tekli aldım 2 gün önce taktım kodu aynısı iridiyuum, henüz perfonası hakkında bişey söyliyemem ama haftasonundan sonra söyliyebilirim.
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tekli aldım 2 gün önce taktım kodu aynısı iridiyuum, henüz perfonası hakkında bişey söyliyemem ama haftasonundan sonra söyliyebilirim.
    Iridyum bujinin pek performansa katkısı olmadığı söyleniyor. Ama yakıt tüketimini düşürdüğü, motor soğukken daha kolay çalıştığı ve normal bujiden daha uzun ömürlü olduğu kesin.

Bu arada nerden aldın? Adı adresi veya telefonunu söylersen sevinirim.

Motosikleti
    valla izmirden kahramanlarda arkadaşın tanıdığı bi motorcudan aldım. 20ytl verdim.
    umarım yakıt ekonomosi konusunda hakkaten fark yaratır.

bugün ilk defa yeni buji ile 40-50km gibi bi mesafe gittim. kesinlikle eski buji ile iridyum buji arasında çok baliz fark var. tabi bu farkın benim eski bujinin bana önceden ittirdikleri patates baskı ngk olmasıyla alakası ne kadardır bilmiyorum. önceki bujinin orjinal ngk olmadığını yeni iridyum ngk yı alınca anladım.
    gaza olan hassaslık ve rölantideki çalışma sesi hissedilir derecede değişti. ayrıca eskiden ara ara ani gaz kesmelerde egzozdan gelen patlama sesinden eser yok...
    (\__/)
    (")_(")*

creativefx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    bu kadar fark var ise eger bıraz daha km yaptıktan sonra goruslerini tekrar allalım.Anlamlı fark goruyorsan bızde takalım..
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    bende hissedilir bi fark var ama bu farkın sebebi öncekü bujimin yeterli kalitede olmamasımı yoksa hakkaten bu iriduyumun hissedilir derecede iyi olmasımı bilemiyorum...
    (\__/)
    (")_(")*

mrb burgman kullanıcıları 2 sene 10000 km scooter tecrubem oldu 125 cc. maddı durumdan oturu sattım şimdi bu yaz sonu yeni bir motor almak ıstıyorum. alıskın olduğum scooter tarzından burgman ve nexus 500 2 alternatıfım. eger scooterdan vazgecersemde cbf 500 yada er 5 alacağım. bu noktada size danısmak ıstediğim burgman sizi tam bir motor olarak tatmın ediyormu yanı suratlenmesi ve durusu nasıl? bir er 5 performansı vermez elbet ama neler yapabilir bu motor muthiş konforunun harıcınde? bilgiler verir seniz sevinirim
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

creativefx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Alıntı TRUCKER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb burgman kullanıcıları 2 sene 10000 km scooter tecrubem oldu 125 cc. maddı durumdan oturu sattım şimdi bu yaz sonu yeni bir motor almak ıstıyorum. alıskın olduğum scooter tarzından burgman ve nexus 500 2 alternatıfım. eger scooterdan vazgecersemde cbf 500 yada er 5 alacağım. bu noktada size danısmak ıstediğim burgman sizi tam bir motor olarak tatmın ediyormu yanı suratlenmesi ve durusu nasıl? bir er 5 performansı vermez elbet ama neler yapabilir bu motor muthiş konforunun harıcınde? bilgiler verir seniz sevinirim
    beklentinin ne olduguna baglı bu.eger hızlı bir motosiklet istiyorsan cevap burgman degil.ama konforlu ve rahat bir kullanım istiyorsan burgman dogru secim.ben burgmanın hem yenı hemde eski seri motosikletlerini kullandım.eski kasa 165 max yeni kasa 180 yapıyor.tabi bu hızlara uzun surelerde ulasıyor.kuklanımı cok rahat ve uzun yoldada senı tatmın edecek bır motor.ben ist bodrum ıst yaptım hıc bir problem yaratmadı.guvenli sorunsuz ve sehiriçindede rahat kllanabılecegın bır motor.Umarım yeterlı olmustur.
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler