Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    bagajı açmak için kontak anahtarını çevirince boşa dönüyor. yani bagajı açamıyorum. servise götüreceğim ama bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihanolcay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 2003
    Bagaj teli kopmuştur ,tel ücreti düşüktür fakat komple ön ve arka kasayı dağatacakları için işçiliği çoktur. 3 veya 4 saat sürebilir ,bir arrkadaşımın başına gelmişti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

Bagaj teli kopmuştur ,tel ücreti düşüktür fakat komple ön ve arka kasayı dağatacakları için işçiliği çoktur. 3 veya 4 saat sürebilir ,bir arrkadaşımın başına gelmişti.
    Suzuki Burgman 2003 67500Km

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Yeni ayın ilk mesajı benden )) Vedat çevirirken gerilme yoksa tel kopmuştur. Servise ne zaman gideceksin.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    deniz, servise gittim. motor bir gün orada kaldı. sorunu hallettiler şimdi sorun yok.kontaktaymış sorun, hallettiler.

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Benimde 12.000km bakıma girmesi gerekiyor. Bir sürü şey yapılacak. Senkron ayarı- Buji-yağ yağ filtresi- Arka balata değiştiğinden beri ses yapıyor. En önemlisi )) Devil egzost takılacak bakalım ne zaman müsait olup gidebileceğiz. Bu arada Led stoplar çok şekil oldu Siyah ön camda yaza halolur.
    2007 MAJESTY 400

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Senkron ayarı derken sübap ayarı mı? Bende 51000 bakımını yaptırdım geçen hafta. Hava filtresi ve varyatör temizlendi. Yağ, yağ filtresi, soğutma suyu, arka fren balata değişti. Buji de değişecekti ama Suzukinin önerdiği CR7E yerine CR8E olunca vazgeçtim. Hatta orjinali CR8E bunu takalım farketmez zaten hep bunu takıyoruz dediler ama yemez . Hatta buji ile ilgili bir sürü yalan yanlış şey söyledikten sonra iyice gözümden düştüler zaten.

Olay şu başıma da geldi daha önce CR7E yerine CR8 veya CR9 taktığınızda buji üzerinde çok daha fazla kurum oluşuyor(Soğuk buji). Birde kısa mesafe sürüşler yaparsanız bu daha da artıyor. Bir süre sonra marş bile almayacak hale geliyor.

Herkesin kurban bayramı kutlu olsun arkadaşlar...
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Bakımdan sonra yenilenmiş gibi geliyor makine. Buji olayı çok önemli CR7E Burgman'ın önerdiği buji İstanbul'un ikliminede uyumlu. Senkron ayarı 1'den fazla karbüratörlü motorlarda yapılması gereken bir ayar. Benim suzunun 4 silindiri ve 4 tanede karbüratörü var. Belirli bir kullanımdan sonra karbüratörlerin ayarları birbirlerine göre bozuluyor. Senkron saati takılarak her karbüratörün ayarı doğru bir şekilde yapılıyor. Yoksa rölantide garip çalışıyor.

Bende herkesin bayramını kutlarım...
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Bugün özellikle buji için gittim Kızıltoprağa. Ona sor buna sor, her yerde CR8E var CR7E yok. Derken bir yerde bulabildim sonunda. 1 tane alacaktım, 2 tane aldım

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün özellikle buji için gittim Kızıltoprağa. Ona sor buna sor, her yerde CR8E var CR7E yok. Derken bir yerde bulabildim sonunda. 1 tane alacaktım, 2 tane aldım
    Ah ulen Burgman güzelmiş ) Ben 4 tane buji almak zorunda kalıyorum
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    Suzuki Burgman400
    beyler 2007 burgman400 icin stopların altındaki kuyruk grenajı nerden bulabilirim ?

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Ama sıralı 4'ün de tadı başka değil mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Aynı anda yazmışız . Tek tek Suzuki servislerine sorup çıkma veya stoklarında olup olmadığını sorgulamak. Yoksa, yine servis vasıtasıyla Suzuki'den getirtmek... Aklıma başka bir çözüm gelmiyor.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Selam arkadaşlar ben bir fazer kullanıcısı olarak aranıza sızdım,
    size bir konu da danışmak istiyorum, nitekim burkman için hiçbir bilgim olmadıgı için size soruyorum
    antalyadan bir burkman alma niyetimiz var, 2007 model 18 bin km de
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3485229/detay/

motosiklet bu
    sizinde görüşlerinizi almak isterim.
    ederi nedir bu makinanın
    inanın fazer olsa cbf 250 cbf 150 olsa herşeyini bilir ne kadar derim ama bu konuyu sizler bilirsiniz cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah ulen Burgman güzelmiş ) Ben 4 tane buji almak zorunda kalıyorum
    aynı dert bende de var valla,
    1 nerde 4 nerde...
    98 Beygir.....

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400
    Merhaba arkadaşlar.2004 16.500 de burgman ımı sattım fakat şimdi çok pişman oldum.Bugün istanbulda silverwing 600 abs ve k7 burgman baktım fakat aradığım motorlar değillerdi.sw 600 ü hiç anlatmıyacağım bile çünkü burgman la asla kıyaslanacak bir motor değil buna kanaat getirdim.En azından benim fikrim.Yani listemden sw silindi.Az km de bir k7 arıyorum şimdilik.Satan arkadaşlar varsa görüşebiliriz.Herkeze hayırlı sürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Arkadaşlar birde bugün kullandığım k7 burgman çok yavaş hareket alıyodu.Km si 44500 idi.Satan arkadaşın dediği eski kasalarla bunlar arasında fark var felan dedi.Bana çok mantıklı gelmedi ama.Sizce bu neden olabilir?Tüm debriyajın değiştiğini söyledi servisinde.Tas misketler felan değişmiş.

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Büyük ihtimal varyatöründe bir sorun var o makinenin. Her ne kadar debriyajı misketi vs. değişti dense de bana inandırıcı gelmedi. Biraz sabredin mutlaka iyi bir motor bulacaksınız. Şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400
    Evet banada pek inandırıcı gelmedi açıkçası.Teşekkür ederim nomarka,umarım dediğin gibi bir motor bulurum.

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400
    Eski kasaların k7 lere göre daha seri kalktığını söylüyor.Bunun gerçeklik payı nedir ne değildir bilen varmı aceba?

Motosikleti
    MAJESTY 400
    K6 ve K7 arasında motor da dahil olmak üzere çok farklılık var. Kalkış yapıldığında çok fark olmayacaktır. Ancak K7 beygir olarak daha güçlü o yüzden söyleyen arkadaş biraz sallamış. Bu km bir motor alacaksanız cebinizde extra çıkacak masraflar için 1.500tl gibi ayırmanız gerekeceğini düşünüyorum.
    2007 MAJESTY 400

merhaba arkadaşlar
    benim boyum 1,95 ve 120 kg'yum eşimle beraber 190 kg civarında oluruz ve bir maxi-scooter almayı planlıyorum acaba bu motorlar bizim için ufak kalırmı ? cekişlerinde problem olurmu ? uzun yollarda sorun yaşarmıyız? AN 400 , SW-400 yada 600 düşünüyorum .. tavsiyeleriniz nelerdir ?
    teşekkür ederim ..

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400
    Bilgi için teşekkür ederim duffy.Bende net olamadığım için hiç uğraşmadım zaten.

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Boy olarak AN400'de sıkıntı yaşamazsınız. Fakat ıvır zıvırla beraber 200 kg yük olacağını düşünürsek hızlanması bayağı ağırlaşır. Ama çekişte bir sıkıntı yaşamazsınız. Uzun yokuşlarda bile bayılmadan seri çıkmaya devam eder.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler