Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    @yokum
    umarım çok can sıkıcı bir durumun yoktur. bu arada sen ne üzerine yüksek lisans yapıyorsun? bende üniversitede araştırma görevlisiyim
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    Alıntı alinazik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam

sorması ayıptır ne kadar bu alet...
    2000 model 12000 ytl

zetzetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 piaggio fly 100
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekleme ısındıktan sonramı oluyor yoksa her zaman oluyormu?
    eğer her zaman oluyor ise hava filtresini ve hava ayarını da kontrol ettirmen gerekir. ama ısındıktan sonra oluyorsa o zaman daha ciddi problemler olma olasılığı var..
    Bugünkü durum motor soğukken oldu yani stop etmesi . Bu akşam biraz dolaştım motorla , ama tekrar stop etmedi. Ancak şu tekleme gibi durum bir sefer oldu. Şöyle anlatayım; Mesela motor ile bir kavşağa geldiğimde iyice yavaşladıktan sonra gaz kolunu hafifce açınca sanki piston bir kez atlıyor gibi yapıyor bu teklemeyi . Yani ritim bozukluğu gibi bir durum . Hani kalpte ritim bozukluğu olur ya onun gibi
    Belki benim şu pistonlarla ilgili sorundan kaynaklanıyordur. Bu arada yakında motordaki sorunu da yaptırıcam başka çaresi kalmadı . Ses'ten bıktım . Traktör gibi çalışıyor burgman'ım
    05 Suzuki Burgman 400

tarikiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWT
    Alıntı Erkane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten selamlar

Bakıyorum reytingimiz epey artmış.. maşallah

Vedat'ım, yeni logon harika olmuş
    Leyn kasım 2006 sonu, sen girer miydin sayfamıza

Alıntı savas53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 model 12000 ytl

Savaş hayırlısı olsun çok güzel motor ama burgmanı özlemeyesin

Ya şu GY markasının açılımı yada bir anlamı yokmu?
    Sürekli bir gy muhabbeti

Akşam saat 20:30 da herzamanki starbucks'ta toplanalım arkadaşlar
    Son gelen .....
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    ben, sadi ve murat geliyoruz. akşam buluşmak üzere..

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı zetzetto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugünkü durum motor soğukken oldu yani stop etmesi . Bu akşam biraz dolaştım motorla , ama tekrar stop etmedi. Ancak şu tekleme gibi durum bir sefer oldu. Şöyle anlatayım; Mesela motor ile bir kavşağa geldiğimde iyice yavaşladıktan sonra gaz kolunu hafifce açınca sanki piston bir kez atlıyor gibi yapıyor bu teklemeyi . Yani ritim bozukluğu gibi bir durum . Hani kalpte ritim bozukluğu olur ya onun gibi
    Belki benim şu pistonlarla ilgili sorundan kaynaklanıyordur. Bu arada yakında motordaki sorunu da yaptırıcam başka çaresi kalmadı . Ses'ten bıktım . Traktör gibi çalışıyor burgman'ım
    Burgman'da böyle bir sorun yok ancak kötü yakıt ayarsız motor bu soruna yol açar. Traktör gibi ses 400'de hiç duymadım 650'de traktör gibi çalıştığını gördüm. Acaba bu motor yakın zamanda yağsız mı kaldı ?
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

creativefx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07

gezi hakkında

arkadaslar abant ve yedi goller gezısı olrak gelen istekler netıcesınde guzergahı değiştirelim diyoruz...
    Sabah erken yola cıkıp gunubirlik bır gezi planı yapıyoruz....
    4 ekim 2008 tarıhınde yapmayı planladıgımız bu gezide LUTFEN farklı guzergahlarla ilgili fikir paylaşımı yapalım...

Şİmdi kimler katılıyor ondan başlayalım öncelikle
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar abant ve yedi goller gezısı olrak gelen istekler netıcesınde guzergahı değiştirelim diyoruz...
    4 ekim 2008 tarıhınde yapmayı planladıgımız bu gezide LUTFEN farklı guzergahlarla ilgili fikir paylaşımı yapalım...

yaa ben daha çok macera dolu uzun yola alışığım ama n apalım geliceez artık.

şimdi sizin uzun yol tecrübenizde yoktur yalnız bırakmıyım sizi

creativefx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Evet listeyi yapıyoruz
    1.ERkan
    2.tarık
    3.serhat
    4.vedat
    5.sinan
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

zetzetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 piaggio fly 100
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burgman'da böyle bir sorun yok ancak kötü yakıt ayarsız motor bu soruna yol açar. Traktör gibi ses 400'de hiç duymadım 650'de traktör gibi çalıştığını gördüm. Acaba bu motor yakın zamanda yağsız mı kaldı ?
    Evet Duffy, motoru benim aldığım yaklaşık 1,5 ay falan oldu . Aldığım kişi bana motorun egzostunu deldirdiğini söylemişti güya trafikte farkedilebilmek için. Bende safça inandım. Üstüne üstlük bir motorcuya götürdüm almadan önce o da , motorun durumu iyi ancak varyatörden hafif bir sesi geliyor . Ses artarsa değişirsin demişti. Bende olsun dedim . O sırada sürekli motor bakmaktan yorulmuş artık alayım bari bunu diyip biraz da aceleye gelince. Sonradan öğrendimki motor daha öncede yağsız kalmış ve pistonda aşınmadan dolayı ses yapıyormuş. Önce inanmak istemedim, çünkü hem aldığım kişiye güvendim hemde ilk konuştuğum motorcunun lafına. Ama sonradan buradaki servise ve başka birkaç motorcu ile görütükten sonra gerçektende durumun bu olduğunu anladım. Motoru şu anda bu şeklide kullanıyorum. Çünkü yaklaşık olarak 1.000 ytl gibi bir masraftan bahsediliyor. Ama yakında yaptırıcam. Motoru aldığım şahıs Oğuzhan Yıldız adında bir dizi oyuncusu. Hayat Bilgisi dizisi ,Hepsi Bir dizisi, Çılgın dershane filmlerinde oynamış bir oyuncu. Sağolsun bana güvenebilirsin demişti Güvendik sonu da böyle oldu. Hata benim hatam.
    05 Suzuki Burgman 400

Motosikleti
    SWT

Tabiki geliyoruz...
    Yalnız bu akşamki toplantıya katılım yapalım, single mı gidilicek ona göre kavga çıkartması gerekenler olabilir

Alıntı zetzetto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Duffy, motoru benim aldığım yaklaşık 1,5 ay falan oldu . Aldığım kişi bana motorun egzostunu deldirdiğini söylemişti güya trafikte farkedilebilmek için. Bende safça inandım. Üstüne üstlük bir motorcuya götürdüm almadan önce o da , motorun durumu iyi ancak varyatörden hafif bir sesi geliyor . Ses artarsa değişirsin demişti. Bende olsun dedim . O sırada sürekli motor bakmaktan yorulmuş artık alayım bari bunu diyip biraz da aceleye gelince. Sonradan öğrendimki motor daha öncede yağsız kalmış ve pistonda aşınmadan dolayı ses yapıyormuş. Önce inanmak istemedim, çünkü hem aldığım kişiye güvendim hemde ilk konuştuğum motorcunun lafına. Ama sonradan buradaki servise ve başka birkaç motorcu ile görütükten sonra gerçektende durumun bu olduğunu anladım. Motoru şu anda bu şeklide kullanıyorum. Çünkü yaklaşık olarak 1.000 ytl gibi bir masraftan bahsediliyor. Ama yakında yaptırıcam. Motoru aldığım şahıs Oğuzhan Yıldız adında bir dizi oyuncusu. Hayat Bilgisi dizisi ,Hepsi Bir dizisi, Çılgın dershane filmlerinde oynamış bir oyuncu. Sağolsun bana güvenebilirsin demişti Güvendik sonu da böyle oldu. Hata benim hatam.
    Geçmiş olsun dostum, babana bile güvenme derler ya.. ,Burgmanlarda yağsız kalma durumu çok fazla oluyor, dikkatsiz bir sürücü farkında olmadan motora zarar verebiliyor..
    Sağlık olsun diyip tamir ettireceksin çaresiz.

Evet listeyi yapıyoruz
    1.ERkan
    2.tarık
    3.serhat
    4.vedat
    5.sinan

yokum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 R
    herzamanki buluşma noktası neresidir arkadaşlar. birde, eşlerden izin almak mı gerekiyor yoksa beraber mi geliyoruz.

Motosikleti
    SWT
    Bağdat caddesi üzerinde bostacı-kadiköy istikametinde, göstepe ışıkları geçtikten sonra 150mt ilerde sağ taraftaki starbucks'ta saat 20:30da buluşuyoruz..

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    Evet listeyi yapıyoruz
    1.ERkan
    2.tarık
    3.serhat
    4.vedat
    5.sinan
    6.savaş

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Bu buluşmalarda ne oluyorsa sonrasında hep sabit 2 gün sessizlik oluyor. Neyse size bir soru özellikle Deniz beye; şasi kaynak yerlerinde çok ufak paslanma belirtileri var mı sizde de...
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    nomarka çok doğru söylemişsin bu sessizlik olayı hakkaten benimde dikkatimi çekmiyor değil. bide hep resim resim diyolar ama daha ben bi tane toplantı resmi görmedim bu topikte.

motoru 2 kere komple sökmüş olmama rağmen bahsettiğin gibi bir pas dikkatimi çekmedi. belki çok küçük birşeyden bahsediyorsun??
    (\__/)
    (")_(")*

yokum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 R
    arkadaşlar sessizliği ben bozayım.
    buluşmaya bende katıldım ilk defa. muhabbet yaptık. arkadaşlar sağolsun motoruma baktılar, saatini ayarladılar
    kolpa dostum, ben zihin engelliler öğretmeniyim. yine aynı bölümde yüksek lisansa devam ediyorum. bu sene alttan derslerim olduğu için teze geçemedim ve ingilizcem parlak olmadığı için belkide hiç geçemeyeceğim:(
    sen egede mi, 9eylülde misin? senin bölüm ne.

Motosikleti
    @yokum
    yüksek teknoloji enstitüsünde
    makina mühendisliğindeyim ben
    (\__/)
    (")_(")*

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu buluşmalarda ne oluyorsa sonrasında hep sabit 2 gün sessizlik oluyor. Neyse size bir soru özellikle Deniz beye; şasi kaynak yerlerinde çok ufak paslanma belirtileri var mı sizde de...
    Ne yazıkki böyle sorun var kaynak noktalarında özellikle yere yakın olan taraflarda paslanma oluşuyor pekde yapabilecek bier şey yok.

Valla bende bu buluşma sonrası sessizliği anlamış değilim. Bu arada yokum-Uğur kardeşime bize eşlik ettiği için teşekkür ederim. Bir de çok konuşmasaydı iyi olacaktı
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

sonercor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    silverwing 400
    slm çok aradım inceledim ama istediğim gibi burgman bulamadım ve en sonunda silverwing 400 aldım fiyatı uygundu 2006 model 27000 de temiz bir makine 2 kez istanbula gittim yakıt olarak baya iyi umarım bende sizin gibi motorla tatile çıkarım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler