Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Zongshen zs125-32 Motor

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar ben bu motorun ve ön tekerin arasındaki rüzgarlığı hani motorun altındaki kırmızı mavi vs. (rengine göre değişir) bunu satan var mı die sorcaktım.satan varsa (parayla) msnem:erhan_tastan_16@hotmail.com satacak olan eklesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaslar ben çorum/iskilipten zogshen zealsun ve kuba motor yetkili bayiinde çalısan bi kişiyim ve eger sıfır talebınız olursa zongshen 125-32 den elımızde bulunmaktadır ve ayrıca tum turkıyede sıtoklar bıtmıs durumdadır parça sorunu yoktur omi motor ve mototurka parçasını getırmektedır ve halen motorlar sıfır kılometre yatmamıs durumda beklemeketedır ilgilenler için msn adresım muho_cann@hotmail.com

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:37 AM ----------

motorrun ozellikleri ve teknolojisınden supelenmeyın cunku cinden gelen en ıyı motor bu motor degerını bılene elımızde uc adet var ben sattım kişilerden hiç bi sorun yasamadım bazı arkadaslar parça sorunu dıyolar ama bu motorda parça sorunuda yasamadım ve arkadaslara ben den tavsıye alcaksanız bu motor ve kuba motorun yenı getırecek oldugu kh 125-12d bu motorda cok harıka bı urundur fakat daha pıyasaya surulmedı onumuzdeki ay surulecektir ama sunu soleyım 125-32 favorıımdır satıcı olarak konusmuyorum alıcı arkadaslara duyrulur stoklarımızda 125-32 den uc tane ve son partı malımız kalmıstır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler