Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar N 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR N250
    2 sene önce 50cc rks x power motor aldım. Hız haliyle yetmedi motoru 100luk yapıyorlarmış bende yaptırayım dedim. Enjeksiyomluymus 2 ay cc yükseltmeye uğraştım. 1 yıl arızaları yolda kalmalar falan derken baya çilesini çektim. Bir o kadarda para harcadım.
    Kafaya koydum 50cc Küba tk03 alayım dedim. Çevredeki arkadaslar sen akillanmazsin adam gibi al ehliyetini düzgün bir motor al dediler. Mantıklı geldi. Yaş zaten 40 a dayandı, bütçe yamaha hondaya yetmez bajaj alayım dedim.
    Ikinci el 35 40000tl arası V15 te karar kıldım. Çevrenin sifir motor al demesi mantıklı geldi.

Pulsar Ns125 pahalida gelse almaya karar verdim
    Bu sefer bu çevremde beni borca sokmayı amaç edinmiş kisiler 125lige bu kadar para vereceğine git 200 luk al dediler. Neden se o da mantıklı geldi.

Baktım bu işin sonu iyiye gitmiyor hemen gittim bir bayiye ben NS200 alacağım dedim. Bayiden neden NS200??
    N250 alsana fazla fark yok dediler.

Oda mantıklı geldi.

Bugün n250 83950tl sipariş verdim ve 5700tl ehliyet başvurusu yaptım.

Tabi kredi karti ile yapmış olduğum bu harcama sonucunda ödeme konusunda rahat olmamam sebei ile uyku tutmadı.

Vazgeçmek istiyorum yapamıyorum.
    İnşallah zam alirim )
    mertowski bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mecmec8080 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 sene önce 50cc rks x power motor aldım. Hız haliyle yetmedi motoru 100luk yapıyorlarmış bende yaptırayım dedim. Enjeksiyomluymus 2 ay cc yükseltmeye uğraştım. 1 yıl arızaları yolda kalmalar falan derken baya çilesini çektim. Bir o kadarda para harcadım.
    Kafaya koydum 50cc Küba tk03 alayım dedim. Çevredeki arkadaslar sen akillanmazsin adam gibi al ehliyetini düzgün bir motor al dediler. Mantıklı geldi. Yaş zaten 40 a dayandı, bütçe yamaha hondaya yetmez bajaj alayım dedim.
    Ikinci el 35 40000tl arası V15 te karar kıldım. Çevrenin sifir motor al demesi mantıklı geldi.

Bu sefer bu çevremde beni borca sokmayı amaç edinmiş kisiler 125lige bu kadar para vereceğine git 200 luk al dediler. Neden se o da mantıklı geldi.

Baktım bu işin sonu iyiye gitmiyor hemen gittim bir bayiye ben NS200 alacağım dedim. Bayiden neden NS200??

Oda mantıklı geldi.

Tabi kredi karti ile yapmış olduğum bu harcama sonucunda ödeme konusunda rahat olmamam sebei ile uyku tutmadı.

İnşallah zam alirim )
    Enteresan bir hikaye. Her söyleneni yapmaya çalışmışsın. İnşallah forumdan birisi sana Suzuki Hayabusa al demez. Bedenine göre elbise mi bakacaksın? Yoksa elbiseye göre beden mi ayarlamaya çalışacaksın?
    TIGERSHARK, odo ve Ferudunn bunu beğendiler.

Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa iyi olur. Yakıt tüketimi nasıl? Günlük kullanımda herhangi bir olumsuzluk gördünüz mü?
    Bazı kullanıcılar çok yaktığından, bazıları da göstergedeki yakıt tüketim verisinin gerçekten çok saptığından falan bahsetmişler.

Özellikle karaborsacılardan alışveriş yapmamak için tekrar Bajaj düşünmeye başladım.
    Kıymetli deneyimlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    Tavsiye ederim güzel motor yakıt bence ideal ben aldığımdan beridir tutarım kayıtlarını asagiya ekliyorum hoş ben sattım ama memnundum ben CC büyütmek için sattım Dominar 400siparisi verdim

Yol bilgisayarı verisi evet maalesef gerçeği yansıtmıyor ama Bajaj formlarında rodaj bakımından sonra serviste bi sıfırlama yapılması gerektiği yazıyordu ben bizim serviste görmedim diagnostik cihaz bağlamadılar sadece tuşlarla servis km sini sıfırladılar ondanda olabilir

Yalnız biraz titreşimli bir motor ama oda sanırım yağdan dolayı Bajaj ısrarla bu motora 20w50 öneriyor ben servisten sonra 500km binip sonra
    Castrol 10w50 koydum ondan sonra titreşim başladı yada psikolojik mi bilemiyorum 20w50 yi deneyemedim bajajin önerdiği yağ semi sentetik 20w50

Motosikleti
    250r
    Alıntı mecmec8080 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Oda mantıklı geldi.

İnşallah zam alirim )
    Ülkede bugün alınan her şey yarından ucuz. Seçim vaatleri arasında da zamlar havada uçuşuyor.
    Mantıklı bir hareket yapmışsınız.

2006 model Clio 2 baktım Aralık sonunda. 230 binden aşağı inmedi satıcı arkadaş. Clio 3 olsa verirdim ama 2 olduğu için almadım.

Aynı ilan numarası ile yine koymuş aracı geçenlerde. 350 bin. 5 ayda kimse kimseye o parayı vermez. Ben çalışırak kazanamadım o parayı. İmkan varsa, alın. Seçimden önce küçük çaplı bir borca gireceğim ben.

Alıntı lordmayros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiye ederim güzel motor yakıt bence ideal ben aldığımdan beridir tutarım kayıtlarını asagiya ekliyorum hoş ben sattım ama memnundum ben CC büyütmek için sattım Dominar 400siparisi verdim

Yol bilgisayarı verisi evet maalesef gerçeği yansıtmıyor ama Bajaj formlarında rodaj bakımından sonra serviste bi sıfırlama yapılması gerektiği yazıyordu ben bizim serviste görmedim diagnostik cihaz bağlamadılar sadece tuşlarla servis km sini sıfırladılar ondanda olabilir

Yalnız biraz titreşimli bir motor ama oda sanırım yağdan dolayı Bajaj ısrarla bu motora 20w50 öneriyor ben servisten sonra 500km binip sonra
    Castrol 10w50 koydum ondan sonra titreşim başladı yada psikolojik mi bilemiyorum 20w50 yi deneyemedim bajajin önerdiği yağ semi sentetik 20w50

https://i.hizliresim.com/2owpe8h.png
    Teşekkür ederim yakıt verisi çok açıklayıcı oldu.

Merhabalar. Benim motosikletimden zincir sesi gibi bir ses geliyor şıkırtı benzeri bir ses ve henüz 150 km de. Servis normal tüm Pulsar modellerinde bu ses var dedi. Sizde aynı ses var mı?

Aynı şekilde benim motorda 150km civarında zincir kısmından ses gelmeye başladı, Bu ses özellikle 8bin devir civarına çıktıktan sonra gelmeye başladı. Zinciri biraz yağladım ama çok bir fark yok, rodaj bakımına kadar böyle sürmeyi düşünüyorum. Bu konuda bilgisi ve yardımı dokunabilicek biri var mıdır?

Alıntı KAMiNARi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şekilde benim motorda 150km civarında zincir kısmından ses gelmeye başladı, Bu ses özellikle 8bin devir civarına çıktıktan sonra gelmeye başladı. Zinciri biraz yağladım ama çok bir fark yok, rodaj bakımına kadar böyle sürmeyi düşünüyorum. Bu konuda bilgisi ve yardımı dokunabilicek biri var mıdır?
    Servise sordunuz mu sorduysanız size ne cevap verdiler?

Yok hocam biraz yağlama yaptım onun dışında bir şey yapmadım. 420 km civarındayım yakında rodaj bakımı için servise götürücem. O zaman baktırmayı planlıyorum.

Arkadaşlar putoline konusunda sizleri bilfgilendirmek istiyorum. Putoline’da sadece S4 ürünü mineral, bu ürün de fiyat performans anlamında çok başarılı, onun dışındaki tüm yağ çeşitleri ya tam sentetik yada yarı sentetik bu ürünlerin hepsinde de Ntech katkısı var. Putoline N-Tech motor yağı, motorumun ilk günkü gücüne dönmesini sağlayan etkenlerden biri. Yağ tüketiminin minimum olması, uzun süre yağlama işlemi gerçekleştirmeden yolculuk yapabilmek mükemmel bir şey. Bir de motor parçaları bile bu kadar yüksek fiyattayken motorumuza iyi bakmaktan başka seçeneğimiz yok.
    Ferudunn bunu beğendi.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Merhabalar, 2000 km'den fazla oldu kullanıyorum. 80-85 kmh aralığında 2.4 lt'ye kadar düştü yakıt 100 km'de. 110-120 kmh aralığında kullanımda da 3.8 lt'ye kadar çıktı. N250 sahibiyim ve ön tur camı, gidon yükseltme ve 40 lt asks çanta var motorunda. Genel olarak memnunum. Totoda titreşim var sadece. Oturuş öne doğru olduğu için eller uyuşabiliyor ve ondan dolayı gidon yükseltme kullanıyorum. Altta whatsupp linki bırakıyorum.
    https://chat.whatsapp.com/IeIbrvnNz4gC1c5rNTP7QS

Düşünemedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün bayiden sipariş verdim, kullanıcıların geri bildirimleri için takipteyim...

Ayrıca dikkat etmem gereken ve bilmem gereken bir durum varsa paylaşırsanız dikkate alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

Ayrıca bu konu nie ölü arkadaş 1 ay olmuş son mesajın üstünden

Motosikleti
    250r
    Öncelikle hayırlı olsun.
    Konunun ölü olmasının iki sebebi olabilir. Kullanıcısı veya sorunu azdır.
    İkincinin daha baskın neden olduğunu umuyorum.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen avm otoparkında ayaküstü sahibinin yanında inceleme fırsatı buldum. Yakından inceleyince albenisi güzel. Fotolarda çirkin gözüken motor yakından gayette yakışıklı

Motosikleti
    Honda Dio
    4000 km civarı oldu benim motor ve sorunsuz kullanıyorum.
    jackknife bunu beğendi.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    benim tahminim sipariş verilen motorlar daha teslim edilmedi o yüzden kullanan kimse yok,
    istanbulda toplasan 5 10 tane anca gördüm ben.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Arkadaşlar merhaba dominar 250 ve N250 arasında seçim yapmak zorunda kalsanız hangisini tavsiye edersiniz

Motosikleti
    Honda Dio
    Dominar 250 ağır motor ve biraz daha şehir dışı kullanıma uygun. N250 ise ağırlıklı şehir içi ama arada şehir dışına da çıkmaya uygun. Şayet boy kısa ve biraz zayıf isen d250 zorlayabilir ileri geri manevralarda.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Forum bu motor konusunda çok zayıf. sanırım çok kullanıcısı yok.Bilinirlik için biraz daha beklemek gerekiyor sanırım

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)