Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda S-wing 125-150

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sh300
    http://motori.alice.it/moto/gallery/...wing_test.html
    http://www.scootersales.com.au/Galle...ooternews.aspx

Galeri fotolarını izleyin. Bu ayki moto bike dergisinde haberi var. Sınıfındaki tek abs scooter. Muhteşem görünüyor. Türkiye'ye gelir inşallah. Tam aradığım motor.

150 sınıfındaki Dylan'a göre avanatjları, 2 kişilik, kademeli selesi ile rahatlığı, rüzgarlığı, tabii ki abs, iki kask alan bagaj, iki far, iki stop ve sinyal, güzelliği, gelişkin paneli.

Benim gibi sürekli şehir içinde ve uzun mesafe kullananlar için ideal. 150cc. çünkü ekonomik, trafik içinde rahat hareket için makul boyut.
    usasu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    hoş motor ancak türkiyeye gelmesi çok zor activa ve beat satmaya devam edecek gibi gözüküyolar önümüzdeki 5 sene daha bu yeni modellerde bi 5 sene daha gözükmez...

Motosikleti
    sh300
    Gayet memnun bir dylan kullanıcısı olarak bu motoru satın almaya hazırım. ABS'li küçük hacim bir motor kulağıma şiir gibi geliyor.

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Evet alet oldukça zor görünüyor. 150 cc olup da nasıl 160 km kadran koymuşlar onu anlamadım. keşke alet 180 -200 civarı bişi olsaymış.. 150cc olması elbette çok iyi bir özellik ama Dylan kullanan kişiler olarak biliyoruz ki bazen km saati bize yetmiyor uzun yolda sıkıntı veriyor ama uzun yolda sıkıntı vermesin diye de büyük motor almaya pek niyeti olmayan bizlerin aklını çelebilirdi 180 cc bir makine. Neyse ben aleti çok incelemedim ama genel görünüşü itibari ile oldukça güzel. Geldiğinde Dylan'ın papucu dama atılabilir. Ama bana da Türkiye'de daha çok Dylan satılacak gibi geliyor. Keşke bir yerden teknik bilgilerini de edinip koyabilseydin Altan..

Zaten bunun 3 modeli varmış, 125, 150 ve 150 abs. 125 cc nin İtalya fiyatı: 3.800 Euro, 150 Abs ise 4400 Eur.
    http://www.hondaitalia.com/moto/prod...ologia=Scooter

Bu fiyata SH300i modelini getirmelerini tercih ederdim.
    Hayatonda

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    125 cc. teknik özellikler :

TEKNİK ÖZELLİKLER:
    Beygir gücü: 14.89 hp @ 9500 d/d
    Motor: 125 cm3
    Yakıt deposu: 11.5 lt
    Elektrik enjeksiyonlu
    4 zamanlı
    Euro 3 normlarında
    Abs fren sistemi

Ayrıtılara bakıldığında kalitesini belli ediyor... Benim motordan güçlü
    Türkiye'ye gelirse 5500'den aşağı olmayacağı kesin gibi...

(fotolar alıntıdır)
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erdoğan'ın yazdığına göre 150cc ABS'li İtalya'da 4400 euro.Türkiye'de 6000 euro'dan aşağıya olmayacağını düşünürsek Honda bunu biraz zor satar.FJS400 SW'nin 2006 nodel sıfır'ını Mutluhan'da 12500 ytl'ye satıyorlar.Neden 150'lik makina alayımki?
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    2007 yılında gündeme gelmiş ama 2013 yılında türkiyeye gelemedi honda bu tarz motorları neden türkiyede satışa sunmuyor anlamıyorum burdaki scooterleri iyi tama güzelde çok biçimsiz eli yüzü düzgün motorlar değil bi pcx var onunda 125 lilk olanı :(

msj

bende var bu motor gerçekten mükemmel

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

bende var s-wing den 160 ibre var dediginiz gibi 140 bastım 2 hafta önce mükemmel bi motor yapmışlar gerçekten

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

altan bey bende bu motordan var satmak istiyorum siteye nasıl koyucam yardımcı olurmusunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler