Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Kuba Superlight Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kuba Superlight hakkında bilgi ?

Arkadaşlar keeway'ın modeli diye bildiğimiz superlight 150 chooper'ı artık kuba motor çıkartıyor . Dün kuba bayine gittim sordum soruşturdum keeway artık üretimini kuba motor için yapıyormuş . Ve eski superlight modellerindeki vibrasyon burda en aza indirilmiş fiyatına anahtar teslim 4700 tl dediler sizce değer mi ? Bu motoru kullanmış bir arkdaşımız varmı acaba aramızda ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:06 ----------

http://www.kubamotor.com/new3/#/modellerimiz
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    silivride küba bayisinde gördüm biraz incelediğimde çok güzel şekli şemali var fakat bu güzelliğinde bi kötülüğü motor hacmi o kasayı o motor kaldırmaz 12 beygir olması lazım çok düşük tavsiye etmem
    bu kawasaki bir başka dostummm

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu motoru nedense baştan aşağı siyah renk yapmışlar, çok hardcore bir havası var ama umarım bir kar kış görünce baştan aşağı pas olmaz

Ben Keeway ın Kullanıyorum gayette memnunun 150cc fazlasıyla tatmin ediyor artı yakmıyor kokluyor sanki yeni modelde vibrasyonda azaltılmış deniyor bence daha iyi olmuştur

Çağrı-91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu tarz motorlardan hoşlanıyorum ama bu fiyata çinli alıyorsun+malzeme kalitesiz vs vs Apache rtr 150 veya Cbr 125 alırsın bu fiyata.2 tarzı da sevdiğim için bir Çinliye vermezdim bu parayı o yüzden daha spor şeyler tercih etme yönünü seçtim şahsen.Ama biri çıksa Çinli değil dese kaliteli dese kafam karışır zira dışarda gördüğüm zaman bu motorları hep eskimiş paslanmışlar,çok kötü malzemeleri veya bu benim ön yargım bilemiyorum ama bir çinliye bu fiyat bu işçiliğe verilmez bence ayrıca hala sitede aynı model var http://www.keewayturkiye.com/superlight150-125.htm

Slowfood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 150, Yamaha X City

Kuba 150 SL Superlight Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Merhaba;

Söz konusu model geçmişte bilinen Keeway Superlight 150cc' nin KUBA tarafından yeniden düzenlenmiş halidir.

An itibariyle (04.08.2012) perakende peşin satış fiyatı 4740 TL dir.

Kazasız, dikkatli ve rüzgara ruhu kapılmış sürüşler...
    Herkes araba al dedi. Ben hala Birlikte gezebileceğim ağır abiyi arıyorum. (Buldum. O artık benimle...)

arkadaşım 5 aydır kullanıyor 1000 km oldu ş. içi sıkıntı yaşamadı hiç

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    o fiyata daha güzel motorlar var 150cc 11 hp gücündeki bir motor benim çelik bile 100cc olduğu halde 9.4 hp gücünde git apache al cb125e al ybr al
    Sadece Koruyacak Beyni Olanlar Kask Takar !

bu tarz meselesidir...onu alacağına ybr al demek abesleiştiğaldir...
    Çağrı-91 ve eregun bunu beğendiler.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    2006 modelini 40.000 km kullandım tek sorun vibrasyon eğer vibrasyona çözüm bulunmuşsa bu tarzı sevenler için iyi bir alternatif. Bir de selesi çok rahatsız edici. 2006'da 2.600 TL. ye almıştım fiyatına göre 10 numara motordu. Bakmayın cruser gibi durduğuna şehir içinde cbf150-ybr 125 ten aşağı kalır yanı yok.

40 bin oldukça iyi bir rakam

Motosikleti
    Mondial Sentör 150
    yakından ve daha bol fotosunu çeken yokmu biraz inceleyelim şunu yaf

Motosikleti
    Merhaba;

Arkadaşlar yakından ve bol fotoğraflarını kısa bir süre sonra ekleyebilirim. Şu an teslimat aşamasındayım ve paketinden aynaları çıkmamış. :S Gerçekten ciddi bir sıkıntı şu an ve Aynaları olmadan fotoğraflarını çekmek istemedim. Bu arada;

Söz konusu modele sahip olan arkadaşlara birkaç sorum olacak;

Ürünün rengini ve teknik özelliklerini sevgili KUBA MOTOR değiştirme hakkına sahip. Ancak bugünkü konuşmamda motorun uzaktan kumandasını sorduğumda "Paketinde ne çıktıysa o." Şeklinde bir yanıt aldım ve bu beni şüphelendirdi. Eski Keeway Superlight' larda ve bu modelde uzaktan kumanda yok mu?

Yanıtlarınız için çok teşekkürler.
    Herkes araba al dedi. Ben hala Birlikte gezebileceğim ağır abiyi arıyorum. (Buldum. O artık benimle...)

Motosikleti
    Crf1000L
    Slowfood hocam , ben de mayis ayinda aldim bu motoru yaklasik 1100 km oldu . Uzaktan calistirma yok malesef ama alarm var. ( Mobilim turkce karakterler konusunda ozur diliyorum)

Motosikleti
    CBF150
    Eski modellerde uzaktan çalıştırma vardı.Yenilerde anahtarlığın üstünde sembolü yoksa yoktur. Zaten okadarda gerekli bir şey değil. Kışın jikleyi açmadan uzaktan çalıştırsanda stop eder ayrıca motor viteste unulmuşsa kafa atıp devrilme riski oluyor.

Motosikleti
    Mondial Sentör 150
    evet uzaktan çalıştırma sorun çıkarabiliyor,
    başka model markalarda bu sorunu gördüm,
    kumanda cebinde düğmüseni takılıyor,
    ilginctir bir başka kumandanın başka motora uyduğunda gördüm.
    varsizde bunu beğendi.

Motosikleti
    Crf1000L
    Pek gerekli bir şey değil zaten uzaktan sürülemeyeceğine göre çalıştırsak ne işimize yarayacak Bu arada ercüment hocam motor vitesteyken çalışmıyor zaten boşta olması gerekiyor

Motosikleti
    CBF150
    Alıntı metehen__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek gerekli bir şey değil zaten uzaktan sürülemeyeceğine göre çalıştırsak ne işimize yarayacak Bu arada ercüment hocam motor vitesteyken çalışmıyor zaten boşta olması gerekiyor
    metehen_ hocam bende çalıştığını söylemedim zaten iyi okursan kafa atar diyorum.

Motosikleti

Resimler ve yanıtlar.

Herkese merhaba;

Öncelikle resimlerle ilgili yanıtımı vermiş olayım. Resimleri paylaşmamda zaman geçmesinin nedeni paket içinden çıkmamış olan AYNALARIM' dı. Şimdi İNCİ' m tamamlandı sayılır. En azından en büyük eksiklerinden biri giderildi. Bir de tüm yanıtlarınız için teşekkürler. Kumandam ve alarm aktivatörüm de bugün teslim edildi. Evet uzaktan çalıştırma yok. Sanırım firma şikayetleri göze almış ve özelliği kaldırmış. Bence iyi olmuş çünkü motorun kafa atmasıyla ilgili özellik geçmiş modellerde giderilmiş olsa da (Motor yanlızca sellektör yapıp çalışmıyormuş.) Bu bile kullanıcı tarafından hata olarak algılanabiliyordu. Hatta biz ustayla birlikte yan sehpa müşür iptali bile yaptık çünkü kışın ya da ıslak bir yolda müşürün ıslanması devre kesmesine yol açabilecek durumdaydı. Müşür soketinde bağlı değilken bile motor marş almıyor ya da çalışmıyordu. Onun için soketi bağlayıp kısa devre yaptırdık ve sorun olabilecek bir şeyi engelledik.

İşte İNCİ'm :

Bir Not: Resimlere dikkat edecek olursanız Firma ürün üzerinde sürekli değişiklik yapıyor. Yan granajdaki krom süsün şekli referans modelden farklı. Ayrıca ön ayak dayama siyah değil krom geliyor. Sutayla konuştuğumuzda modeldeki eksiklikleri ve sıkıntıları gözden geçirerek firmanın sürekli güncelleme yaptığı bilgisini aldım.

Tüm yanıtlar için çok teşekkürler. Kazasız, dikkatli ve rüzgar dolu sürüşler. (Rüzgar işi benim pek işime gelmiyor yanlız. O kadar hafifim ki Bu ağırlıkta motor rüzgarda kayıyor. )

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)